cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

RE: Za tiste, ki še...

  
clock-img

14.03.2012, 08:32

clock-img

Najaa

pencil-img

16801

Dan...
Moji hčerki sta stari 5 in 3 leta. Za njima ne jem več, ker tudi redko kdaj kaj ostane. user posted image No ja, tamala je prava grinta in ima obdobja, ko bi jedla jedla jedla, pa obdobja, ko nič ne je. Takrat pa tavečja za njo poje (kake jogurte ipd, ne kosilo).
Včeraj smo šle na kolo, no onidve sta šli, jaz pa peš zraven tak da to je bil včerajšnji trening za DM tek. user posted image Si bom pa probala čimprej zrihtat kolo (ne sobno, ampak tisto za ven user posted image ) in tamalo v sedež, tavečja s svojim pa gremo se vozakat. Kamaj čakam, sam da tole svojo diplomo končam pa bo več časa.

clock-img

14.03.2012, 08:37

clock-img

pebs

pencil-img

279


IZVIRNO SPOROČILO: majčica1508

Dobro jutro
Res bo lep sončen dan....Mali dve poštimam,mami še kavico spije,pol pa
čimprej na sončkaaa


Sončka? Pri nas nč ne kaže na to. Ok, počakmo še maluser posted image . Drugač glede prehrane se kr dobr držim, športanja sploh ni,razen hoje. Sva s tavečjo obe neki smrkave,pa kihave,pa ne vem,če ni to že kakšna alergija.

clock-img

14.03.2012, 08:39

clock-img

danyy

pencil-img

558


IZVIRNO SPOROČILO: Najaa

Dan...
Moji hčerki sta stari 5 in 3 leta. Za njima ne jem več, ker tudi redko kdaj kaj ostane. user posted image No ja, tamala je prava grinta in ima obdobja, ko bi jedla jedla jedla, pa obdobja, ko nič ne je. Takrat pa tavečja za njo poje (kake jogurte ipd, ne kosilo).
Včeraj smo šle na kolo, no onidve sta šli, jaz pa peš zraven tak da to je bil včerajšnji trening za DM tek. user posted image Si bom pa probala čimprej zrihtat kolo (ne sobno, ampak tisto za ven user posted image ) in tamalo v sedež, tavečja s svojim pa gremo se vozakat. Kamaj čakam, sam da tole svojo diplomo končam pa bo več časa.


Jaz sem tudi nabavila sedež za kolo za malega, samo čelado še moramo kupit. Sem sicer že gledala v pikapolonici in baby centru in še niso imeli tako malih. V hervisu bi tudi verjetno našla?

clock-img

14.03.2012, 08:42

clock-img

danyy

pencil-img

558

Pri nas je tudi sonček. Z malim sma se najedla, pospravila, zdaj še kavo spijem in grema ven.Mogoče se bo danes strinjal, da bo v vozičku, drugače pa boma kar na dvorišču.

Kaj bote kuhale? Jaz še ne vem. Imam še govejo juho (od včeraj), pa regat nabran, nekja se moram še spomnit za zraven.user posted image

clock-img

14.03.2012, 08:44

clock-img

LuLu

pencil-img

8910

PP:

Škrob: izbira je velika! Veliko zelenjave in solata, pa smeh in dobra volja. Daj na prvo mesto to, kar ti resnično največ pomeni: dobor počutje.

clock-img

14.03.2012, 08:50

clock-img

jesensko listje

pencil-img

95

Dobro jutro!

Danes sem čisto paf.. Smo bili včeraj cel dan zdoma (po opravkih) in sem še vedno utrujena.

Otroka sta stara 3 in 1 leto. Včeraj smo se končno šli cepit proti klopnemu meningoencefalitisu - v ZD Kranj (je cena okoli 20 €). Glede otrok me pa mami ves čas sprašuje, če sem že noseča. Ona kar pričakuje še tretjega... Jaz pa kar malo oklevam, se mi zdi, da sem preveč slabih živcev, da se moram prej malo v red spraviti. Pa še ta diploma, Naja ti kar pišeš, pridna! Jaz sedaj že kakšen teden nisem nič, čakam, da mi mentor pregleda eno poglavje.

Včeraj sem hujšala s sendviči...user posted image Ah, enkrat bo že.

Kaj bomo kuhali? Mislim, da se voha golaž (kuha tašča). Ločevalna zame ne pride v poštev, itak mislim, da je pri meni problem, da enostavno preveč pojem.

Uživajte!

clock-img

14.03.2012, 08:52

clock-img

LuLu

pencil-img

8910

Ojla vsem...
Najaa...
Kaj boš danes jedla?
Jaz sem razmišljala na nekaj, kar je škrob, pa imam rada in bi me vsaj malo nasitlo. Pečen krompir. Kruh, pa solata in juha potem.
A piješ ti vročo juho po obroku? Na belj. in škrobni dan?

clock-img

14.03.2012, 09:01

clock-img

RAKICA1

pencil-img

1925

DOBRO JUTROuser posted image user posted image user posted image  evo pa mi je možek naštimal od otrok računalnik tako da lahko ponovno mal težim Lulu z tabelicouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image . No se pa morem pohvaliti da sem še kar tele dni bila pridna tako da sem kar zadovoljnauser posted image user posted image user posted image upam da je vam tudi uspelouser posted image

clock-img

14.03.2012, 09:16

clock-img

LuLu

pencil-img

8910

IZVIRNO SPOROČILO: RAKICA1

evo pa mi je možek naštimal od otrok računalnik tako da lahko ponovno mal težim Lulu z tabelico 


Saj, komaj sem te čakala, da mi daš nekaj na monitor, da mi solze spušča. Je velika motivacija za naprej user posted image

clock-img

14.03.2012, 09:25

clock-img

Najaa

pencil-img

16801


IZVIRNO SPOROČILO: danyy


IZVIRNO SPOROČILO: Najaa

Dan...
Moji hčerki sta stari 5 in 3 leta. Za njima ne jem več, ker tudi redko kdaj kaj ostane. user posted image No ja, tamala je prava grinta in ima obdobja, ko bi jedla jedla jedla, pa obdobja, ko nič ne je. Takrat pa tavečja za njo poje (kake jogurte ipd, ne kosilo).
Včeraj smo šle na kolo, no onidve sta šli, jaz pa peš zraven tak da to je bil včerajšnji trening za DM tek. user posted image Si bom pa probala čimprej zrihtat kolo (ne sobno, ampak tisto za ven user posted image ) in tamalo v sedež, tavečja s svojim pa gremo se vozakat. Kamaj čakam, sam da tole svojo diplomo končam pa bo več časa.


Jaz sem tudi nabavila sedež za kolo za malega, samo čelado še moramo kupit. Sem sicer že gledala v pikapolonici in baby centru in še niso imeli tako malih. V hervisu bi tudi verjetno našla?



Mi smo prvo čelado kupili prav v hervisu. Imaš pa zdej razne akcije tudi v lidlu, če se ne motim in v leclercu...

clock-img

14.03.2012, 09:25

clock-img

Najaa

pencil-img

16801


IZVIRNO SPOROČILO: LuLu

Ojla vsem...
Najaa...
Kaj boš danes jedla?
Jaz sem razmišljala na nekaj, kar je škrob, pa imam rada in bi me vsaj malo nasitlo. Pečen krompir. Kruh, pa solata in juha potem.
A piješ ti vročo juho po obroku? Na belj. in škrobni dan?



Juho redko... Sam zarad tega je ne grem kuhat, če pade pa ravno na vikend imamo pa skor vedno juho, ker jo ima tamala ful rada.
Danes bom verjetno kar rižoto na hitro skup vrgla. Kakšno z veliko zelenjave in solato zraven pa bo.

clock-img

14.03.2012, 09:34

clock-img

LuLu

pencil-img

8910

IZVIRNO SPOROČILO: Najaa


Juho redko... Sam zarad tega je ne grem kuhat, če pade pa ravno na vikend imamo pa skor vedno juho, ker jo ima tamala ful rada.


Po obroku se lahko spije tudi vroči čaj ali pa 3 dcl čiste juhe, tudi iz kocke.

clock-img

14.03.2012, 09:40

clock-img

danyy

pencil-img

558


IZVIRNO SPOROČILO: Najaa


IZVIRNO SPOROČILO: danyy


IZVIRNO SPOROČILO: Najaa

Dan...
Moji hčerki sta stari 5 in 3 leta. Za njima ne jem več, ker tudi redko kdaj kaj ostane. user posted image No ja, tamala je prava grinta in ima obdobja, ko bi jedla jedla jedla, pa obdobja, ko nič ne je. Takrat pa tavečja za njo poje (kake jogurte ipd, ne kosilo).
Včeraj smo šle na kolo, no onidve sta šli, jaz pa peš zraven tak da to je bil včerajšnji trening za DM tek. user posted image Si bom pa probala čimprej zrihtat kolo (ne sobno, ampak tisto za ven user posted image ) in tamalo v sedež, tavečja s svojim pa gremo se vozakat. Kamaj čakam, sam da tole svojo diplomo končam pa bo več časa.


Jaz sem tudi nabavila sedež za kolo za malega, samo čelado še moramo kupit. Sem sicer že gledala v pikapolonici in baby centru in še niso imeli tako malih. V hervisu bi tudi verjetno našla?



Mi smo prvo čelado kupili prav v hervisu. Imaš pa zdej razne akcije tudi v lidlu, če se ne motim in v leclercu...


Hvala, bom šla gledat v hervis. Saj v lidlu in lecleru veliko kupim za malega, samo čelade pa si ne upam. Čeprav jim verjetno nič ne manjka.

clock-img

14.03.2012, 09:44

clock-img

Najaa

pencil-img

16801


IZVIRNO SPOROČILO: LuLu

IZVIRNO SPOROČILO: Najaa


Juho redko... Sam zarad tega je ne grem kuhat, če pade pa ravno na vikend imamo pa skor vedno juho, ker jo ima tamala ful rada.


Po obroku se lahko spije tudi vroči čaj ali pa 3 dcl čiste juhe, tudi iz kocke.



No juho res redko pijem, vroč čaj pa komot. Sem ravno včeraj dobila od 1001 cvet promocijsko nove vrste čaja in so njamiiiiiiii. user posted image

clock-img

14.03.2012, 10:03

clock-img

RAKICA1

pencil-img

1925

Lulu samo da je dobra motivacijauser posted image user posted image user posted image user posted image  upam da si ta teden vsaj malo bila pridna, da bodo kopalke dobro stale na tebiuser posted image user posted image user posted image

clock-img

14.03.2012, 10:18

clock-img

Alenčicaa

pencil-img

41

joj punce, pa ne se ze o kopalkah pogovarjat...mene je taka groza...se vedno se prepricujem kako manj pojesti..vsak dan nekaj pride. rabim motivacijo, motivacijo, motivacijo...

clock-img

14.03.2012, 10:32

clock-img

RAKICA1

pencil-img

1925




IME       TRENUTNA TEŽA  - KG    - DO SEDAJ  TRENU. TEŽA  ŽELJENA TEŽA
 
rakica       73,10kg      -1,60kguser posted image    -3,60kg    69,50 kg    60kg
 
lulu            88,00kg     -0,00kguser posted image user posted image  -3,00kg  85,00kg    70kg


kliki           70,00kg      -0,00KGuser posted image    - 0,00kg   70,00kg    65kg


diana28    50,00kg   -0,40kguser posted image      -1,80kg    48,20kg     47kg
 
 
rdečebela  80,00kg  -2,40kguser posted image     -3,90kg    76,10kg       67kg

barik@      75,00kg   - 0,00user posted image          0,00kg     75,00kg      65kg

cebela2     92,00kg  -0,00kg  user posted image   -1,50kg     90,50kg       68kg
 
danyy        68,00k   -1,1kg user posted image      -1,60kg     66,40kg       55kg
 
jesensko listje 68kg -2,00KGuser posted image   -2,00KG   66,00kg       60kg
hhh           62,00kg    -0,10kguser posted image    -0,40kg    61,60kg       57kg
 
rozilu       58,00 kg    -0,40kguser posted image    -0,40 kg   57,60kg       51kg

 
najaa      73,00kg      -1,00kguser posted image     -2,00kg   71,00kg       65kg
 
raci          93,70kg     -0,00kguser posted image      -0,00kg   93,70kg       75kg
 
womanpolice 68,70kg  -0,30kg user posted image  -3,50kg   65,50kg       62kg
 
katjes      62,00kg       -0,50kguser posted image   -1,50kg   60,50kg      55kg

ballerina 
 80,00kg       -1,00kguser posted image     -7,00kg  73,00kg     60kg
 

 pebs       59,00kg        -0,00kguser posted image    -2,00kg   57,00kg     55kg
 
majčica1508 76kg       0,00kguser posted image                       76,00kg     65kg


Prosim ostale punce za podatke za našo razpredilnicouser posted image user posted image user posted image user posted image  Vagamo se vsak petek 16.3.2012
Evo pa se naša tabela prav lepo povni z podatki.

clock-img

14.03.2012, 10:35

clock-img

RAKICA1

pencil-img

1925

Alenčica saj če se malo pregrešiš še ni toliko, ker jaz se vsak dan pregrešim vsaj malouser posted image user posted image user posted image  včeraj sem zvečer delala tople sendviče in sem se pregrešila orenguser posted image user posted image  sam je pasal orenguser posted image

clock-img

14.03.2012, 15:05

clock-img

LuLu

pencil-img

8910

IZVIRNO SPOROČILO: Alenčicaa

joj punce, pa ne se ze o kopalkah pogovarjat...mene je taka groza...se vedno se prepricujem kako manj pojesti..vsak dan nekaj pride. rabim motivacijo, motivacijo, motivacijo...


Nova tukaj?
A si z nami? Če ne, si proti nam! user posted image

user posted image

clock-img

14.03.2012, 15:52

clock-img

Kliki

pencil-img

2756

No pa da se še jast malo javim.
Jem kar bol malo pijem še vedno veliko, kilce pa kr nočejo in nočejo daluser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Migam pa toliko kot mi čas dopušča bol malo počepi, poskoki, trebušnjaki to delam vsak dan samo kaj več pa ne utegnem.

clock-img

14.03.2012, 16:07

clock-img

Alenčicaa

pencil-img

41

no evo...zunaj tako lep soncek..kaj preostane drugega kot sladoled, 3 kepice. a to sem se malo pregresila user posted image user posted image ?? ce mi rata, da do jutri ne bo nic vec sladkega sem zmagala user posted image
RAKICA1 hvala za podporo user posted image

clock-img

14.03.2012, 16:08

clock-img

Alenčicaa

pencil-img

41

zivjo.
ja nova sem tukaj user posted image . sem z vami, kolikor mi bo cas dopuscal ampak bom pa z vami vedno v mislih user posted image

clock-img

14.03.2012, 17:39

clock-img

LuLu

pencil-img

8910

Imam en problem pri ločevanju. Deca mi nagajajo. Sadje oz. sadni sok je kao en obrok. In oni mene silijo, da pijem njihov sok, ker če ga ne so užaljeni. In tako so me prikrajšali za en obrok. Pa čokolade mi ponujajo, in ne razumejo, da to gre le na OH dan user posted image

clock-img

14.03.2012, 17:43

clock-img

Kliki

pencil-img

2756

IZVIRNO SPOROČILO: LuLu

Imam en problem pri ločevanju. Deca mi nagajajo. Sadje oz. sadni sok je kao en obrok. In oni mene silijo, da pijem njihov sok, ker če ga ne so užaljeni. In tako so me prikrajšali za en obrok. Pa čokolade mi ponujajo, in ne razumejo, da to gre le na OH dan user posted image

Ti telim svojim deca povej da če ne bodo nehali bodo tudi oni šli na ločevalno dieto.user posted image
Poj boš pa vidla bo takoj mir.

clock-img

14.03.2012, 18:07

clock-img

LuLu

pencil-img

8910

IZVIRNO SPOROČILO: Kliki

Ti telim svojim deca povej da če ne bodo nehali bodo tudi oni šli na ločevalno dieto.user posted image
Poj boš pa vidla bo takoj mir.


Moji ločujejo že od rojstva. Meso in krompir nikoli skupaj ali samo testenine,... Čudno, jaz bi njih naj učila zdravega prehranjevanja, na koncu pa sta mi lahko le vzor user posted image

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem