cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

RE: Za tiste, ki še...

  
clock-img

18.03.2012, 21:30

clock-img

LuLu

pencil-img

8910

IZVIRNO SPOROČILO: Poka

V glavnem, solata je bila vijolično rumene barve, juha oranžne, pa glavna jed zeleno, oranžno, rdeče, rumena... Skoraj večinoma zelenjava user posted image


Največja nočna mora za moja deca, če bi jim take barve dala na mizo za pojesti user posted image

clock-img

18.03.2012, 22:06

clock-img

Najaa

pencil-img

16801

Čer. Se sam javljam, da počasi vstajam od mrtvih. Tak bolana pa že dolg nisem bila. 2 dni me je vročina kuhala na polno. Tak da s hrano ni bilo problemov, ker jest nisem mogla nič. Danes mi je ratal mal piščančje juhce, pa zdele 2 koščka čokolade. user posted image Čokolada še mrtvim paše, vam povem. Tak da moja ločevalna se je mal ustavla, bom pa nadaljevala takoj, ko se bom boljše počutila.

clock-img

18.03.2012, 22:10

clock-img

LuLu

pencil-img

8910

najaa,
Ti bom kar kopirala moj odgovor na S&F, ker sem jaz tudi grešila s sladkim:

"nič hudega, grehi se zgodijo, samo da jih je čim manj. Zaradi greha naslednjič ne izpuščaj večerje, saj ne narediš nič dobrega svojemu metabolizmu. Samo naprej, vse je že zdavnaj pozabljeno."

clock-img

19.03.2012, 07:14

clock-img

danyy

pencil-img

558

Dobro jutro,vikend je bil super.Nobenih obiskov,obveznosti - torej nobenih prekrškovuser posted image user posted image .Bilo je pa veliko gibanja. Saj imam rada obiske, ampak res ne vsak vikend. Še 3 dni, pa bo že en mesec hujšanja za mano. Je kar hitro minilo. Pa tudi pozna se mi že malo.user posted image

clock-img

19.03.2012, 09:08

clock-img

LuLu

pencil-img

8910

PP:

Ne primerjaj se z drugimi. Nikomur ne zavidaj. Življenje te bo nagradilo, saj si zaslužiš. A pot ni lahka, zato delaj na sebi in se osredotoči nase. Škrob!

clock-img

19.03.2012, 09:44

clock-img

Najaa

pencil-img

16801

A škrob je danes? user posted image Sem pa res bolana, sem misla da je OH. Ok, pa škrob, še boljše. Itak nimam apetita, lahk bi bil vodni dan zarad mene. user posted image

clock-img

19.03.2012, 09:57

clock-img

jesensko listje

pencil-img

95

Pozdravljene!

Upam, da pade čim več dežja, da bo dobro namočilo našo zemljico.

Včeraj sem bila še relativno pridna, kar se hrane tiče. Danes pa sem pojedla že pol čokolade...user posted image Pa pred pol ure sem se spomnila, da sem imela namen ob pol šestih vstati in peljati psa ven...user posted image Danes smo že enega telička spravili na svet! Sem vesela, ker nam je pred dnevi eden poginil, se je prekmalu rodil.

Sedaj po čokoladi bi se najraje zvalila na kavč, zavila v toplo deko in brala kakšno luštno knjigo. Pa bo treba kaj narediti danes.

Uživajte in veliko trdne volje vam pošiljam!

LP

clock-img

19.03.2012, 10:12

clock-img

danyy

pencil-img

558


IZVIRNO SPOROČILO: jesensko listje

Pozdravljene!

Upam, da pade čim več dežja, da bo dobro namočilo našo zemljico.

Včeraj sem bila še relativno pridna, kar se hrane tiče. Danes pa sem pojedla že pol čokolade...user posted image Pa pred pol ure sem se spomnila, da sem imela namen ob pol šestih vstati in peljati psa ven...user posted image Danes smo že enega telička spravili na svet! Sem vesela, ker nam je pred dnevi eden poginil, se je prekmalu rodil.

Sedaj po čokoladi bi se najraje zvalila na kavč, zavila v toplo deko in brala kakšno luštno knjigo. Pa bo treba kaj narediti danes.

Uživajte in veliko trdne volje vam pošiljam!

LP




To mi tudi čakamo, smo že na vrtu nekaj malega posadili, pa če ne bo dežja, ne bo nič zrastlo. Ampak zaenkrat pri nas nič ne kaže na dež.

user posted image za telička, to so tako srčkane živali. No, vsaj dokler ne zrastejo.user posted image

clock-img

19.03.2012, 10:33

clock-img

RAKICA1

pencil-img

1925

Dobro jutro no hvala bogu da je vikend za nami ter da se ponovno vzamem v roke in začnem z pridnostjo hujšatiuser posted image user posted image ker vikend je bil preveč grešenjauser posted image nažalost.No se pa lahko pohvalim, da me je včeraj možek presenetil ker je rekel, da bi poskusil zmenoj z hujšanjem tako da bo sedaj več volje in več motivacije kaj bomo kuhali, da bo vse lažje upam samo da bo imel voljouser posted image user posted image user posted image user posted image

clock-img

19.03.2012, 11:31

clock-img

rdečebela

pencil-img

338

živjo čvekice,
evo me nazaj...neki mi je internet trokiral, pa serm bila brez računalnika, pa še non stop neki, da sm okol letala...
dieta - hm, ne vem kaj naj rečem, mal podležem kaki skušnjavi, pa je takoj pol kilce večuser posted image katastrofiš! v petek sem se sicer tehtala, pokazalo je 76,4kg. bedaaaauser posted image potem pa se nisem več hotla tehtat. zadnje dni sem se itak basala s čokolado, ne vem kaj je bla za ena kriza, same sladkarije bi žrlauser posted image danes OH dan, bo paštica za kosilo, za večerjo bi lahko neki sladkega spesnila, če se mi bo dalo. in če mi tašča posodi tehtnico. sicer smo se preselili že decembra, pa je še nisem nabavila. pa non stop bi neki pekla, potem ko ni vage me pa malo mine.
telovadba - ni mi ratalo še it tečt, ne vem kaj čakam, trenutni izgovor je slabo vremeuser posted image
službe pa še kar nisem dobila. v petek sem bila na razgovoru v merkiču in danes za delo na ladjici, bomo vidli kako se bojo odločli.
se slišimo, pa lep dan še naprej.

clock-img

19.03.2012, 12:16

clock-img

danyy

pencil-img

558

Pri nas že dežuje.To pomeni, da verjetno s popoldanskim sprehodom ne bo nič, bo pa steper aktualen. Se nekaj čudno počutim, utrujeno in zaspano, bom še eno mini kavo spila, bo mogoče pomagalo. ALi pa mi cuker manjka?user posted image Zdaj pa spet kuhanje, bo piščanjčja obara, za večerjo še ne vem, sem si nameravala regrat nabrat, zdaj pa ne vem če bo šlo. Kak predlog kaj za večerjo?

clock-img

19.03.2012, 13:26

clock-img

HHH

pencil-img

1221

IZVIRNO SPOROČILO: LuLu

PP:

Ne primerjaj se z drugimi. Nikomur ne zavidaj. Življenje te bo nagradilo, saj si zaslužiš. A pot ni lahka, zato delaj na sebi in se osredotoči nase. Škrob!



Glej no, danes pa nimam pripomb user posted image .
Ajde, k škrobu bi še kaj dodala...

clock-img

19.03.2012, 13:28

clock-img

LuLu

pencil-img

8910

IZVIRNO SPOROČILO: HHH

Glej no, danes pa nimam pripomb user posted image .
Ajde, k škrobu bi še kaj dodala...


A nič nisi spreminjala? user posted image
Škrobu bi jaz dodala še OH in beljakovine. Bo dovolj...

clock-img

19.03.2012, 15:49

clock-img

LuLu

pencil-img

8910

Pizzo sem delala. Kao škrob samo. In na njo naložim paprike, paradajz, kečap in gobice...
user posted image
Ok, sem vse pojedla, ampak bljak. Ni ga čez klobase in predvsem sir na pizzi. Uh, nikoli več...

clock-img

19.03.2012, 16:47

clock-img

Najaa

pencil-img

16801

Od kdaj je pa pica škrob? user posted image Pica je ja OH? Pa olajšaj si malo. Daj si sir gor, od malo sira ne bo nič narobe. Jaz ne grem tak v nulo s tole ločevalno, ker pol je to samo mučenje.
Sem pa tud jaz danes jedla pico, ker kuhat tudi pod razno ne morem, moj se je mogu učit, v skrinji je bila pa samo pica za na hitro. user posted image Tak da evo, sva že dve. Lahko imava kar OH danes.

clock-img

19.03.2012, 17:25

clock-img

LuLu

pencil-img

8910

IZVIRNO SPOROČILO: Najaa

Lahko imava kar OH danes.


Ej, saj danes je OH. Oni so na sms-u zafrknili. Sem se kar držala tega ločevanja, razen v soboto in nedeljo zvečer, ko mi je cuker pado.

clock-img

19.03.2012, 17:32

clock-img

Najaa

pencil-img

16801

A da je OH? user posted image No super, vidiš sem že tak not padla, da kar čutim, ker dan je. user posted image Super, pol grem pa kaj sladkega iskat v omaro. Se mi apetit vrača. user posted image

clock-img

19.03.2012, 17:33

clock-img

LuLu

pencil-img

8910

Mojima2 sem pa s klobaso in sirom pizzo naredila... uh, kaka razlika.

clock-img

19.03.2012, 17:37

clock-img

Najaa

pencil-img

16801

Moja pica je bila pa margerita. Če bi imela doma kaj paprike in še kak sir za toaste bi dala še to gor.
Mmmmm zdej pa sladkanje s piškoti, kak paše. user posted image user posted image

clock-img

19.03.2012, 17:41

clock-img

LuLu

pencil-img

8910

IZVIRNO SPOROČILO: Najaa

Mmmmm zdej pa sladkanje s piškoti, kak paše. user posted image user posted image


A je že čas večerje? Čez vikend sem se tolko najedla sladkega, da mi zdaj sploh ni več... eh, vse sem zafrknila user posted image

clock-img

19.03.2012, 17:53

clock-img

LuLu

pencil-img

8910

najaa,
v kateri del Slo ti spadaš?

clock-img

19.03.2012, 17:59

clock-img

Najaa

pencil-img

16801

V osrednjega. user posted image Zakaj?

clock-img

19.03.2012, 18:03

clock-img

LuLu

pencil-img

8910

IZVIRNO SPOROČILO: Najaa

V osrednjega. user posted image Zakaj?


Eh, brezveze... gledam sliko pri tvojem imenu, pa si cel čas predstavljam, da si iz Primorske. Pa sem pomislila, da pa mogoče le nisi user posted image

clock-img

19.03.2012, 18:05

clock-img

LuLu

pencil-img

8910

A debeli ljudje so res večji veseljaki? Ker smo se bolj zabavale, ko še ni bilo nobenega minusa pri kilah... user posted image
Zdaj pa se je vse malo umirlo...

clock-img

19.03.2012, 18:08

clock-img

LuLu

pencil-img

8910

Pa še tukaj, da vas opozorim na temo, ki sem jo odprla na "Dobrodelnosti", če slučajno katera lahko pomaga. Hvala, da boste pogledale user posted image

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem