cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

RE: Za tiste, ki še...

  
clock-img

11.03.2012, 21:21

clock-img

rozilu

pencil-img

1321

Najaa, ne se dat!!!! user posted image  

clock-img

11.03.2012, 21:25

clock-img

LuLu

pencil-img

8910

Ja... spet jaz user posted image
Pa itak, da sem pred sabo ravnokar dala poln krožnik...
user posted image  sem pozabla si dati... da ne pozabim kaj me čaka user posted image

< Sporočilo je popravil LuLu -- 11.3.2012 21:28:58 >

clock-img

11.03.2012, 21:31

clock-img

Najaa

pencil-img

16801

Ne bom se dala... jutr. user posted image Pa moram jest, če sem dva dneva bolj ko ne stradala. user posted image Zdej pa bolečina končno popušča in apetit se vrača. user posted image

clock-img

12.03.2012, 08:15

clock-img

danyy

pencil-img

558

Dobro jutro.
Vikend je minil kot bi pihniluser posted image . Včeraj smo bili na obisku, sem se malo prekršila in pojedla kos odličnega peciva in kos domačega kruha z domačimi mesnimi izdelki user posted image .Le kdo bi se lahko uprl temuuser posted image .Telovadbe ni bilo nič kaj ta vikend, razen 2 mini sprehodov. Se bo treba v roke vzet, da bo v petek spet kaj - na vagi.

clock-img

12.03.2012, 08:28

clock-img

rdečebela

pencil-img

338

končno vikend mimo, včeraj sva ble mal naokoli s tamalo. jedilnik je ostal kar nespremenjen. danes imam sicer sadni dan, pa ugotavljam da imam samo jabolka tle doma, ne da se mi niti do trgovine, da bi kaj nabavila, skratka volja na nuli, pa že nasploh sem slabe volje, me dedc sprav na obrate že takoj zjutri ko se zvali iz postelje!
pa še cigaretom se nekako izogibam, mogoče tudi to malo vpliva. skratka nič pametnega nimam za povedat in nisem neki zgovorna danes. fajn se mejte, pa čimmanj jejte da bodo v petek sami minusi user posted image

clock-img

12.03.2012, 08:41

clock-img

LuLu

pencil-img

8910

Ojla... kot sem si mislila imam danes +1 kg. Ni čudno, glede na to, da jem kot zmešana spet in telovadim nič. user posted image
Sem pa že prej enkrat razmišljala... Taki apetit sem jaz imela vedno, ko je bil pms. Vstavljeno imam mireno in posledično vidne menstr. več ni. Ampak, a so mi pms-i vseeno ostali? Dostikrat to pri hrani opazim, ko bi jedla vse in vsakega...
Kaj mislite?

clock-img

12.03.2012, 08:52

clock-img

LuLu

pencil-img

8910

PP:

Začetek tedna. Pravi dan za nove podvige. Uživaj vsak trenutek in ne pozabi, da je pravo obilje življenja v stili manj je več. Hrana in miganje po urniku.

clock-img

12.03.2012, 08:52

clock-img

danyy

pencil-img

558


IZVIRNO SPOROČILO: LuLu

Ojla... kot sem si mislila imam danes +1 kg. Ni čudno, glede na to, da jem kot zmešana spet in telovadim nič. user posted image
Sem pa že prej enkrat razmišljala... Taki apetit sem jaz imela vedno, ko je bil pms. Vstavljeno imam mireno in posledično vidne menstr. več ni. Ampak, a so mi pms-i vseeno ostali? Dostikrat to pri hrani opazim, ko bi jedla vse in vsakega...
Kaj mislite?


Možno bi bilo. Je možno, da se v telesu še vedno dogaja enako, le krvavitve ni.
Jaz pa pri PMS-ju nikoli nisem nekaj drugače jedla, niti semi ni kaj posebnega luštalo, ampak sem bila samo malo bolj tečna, sedaj po porodu pa so se tečnobi pridružili še grozni glavoboli (vedno en dan pred menstro), pa še nekih tablet ne smem.

clock-img

12.03.2012, 09:50

clock-img

Najaa

pencil-img

16801


IZVIRNO SPOROČILO: LuLu

Ojla... kot sem si mislila imam danes +1 kg. Ni čudno, glede na to, da jem kot zmešana spet in telovadim nič. user posted image
Sem pa že prej enkrat razmišljala... Taki apetit sem jaz imela vedno, ko je bil pms. Vstavljeno imam mireno in posledično vidne menstr. več ni. Ampak, a so mi pms-i vseeno ostali? Dostikrat to pri hrani opazim, ko bi jedla vse in vsakega...
Kaj mislite?



Seveda, vdak izgovor je dober za nažiranje. user posted image
Hecam se, možno da res. Jaz imam pa nuvaring po novem pa imam kar celi mesec pms. user posted image user posted image

clock-img

12.03.2012, 09:55

clock-img

jesensko listje

pencil-img

95

Dober dan!

Mah ta PMS je ena zoprna reč, pa se mi zdi, da je po porodih samo še slabše.

Danes smo katastrofalno spali. user posted image Obiske smo imeli kar pozno zvečer, potem dava otroka spat, midva sva pa gledala tv do pol dvanajstih. Prideva v sobo in mala nekaj kašlja. Potem je moj ene pol ure iskal dudo, ki jo uspe strašno dobro skriti. In potem je vpila (vpila, ne jokala) dve uri. Sploh se ni mogla pomiriti. Ne vem kaj vse sem poskusila pa nič. Po dveh urah pa opazim, da ima jamice v ličkih! Lumpa se mi je začela smejat!!! Potem jo je le zmanjkalo... Saj ne, da je potem še tavečjega tlačila mora in je prišel v veliko posteljo user posted image In ker jaz očitno bolj dišim (tako si to razlagamuser posted image ), se seveda oba tiščita k meni, torej je na 90 širine spal moj mož, na ostalih 90 pa mi TRIJE... In kot da ponoči ni nič bilo, sta zjuraj ob šestih oba kot rožice!

Aja, nič nisem povedala kako sem! Super drugače, sem se naspala ponoči in sem polna energije! user posted image user posted image

Ta vikend se pa nisem nič prenažirala in sem ponosna, da je kaj. Mi bo stopilo v glavo in se bom basala v naslednjih dneh.

Danyy ne sekiraj se zaradi domače salame, saj domače je zdravo (tako se jaz tolažim, ker imam tudi zelo rada klobase itd.)

Ajde, uživajte!

clock-img

12.03.2012, 09:56

clock-img

LuLu

pencil-img

8910

IZVIRNO SPOROČILO: Najaa


Seveda, vdak izgovor je dober za nažiranje. user posted image
Hecam se, možno da res. Jaz imam pa nuvaring po novem pa imam kar celi mesec pms. user posted image user posted image


Ti se kar hecaj... meni pa spet pritisk dviga... sem čisto neresna. Pa ni vrag, da se ne morem držat neke diete in se odrečt nečemu za nekaj časa. Pa saj nisem tak švoh karakter. No, vsaj pri drugih stvareh znam iti do konca, pri hujšanju pa padem na klobaso in čokolado user posted image
Grem jaz danes s Slim&fit-ovci na sadni dan, pa potem z njimi dalje. Dost mam!!! user posted image

clock-img

12.03.2012, 10:03

clock-img

Najaa

pencil-img

16801

LuLu sej smo vse na istem. Meni osebno manjka miganja. Jaz doma ne morem telovadit, za ven pa ni časa, ni varstva... Toliko se spravljam tečt pa sploh ne vem niti, kako uskladit časovno, ker sem veliko sama s hčerkama. Zjutraj bi se mogla spravit sam ta čas pa raje izkoristim za pisanje. Medtem bi pa skoz neki žvečla. user posted image
Danes sploh ne vem, kaj bi kuhala, sploh mi ni do nič. Počutim se napihnjeno pa ne vem, od česa. Sam vem, da če do poznega popoldneva ne bom nič jedla, bo pa zvečer volčja lakota in trpaj v usta vse kaj najdeš.

clock-img

12.03.2012, 10:09

clock-img

rozilu

pencil-img

1321

Lulu - jaz imam tudi Mireno - in kot sem pred par dnevi pisala: PMS!!! user posted image Krvavim sicer bolj malo, traja par dni... ampak sem prej tečna in lačna fuuuuul! pa mozolje sem dobila, kot da bi bla najstnica... sicer ne vem al je od stresa in svinjarije, ki jo požrem (čokoladaaaaaaa), al...

Po mojem si jo bom kmalu dala ven... razen, da res preprečuje nosečnost, jst nisem zadovljna.

clock-img

12.03.2012, 10:14

clock-img

LuLu

pencil-img

8910

IZVIRNO SPOROČILO: rozilu

Po mojem si jo bom kmalu dala ven... razen, da res preprečuje nosečnost, jst nisem zadovljna.


Jaz sem zadovoljna. To, da ni krvavitev je meni super, telo mi jo dobro prenaša. Ampak na ta pms nisem bila prej pozorna, ker sem itak nonstop jedla in ni bilo odrekanja. Zdaj to opažam, ko hočem kile dol dati, da mi pa telo nekaj nagaja.. user posted image

clock-img

12.03.2012, 10:18

clock-img

LuLu

pencil-img

8910

IZVIRNO SPOROČILO: Najaa

LuLu sej smo vse na istem. Meni osebno manjka miganja. Jaz doma ne morem telovadit, za ven pa ni časa, ni varstva...


Najaa a greš z mano istočasno na ločevalno? Si bova recepte izmenjevale user posted image
Jaz bi tudi npr. najraje šla na aerobiko, tisto klasično rit-noge-zadnjica ali pa step aerobiko, pa je vedno zvečer. In tisto varstvo, ki ga imam, ga raje za šolo izkoristim. Ker mi je ena kolegica odpovedala varstvo, ji več ne znese, druge obveznosti... tak, da mi je ostala še samo ena. To so kolegice, naši otroci se poznajo in so seveda zastonj... no usluga za uslugo user posted image
Ni mi jih za iskat, pa plačevati. Aerobika ni dober razlog, da iščem nove varuške...

clock-img

12.03.2012, 10:22

clock-img

rdečebela

pencil-img

338

tud jst imam to mireno, nasplošno mi je uredu, ni bilo nobenih težav do sedaj, razen...rozilu, sedaj ko si omenila mozolje sem se tudi jaz kar zamislila, veš da tudi pri meni opažam, da jih imam ogromno, kot najstnica in prav tiste opazne, jooj, grozno. v nosečnosti, pa tudi po porosu jih nisem imela toliko. sedaj pa se jih sploh ne morem znebiti. a misliš da je zaradi mirene to? jst jo bom najbrž kar obdržala še kakšna 4 leta, ker sem jo prav zaradi zaščite vzela, ker mi tabletke ne pridejo v poštev. glede teh mozoljev pa res nisem vedela, da utegne mirena povročat. no, sedaj vsaj vem, od česa bi lahk bilo. pač, bom mozoljava nadaljna 4 leta user posted image user posted image

clock-img

12.03.2012, 10:37

clock-img

Najaa

pencil-img

16801


IZVIRNO SPOROČILO: LuLu

IZVIRNO SPOROČILO: Najaa

LuLu sej smo vse na istem. Meni osebno manjka miganja. Jaz doma ne morem telovadit, za ven pa ni časa, ni varstva...


Najaa a greš z mano istočasno na ločevalno? Si bova recepte izmenjevale user posted image
Jaz bi tudi npr. najraje šla na aerobiko, tisto klasično rit-noge-zadnjica ali pa step aerobiko, pa je vedno zvečer. In tisto varstvo, ki ga imam, ga raje za šolo izkoristim. Ker mi je ena kolegica odpovedala varstvo, ji več ne znese, druge obveznosti... tak, da mi je ostala še samo ena. To so kolegice, naši otroci se poznajo in so seveda zastonj... no usluga za uslugo user posted image
Ni mi jih za iskat, pa plačevati. Aerobika ni dober razlog, da iščem nove varuške...



Saj jaz sem že na ločevalni, recimo. Ločujem tak non stop. Lahko greva za par tednov na res strogo ločevalno, s tem mislim da se drživa dnevovo v nulo. Meni ni problem, sam glej da me boš brcnla v rit, ko bom med pisanjem hotla žret. user posted image
Varstvo jaz imam, taščo, sam v teh časih jo izkoristim za pisanje... eh sam da bo tole za mano pa bom takoj boljše volje.

clock-img

12.03.2012, 10:41

clock-img

Barik@

pencil-img

257

hej...
no, mi2 s sinetom sva še vedno bolna, tamali je pa tudi doma. Luda kuča. user posted image user posted image
grem posteljo peglat.user posted image

clock-img

12.03.2012, 10:43

clock-img

womanpolice

pencil-img

2304

evo, izgubljena se je našla :-D...

In sporočam vam, da tehtam 60 kilogramov user posted image ................. hahahhahahah.. če verjamete v Baltazarja... Bila pa bi srečna ja, če bi temu bilo tako!!! Znorela bom user posted image   kile še kar stagnirajooooooooooooooooo... krizaaaaaaaaa, včeraj sem že skoraj obupala. No, za na seznam... tehtam 65,3 kg!!! sej vem, da pri ločevalni je tko, da nekaj časa stoji, ampak tkole dolg da se neb nič premaknal... pa že kr neki časa ne... uf, upam, da bom zdržala še mesec in pol...

Lulu.. ja, sem policistka :-)  pa da ne boš zdaj vsake, ko te bo ustavila, spraševala "A si ti tista, ki hujšaš..." Če ne bi bila taprava, bi.... hahahhahaaaaaaaaaaa user posted image

Vidim, da kar se tiče telovadbe imamo vse mamice problem... Tudi jaz si želim iti tečt, ampak to ni izvedljivo, ker tamala gre spat med sedmo in osmo uro, potem pa je že itak tema... telovadba doma tudi ni izvedljiva, saj me tamala zahteva vso mene - skoz se moraš z njo ukvarjat, se igrat, se žgečkat, itd.... ko pa spi, pa mora biti vse tiho, ker ima čez dan tko rahel spanec :-( Včeraj sem videla, da se v njeni navzočnosti da narediti le nekaj sklec in trebušnjakov. In tako sem naredila vsega po 10 in bom vsak dan stopnjevala po več. Boljše nekaj kot nič... ampak kako sem zarustala... adijo pamet. včasih sem naredila 100 moških sklec (časi Tacna, policijske akademije) in 100 trebušnjakov - brez problema... včeraj... hmmm.. sej me je sram povedati... kot bi jih delala stara mama user posted image pa še to ženske sklece.. sramotaaaaaaaa user posted image ... ampak se tolažim... da vaja dela mojstra...

Zadnje čase imam takšno krizo... tko se mi lušta sladkega, da adijo pamet. Tko rada bi pojedla "žmohtno" torto a kaj ko je tle pri nam nikjer ne dobiš - same neke suhe.... (za OH dan si jo lahk privoščim en kos :-) ) .. še slab mesec in bo hčerka praznovala 1. rojstni dan, takrat pa vem, da bom grešila... za njen rojstni dan, pa se ne bom "držala"... bom uživala z njo maksimalno...

clock-img

12.03.2012, 10:55

clock-img

LuLu

pencil-img

8910

IZVIRNO SPOROČILO: womanpolice

Lulu.. ja, sem policistka :-)  pa da ne boš zdaj vsake, ko te bo ustavila, spraševala "A si ti tista, ki hujšaš..." Če ne bi bila taprava, bi.... hahahhahaaaaaaaaaaa user posted image


A si smešna?! Ne upam! Policistke so najbolj zaj*** user posted image
Na tako vprašanje mi takoj kazen napiše za napad na unif. osebo user posted image

clock-img

12.03.2012, 10:57

clock-img

LuLu

pencil-img

8910

IZVIRNO SPOROČILO: Najaa


Saj jaz sem že na ločevalni, recimo. Ločujem tak non stop. Lahko greva za par tednov na res strogo ločevalno, s tem mislim da se drživa dnevovo v nulo. Meni ni problem, sam glej da me boš brcnla v rit, ko bom med pisanjem hotla žret. user posted image


Lahko se brcava ena drugo... a ne delamo to že od strani 1 dalje? user posted image
Jaz imam danes vitaminski dan... Vem, da bi bilo bolje začeti jutri z beljakovinskim ampak ne bom. Danes začnem z njimi. Res imam poln kufer tega nažiranja. Sem se najedla dovolj te dni, da bom danes na vitaminih ziher preživela. Pa hvala bogu na taki prebavi, ki jo imam. Ker, ko se prenajem, grem naslednje jutro 2x na wc user posted image
Kateri dan imaš ti danes?
Strogo ja... to pomeni, da se za večerjo je isto kot je bilo za kosilo, le pol manj...

clock-img

12.03.2012, 11:03

clock-img

Najaa

pencil-img

16801

No pri meni je tako, da sem za zajtrk ponavad pojedla sadje, pol pa zgodnje kosilo ob 12. Zadnje čase pa (spet zarad pisanja, da nisem lačna preveč) pojem kosmiče in kosilo malo kasneje... Bom pa začela od jutri spet za prav in brez goljufanja. Danes sem že pojedla kosmiče, za kosilo še ne vem... ampak čist zares začnem jutri, ok? Ti se pa kar drži že danes, če ti paše. Sej sadni dnevi pašejo pa postni tud sam user posted image je, ko mine ta dan pol se pa počutiš taaaaak faaaaajn lahkega in misliš, da lahko boga in pol poješ. user posted image Taka sem jaz in to me nese.

clock-img

12.03.2012, 11:07

clock-img

womanpolice

pencil-img

2304

Lulu... hahhaha.. ja, sej zato :-D

strogo ločevalno... strogo sem imela le prvič, zdaj pa se sicer držim, vendar se na sadni dan pregrešim včasih s Corny čokolado (tista s kosmiči)... Danes imam OH dan, jutr pa sadni... sadni me ubijajo.. sej če je poletje ni problem, ker je itak vroče, pa ti ni za jest....

clock-img

12.03.2012, 11:09

clock-img

LuLu

pencil-img

8910

Najaa
Za zajtrk sadje in čez dve uri spet in čez dve uri spet... Torej 3x obrok in potem čez dve uri kosilo in čez 4 ure večerja. Med kosilom in večerjo ni malice. To je strogo in edino pravilno. So mi še enkrat razložli, ker nisem bila ziher. A imaš Rinino knjigo 90-dnevna loč. dieta?

clock-img

12.03.2012, 11:09

clock-img

Najaa

pencil-img

16801


IZVIRNO SPOROČILO: Barik@

hej...
no, mi2 s sinetom sva še vedno bolna, tamali je pa tudi doma. Luda kuča. user posted image user posted image
grem posteljo peglat.user posted image



Hej, čimprej se pozdravte...
Drgač maš tamala dva oba v vrtcu, ne?
A veš da sem se spomnila, kdaj si me vidla celo razpuser posted image ! Enkrat jeseni, ko sem šla Tijo prijavit na operacijo v bolnico in ko smo se vozile proti Ce, mi je tamala celo torbo okol obrnila, sem pa mela v kuverti posebej spravljeno napotnico, izvide in zdravstveno. In pridemo v bolnico in čakamo pol ure, ker so bili na malici, pol pa hočem dat vse te stvari, da jo prijavim, pa ni bilo nikjer zdravstvene... Veš, da sem bila jezna ko ris ej. user posted image Pol pa nazaj do avta, mobli boga da ni padla ven in verjetno si takrat enkrat prišla mimo hehe.user posted image

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem