cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

RE: Za tiste, ki še...

  
clock-img

20.03.2012, 10:28

clock-img

HHH

pencil-img

1221

IZVIRNO SPOROČILO: LuLu

PP:

Pozdravil nas je sončen dan. Naj bo veliko sonca tudi v tebi. Nadaljuj z neomejenim prehranjevanjem, pitjem vode, vina in piva, zvečer pa nekaj ur nameni samo sebi.



clock-img

20.03.2012, 10:32

clock-img

HHH

pencil-img

1221

Moški imajo z debelostjo večji problem

user posted image

clock-img

20.03.2012, 10:43

clock-img

Barik@

pencil-img

257


IZVIRNO SPOROČILO: LuLu

IZVIRNO SPOROČILO: pebs

Vidm da nas je kr neki k smo brez službe kako vam gre?


Meni je bilo super. Sem se odločla, da bom brez, da bom šla v šolo in imela socialno. No, zdaj pa bo izgleda malo drugače. Socialne verjetno ne bo več, pa službo iščem. Če bi bilo po moje, bi pa še bila doma. Mi je prav fajn... sicer, pa vedno nekaj za delat... Kot penzionisti sem, nimam dela, ampak me vedno čas preganja user posted image



mah, poln k** imam tega, da ne dobim službe, resno. če pa že pridem do razgovora, jih pa motijo otroci. a je*bat ga, rajši imam moja dva mulca, kot pa službo, resno. čeprav, kaj več extra denarja se ne bi branila. Drugače pa šivam ... a lot user posted image

kar se pa kilogramov tiče ... kaže mi 500 g manj user posted image

clock-img

20.03.2012, 10:45

clock-img

Barik@

pencil-img

257


IZVIRNO SPOROČILO: LuLu

IZVIRNO SPOROČILO: pebs


Drgač sm gledala na portalu zavoda za zaposlovanje v tvojem koncu rabjo striptizeto,povem no,da ne boš rekla,da nisi vedlauser posted image


Zakaj pa misliš, da hujšam? user posted image
Edino to barik@ je treba iz scene vrečt ali pa ji tortice in kokakolo kupovati, ker mi konkurira user posted image




user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

clock-img

20.03.2012, 10:58

clock-img

pebs

pencil-img

279


IZVIRNO SPOROČILO: Barik@


IZVIRNO SPOROČILO: LuLu

IZVIRNO SPOROČILO: pebs

Vidm da nas je kr neki k smo brez službe kako vam gre?


Meni je bilo super. Sem se odločla, da bom brez, da bom šla v šolo in imela socialno. No, zdaj pa bo izgleda malo drugače. Socialne verjetno ne bo več, pa službo iščem. Če bi bilo po moje, bi pa še bila doma. Mi je prav fajn... sicer, pa vedno nekaj za delat... Kot penzionisti sem, nimam dela, ampak me vedno čas preganja user posted image



mah, poln k** imam tega, da ne dobim službe, resno. če pa že pridem do razgovora, jih pa motijo otroci. a je*bat ga, rajši imam moja dva mulca, kot pa službo, resno. čeprav, kaj več extra denarja se ne bi branila. Drugače pa šivam ... a lot user posted image

kar se pa kilogramov tiče ... kaže mi 500 g manj user posted image


Ja,pol verjetn saj s tem kej zaslužiš,no,al pa za svoje šivašuser posted image . Jest bi se ful rada naučila šivat,sam mamo doma samo enga oldtaimerja, pa ne vem,če sploh še dobr dela. Mi je žal da nism šla že v štartu na šiviljsko šolo.

clock-img

20.03.2012, 10:59

clock-img

LuLu

pencil-img

8910

IZVIRNO SPOROČILO: HHH

IZVIRNO SPOROČILO: LuLu

PP:

Pozdravil nas je sončen dan. Naj bo veliko sonca tudi v tebi. Nadaljuj z neomejenim prehranjevanjem, pitjem vode, vina in piva, zvečer pa nekaj ur nameni samo sebi.





Ti si tak adijo! user posted image
Kupla sem si dva Bandidosa, ampak na ločevalni jih ni... mogoče bom pa H2O dan zamenjala za OL dan.
Hujšaš kaj? user posted image

clock-img

20.03.2012, 11:00

clock-img

LuLu

pencil-img

8910

IZVIRNO SPOROČILO: Barik@


Kako stanje imaš doma? Kdaj ti lahko končno vrnem, kar je tvoje user posted image
Aja, pa čestitke za 500 g manj...

clock-img

20.03.2012, 11:01

clock-img

LuLu

pencil-img

8910

IZVIRNO SPOROČILO: Barik@

Drugače pa šivam ... a lot user posted image


Kaj šivaš? Za koga?

clock-img

20.03.2012, 11:18

clock-img

HHH

pencil-img

1221

Hujšaš kaj? user posted image



Sem mislila, da je to kar se grem hujšanje. Moji vagi se pa ne zdi tako user posted image .

clock-img

20.03.2012, 11:21

clock-img

LuLu

pencil-img

8910

IZVIRNO SPOROČILO: HHH

Sem mislila, da je to kar se grem hujšanje. Moji vagi se pa ne zdi tako user posted image .


Je razlika ali se greš po rdečih navodilih, ki jih jaz napišem ali po tistih, ki jih ti popravljaš user posted image

clock-img

20.03.2012, 11:31

clock-img

Barik@

pencil-img

257

IZVIRNO SPOROČILO: LuLu

IZVIRNO SPOROČILO: Barik@

Drugače pa šivam ... a lot user posted image


Kaj šivaš? Za koga?




sej si vidla na Fb .. user posted image ta teden bom rečmo da doma, oz. tak ti bom rekla, otroka sta zdrava :)

drugače se pa od tega ne glih živeti, mogoče, d grem 1x v trgovino, pa davek je treba plačat itd ...

sej veste, da si ne smem delat reklame na FB user posted image

PEBS, jaz sem samouk, pa ko se "ulavfaš" zgleda enostavno, na začetku pa še enega ravnega šiva nisem znala nardit.

< Sporočilo je popravil Barik@ -- 20.3.2012 11:32:44 >

clock-img

20.03.2012, 11:38

clock-img

HHH

pencil-img

1221

IZVIRNO SPOROČILO: LuLu

IZVIRNO SPOROČILO: HHH

Sem mislila, da je to kar se grem hujšanje. Moji vagi se pa ne zdi tako user posted image .


Je razlika ali se greš po rdečih navodilih, ki jih jaz napišem ali po tistih, ki jih ti popravljaš user posted image



Ponoči se držim tvojih, podnevi pa svojih. Da je prav za vse.

clock-img

20.03.2012, 11:38

clock-img

LuLu

pencil-img

8910

IZVIRNO SPOROČILO: Barik@

sej si vidla na Fb .. user posted image


Nisem vidla na fb... moram pogledat. Joj, pa saj jaz tudi imam en šivalni stroj pri kolegici. Upam, da še dela... Jaz sem pa bolj v 90-tih šivala. Same dobre cote, kot Madonna sem hodla oblečena (btw... koncert v Zagrebu je odpadel... jezna zelo), sami unikati. Me je to vedno veselilo.
Čaki, čaki... a ne šivaš ti torbic, zdaj me je neka blisknilo user posted image
Saj ne rabiš tak reklame na veliko pisat... v podpis si daj fb stran, pa že nekaj narediš.

clock-img

20.03.2012, 11:39

clock-img

LuLu

pencil-img

8910

IZVIRNO SPOROČILO: HHH

Ponoči se držim tvojih, podnevi pa svojih. Da je prav za vse.


Ah HHH, težka bo(š), težka...

clock-img

20.03.2012, 11:44

clock-img

Barik@

pencil-img

257


IZVIRNO SPOROČILO: LuLu

IZVIRNO SPOROČILO: Barik@

sej si vidla na Fb .. user posted image


Nisem vidla na fb... moram pogledat. Joj, pa saj jaz tudi imam en šivalni stroj pri kolegici. Upam, da še dela... Jaz sem pa bolj v 90-tih šivala. Same dobre cote, kot Madonna sem hodla oblečena (btw... koncert v Zagrebu je odpadel... jezna zelo), sami unikati. Me je to vedno veselilo.
Čaki, čaki... a ne šivaš ti torbic, zdaj me je neka blisknilo user posted image
Saj ne rabiš tak reklame na veliko pisat... v podpis si daj fb stran, pa že nekaj narediš.


jap ... pa včeraj sva z mojim ugotovila, da me ne najde na FB, če vpiše ime in priimek. user posted image

clock-img

20.03.2012, 11:47

clock-img

LuLu

pencil-img

8910

IZVIRNO SPOROČILO: Barik@

jap ... pa včeraj sva z mojim ugotovila, da me ne najde na FB, če vpiše ime in priimek. user posted image


Ne, ne najde se te... samo na link, ki si ga dala in ga kopiram zgoraj, te najde...

clock-img

20.03.2012, 12:27

clock-img

womanpolice

pencil-img

2304

punce, ste pa smooootkeeeee ☺..... tak dolg ste me mamile s temi pregrehami, da sem se po mesecu in pol k    locevalne pregresila s pico in sladoledom in se snikersom. adijo pamet. ko sem vseeeeee to pojedla sem bilaaaa zeloooo jezna sama nase.  danes pa nazaj po starem, imam beljakovine. vendar ne vem kak bo od ponedeljka naprej ko se vrnem v sluzbo, kjer se tezko gres locevalno. imamo pol ur za malico in oba v patrulji morata jest istocasno. potem pa se zgodi, da v gostilni npr. nimajo dolocene vrste zivila.... kak se bos sel locevalno. mislim, da ko nastopi sluzba da bo nastopil tek, ker tele stiri kile viska ki so se ostale od nosecnosti ne bodo sle z dieto, saj to je ostal se trebuh ki ga je treba ojacat, nekaj bokov, rita in stegna. bo treba migat, da oklestimo  to.    p.s.  dobre ste, da zdrzite doma. jaz se po eno strani ze veselim sluzbe, da grem nazaj med ljudi, ker sem zelo druzaben clovek in mi je to ti dve leti manjkal, po drugi strani pa mi je hudo zarad tamale, ker sem vahjena, da sva skoz skupaj. pa ravno zdaj ko se bo lepo vreme zacelo, ko sva uzivali po cele opopoldneve na zraku... 

clock-img

20.03.2012, 12:35

clock-img

Barik@

pencil-img

257


IZVIRNO SPOROČILO: womanpolice

 dobre ste, da zdrzite doma. jaz se po eno strani ze veselim sluzbe, da grem nazaj med ljudi, ker sem zelo druzaben clovek in mi je to ti dve leti manjkal, po drugi strani pa mi je hudo zarad tamale, ker sem vahjena, da sva skoz skupaj. pa ravno zdaj ko se bo lepo vreme zacelo, ko sva uzivali po cele opopoldneve na zraku... 


samo marsikateri človek, te pa ni vesel, ko te vidi user posted image user posted image user posted image malo heca .... so si sami krivi.user posted image

aja, naju ful čudno gledajo, ker vozima po omejitvah. Včeraj je moj brat nekaj komentiral, pa sem mu rekla, da nimam denarja za kazni, če pa želi, lahko on pelje več in plača kazen user posted image

clock-img

20.03.2012, 12:40

clock-img

LuLu

pencil-img

8910

IZVIRNO SPOROČILO: womanpolice

sem bilaaaa zeloooo jezna sama nase.  


Samo, da na nas nisi user posted image

clock-img

20.03.2012, 12:58

clock-img

Najaa

pencil-img

16801


IZVIRNO SPOROČILO: Barik@


IZVIRNO SPOROČILO: womanpolice

 dobre ste, da zdrzite doma. jaz se po eno strani ze veselim sluzbe, da grem nazaj med ljudi, ker sem zelo druzaben clovek in mi je to ti dve leti manjkal, po drugi strani pa mi je hudo zarad tamale, ker sem vahjena, da sva skoz skupaj. pa ravno zdaj ko se bo lepo vreme zacelo, ko sva uzivali po cele opopoldneve na zraku... 


samo marsikateri človek, te pa ni vesel, ko te vidi user posted image user posted image user posted image malo heca .... so si sami krivi.user posted image

aja, naju ful čudno gledajo, ker vozima po omejitvah. Včeraj je moj brat nekaj komentiral, pa sem mu rekla, da nimam denarja za kazni, če pa želi, lahko on pelje več in plača kazen user posted image



Naju tudi ja. Kot da smo zločinci al kaj.user posted image Prav zalima se za mano in misli, da bom po gasu udarla al kaj?

clock-img

20.03.2012, 13:02

clock-img

LuLu

pencil-img

8910

Jaz pa priznam, da rada vsaj 5 km/h dam več, kot je dovoljeno. Tam, kjer lahko in ko ni dec v avtu. Uživam v hitri vožnji. Če bi le večkrat to lahko ali na kaki dirki user posted image
Enkrat mi je uspelo 220 km/h vozit in tak adrenalin, huh... pasalo je.
womanpolice... ti tega ne beri prosim user posted image

clock-img

20.03.2012, 13:17

clock-img

RAKICA1

pencil-img

1925

IZVIRNO SPOROČILO: LuLu

Jaz pa priznam, da rada vsaj 5 km/h dam več, kot je dovoljeno. Tam, kjer lahko in ko ni dec v avtu. Uživam v hitri vožnji. Če bi le večkrat to lahko ali na kaki dirki user posted image
Enkrat mi je uspelo 220 km/h vozit in tak adrenalin, huh... pasalo je.
womanpolice... ti tega ne beri prosim user posted image


Nisi edina ki rada stopi na gasuser posted image user posted image user posted image user posted image  jaz sem tudi tista ki vedno se ji kam mudi in ko vedno sem mal hitrejšauser posted image user posted image user posted image

clock-img

20.03.2012, 13:19

clock-img

pebs

pencil-img

279

jest tud po omejitvah vozim,res škoda denarja še za kazni. Sam eni pa že tud mal pretiravajo. Zadnjič pelem,za mano policaji,pred mano pa en,ki se je zgleda ustrašil policajev namesto 90 vozil 50user posted image . Je že polcaj prov živčno s kolone zavijal,da vid to počesnelouser posted image

clock-img

20.03.2012, 13:19

clock-img

RAKICA1

pencil-img

1925

IZVIRNO SPOROČILO: HHH

Hujšaš kaj? user posted image



Sem mislila, da je to kar se grem hujšanje. Moji vagi se pa ne zdi tako user posted image .


user posted image user posted image user posted image  nisi edina veš ,moji vagi se je tud kar otrgaluser posted image upam sam da mi vsaj malenkost uspe do petka

clock-img

20.03.2012, 13:28

clock-img

RAKICA1

pencil-img

1925



IME       TRENUTNA TEŽA  - KG    - DO SEDAJ  TRENU. TEŽA  ŽELJENA TEŽA
 
rakica       73,10kg      -1,00kguser posted image  -4,60kg    68,50 kg    60kg
 
lulu            88,00kg     -1,00kguser posted image    -4,00kg    84,00kg    70kg


kliki           70,00kg      0,00kguser posted image    - 0,00kg    70,00kg    65kg


diana28    50,00kg       0,00kguser posted image      -1,80kg    48,20kg    47kg
 
 
rdečebela  80,00kg     +0,30kguser posted image      -3,60kg   76,40kg     67kg

barik@      75,00kg       0,00kguser posted image      -0,00kg    75,00kg    65kg

cebela2     92,00kg       0,00kg        -1,50kg     90,50kg    68kg
 
danyy        68,00kg     -0,60kguser posted image       -2,20kg   65,80kg    55kg
 
jesensko listje 68kg    -1,00kguser posted image      -3,00kg   65,00kg    60kg


hhh           62,00kg      -0,70kguser posted image       -1,10kg  60,90kg    57kg
 
rozilu       58,00 kg       0,00kg           -0,40kg  57,60kg     51kg

 
najaa      73,00kg       +1,00kguser posted image       -1,00kg  72,00kg     65kg
 
raci          93,70kg         0,00kg          -0,00kg  93,70kg    7 5kg
 
womanpolice 68,70kg -0,40kg user posted image     -3,90kg  65,10kg     62kg
 
katjes      62,00kg        0,00kguser posted image        -1,50kg  60,50kg    55kg

ballerina 
 80,00kg         0,00kg          -7,00kg  73,00kg    60kg
 

 pebs       59,00kg        -1,00kguser posted image      -3,00kg  56,00kg    55kg
 
majčica1508 76kg        0,00kguser posted image       -0,00kg  76,00kg    65kg


Prosim ostale punce za podatke za našo razpredilnicouser posted image user posted image user posted image user posted image  Vagamo se vsak petek 23.3.2012
Evo pa se naša tabela prav lepo povni z podatki.

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem