cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

RE: Za tiste, ki še...

  
clock-img

19.03.2012, 18:18

clock-img

Najaa

pencil-img

16801


IZVIRNO SPOROČILO: LuLu

IZVIRNO SPOROČILO: Najaa

V osrednjega. user posted image Zakaj?


Eh, brezveze... gledam sliko pri tvojem imenu, pa si cel čas predstavljam, da si iz Primorske. Pa sem pomislila, da pa mogoče le nisi user posted image



Bila sem primorka nekaj let ja... pa smo se vrnili v notranjost. Mi je zelo žal, sam ni šlo drugače.

clock-img

19.03.2012, 18:25

clock-img

LuLu

pencil-img

8910

Joooj, RR tim je tu... upam, da lahko dobrodelnost tu širim user posted image

clock-img

19.03.2012, 18:28

clock-img

LuLu

pencil-img

8910

IZVIRNO SPOROČILO: Najaa


Bila sem primorka nekaj let ja... pa smo se vrnili v notranjost. Mi je zelo žal, sam ni šlo drugače.


Pa sem le imela malo prav user posted image  Se vidi, da ti je všeč... ko imaš tako sliko. Meni je žal, da se moje boljše ne vidi, bi morala biti večja, je ful dobra.

clock-img

19.03.2012, 18:33

clock-img

LuLu

pencil-img

8910

Pa copy/paste ne dela na tej sliki...

clock-img

19.03.2012, 20:02

clock-img

pebs

pencil-img

279

Dobr večer! Pa kaj smo dons vse pico delale za kosilo? Jest sm mela tud margerito, se še kr ogibam mesu,se bol počutm brez njega. Drgač mam pa že spet druge probleme glede teže. Zdej so mi končno tud ostale hlače prov,sam zdej mam pa čist preveč izbire in čist nč ne vem kaj nej oblečm. Prej sm mela na razpolago ene tri trenirke pa dvoje hlače, pa je blouser posted image . Vidm da nas je kr neki k smo brez službe kako vam gre?

clock-img

19.03.2012, 20:14

clock-img

danyy

pencil-img

558


IZVIRNO SPOROČILO: pebs

Dobr večer! Pa kaj smo dons vse pico delale za kosilo? Jest sm mela tud margerito, se še kr ogibam mesu,se bol počutm brez njega. Drgač mam pa že spet druge probleme glede teže. Zdej so mi končno tud ostale hlače prov,sam zdej mam pa čist preveč izbire in čist nč ne vem kaj nej oblečm. Prej sm mela na razpolago ene tri trenirke pa dvoje hlače, pa je blouser posted image . Vidm da nas je kr neki k smo brez službe kako vam gre?



Meni je vredu tako, sma se z mojim tako odločila, da bom jaz z malim to leto še doma, tako da trenutno zaposlitve niti ne iščem. Na srečo ima mož spodobno plačo, pa še na svojem smo, tako da nam gre ven. Za naslednje leto pa se še odločama kako in kaj, pa nekajse že o drugem otroku pogovarjama.user posted image . Saj pride kak dan, ko mi je tečno in sem sama sebi odveč, večinoma pa se imama z malim prav lepo.

clock-img

19.03.2012, 20:16

clock-img

danyy

pencil-img

558


IZVIRNO SPOROČILO: LuLu

Pa še tukaj, da vas opozorim na temo, ki sem jo odprla na "Dobrodelnosti", če slučajno katera lahko pomaga. Hvala, da boste pogledale user posted image



Sem pogledala, žal nimam nič . Je pa to zelo lepo od tebe. Ko bi bilo le več takih ljudi na svetu.

clock-img

19.03.2012, 20:18

clock-img

LuLu

pencil-img

8910

IZVIRNO SPOROČILO: pebs

Vidm da nas je kr neki k smo brez službe kako vam gre?


Meni je bilo super. Sem se odločla, da bom brez, da bom šla v šolo in imela socialno. No, zdaj pa bo izgleda malo drugače. Socialne verjetno ne bo več, pa službo iščem. Če bi bilo po moje, bi pa še bila doma. Mi je prav fajn... sicer, pa vedno nekaj za delat... Kot penzionisti sem, nimam dela, ampak me vedno čas preganja user posted image

clock-img

19.03.2012, 20:20

clock-img

danyy

pencil-img

558

Sem ravno pojedla večerjo, tuno z zelenjavo in košček polnozrnatega kruha. S telovadbo ni bilo nič, ni bilo časa, sedaj pa ne morem na steper, ker je grozno glasen, mali pa že spi.

clock-img

19.03.2012, 20:24

clock-img

pebs

pencil-img

279


IZVIRNO SPOROČILO: danyy


IZVIRNO SPOROČILO: pebs

Dobr večer! Pa kaj smo dons vse pico delale za kosilo? Jest sm mela tud margerito, se še kr ogibam mesu,se bol počutm brez njega. Drgač mam pa že spet druge probleme glede teže. Zdej so mi končno tud ostale hlače prov,sam zdej mam pa čist preveč izbire in čist nč ne vem kaj nej oblečm. Prej sm mela na razpolago ene tri trenirke pa dvoje hlače, pa je blouser posted image . Vidm da nas je kr neki k smo brez službe kako vam gre?



Meni je vredu tako, sma se z mojim tako odločila, da bom jaz z malim to leto še doma, tako da trenutno zaposlitve niti ne iščem. Na srečo ima mož spodobno plačo, pa še na svojem smo, tako da nam gre ven. Za naslednje leto pa se še odločama kako in kaj, pa nekajse že o drugem otroku pogovarjama.user posted image . Saj pride kak dan, ko mi je tečno in sem sama sebi odveč, večinoma pa se imama z malim prav lepo.


Ja,sej to ti čist verjamem. Men je blo prov fajn,ko sm mela še pupe doma. Zdej sta pa obe v vrtcu,jest pa domauser posted image . Mi je že kr smotan,res. Sej dela mam ful,mi mine čist prehiter. Drgač sm si pa mal preračunavala glede od in plačila vrtca,pa zgleda da bom na slabšem, sm rekla,če ne bo šihta,vsen če jih mam doma. Sam ne vem,no, sm že kr stara pa nimam nevem kaj delovne dobe,ma bomo vidl kaj bouser posted image

clock-img

19.03.2012, 20:24

clock-img

LuLu

pencil-img

8910

IZVIRNO SPOROČILO: danyy


Sem pogledala, žal nimam nič . Je pa to zelo lepo od tebe. Ko bi bilo le več takih ljudi na svetu.


Hvala. Si delamo usluge za uslugo. Ona meni prej bila varuška in je dobra kolegica, jaz pa njej, kaj se pač da. Ima pa starejšo punco od moje, pa pubeca tudi. Tak, da ji tu ne morem pomagati.
Ta nov rač. sistem za socialne jo je zafrknil. Glih danes zvedela, da so jo obravnavali izven tehnologije in da bo vseeno mogoče dobila kar ji pripada.
Sem tudi ugotovila, da ta sistem dopušča različna označevanja dohodkov/prihodkov. Torej, če kljukico narediš drugje, pa potem dobiš socialno. Če je moja kmečka pamet vse to prav poslušala in razumela user posted image

clock-img

19.03.2012, 20:25

clock-img

LuLu

pencil-img

8910

IZVIRNO SPOROČILO: danyy

S telovadbo ni bilo nič, ni bilo časa, sedaj pa ne morem na steper, ker je grozno glasen, mali pa že spi.


Izgovor izgovor izgovor user posted image
Joooj, boljše, da sem tiho, ker jaz že 2 tedna nisem telovadla...

clock-img

19.03.2012, 20:28

clock-img

pebs

pencil-img

279


IZVIRNO SPOROČILO: LuLu

IZVIRNO SPOROČILO: pebs

Vidm da nas je kr neki k smo brez službe kako vam gre?


Meni je bilo super. Sem se odločla, da bom brez, da bom šla v šolo in imela socialno. No, zdaj pa bo izgleda malo drugače. Socialne verjetno ne bo več, pa službo iščem. Če bi bilo po moje, bi pa še bila doma. Mi je prav fajn... sicer, pa vedno nekaj za delat... Kot penzionisti sem, nimam dela, ampak me vedno čas preganja user posted image


Enakouser posted image . Drgač sm gledala na portalu zavoda za zaposlovanje v tvojem koncu rabjo striptizeto,povem no,da ne boš rekla,da nisi vedlauser posted image

clock-img

19.03.2012, 20:32

clock-img

LuLu

pencil-img

8910

IZVIRNO SPOROČILO: pebs


Drgač sm gledala na portalu zavoda za zaposlovanje v tvojem koncu rabjo striptizeto,povem no,da ne boš rekla,da nisi vedlauser posted image


Zakaj pa misliš, da hujšam? user posted image
Edino to barik@ je treba iz scene vrečt ali pa ji tortice in kokakolo kupovati, ker mi konkurira user posted image

clock-img

19.03.2012, 20:35

clock-img

pebs

pencil-img

279


IZVIRNO SPOROČILO: LuLu

IZVIRNO SPOROČILO: pebs


Drgač sm gledala na portalu zavoda za zaposlovanje v tvojem koncu rabjo striptizeto,povem no,da ne boš rekla,da nisi vedlauser posted image


Zakaj pa misliš, da hujšam? user posted image
Edino to barik@ je treba iz scene vrečt ali pa ji tortice in kokakolo kupovati, ker mi konkurira user posted image


user posted image user posted image user posted image Pa sam 10 ur na teden oddelaš, a ni fajn,sm se že čist pozanimalauser posted image

clock-img

19.03.2012, 20:41

clock-img

LuLu

pencil-img

8910

IZVIRNO SPOROČILO: pebs


user posted image user posted image user posted image Pa sam 10 ur na teden oddelaš, a ni fajn,sm se že čist pozanimalauser posted image


Pa saj v tvojih krajih ziher kaj iščejo. To je vsepovsod zaželjeno.
Sicer pa lahko staro obrt odpremo ali s.p. po moderno, pa delam samo dopoldan, ker tiste plesalke so zvečer.

clock-img

19.03.2012, 20:44

clock-img

pebs

pencil-img

279


IZVIRNO SPOROČILO: LuLu

IZVIRNO SPOROČILO: pebs


user posted image user posted image user posted image Pa sam 10 ur na teden oddelaš, a ni fajn,sm se že čist pozanimalauser posted image


Pa saj v tvojih krajih ziher kaj iščejo. To je vsepovsod zaželjeno.
Sicer pa lahko staro obrt odpremo ali s.p. po moderno, pa delam samo dopoldan, ker tiste plesalke so zvečer.


Ja, družina bi bla ponosna nameuser posted image

clock-img

19.03.2012, 20:50

clock-img

LuLu

pencil-img

8910

IZVIRNO SPOROČILO: pebs


Ja, družina bi bla ponosna nameuser posted image


Sine bi ziher bil, ker bi končno imeli mercedesa, hčera pa tudi, ker bi imela super lepe hello kitty oblekce. Vsi lepi vsi zadovolj(e)ni user posted image

< Sporočilo je popravil LuLu -- 19.3.2012 20:51:11 >

clock-img

19.03.2012, 22:51

clock-img

Mimona29

pencil-img

187

hahahah

clock-img

20.03.2012, 07:06

clock-img

danyy

pencil-img

558


IZVIRNO SPOROČILO: LuLu

IZVIRNO SPOROČILO: danyy

S telovadbo ni bilo nič, ni bilo časa, sedaj pa ne morem na steper, ker je grozno glasen, mali pa že spi.


Izgovor izgovor izgovor user posted image
Joooj, boljše, da sem tiho, ker jaz že 2 tedna nisem telovadla...


Mogoče pa imaš prav user posted image user posted image , bi lahko trebušnjake delala, pri tem nič ne škiplje.

clock-img

20.03.2012, 07:36

clock-img

LuLu

pencil-img

8910

IZVIRNO SPOROČILO: danyy


Mogoče pa imaš prav user posted image user posted image , bi lahko trebušnjake delala, pri tem nič ne škiplje.


Si ziher? Meni bi že škripalo user posted image

clock-img

20.03.2012, 07:40

clock-img

danyy

pencil-img

558


IZVIRNO SPOROČILO: LuLu

IZVIRNO SPOROČILO: danyy


Mogoče pa imaš prav user posted image user posted image , bi lahko trebušnjake delala, pri tem nič ne škiplje.


Si ziher? Meni bi že škripalo user posted image


Ne vem, ker jih že celo večnost nisem delala, bom pa jih začela, samo še ne vem kdaj. Počasi se bom že mogla spravituser posted image

clock-img

20.03.2012, 07:42

clock-img

danyy

pencil-img

558

Kavo sem spila, zajtrk pojedla (polnozrnate kosmiče z mlekom), malo pospravim, potem pa z malim ven. Verjetno na sprehod, da se malo razgibam. Kuhat mi danes ni treba, razen za malega, imam še paprike v zamrzovalniku.

clock-img

20.03.2012, 08:34

clock-img

pebs

pencil-img

279

Dobro jutro! Jest sm že zajtrk pojedla, ovsene kosmiče z rozinami, standard, pregledala zaposlitvene oglase, pa dosn ni res nč brihtnega. Najblolj da začnem spet športne stave pisat,mogoče bo kej srečeuser posted image . Zdela si še kavo skuham,pol pa upam da spravm mojo leno rit mal na svež zrak.

clock-img

20.03.2012, 09:40

clock-img

LuLu

pencil-img

8910

PP:

Pozdravil nas je sončen dan. Naj bo veliko sonca tudi v tebi. Nadaljuj z ločevanjem živil, pitjem vode, miganjem in zvečer pa nekaj minut nameni samo sebi.

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem