cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

RE: Za tiste, ki še...

  
clock-img

13.03.2012, 16:25

clock-img

LuLu

pencil-img

8910

Ta beljakovinska kosila so pa dobra. Meso in kruh. kaj čem boljšega. Pa najedla sem se tudi za dva in to zato, ker za večerjo je treba pojesti pol kosila (brez kruha)  user posted image
A prav delam ali spet krivine hvatam za + kile?

clock-img

13.03.2012, 16:27

clock-img

LuLu

pencil-img

8910

IZVIRNO SPOROČILO: Barik@

Zjutraj pojedla obilen zajtrk, ki je zaradi kašljanja pristal v školjki (ne sprašujte user posted image ), potem sem spila 2 dl kokosove vode (meni je to fuul dobro), pa pol banane, zdej bo pa enolončnica (zelje, krompir, slanina in malo makronov zraven), pa zvečer en jogurt.


Kot poznavalka (user posted image ) ločevalne diete, bi rekla, da si zmešala vse 4 dni v enega. A to tudi gre... mislim, a kile tudi tak grejo?

clock-img

13.03.2012, 19:02

clock-img

danyy

pencil-img

558

LuLu hvala za knjigouser posted image , sem že nekaj malega prebrala in je zanimiva.

clock-img

13.03.2012, 19:05

clock-img

danyy

pencil-img

558


IZVIRNO SPOROČILO: Najaa

user posted image Tako povpraševanje po tej knjigi., ma po moje boste razočarane... to je sam en kup heca.

LuLu kaj si jedla? Jaz sem čevape že pospravila, zraven kos kruha in solata. Zdej bo še ena kava padla, pol sadje (čez 4 ure user posted image ) in zvečer še kak čevap. Pa bo dneva konec.




Jaz ločevalne diete ne poznam (razen iz pogovor s tistimi, ki si hujšali z njo), ampak mi sedaj ni jasno meso+kruh? To se lahko je skupaj?

clock-img

13.03.2012, 19:10

clock-img

LuLu

pencil-img

8910

IZVIRNO SPOROČILO: danyy


Jaz ločevalne diete ne poznam (razen iz pogovor s tistimi, ki si hujšali z njo), ampak mi sedaj ni jasno meso+kruh? To se lahko je skupaj?


Prosim user posted image
Ja, lahko ješ. Ampak samo za kosilo in še na škrobni dan. Drugače ne. To pomeni na hitro... v 8 dneh 4 štručke/kose.

clock-img

13.03.2012, 19:11

clock-img

LuLu

pencil-img

8910

danyy,
a ti pošljem še 90-dnevno loč. dieto prek emajla?

clock-img

13.03.2012, 19:13

clock-img

danyy

pencil-img

558


IZVIRNO SPOROČILO: LuLu

danyy,
a ti pošljem še 90-dnevno loč. dieto prek emajla?


Ja, prosim. Ne škodi če jo vsaj preberem, če se je že ne bom lotila.user posted image

clock-img

13.03.2012, 19:15

clock-img

danyy

pencil-img

558

Imam zdaj še dodatno motivacijo za hujšanje, remo konec aprila za vikend na morje in bo treba v kopalke.user posted image

clock-img

13.03.2012, 19:21

clock-img

LuLu

pencil-img

8910

danyy,
poslano...

clock-img

13.03.2012, 19:27

clock-img

danyy

pencil-img

558


IZVIRNO SPOROČILO: LuLu

danyy,
poslano...


Hvala.user posted image

clock-img

13.03.2012, 19:29

clock-img

danyy

pencil-img

558


IZVIRNO SPOROČILO: LuLu

danyy,
poslano...


Nisem dobila oz.prazen enail.user posted image user posted image

clock-img

13.03.2012, 19:33

clock-img

LuLu

pencil-img

8910

danyy,
poslano še enkrat. Prej pa mi ni poslalo priponke, ne vem zakaj. Zdaj bi moralo biti. 

clock-img

13.03.2012, 20:27

clock-img

danyy

pencil-img

558


IZVIRNO SPOROČILO: LuLu

danyy,
poslano še enkrat. Prej pa mi ni poslalo priponke, ne vem zakaj. Zdaj bi moralo biti. 


Zdaj pa sem dobila!user posted image
Hvala!
Sem že malo brala, če ne drugega, bom ziher kake pametne recepte za zdrave obroke uporabila.

clock-img

13.03.2012, 20:32

clock-img

majčica1508

pencil-img

1299

Meni gre ločevanje še najboljše od rok,da ne govorim kako dobro,znam ločit
domačico od škatle,pa čokoladouser posted image

Komaj čakam,da gre starejša v vrtec,k sem čist fertik...Pa ona bi imela to,pa to,pa to
na koncu jezik pomoči,al poje žličko ene stvari in to je to,ostalo mami boš ti-men pa res ne rabi dvakrat rečt

Koliko imate stare otročke...moja bo ta mesec 1 leto,starejša pa čez 2 meseca,4 leta

clock-img

13.03.2012, 20:37

clock-img

LuLu

pencil-img

8910

IZVIRNO SPOROČILO: majčica1508

Komaj čakam,da gre starejša v vrtec,k sem čist fertik...Pa ona bi imela to,pa to,pa to
na koncu jezik pomoči,al poje žličko ene stvari in to je to,ostalo mami boš ti-men pa res ne rabi dvakrat rečt


Meni je danes uspelo ločevanje. Mala2 pa sta pustila banane olupljene in krofe pogrižene. Filo sta pajedla user posted image
Tak, da banana meni jutri za zajtrk, krofi, pa če bodo vzdržali za OH večerjo. Nimam druge izbire. Moram probat to dieto. Zadnjo šanso sem si dala.

clock-img

13.03.2012, 20:45

clock-img

danyy

pencil-img

558


IZVIRNO SPOROČILO: LuLu

IZVIRNO SPOROČILO: majčica1508

Komaj čakam,da gre starejša v vrtec,k sem čist fertik...Pa ona bi imela to,pa to,pa to
na koncu jezik pomoči,al poje žličko ene stvari in to je to,ostalo mami boš ti-men pa res ne rabi dvakrat rečt


Meni je danes uspelo ločevanje. Mala2 pa sta pustila banane olupljene in krofe pogrižene. Filo sta pajedla user posted image
Tak, da banana meni jutri za zajtrk, krofi, pa če bodo vzdržali za OH večerjo. Nimam druge izbire. Moram probat to dieto. Zadnjo šanso sem si dala.


Moj pa pri krofu ravno file ne poje.
pogriženi krofiuser posted image
user posted image

clock-img

13.03.2012, 20:46

clock-img

danyy

pencil-img

558


IZVIRNO SPOROČILO: majčica1508

Meni gre ločevanje še najboljše od rok,da ne govorim kako dobro,znam ločit
domačico od škatle,pa čokoladouser posted image

Komaj čakam,da gre starejša v vrtec,k sem čist fertik...Pa ona bi imela to,pa to,pa to
na koncu jezik pomoči,al poje žličko ene stvari in to je to,ostalo mami boš ti-men pa res ne rabi dvakrat rečt

Koliko imate stare otročke...moja bo ta mesec 1 leto,starejša pa čez 2 meseca,4 leta


Moj je skoraj 11 mesecev.
Jaz pa ne pojem več za njim, če je ati doma to naredi on, drugač pa dam mačku.user posted image user posted image

clock-img

13.03.2012, 20:51

clock-img

majčica1508

pencil-img

1299

moj jedilnik za jutri
Z:ovseni kosmiči+jogurt+jabolko
M:banana
K:riba,kuhana zelenjava,solata
M:jogurt
V:koščki sira+orehi

Sladkega se bom probala izogibat,spila bom cca 3l vode in naredila vsaj 5km z vozičkom
Obrisala bom prah z kolesa in orbitreka(zdaj mi je pa že nerodno)in bila na vsakem po 5minut za začetek je dovolj

clock-img

13.03.2012, 20:52

clock-img

majčica1508

pencil-img

1299

danyy........bom pa še mačka nabavilauser posted image

clock-img

13.03.2012, 21:03

clock-img

Barik@

pencil-img

257


IZVIRNO SPOROČILO: LuLu

IZVIRNO SPOROČILO: Barik@

Zjutraj pojedla obilen zajtrk, ki je zaradi kašljanja pristal v školjki (ne sprašujte user posted image ), potem sem spila 2 dl kokosove vode (meni je to fuul dobro), pa pol banane, zdej bo pa enolončnica (zelje, krompir, slanina in malo makronov zraven), pa zvečer en jogurt.


Kot poznavalka (user posted image ) ločevalne diete, bi rekla, da si zmešala vse 4 dni v enega. A to tudi gre... mislim, a kile tudi tak grejo?



user posted image user posted image user posted image
kile grejo in pridejo, pa spet grejo in še katero zraven pripeljejo user posted image

clock-img

13.03.2012, 21:04

clock-img

LuLu

pencil-img

8910

IZVIRNO SPOROČILO: danyy


Moj pa pri krofu ravno file ne poje.
pogriženi krofiuser posted image
user posted image


Moja tamala tudi file ne poje, pa malo testa, veliki pa za njo poje samo filo in še svojo. Tak, da na koncu ostanejo suhi deli

clock-img

13.03.2012, 21:12

clock-img

danyy

pencil-img

558


IZVIRNO SPOROČILO: majčica1508

danyy........bom pa še mačka nabavilauser posted image


Jaz imam za rezervo še psa, samo je bolj izbirčne sorte. Ne mara mlečnih in sladkih stvari, te zaenkrat še teknejo mačku.user posted image

clock-img

13.03.2012, 21:13

clock-img

danyy

pencil-img

558


IZVIRNO SPOROČILO: LuLu

IZVIRNO SPOROČILO: danyy


Moj pa pri krofu ravno file ne poje.
pogriženi krofiuser posted image
user posted image


Moja tamala tudi file ne poje, pa malo testa, veliki pa za njo poje samo filo in še svojo. Tak, da na koncu ostanejo suhi deli



Najslabši deli ostanejo za mamo.user posted image
Pa jih namaži z marmelado.user posted image

clock-img

13.03.2012, 21:20

clock-img

LuLu

pencil-img

8910

IZVIRNO SPOROČILO: danyy

Najslabši deli ostanejo za mamo.user posted image
Pa jih namaži z marmelado.user posted image


Niti ni najslabši. Marmelada mi ni preveč dobra. Če so marmeladni krofi, mi je tak ok, če pa so z vanilijevo kremo, potem pa ni ok, da file več ni user posted image
Tisto čokolado pa oba dol poližeta. Ja, te pa je škoda... ampak res, da sebi nisem nikoli kupla krofa. Vedno samo njima... zanimivo. Mah, boljše tak. Bi me še več bilo.

clock-img

14.03.2012, 08:30

clock-img

majčica1508

pencil-img

1299

Dobro jutro
Res bo lep sončen dan....Mali dve poštimam,mami še kavico spije,pol pa
čimprej na sončkaaa

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem