cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

RE: Za tiste, ki še...

  
clock-img

13.03.2012, 08:28

clock-img

LuLu

pencil-img

8910

Hčeri vročina padla, bomo doma. Sin pa tudi. Naj mu bo, ko pa je tak rad doma.
Ejte... moram vam povedat ok. napisat user posted image , da je tisti vitaminski dan včeraj bil zelo potreben. Včeraj sicer muka, ampak danes.. počutim se lažjo za 5 kg, tista +1 je šla takoj dol... fantastično!
 
Najaa,
danes pa beljakovine! Raje napišem meso in kruh! Ti izrazi beljakovine, oh, škrob me odvračajo od diete.

clock-img

13.03.2012, 08:32

clock-img

danyy

pencil-img

558

Dobro jutro.
Vsem vašim otročkom želim, da se čimprej pozdravijo. Naš na srečo še ni bil resno bolan, razen prehlada, se vidi da ni v vrtcu.Jaz sem še vedno pridna s hujšanjem, s telovadbo malo manj, čeprav sem pa včeraj bila cel dan grozno lačna (pa sem imela 5 obrokov), sicer sem zdržala, da se nisem prekršila, ampak je bilo hudouser posted image
user posted image .

clock-img

13.03.2012, 08:33

clock-img

LuLu

pencil-img

8910

Ja, na telovadbo sem pa čisto pozabla user posted image
Bom... ne vem, če danes, ampak bom...

clock-img

13.03.2012, 08:36

clock-img

danyy

pencil-img

558

Danes jedilnik bo nekak tako:Zdaj jem jogurt s kosmiči, do kosila sadje, kosilo bo:juha, ocvrt oslič, krompirjeva solata, za večerjo pa tunina solata.
Smo bili včeraj v nabavi, imam hladilnik poln zelenjave, sadja in jogurtov.user posted image .

clock-img

13.03.2012, 08:43

clock-img

LuLu

pencil-img

8910

Najaa,
sem samo na hitro preletela... dobro napisano. Pa saj tak podobna je bila moja filozofija prehranjevanja pred leti nazaj, samo takrat nisem imela težav s težo. Je zabavno brati, ampak mislim, da so ti pisatelji v ozadju, ne preveč debeli.
Ko pa sem jedla zaradi stresa, imela motnje prehranjevanja, se redila nekontrolirano... takrat mi to ne bi bilo smešno. Ok, ta trenutek lahko spet take stvari berem in se smejem, ker sem se 100% odločla, da bom shujšala, tak ali drugače, prej ali slej...
Številke pa tudi meni gredo na živce. Sem že omenla v tej temi, ko je Poka začela s številkami. Mene mine do vsega, če začnem računat, kaloije grame, miligrame nečesa v hrani...
Ja, pa hvala za knjigo user posted image
Če imaš kaj še zabavnega, kar pošlji...

clock-img

13.03.2012, 08:49

clock-img

Barik@

pencil-img

257

Jutro

če ste videle reklamo od Spara, imajo spet neko akcijo, da si v vedro nadevaš citruse. jaz bom verjetno že ob 9. tam, da si priborim klementine in pomaranče user posted image

manj ko jem, več kg imam user posted image user posted image

clock-img

13.03.2012, 08:55

clock-img

danyy

pencil-img

558


IZVIRNO SPOROČILO: Barik@

Jutro

če ste videle reklamo od Spara, imajo spet neko akcijo, da si v vedro nadevaš citruse. jaz bom verjetno že ob 9. tam, da si priborim klementine in pomaranče user posted image

manj ko jem, več kg imam user posted image user posted image



Pa ravno zdaj, ko imam jaz že vse to domauser posted image user posted image .

clock-img

13.03.2012, 08:55

clock-img

danyy

pencil-img

558


IZVIRNO SPOROČILO: LuLu

Najaa,
sem samo na hitro preletela... dobro napisano. Pa saj tak podobna je bila moja filozofija prehranjevanja pred leti nazaj, samo takrat nisem imela težav s težo. Je zabavno brati, ampak mislim, da so ti pisatelji v ozadju, ne preveč debeli.
Ko pa sem jedla zaradi stresa, imela motnje prehranjevanja, se redila nekontrolirano... takrat mi to ne bi bilo smešno. Ok, ta trenutek lahko spet take stvari berem in se smejem, ker sem se 100% odločla, da bom shujšala, tak ali drugače, prej ali slej...
Številke pa tudi meni gredo na živce. Sem že omenla v tej temi, ko je Poka začela s številkami. Mene mine do vsega, če začnem računat, kaloije grame, miligrame nečesa v hrani...
Ja, pa hvala za knjigo user posted image
Če imaš kaj še zabavnega, kar pošlji...


(



Kaka knjiga je to? O ločevalni?

clock-img

13.03.2012, 09:03

clock-img

rozilu

pencil-img

1321

IZVIRNO SPOROČILO: LuLu
Ejte... moram vam povedat ok. napisat user posted image , da je tisti vitaminski dan včeraj bil zelo potreben. Včeraj sicer muka, ampak danes.. počutim se lažjo za 5 kg, tista +1 je šla takoj dol... fantastično!



user posted image user posted image user posted image

Jaz sem še vedno tam kot sem bla... pa ne po kilah (no, to najbrž tudi), ampak miselnosti... Mam preveliko breme nad glavo, da bi zdej še resno hujšala. Vas pa berem user posted image . Še kak teden, pol pa bom odvrgla skalo... UPAM!

clock-img

13.03.2012, 09:14

clock-img

LuLu

pencil-img

8910

IZVIRNO SPOROČILO: danyy


Kaka knjiga je to? O ločevalni?


Ne, koliko mi je uspelo prebrati... o hujšanju, zabavno napisano user posted image

clock-img

13.03.2012, 09:16

clock-img

LuLu

pencil-img

8910

PP:

Če ješ 5-krat na dan, presnova teče ves čas, če zraven še migaš, pa organizem dela kot švicarska ura. To je krasna investicija vase in vrednost ti raste.

clock-img

13.03.2012, 09:16

clock-img

danyy

pencil-img

558


IZVIRNO SPOROČILO: LuLu

IZVIRNO SPOROČILO: danyy


Kaka knjiga je to? O ločevalni?


Ne, koliko mi je uspelo prebrati... o hujšanju, zabavno napisano user posted image


To bi pa jaz tudi bralauser posted image . Naslov?

clock-img

13.03.2012, 09:19

clock-img

LuLu

pencil-img

8910

IZVIRNO SPOROČILO: danyy


To bi pa jaz tudi bralauser posted image . Naslov?


Na ZS mi pošlji e-mail, pa ti jo pošljem...

clock-img

13.03.2012, 09:19

clock-img

danyy

pencil-img

558


IZVIRNO SPOROČILO: LuLu

IZVIRNO SPOROČILO: danyy


To bi pa jaz tudi bralauser posted image . Naslov?


Na ZS mi pošlji e-mail, pa ti jo pošljem...


Bom. Hvala!user posted image

clock-img

13.03.2012, 09:19

clock-img

Najaa

pencil-img

16801


IZVIRNO SPOROČILO: LuLu

PP:

Če ješ 5-krat na dan, presnova teče ves čas, če zraven še migaš, pa organizem dela kot švicarska ura. To je krasna investicija vase in vrednost ti raste.



No ta je pa res dober. user posted image user posted image

clock-img

13.03.2012, 09:21

clock-img

LuLu

pencil-img

8910

IZVIRNO SPOROČILO: Najaa


A lahko dalje pošiljam knjigo? user posted image

clock-img

13.03.2012, 09:54

clock-img

LuLu

pencil-img

8910

IZVIRNO SPOROČILO: danyy


A tebe tudi ZS heca?

clock-img

13.03.2012, 11:34

clock-img

danyy

pencil-img

558


IZVIRNO SPOROČILO: LuLu

IZVIRNO SPOROČILO: danyy


A tebe tudi ZS heca?


Ja.user posted image
Bom še zdaj probala.

clock-img

13.03.2012, 12:53

clock-img

Najaa

pencil-img

16801


IZVIRNO SPOROČILO: LuLu

IZVIRNO SPOROČILO: Najaa


A lahko dalje pošiljam knjigo? user posted image



Ja seveda lahko, saj je nisem jaz napisala. user posted image

clock-img

13.03.2012, 13:54

clock-img

LuLu

pencil-img

8910

IZVIRNO SPOROČILO: danyy

Ja.user posted image
Bom še zdaj probala.


Poslano.

clock-img

13.03.2012, 14:00

clock-img

zavesa_

pencil-img

6

Bi bila kakšna verjanta, da bi tudi jaz lahko dobila to knjigo?

_____________________________

Obupanci NIKOLI ne obupajo, in zmagovalci NIKOLI ne obupajo.

clock-img

13.03.2012, 14:07

clock-img

LuLu

pencil-img

8910

IZVIRNO SPOROČILO: zavesa_

Bi bila kakšna verjanta, da bi tudi jaz lahko dobila to knjigo?


Glede na tvoj podpis, bi rekla, da jo boš prej ali slej dočakala user posted image
Drugače, hujšaš kaj ali pa samo špegaš tu?
Pošlji email na ZS...

clock-img

13.03.2012, 14:18

clock-img

Najaa

pencil-img

16801

user posted image Tako povpraševanje po tej knjigi., ma po moje boste razočarane... to je sam en kup heca.

LuLu kaj si jedla? Jaz sem čevape že pospravila, zraven kos kruha in solata. Zdej bo še ena kava padla, pol sadje (čez 4 ure user posted image ) in zvečer še kak čevap. Pa bo dneva konec.

clock-img

13.03.2012, 14:24

clock-img

LuLu

pencil-img

8910

IZVIRNO SPOROČILO: Najaa

user posted image Tako povpraševanje po tej knjigi., ma po moje boste razočarane... to je sam en kup heca.

LuLu kaj si jedla? Jaz sem čevape že pospravila, zraven kos kruha in solata. Zdej bo še ena kava padla, pol sadje (čez 4 ure user posted image ) in zvečer še kak čevap. Pa bo dneva konec.


En obrok mi je odpadel, sem pozabla jabolko vzet s sabo. Do zdaj pojedla 2 jabolki in 1 banano. Za kosilo pa polnozrnati kruh, puranje pečene kuglice in solata. Pa za večerjo bom isto, razen kruha. Vmes pa kaj solate ali jabolko ali banano. Bom banan čim manj.
Joooj kak se glupo počutim, ko pišem kaj sem/bom jedla. Nasploh, ker sem sovražnica diet!!!
Ok, vseeno nadaljujeva boj!

clock-img

13.03.2012, 16:24

clock-img

Barik@

pencil-img

257

Zjutraj pojedla obilen zajtrk, ki je zaradi kašljanja pristal v školjki (ne sprašujte user posted image ), potem sem spila 2 dl kokosove vode (meni je to fuul dobro), pa pol banane, zdej bo pa enolončnica (zelje, krompir, slanina in malo makronov zraven), pa zvečer en jogurt.

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem