cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

RE: Za tiste, ki še...

  
clock-img

11.03.2012, 08:26

clock-img

danyy

pencil-img

558


IZVIRNO SPOROČILO: jesensko listje

No, no babnce, da ne boste 200 € zapravile za opremo za tek, potem pa sploh ne šle laufat?!user posted image user posted image user posted image

S tistimi slikami včeraj ste nasmejale tudi mene in celo mojega moža (ki se mu tale forum sicer zdi strašno trapast!).

Če smo že pri tem kako si katero predstavljamo:

- LuLu: Jenifer Aniston
- Rakica: Angelina Jolie
- barik: Jenifer Garner
- dany: Eva Longoria
... itd....

Edino diano28 si predstavljamo kot eno sošolko Diano iz srednje šole (je bila kar luštna, da ne boš užaljenauser posted image

Ja stehtala sem se tudi včeraj (imam 0,4 kg manj kot prejšni teden!) Mi bo kdo zaploskal?user posted image

Ajde uživajte za vikend, jaz grem drva skladat!


Ustreza višina in barva las user posted image , teža pa ne.user posted image

clock-img

11.03.2012, 08:29

clock-img

danyy

pencil-img

558


IZVIRNO SPOROČILO: Kliki


Zadnje dva dni imam napad na sladko pa ne da bi pojedla ful nekaj sladkega, mi zadostuje že nekaj končkov čokolade.

Kako pa v to rešujete?



Jaz se trenutno (no že 18 dni) uspešno upiram sladkemu, nisem pojedla še nič. Ko je res sila pojem nekaj suhih fig ali sliv. Ampak počasi bo že čas za kak prekršek, da se malo nagradimuser posted image . Se mi nekaj sladoled lušta, pa saj ta ne redi tako.user posted image user posted image

clock-img

11.03.2012, 08:30

clock-img

Najaa

pencil-img

16801

Mene je zmanjkalo včeraj. To se pa zgodi, če zjutraj s kurami vstajaš. user posted image
Zdej sem pa spet ful lačna. Grem si kosmiče namočit v mleko, pol pa mal ven z otroci.

clock-img

11.03.2012, 08:38

clock-img

danyy

pencil-img

558

Sem videla, da ste se o knjigah pogovarjale, jaz tudi rada berem. Sem ravno včeraj bila v knjižnici in kaj sem si izposodila - knjige o hujšanjuuser posted image user posted image user posted image . Pa nek roman, samo kdaj bo čas za vse to prebrat ne vemuser posted image user posted image

clock-img

11.03.2012, 08:42

clock-img

pebs

pencil-img

279


IZVIRNO SPOROČILO: danyy

Sem videla, da ste se o knjigah pogovarjale, jaz tudi rada berem. Sem ravno včeraj bila v knjižnici in kaj sem si izposodila - knjige o hujšanjuuser posted image user posted image user posted image . Pa nek roman, samo kdaj bo čas za vse to prebrat ne vemuser posted image user posted image


No,jest pa čas mam,pa nobene pametne knjige. Sm si včer sposodla eno knjigo od joge, pa mi kr neki ne diši preveč. Sm hotla mal s tavečjo vadt, da se proti večeru mal umiri,pa bova rajš kr pozdrav soncu delaleuser posted image . To že itak z vrtca zna. Če veš za kakšno dobro knjigo, mi prosm napiši.

clock-img

11.03.2012, 08:42

clock-img

danyy

pencil-img

558


IZVIRNO SPOROČILO: rdečebela

uf, vidim da ste ogromno napisale, nisem uspela prebrat vsega, se samo na hitro javim. dopoldne pohajale s kolegico in njenim malčkom v Bovcu. piha tudi tu pri nas. popoldne smo dobile par obiskov... ampak, kar sem hotla povedat je to, da je očitno nekaj v zraku ki moti te naše sončke, moja in od kolegice mali sta bla dons sitnega za pop**** pa sta ponavadi kar dobrovoljčka. okej, je res da sta tud mal smrkava, ampak nič jim ne paše. tamala se mi je včeraj zbudila ob 22h in potem do polnoči nema boga da bi zaspala. premetavala se je po postelji sem in tja in gor in dol in po meni in jamrala in dristila in joooj, katastrofiš! seveda jo njen očka ponavadi v taki (in vseh ostalih ) situacijah elegantno popiha, z izgovorom da mora nujno kaj drugega delat in mami j*** se po domače povedano. in ker že cel dan ni dovolj, si je privoščil še večerni izhod. res mam filing da zato ker sem šla včeraj jst na večerjo, da mora it danes pa on. ampak jst se lahk zmislem ki tazga 2krat na leto, njega pa praktično nikol ni in mi je začelo to že resno presedat! da bi pa enkrat za spremembo reku, da bo on pazu nanjo en popoldan, al pa 2 uri. neeeee, krona bi u padla z glave verjetno, konc bi ga blo. ne, ne, sej bv da se zej tle neki razburjam, ampak pač, enmu sem mogla povedat... no, zdej vas je ratalo najbrž več, ampak nema veze.
še današnji jedilnik: zajtrk jabolko, malica: bela kava, kosilo njoki, večerja: še tuhtam česa se bom lotila user posted image user posted image user posted image


Mogoče je luna vplivala na otrokeuser posted image user posted image . Pravijo, da bi naj bilo nekaj na tem, jaz nisem opazila. Jaz pa sem bila kar presenečena včeraj kako je bil priden na roj. dnevu, pa še lepo je meso jedeluser posted image user posted image , pa spal celo noč (no do pol 6).

clock-img

11.03.2012, 08:56

clock-img

Najaa

pencil-img

16801

No včeri je bilo definitivno nekaj v zraku. Moji dve sta res bolj živahni, ampak nak neobvladljivi kot sta bili včeraj... Muka, res!
Kaj boste kaj kuhale? Mi bomo mel govejo juhco (pa ne zato, ker je nedelja user posted image ), kus kus z zelenjavo in meso z omako. Solata zraven pa kak posladek se bo kje našel.

Knjige - jaz zelo zelo rada berem, predvsem knjige po resničnih dogodkih, pa kakšne mafijske. user posted image O jogi, hujšanju pa ne, to pa raje na youtube poiščem.

clock-img

11.03.2012, 08:58

clock-img

danyy

pencil-img

558


IZVIRNO SPOROČILO: pebs


IZVIRNO SPOROČILO: danyy

Sem videla, da ste se o knjigah pogovarjale, jaz tudi rada berem. Sem ravno včeraj bila v knjižnici in kaj sem si izposodila - knjige o hujšanjuuser posted image user posted image user posted image . Pa nek roman, samo kdaj bo čas za vse to prebrat ne vemuser posted image user posted image


No,jest pa čas mam,pa nobene pametne knjige. Sm si včer sposodla eno knjigo od joge, pa mi kr neki ne diši preveč. Sm hotla mal s tavečjo vadt, da se proti večeru mal umiri,pa bova rajš kr pozdrav soncu delaleuser posted image . To že itak z vrtca zna. Če veš za kakšno dobro knjigo, mi prosm napiši.



Meni so zelo všeč knjige Gaby Hauptmann, sem vse prebrala - teh naslovov se spomnim: samo mrtev moški je dober moški, Ljubimec preveč je še vedno premalo, La v postelji....je pa jih še kar nekaj.
Prebrala sem tudi večino od Amande Quick. Potem še Dnevnik Bridget Jones, obala, Živa sežgana, Dnevnik H. Novak, Skrivnosti poletne noči...več se pa trenutno ne spomnim.

clock-img

11.03.2012, 09:29

clock-img

jesensko listje

pencil-img

95

Dober dan!

No vidiš Dany, da sem zadela!user posted image

Berem tudi jaz rada, najraje Harrya Potterja user posted image

Kar se hujšanja tiče sem še kar pridna, vendar še zmeraj nisem šla tečt.

Danes sem dobila menstro ponoči in take sanje... Vedno imam zelo žive sanje pred menstruacijo (sem že večkrat opazila, ne vem zakaj). No, tokrat se mi je sanjalo, da sem srečala svojo staro ljubezen, uh kako sva bila zaljubljena... No, na koncu sva se zmenila, da se razideva, ker sva oba poročena... Ampak sanje so bile takšne kot bi se res zgodilo in sploh ne morem nehati razmišljati o tem user posted image

Jedli bomo juho seveda, polpete iz mletega mesa, krompir in solato. Imamo kar standardna nedeljska kosila - jemo skupaj s taščo in se skupaj domeniva kaj bo.

Lepo se imejte, sem nekaj zaspana, najbrž ker sem ponoči toliko mislila!user posted image

clock-img

11.03.2012, 10:13

clock-img

LuLu

pencil-img

8910

IZVIRNO SPOROČILO: pebs


No,jest pa čas mam,pa nobene pametne knjige. Če veš za kakšno dobro knjigo, mi prosm napiši.


Kake pa so tvoje zvrsti... Jaz sem nekaj prebrala (zadnje leto), pa niso bile slabe... pa prvo ti napiši kaj maš rada, da ne napenjam možganov prehitro za naslovi... user posted image
Jaz ... user posted image

clock-img

11.03.2012, 10:52

clock-img

LuLu

pencil-img

8910

PP:

Veselje v tebi ne naredi vreme ali ljudje okrog tebe ali sladica. Veselje zraste v srcu. A najprej ga moraš vanj posejati. Dotakni se srca in zadihaj vanj.

clock-img

11.03.2012, 11:08

clock-img

pebs

pencil-img

279


IZVIRNO SPOROČILO: LuLu

IZVIRNO SPOROČILO: pebs


No,jest pa čas mam,pa nobene pametne knjige. Če veš za kakšno dobro knjigo, mi prosm napiši.


Kake pa so tvoje zvrsti... Jaz sem nekaj prebrala (zadnje leto), pa niso bile slabe... pa prvo ti napiši kaj maš rada, da ne napenjam možganov prehitro za naslovi... user posted image
Jaz ... user posted image


Sej sm že napisala, lahkotne, erotične, kakšni dnevniki... Ne maram pa kakšnih zaljubljenih romanovuser posted image

clock-img

11.03.2012, 11:13

clock-img

LuLu

pencil-img

8910

IZVIRNO SPOROČILO: pebs


Sej sm že napisala, lahkotne, erotične, kakšni dnevniki... Ne maram pa kakšnih zaljubljenih romanovuser posted image


Slabo berem... se vidi user posted image
Mogoče Belo jadro, Imenovali so jo dvoje src, Jej, moli, ljubi (dvomim, da je še nisi user posted image ), Stara pajkovka... to se zdaj na hitro spomnim, če bo še kaj napišem..

clock-img

11.03.2012, 11:31

clock-img

pebs

pencil-img

279


IZVIRNO SPOROČILO: LuLu

IZVIRNO SPOROČILO: pebs


Sej sm že napisala, lahkotne, erotične, kakšni dnevniki... Ne maram pa kakšnih zaljubljenih romanovuser posted image


Slabo berem... se vidi user posted image
Mogoče Belo jadro, Imenovali so jo dvoje src, Jej, moli, ljubi (dvomim, da je še nisi user posted image ), Stara pajkovka... to se zdaj na hitro spomnim, če bo še kaj napišem..


Jo še nism prebrala,sm mal na net pogledala,pa se mi zdi vsebina fajn,jo grem jutr iskat u knjižno. Rabm za večer,ker na tv itak nč ni brihtnega, kartat se mi pa tud več ne da. A je kera gledala učer Maria,tisti kviz? Men je ful všeč,tko da mam saj v soboto kej za gledat.

clock-img

11.03.2012, 11:32

clock-img

pebs

pencil-img

279


IZVIRNO SPOROČILO: pebs


IZVIRNO SPOROČILO: LuLu

IZVIRNO SPOROČILO: pebs


Sej sm že napisala, lahkotne, erotične, kakšni dnevniki... Ne maram pa kakšnih zaljubljenih romanovuser posted image


Slabo berem... se vidi user posted image
Mogoče Belo jadro, Imenovali so jo dvoje src, Jej, moli, ljubi (dvomim, da je še nisi user posted image ), Stara pajkovka... to se zdaj na hitro spomnim, če bo še kaj napišem..


Jo še nism prebrala,sm mal na net pogledala,pa se mi zdi vsebina fajn,jo grem jutr iskat u knjižno. Rabm za večer,ker na tv itak nč ni brihtnega, kartat se mi pa tud več ne da. A je kera gledala učer Maria,tisti kviz? Men je ful všeč,tko da mam saj v soboto kej za gledat.


Govorim o knjigi Jej,moli,ljubiuser posted image

clock-img

11.03.2012, 11:46

clock-img

LuLu

pencil-img

8910

Jej, moli , ljubi je meni bila super, ker pri knjigah lahko uporabiš svojo domišljijo... film? Meni katastrofa. Če ga ne boš gledala, ne boš nič zamudila. Čisto pust je.

clock-img

11.03.2012, 11:48

clock-img

LuLu

pencil-img

8910

Jaz pa tak rada kartam. Evo, to bi bilo meni najboljše za večere, ampak tu nimam nobene ekipe za to...

clock-img

11.03.2012, 14:26

clock-img

HHH

pencil-img

1221

IZVIRNO SPOROČILO: LuLu

Jej, moli , ljubi je meni bila super, ker pri knjigah lahko uporabiš svojo domišljijo... film? Meni katastrofa. Če ga ne boš gledala, ne boš nič zamudila. Čisto pust je.



Ravno zdaj jo berem, pa mi ni kaj posebno všeč.

clock-img

11.03.2012, 14:27

clock-img

HHH

pencil-img

1221

IZVIRNO SPOROČILO: LuLu

Jaz pa tak rada kartam. Evo, to bi bilo meni najboljše za večere, ampak tu nimam nobene ekipe za to...



Jaaaa! En tarok večer bi mi že prav pasal user posted image

clock-img

11.03.2012, 14:28

clock-img

HHH

pencil-img

1221

Knjiga: Osmi poverjenik. Odbita do konca!

clock-img

11.03.2012, 14:37

clock-img

LuLu

pencil-img

8910

IZVIRNO SPOROČILO: HHH

IZVIRNO SPOROČILO: LuLu

Jej, moli , ljubi je meni bila super, ker pri knjigah lahko uporabiš svojo domišljijo... film? Meni katastrofa. Če ga ne boš gledala, ne boš nič zamudila. Čisto pust je.



Ravno zdaj jo berem, pa mi ni kaj posebno všeč.


Jaz sem jo pravi čas brala. Tisti trenutek sem rabla nekaj, da me spomni, da lahko ženska po svoje razmišlja in se išče, kjerkoli ji paše... pa lep konec user posted image

clock-img

11.03.2012, 14:39

clock-img

LuLu

pencil-img

8910

IZVIRNO SPOROČILO: HHH
Jaaaa! En tarok večer bi mi že prav pasal user posted image


Tarok super, samo sem že malo pozabla... pa saj bi hitro spet obvladala. Drugače pa šnops in poker, predvsem poker. To je meni naj...

clock-img

11.03.2012, 18:51

clock-img

LuLu

pencil-img

8910

3 kile bom dobla nazaj kak rečeš keks... ali sendvič... ali čokolada... ali pohana kurauser posted image    user posted image

clock-img

11.03.2012, 19:47

clock-img

pebs

pencil-img

279

Jest mam tud zdela ene prebliske,da bi neki sladkega jedla. Notr mam še nutelo,pa me kr mal mika. Drgač se pa dons nism kej športala,mal smo šli vn na sprehod,pol smo bli pa zunej. Jutr pa upam,da grem na kakšen daljši sprehod,vreme bo lep,sam spet veter,menda samo še jutr.

clock-img

11.03.2012, 21:18

clock-img

Najaa

pencil-img

16801

Cel hladilnik bom pojedla zdej, ko je tableta prjela. user posted image Je kera tu?

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem