cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

RE: Za tiste, ki še...

  
clock-img

10.03.2012, 19:59

clock-img

LuLu

pencil-img

8910

pebs,
pa idi po male še kasneje user posted image  Meni je ful fajn sama s sabo biti. Pa ne vidim kak problem v takem iskanju službe. RR je tudi ne bi smel. Saj smo v internetni dobi in socialna omrežja so vodilni v družbi. Ko bi le bili kaki šefi/šefice tudi odprti do tega user posted image  Ma ni vrag, da jih ni na RR dovolj za nas...

clock-img

10.03.2012, 19:59

clock-img

pebs

pencil-img

279


IZVIRNO SPOROČILO: LuLu

pebs
ja začela sem z iskanjem. Prej mi je pasalo, da ne delam, preseljena v novo mesto, zrihtat vse... plac pod soncem, se v šolo vpisati, pa še kaj se najde. Zdaj pa bi počasi spet kaj novega. Pa še grozi mi, da bom brez socialne user posted image


Jest prov gruntam s čem se nej začnem ukvarjat,da se zamotm,pa še kakšen evro pade. Sam lih vse neki na pol znam,al pa nimam taprave opreme...

clock-img

10.03.2012, 20:05

clock-img

pebs

pencil-img

279


IZVIRNO SPOROČILO: LuLu

pebs,
pa idi po male še kasneje
user posted image  Meni je ful fajn sama s sabo biti. Pa ne vidim kak problem v takem iskanju službe. RR je tudi ne bi smel. Saj smo v internetni dobi in socialna omrežja so vodilni v družbi. Ko bi le bili kaki šefi/šefice tudi odprti do tega user posted image  Ma ni vrag, da jih ni na RR dovolj za nas...


Dej nehi, včasih šele takrat začnem normalno delovat ko sta punci domauser posted image . Tiste štiri urce je še preveč da sm sama. Včasih jih mam kr tko doma, Glede načina kako iščeš službo, boš tle prej našla kot na zavodu. Jest skos čekiram tavžnt portalov o zaposlitvi,pošiljam prošnje od pisarne do čistilke, mam ene par razgovorov,to je pa tud vse. Ma, ja, sej vem enkrat bo. Edin za natakarco še nism poslala (sm štor).

clock-img

10.03.2012, 20:13

clock-img

LuLu

pencil-img

8910

pebs
Dvomim, da bom tu kaj našla... lahko že preveč poznajo moje pisanje, pa jim ne bi bilo všeč, ker tu pišem kot nora, v realnosti pa znam biti tiho user posted image
Na zavodu nimam kaj iskati. Že pol leta ni bilo nič pametnega... no, 1 delovno mesto. Grem raje na int. strani firme in tam iščem, če kaj zaposlujejo...

clock-img

10.03.2012, 20:20

clock-img

RAKICA1

pencil-img

1925

Lulu službo boš dobila takrat ko boš najmanj pričakavala, vsaj tako je ponavadiuser posted image

clock-img

10.03.2012, 20:22

clock-img

LuLu

pencil-img

8910

IZVIRNO SPOROČILO: RAKICA1

Lulu službo boš dobila takrat ko boš najmanj pričakavala, vsaj tako je ponavadiuser posted image


Uh, to pa ne verjamem. Zdaj je nisem pričakovala, pa je tudi nisem dobila. Ne verjamem... bi bilo pa fajn.
Samo zdaj dilema ali jo naj te sploh iščem ali raje ne in nič ne pričakujem? user posted image

clock-img

10.03.2012, 20:25

clock-img

RAKICA1

pencil-img

1925

Ja če jo neboš iskala potem bo res težka da jo boš dobilauser posted image .Če boš vstrajna jo pa boš dobilauser posted image user posted image user posted image

clock-img

10.03.2012, 20:29

clock-img

Najaa

pencil-img

16801

Evo me. Otroci spijo, jaz se pa s sendvičem bašem. user posted image Končno me zob vsaj toliko ne boli, da lahko žvečim.

clock-img

10.03.2012, 20:29

clock-img

rdečebela

pencil-img

338

uf, vidim da ste ogromno napisale, nisem uspela prebrat vsega, se samo na hitro javim. dopoldne pohajale s kolegico in njenim malčkom v Bovcu. piha tudi tu pri nas. popoldne smo dobile par obiskov... ampak, kar sem hotla povedat je to, da je očitno nekaj v zraku ki moti te naše sončke, moja in od kolegice mali sta bla dons sitnega za pop**** pa sta ponavadi kar dobrovoljčka. okej, je res da sta tud mal smrkava, ampak nič jim ne paše. tamala se mi je včeraj zbudila ob 22h in potem do polnoči nema boga da bi zaspala. premetavala se je po postelji sem in tja in gor in dol in po meni in jamrala in dristila in joooj, katastrofiš! seveda jo njen očka ponavadi v taki (in vseh ostalih ) situacijah elegantno popiha, z izgovorom da mora nujno kaj drugega delat in mami j*** se po domače povedano. in ker že cel dan ni dovolj, si je privoščil še večerni izhod. res mam filing da zato ker sem šla včeraj jst na večerjo, da mora it danes pa on. ampak jst se lahk zmislem ki tazga 2krat na leto, njega pa praktično nikol ni in mi je začelo to že resno presedat! da bi pa enkrat za spremembo reku, da bo on pazu nanjo en popoldan, al pa 2 uri. neeeee, krona bi u padla z glave verjetno, konc bi ga blo. ne, ne, sej bv da se zej tle neki razburjam, ampak pač, enmu sem mogla povedat... no, zdej vas je ratalo najbrž več, ampak nema veze.
še današnji jedilnik: zajtrk jabolko, malica: bela kava, kosilo njoki, večerja: še tuhtam česa se bom lotila user posted image user posted image user posted image

clock-img

10.03.2012, 20:29

clock-img

RAKICA1

pencil-img

1925


IME       TRENUTNA TEŽA  - KG    - DO SEDAJ  TRENU. TEŽA  ŽELJENA TEŽA
 
rakica       73,10kg      -1,60kguser posted image    -3,60kg    69,50 kg    60kg
 
lulu            88,00kg     -0,00kguser posted image user posted image  -3,00kg  85,00kg    70kg


kliki           70,00kg      -0,00KGuser posted image    - 0,00kg   70,00kg    65kg


diana28    50,00kg   -0,40kguser posted image      -1,80kg    48,20kg     47kg
 
 
rdečebela  80,00kg  -2,40kguser posted image     -3,90kg    76,10kg       67kg

barik@      75,00kg   - 0,00user posted image          0,00kg     75,00kg      65kg

cebela2     92,00kg  -0,00kg  user posted image   -1,50kg     90,50kg       68kg
 
danyy        68,00k   -1,1kg user posted image      -1,60kg     66,40kg       55kg
 
jesensko listje 68kg -2,00KGuser posted image   -2,00KG   66,00kg       60kg
hhh           62,00kg    -0,10kguser posted image    -0,40kg    61,60kg       57kg
 
rozilu       58,00 kg    -0,40kguser posted image    -0,40 kg   57,60kg       51kg

 
najaa      73,00kg      -1,00kguser posted image     -2,00kg   71,00kg       65kg
 
raci          93,70kg     -0,00kguser posted image      -0,00kg   93,70kg       75kg
 
womanpolice 68,70kg   0,00kguser posted image  -3,20kg   65,50kg       62kg
 
katjes      62,00kg       -0,50kguser posted image   -1,50kg   60,50kg      55kg

ballerina 
 80,00kg       -1,00kguser posted image     -7,00kg  73,00kg     60kg
 

 pebs       59,00kg        -0,00kguser posted image    -2,00kg   57,00kg     55kg
 
majčica1508 76kg       0,00kguser posted image                       76,00kg     65kg


Prosim ostale punce za podatke za našo razpredilnicouser posted image user posted image user posted image user posted image  Vagamo se vsak petek 16.3.2012
Evo pa se naša tabela prav lepo povni z podatki


[/quote]
[/quote]

clock-img

10.03.2012, 20:30

clock-img

LuLu

pencil-img

8910

Sam način iskanja mi ni več ok. Prek glave imam teh prošenj, pa se nas 500 prijavi na delovno mesto. Pa ne pridem niti do enega šefa, da mu povem kaj lahko od mene dobi in kaj bi jaz rada. Pa pizharija, saj samo delo iščem. Če bi bilo dovolj dela za mojo izobrazbo, to ne bi bil taki halo. Bilo bi nas 30 tam, 10 glih iz šole, 10 iz zavoda in 10, ki išče spremembo.
Iščem veze... to bo pomagalo user posted image

clock-img

10.03.2012, 20:32

clock-img

RAKICA1

pencil-img

1925

IZVIRNO SPOROČILO: Najaa

Evo me. Otroci spijo, jaz se pa s sendvičem bašem. user posted image Končno me zob vsaj toliko ne boli, da lahko žvečim.


user posted image user posted image user posted image user posted image nisi edina jaz tudi že cel dan sem grešila z kebabom, pizzo 2kosa nuteline torte tko da bom počla sedaj pa razmišljam o kokicahuser posted image user posted image user posted image user posted image pred tv

clock-img

10.03.2012, 20:33

clock-img

LuLu

pencil-img

8910

IZVIRNO SPOROČILO: RAKICA1



Pa glej ovo spet s to razpredelnico user posted image
user posted image
Kaj sem kaj shujšala, da si jo dala na to stran? user posted image

clock-img

10.03.2012, 20:34

clock-img

pebs

pencil-img

279


IZVIRNO SPOROČILO: LuLu

Sam način iskanja mi ni več ok. Prek glave imam teh prošenj, pa se nas 500 prijavi na delovno mesto. Pa ne pridem niti do enega šefa, da mu povem kaj lahko od mene dobi in kaj bi jaz rada. Pa pizharija, saj samo delo iščem. Če bi bilo dovolj dela za mojo izobrazbo, to ne bi bil taki halo. Bilo bi nas 30 tam, 10 glih iz šole, 10 iz zavoda in 10, ki išče spremembo.
Iščem veze... to bo pomagalo user posted image


Ja,itak,sam jest za enkrat še nobenga tazga ne poznam,no,vsaj mislm..user posted image

clock-img

10.03.2012, 20:34

clock-img

RAKICA1

pencil-img

1925

Ja sedaj res veza največ pomaga samo nažalost si predalečuser posted image ,da bi lahko vsaj kaj pomagala

clock-img

10.03.2012, 20:35

clock-img

RAKICA1

pencil-img

1925

IZVIRNO SPOROČILO: LuLu

IZVIRNO SPOROČILO: RAKICA1



Pa glej ovo spet s to razpredelnico user posted image
user posted image
Kaj sem kaj shujšala, da si jo dala na to stran? user posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ja veš da si veliko shujušala ja če sem novo morala vpisati prosim noooooooooooooooouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

clock-img

10.03.2012, 20:39

clock-img

LuLu

pencil-img

8910

IZVIRNO SPOROČILO: RAKICA1

Ja sedaj res veza največ pomaga samo nažalost si predalečuser posted image ,da bi lahko vsaj kaj pomagala


A smo res tak daleč? A nimaš nobene bližnjice? user posted image

clock-img

10.03.2012, 20:41

clock-img

RAKICA1

pencil-img

1925

IZVIRNO SPOROČILO: LuLu

IZVIRNO SPOROČILO: RAKICA1

Ja sedaj res veza največ pomaga samo nažalost si predalečuser posted image ,da bi lahko vsaj kaj pomagala


A smo res tak daleč? A nimaš nobene bližnjice? user posted image


Seveda da imam bližnico, pridi k meni user posted image

clock-img

10.03.2012, 20:48

clock-img

LuLu

pencil-img

8910

IZVIRNO SPOROČILO: RAKICA1

Seveda da imam bližnico, pridi k meni user posted image


user posted image
Po eni strani mi je fajn, ker se ne poznamo osebno, le na forumu... ima svoj čar. Po drugi pa me tak firbec mantra... npr. od kje si pa ti? user posted image  Kam se zdaj spet moram seliti? user posted image
Lahko na ZS, da ostane skrivnost user posted image

< Sporočilo je popravil LuLu -- 10.3.2012 20:49:17 >

clock-img

10.03.2012, 21:31

clock-img

RAKICA1

pencil-img

1925

Saj ni skrivnost saj sem že povedala sem iz Škofje Loke saj ni tok dalečuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image , saj če je katera doma v bližini se lahko zmenimo na kaki kavici sevedauser posted image user posted image user posted image  ali pa če se vse zmenimo kje v ljubljani da smo približno nek na sredini pa jeuser posted image user posted image user posted image user posted image

clock-img

10.03.2012, 21:34

clock-img

LuLu

pencil-img

8910

IZVIRNO SPOROČILO: RAKICA1

Saj ni skrivnost saj sem že povedala sem iz Škofje Loke


V škofji loki pa sem bila samo 1x. In to zato, ker mi ni bila čisto nič znana, čudno ime in sem se odločla, da grem tja na kavo in jo malo prevozim. In to je to... od Škofje Loke user posted image
Sem pa že pozabla kako izgleda mesto.

clock-img

10.03.2012, 21:37

clock-img

RAKICA1

pencil-img

1925

IZVIRNO SPOROČILO: LuLu

IZVIRNO SPOROČILO: RAKICA1

Saj ni skrivnost saj sem že povedala sem iz Škofje Loke


V škofji loki pa sem bila samo 1x. In to zato, ker mi ni bila čisto nič znana, čudno ime in sem se odločla, da grem tja na kavo in jo malo prevozim. In to je to... od Škofje Loke user posted image
Sem pa že pozabla kako izgleda mesto.

,
Sedaj pa imaš en razlog da prideš na ogled mesta pa na kavico pa je user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

clock-img

10.03.2012, 21:41

clock-img

LuLu

pencil-img

8910

Nikol ne veš user posted image
Na službo in to še dobro povrh pa lahko kar pozabim (in ostali tudi, ki bi jih to zanimalo), ker so mi tu na RR jasno dali vedeti, da noben od teh 50.000 registriranih ni na takem položaju in v stanju, da bi to komu ponudil. user posted image
RR se nič ni spremenila v teh 6 letih. Vedno jo isti "vodijo" user posted image

clock-img

10.03.2012, 22:52

clock-img

LuLu

pencil-img

8910

Katera je že napisala, da bo tu zvečer?user posted image
Ne morem tv gledat, za knjigo mi spet ni, stanovanje pospravljeno, deca spijo... želodec poln user posted image
Res nimam idej in volje za kaj več kot rač. user posted image
In spet si sama s sabo lahko pišem...

clock-img

11.03.2012, 08:25

clock-img

danyy

pencil-img

558

Pozdravljene, pa je minil spet en dan brez prekrškov - kljub roj.dnevu, sem pojedla meso z žara z veliko zelenjave, sladkega nič - ker tašča na mojo srečo ni imela časa nič spečt.user posted image
Kuham že kosilo (goveja juha, pečen piščanec s krompirjem, motvilec), bo danes malo prej, ker gremo popoldan na obisk.

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem