cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

RE: Za tiste, ki še...

  
clock-img

14.03.2012, 21:16

clock-img

Barik@

pencil-img

257


IZVIRNO SPOROČILO: LuLu

IZVIRNO SPOROČILO: Najaa

Lahko zjutraj ja oz. dopoldan. Meni tudi paše kava brez otrok. Ker kava z otroci je... ni kava no. user posted image


Postane kakav? user posted image



umazana žlica od kave user posted image

clock-img

14.03.2012, 21:16

clock-img

Najaa

pencil-img

16801


IZVIRNO SPOROČILO: LuLu

IZVIRNO SPOROČILO: Najaa

Lahko zjutraj ja oz. dopoldan. Meni tudi paše kava brez otrok. Ker kava z otroci je... ni kava no. user posted image


Postane kakav? user posted image



Tako nekako. user posted image Pa vedno lovim kafiče s kakimi igrali, pa piškote imam s seboj pa igrače... ma na 100 stvari je treba mislit zarad ene boge kave no. user posted image

clock-img

14.03.2012, 21:22

clock-img

LuLu

pencil-img

8910

IZVIRNO SPOROČILO: Najaa


Tako nekako. user posted image Pa vedno lovim kafiče s kakimi igrali, pa piškote imam s seboj pa igrače... ma na 100 stvari je treba mislit zarad ene boge kave no. user posted image


Že res dolgo nisem bila z njimi v kafiču. Lani poleti... jap, igrala in take... to mora biti, izbire pa ni velike.

clock-img

14.03.2012, 21:27

clock-img

Najaa

pencil-img

16801

LuLu, pri vas je pa kar nekaj izbire. Recimo Branibor, kjer je super igralnica, pa poleti v parku, mestna plaža...

clock-img

14.03.2012, 21:33

clock-img

LuLu

pencil-img

8910

IZVIRNO SPOROČILO: Najaa

LuLu, pri vas je pa kar nekaj izbire. Recimo Branibor, kjer je super igralnica, pa poleti v parku, mestna plaža...


Torej en normalen lokal, kjer strežejo kavo?
Park... ni kave, Mestna plaža... rezervirana samo za moje urice ob pivu na ležalniku. Sploh ne vem, če imajo kavo tam user posted image

clock-img

14.03.2012, 21:35

clock-img

Najaa

pencil-img

16801

Kavo imajo povsod. user posted image Ne vem kaj si misla s tem. Je pa neki druga, če jo lahk spiješ v miru. Za ležalnike ti čist verjamem ja. Sam a si lahk misliš, da sem tam bila najbolj mirna? Tamali sta se igrali, jaz pa zraven ležala in ju gledala. Kaj češ boljšga? user posted image

clock-img

14.03.2012, 21:37

clock-img

LuLu

pencil-img

8910

IZVIRNO SPOROČILO: Najaa

Kavo imajo povsod. user posted image Ne vem kaj si misla s tem. Je pa neki druga, če jo lahk spiješ v miru. Za ležalnike ti čist verjamem ja. Sam a si lahk misliš, da sem tam bila najbolj mirna? Tamali sta se igrali, jaz pa zraven ležala in ju gledala. Kaj češ boljšga? user posted image


Meni je to tudi uspelo 2x, ampak raje sama grem tja. Tolko pirov pa spet ne morem spiti na plaži user posted image

clock-img

14.03.2012, 21:42

clock-img

Barik@

pencil-img

257


IZVIRNO SPOROČILO: LuLu

IZVIRNO SPOROČILO: Najaa

Kavo imajo povsod. user posted image Ne vem kaj si misla s tem. Je pa neki druga, če jo lahk spiješ v miru. Za ležalnike ti čist verjamem ja. Sam a si lahk misliš, da sem tam bila najbolj mirna? Tamali sta se igrali, jaz pa zraven ležala in ju gledala. Kaj češ boljšga? user posted image


Meni je to tudi uspelo 2x, ampak raje sama grem tja. Tolko pirov pa spet ne morem spiti na plaži user posted image



Zraven imaš knjižnico, kjer imajo kafič s kavo user posted image in igralomuser posted image

clock-img

14.03.2012, 21:45

clock-img

LuLu

pencil-img

8910

IZVIRNO SPOROČILO: Barik@

Zraven imaš knjižnico, kjer imajo kafič s kavo user posted image in igralomuser posted image


Tisti plac, pa mi ni všeč, ker nonstop dol hodita na ono potko, tam pa kolesarji, pa rolerji, pa še kak mopedist se najde.

clock-img

14.03.2012, 22:02

clock-img

Najaa

pencil-img

16801

Ja, tam moraš bolj na očeh met mularijo. Čeprav zdej že dolgo nismo bile tam... lani spomladi menda nazadnje, takrat je bila pa tamala še tamala user posted image in so jo nemirne noge nosile na vse strani. Bomo zdej sprobale, ko moram itak v knjižnico nest goro literature.

clock-img

14.03.2012, 22:09

clock-img

LuLu

pencil-img

8910

Evo in zdaj oreščke jem. Tak dolgo sem odlašala z njimi, da jim je rok trajanja potekel user posted image
Januarja 2012. Saj mi nima kaj biti?!
Jaz pa spet moram biti do 11.30 budna, da malecki dam AB. Pa tak sem zaspana...

clock-img

15.03.2012, 07:12

clock-img

danyy

pencil-img

558

Dobro jutro, jaz sem tako zmantrana (po celi noči spanja user posted image ).
Sem včeraj oblekla kavbojke po dolgem času in so mi bile prijetno ohlapne.user posted image user posted image . Upam, da mi bojo čez kakih 10 tednov konkretno prevelike.user posted image .

Suho sadje imam tudi jaz rada, če se mi lušta sladko, pojem 2,3 figi in kako slivo, pa me želja mine (zaenkrat deluje). Kaj bote danes kaj jedle? Meni že zmanjkuje idej za večerjo.

clock-img

15.03.2012, 08:49

clock-img

HHH

pencil-img

1221

Samo toliko da veste za jutri: tako ne velja!!!

I nema posle nisam znao!!!!!!!

clock-img

15.03.2012, 08:49

clock-img

HHH

pencil-img

1221

user posted image

clock-img

15.03.2012, 08:53

clock-img

Najaa

pencil-img

16801

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image svetovna!!! Škoda, da tak ne velja... user posted image user posted image user posted image

Pa dobro jutro... Danes se mi pa kr neki smeji že navsezgodi. Najprej mi je moj povedu en hec zdej tale slika... Če s epo jutru dan pozna, bo dober dan. user posted image Aja pa še pajka smo meli zjutri na steni in lezel je navzgor - bit če para! user posted image

Zajtrk je za mano, zdej pa delo... ah ja... pa še v trgovino moram, ker imamo vse opustošeno po omarah in hladilniku... kuhala bom pa pa verjetno špagetke z zelenjavno omako in solata zraven. Večerja bo pa danes doooooobraaaaaa! user posted image Lulu, se kaj veseliš? user posted image

clock-img

15.03.2012, 09:09

clock-img

jesensko listje

pencil-img

95

Dobr jutr..

Jest sm se pa zvagala zjutraj... pa mam še čist glih tolk kil kt en tedn nazaj, pa še en tedn nazaj.... jest pa mislem da manj jem.... pa to je očitn sam za vzdrževanje teže, ne za hujšanje... navsezadne bom še jest začela s tole ločevalno... pa ja de... pol bo pa tašča vedla da hujšam... pa bo vsem povedala, pol me bojo pa še bl ogledval, me že tko kar naprej ocenujejo (pol se pa folk sprašuje zakaj nbena noče na kmete) če ne delaš ni prov, če pa kej delaš pa narobe... ah sej ni tolk hudo, ampak vsi rajš pometajo kje drgje kot doma.

migat bom mogla začet, zdej pa res. če ne me boste vse prehitele, pol bom pa spet zgubila samozavest.

u, kaj sm dobre vole dons. me tud glava neki boli, mi ni jasn kako. včas me že takoj k se zbudim boli in pol to traja cel dan...

ajde!

clock-img

15.03.2012, 10:11

clock-img

diana 28

pencil-img

681

Dobro jutro ..... user posted image

Jaz sem ta teden okrog zdravikov, bolj al manj. Najprej zobozdravnik in sem na antibiotikih, ki mi povzročajo kot nekakšno grižo  user posted image , tako da bom verjetno res imela kak kilo manj že zaradi tega. Danes pa sem še na nekem (preventivnem ) pregledu izvedela, da imam zelo nizk pritisk 90/60 in sedaj mi je jasno zakaj sem tako ''slabotna'' in brez energije napram drugim user posted image  No ja, vsaj vem in si lahko nekako pomagam. Mi je pa rekla, da se moram čim več gibat, da pospešim cirkulacijo. Aja....izmerila mi je obseg trebuha in je pokazalo 77cm user posted image user posted image  jupi. Zame je to dosežek, ker drugače imam obseg precej več.... jupiiiii.....

Drugače pa sem začela malo več jest user posted image  Sem se malo ustrašila ko sem videla, da me pobira z svetlobno hitrostjo tam kjer ni potrebno ....bom počasi postala ploh user posted image  in mi ne paše, še manj pa sem tega navajena, ker sem imela vedno konkretno številko in sem se na to navadila. Zdaj mi to malo manjka.... Včeraj sem tako po fitnesu pojedla pol pice. Bom pa morala maloveč vaj za trebuh, da se tam malo učvrsti in pokuri.

jesensko listje ...Če bi bila jaz pri vas bi sigurno bila precej okrogla. Jaz prav obožujem domačo hrano. Če sem prav razumela imate kmetijo?? Sama zelo rada hodim na turistične kmetije na kakšne 3 dni dopusta in takrat se ponavadi kar malo poredim kot kocek user posted image  vendar resnično uživam..... Ko se vrnem nazaj v to industrijo pa me kar malo potre... Ti kar malo zavidam user posted image ....

clock-img

15.03.2012, 10:22

clock-img

LuLu

pencil-img

8910

IZVIRNO SPOROČILO: Najaa

kuhala bom pa pa verjetno špagetke z zelenjavno omako in solata zraven. Večerja bo pa danes doooooobraaaaaa! user posted image Lulu, se kaj veseliš? user posted image


Ja, večerje se taaak veselim, kot tistega kosila z mesom in kruhom.
Jaz sem tudi mislila, testenine in zelenjavo. Kaj pa naj? Ta OH dan tudi ni zanimiv, no, razen večerje.

clock-img

15.03.2012, 10:24

clock-img

LuLu

pencil-img

8910

IZVIRNO SPOROČILO: HHH

Samo toliko da veste za jutri: tako ne velja!!!

I nema posle nisam znao!!!!!!!



Kaj tebe žuli navsezgodaj? Kavbojke na riti? user posted image
Slika je fenomenalna... Vse bi bile izpod 10 kg user posted image
Aja, hujšaš kaj?

clock-img

15.03.2012, 10:27

clock-img

LuLu

pencil-img

8910

Tak, jaz sem pa danes imela še kilo manj... Torej, v tem času sem šla 3 dol, pa eno gor in zdaj vse skupaj še 2 dol. Mater, to je že huda matematika... -4 kg skupaj. V dobrem mesecu? V redu je... Pa 14 dni telovadbe.

clock-img

15.03.2012, 10:38

clock-img

jesensko listje

pencil-img

95

Diana ja domača hrana je zakon!user posted image Čeprav meni je kaj kupljenega bilo vedno všeč - se pač naveličaš jest eno in isto. Ampak odkar poslušam kaj vse je v industrijsko pridelani hrani imam raje domače.

Drugače je pa razlika, če greš na kmete na dopust, ali pa če tam živiš in delaš!user posted image user posted image Meni včasih manjka družbe, pa prileglo bi se, da ne bi bilo vse tako daleč, trgovina, pošta, kakšna picerijauser posted image ipd. Ampak je pa mir.... Ko pogledaš ven, vidiš svojo zemljo, kako je obdelana (ali neobdelana in točno veš kaj vse moraš še narediti), vpiješ lahko po milji volji, oblečen si kot ti paše, ker smo visoko ponavadi le gledamo kako Ljubljančani plavajo v megli, otroci so lahko veliko zunaj itd. Tako kot povsod - nekaj dobrega in nekaj slabega.

Zdaj moram pa res it, če ne bom cel dan tukaj ždela...

ajde, uživajte!

clock-img

15.03.2012, 10:58

clock-img

diana 28

pencil-img

681

Ja, verjamem, da je vse drugo, če tam živiš in delaš.....Verjetno si jaz težko predstavljam koliko dela je potrebno vložit.... Kot si rekla pa je povsod nekaj dobrega in nekaj slabega. user posted image

A telovadite kaj punce??? Nekam zabušavate se mi dozdeva...... Dejmo migat malo!!!!  user posted image

clock-img

15.03.2012, 11:11

clock-img

RAKICA1

pencil-img

1925

IZVIRNO SPOROČILO: LuLu

Tak, jaz sem pa danes imela še kilo manj... Torej, v tem času sem šla 3 dol, pa eno gor in zdaj vse skupaj še 2 dol. Mater, to je že huda matematika... -4 kg skupaj. V dobrem mesecu? V redu je... Pa 14 dni telovadbe.


user posted image user posted image user posted image user posted image OOOOOOOOO ja vidim da je ta teden nekdo zelo priden čestitkeuser posted image user posted image user posted image user posted image  samo tako naprej

clock-img

15.03.2012, 11:12

clock-img

danyy

pencil-img

558


IZVIRNO SPOROČILO: diana 28

Dobro jutro ..... user posted image

Jaz sem ta teden okrog zdravikov, bolj al manj. Najprej zobozdravnik in sem na antibiotikih, ki mi povzročajo kot nekakšno grižo  user posted image , tako da bom verjetno res imela kak kilo manj že zaradi tega. Danes pa sem še na nekem (preventivnem ) pregledu izvedela, da imam zelo nizk pritisk 90/60 in sedaj mi je jasno zakaj sem tako ''slabotna'' in brez energije napram drugim user posted image  No ja, vsaj vem in si lahko nekako pomagam. Mi je pa rekla, da se moram čim več gibat, da pospešim cirkulacijo. Aja....izmerila mi je obseg trebuha in je pokazalo 77cm user posted image user posted image  jupi. Zame je to dosežek, ker drugače imam obseg precej več.... jupiiiii.....

Drugače pa sem začela malo več jest user posted image  Sem se malo ustrašila ko sem videla, da me pobira z svetlobno hitrostjo tam kjer ni potrebno ....bom počasi postala ploh user posted image  in mi ne paše, še manj pa sem tega navajena, ker sem imela vedno konkretno številko in sem se na to navadila. Zdaj mi to malo manjka.... Včeraj sem tako po fitnesu pojedla pol pice. Bom pa morala maloveč vaj za trebuh, da se tam malo učvrsti in pokuri.

jesensko listje ...[/b]Če bi bila jaz pri vas bi sigurno bila precej okrogla. Jaz prav obožujem domačo hrano. Če sem prav razumela imate kmetijo?? Sama zelo rada hodim na turistične kmetije na kakšne 3 dni dopusta in takrat se ponavadi kar malo poredim kot kocek user posted image  vendar resnično uživam..... Ko se vrnem nazaj v to industrijo pa me kar malo potre... Ti kar malo zavidam user posted image ....



Mi tudi imamo mini kmetijo - no ne jaz, ampak starši, pa je skoraj tako kot bi jo imela jaz, ker smo kakih 300 metrrov narazen. Imamo velik vrt, pa pujske. Pridelamo večinoma vso zelenjavo doma, svinjino imamo svojo, govedino in piščance pa kupimo pri enem kmetu. Edino mleko kupim, tega nimam v bližini.user posted image . Jaz tudi obožujem domačo hrano (sploh krvavice s kislim zeljem).

clock-img

15.03.2012, 11:12

clock-img

RAKICA1

pencil-img

1925

IZVIRNO SPOROČILO: diana 28


A telovadite kaj punce??? Nekam zabušavate se mi dozdeva...... Dejmo migat malo!!!!  user posted image


Če sem iskrena nič ne telovadim ker sem lena po domač povedanuser posted image user posted image  se pa bom morala počasi prisiliti tudi to da bom lahko poleti šla v kopalkeuser posted image user posted image

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem