cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

RE: Za tiste, ki še...

  
clock-img

10.03.2012, 14:12

clock-img

LuLu

pencil-img

8910

Kaj je katera tu? Tečno mi je... mala2 nekaj sestavljata, kao posteljo in in hišo... meni pa za nič ni. Zaspana... Ni alkohol za mene... Sicer ga ni bilo toliko, da bi imela mačka, ampak dovolj, da sem taka mehka že celi dan in se mi nič ne da. Ok, možno, da bi bila taka tudi, če ne bi včeraj nič spila user posted image

clock-img

10.03.2012, 14:40

clock-img

majčica1508

pencil-img

1299

Najaa....na zob si daj klinček,za silo bo....zdravljen zob me je bolel 10 dni tko po malem

Danes ustala že ob 6h,večja je bila lačna in žejna,pol sem še malo previla,preoblekla in šla vsem zajtrk
prištimat..No jaz sem šla nazaj spat,pa sta bile tok glasne,da ni bilo izvidljivo....In sem se spokala v trgovino
pred tem sem pojedla nekaj jagod....V trgovini pa taka lakota,da sem sredi trgovine jogurt0,5l spila....potem pa hitro domov mojim sadno malco naštimat,pa kosilo štimat:goveji zrezki v omaki,svaljki,rdeča pesa....Zame sem si pa orado spekla in veliko skledo solate.......Po kosilu pospravila,pomila....Oblekla mlajšo in šle ven,k je pihalo sva bile 1h zunaj....Starejša in dragi pa še vedno ležita,ja viroze je treba preležat......
Dala malo spat in šla sama na kavico...Je prav pasalo....Zdaj pa nevem kaj bi sama s seboj......

clock-img

10.03.2012, 14:47

clock-img

LuLu

pencil-img

8910

IZVIRNO SPOROČILO: majčica1508

V trgovini pa taka lakota,da sem sredi trgovine jogurt0,5l spila....
Dala malo spat in šla sama na kavico...Je prav pasalo....Zdaj pa nevem kaj bi sama s seboj......



To pa je lakota user posted image
Saj jaz tudi ne vem kaj naj... bi šla telovadit, se bi potem boljše počutla. Ziher. Samo ta priprava za njo mi bo pa vzela ves dan user posted image

clock-img

10.03.2012, 14:54

clock-img

RAKICA1

pencil-img

1925

Ojla punceuser posted image  evo pa je grešnica vikendu prišlauser posted image user posted image  danes sem že kebab pojedla, za kosilo pa sem pojedla pizzo tko da sem se oreng pregrešilauser posted image user posted image user posted image  upam samo da danes nebom več grešilauser posted image user posted image user posted image user posted image Kako ste pa ostale preživele dan

clock-img

10.03.2012, 14:56

clock-img

RAKICA1

pencil-img

1925

IZVIRNO SPOROČILO: HHH

in našo Rakico

user posted image
Kok si ti prijazna

clock-img

10.03.2012, 17:04

clock-img

jesensko listje

pencil-img

95

Ojla!

A da sem preveč suhe babnce naštela pri opisih? Saj sem malo tuhtala, ampak od teh slavnih se nobene ne spomnem, ki bi bila ravno prav suha/debela. Ali so koščene - te ki sem jih naštela, ali pa pač res okrogle. A sedaj sem se ene dokaj normalne spomnila - Sharlet Jonason (ne vem kako se prav napiše). Sicer pa ta moda, ki je sedaj user posted image ... se mi zdi katastrofalna, Jolijeva je bila lepa včasih, ko je imela kak kg več.

Kako smo preživele dan? No, ravno sredi trgovine se nisem basala!user posted image user posted image .... sem se raje kar doma! Ne saj ne, sem kar pridna (glede hrane mislim). Sicer pa sem malo pospravila po hiši, zlagala drva, psu pospravila ipd.

Lepo popoldne želim! (brez zobobola, mačka,....)

clock-img

10.03.2012, 17:24

clock-img

Najaa

pencil-img

16801


IZVIRNO SPOROČILO: LuLu

IZVIRNO SPOROČILO: Najaa

Zakaj? Sej jo jem na drugi strani... user posted image user posted image Veš, da se hecam no. Sploh mi ne paše nič. Kofe bom spila.


Uh, hvala bogu user posted image  Kak naj vem, da se hecaš? Saj čokolado dostikrat jemo takrat, ko je naj ne bi user posted image



Jaz jo lahk kadarkoli. user posted image Pa vse tukaj tudi se mi zdi. user posted image
Zdej je sicer boljše, jem pa nič ne. Kaj naj jem, da ni treba žvečit??

clock-img

10.03.2012, 17:26

clock-img

Najaa

pencil-img

16801


IZVIRNO SPOROČILO: majčica1508

Najaa....na zob si daj klinček,za silo bo....zdravljen zob me je bolel 10 dni tko po malem




Točno ja, to sem pa že brala... Bom probala. Mogoče veš, zakaj boli, če je zdravljen? Sej če do pon ne bo boljše grem nazaj... sam ni mi jasno.

clock-img

10.03.2012, 17:27

clock-img

Najaa

pencil-img

16801

Je kera tu?
Men se kar meša danes, poleg zoba še ta dva otroka, ki mi sploh nista podobna danes, saj sta tak tečne, da grozno. user posted image user posted image 2x smo šle ven in obakrat mi je bilo žal, da sem kam rinla. Sam eno cviljenje... No doma je pa ok, se igrata skupaj in kot da me ni se obnašata. user posted image user posted image user posted image
Pijem 3.kavo, lačna sem... Zdej bom vzela lekadol in če bo prijel, bom jedla.

clock-img

10.03.2012, 17:30

clock-img

LuLu

pencil-img

8910

IZVIRNO SPOROČILO: Najaa


Zdej je sicer boljše, jem pa nič ne. Kaj naj jem, da ni treba žvečit??


Misliš, kaj naj pijem, da ni treba žvečit?
Resno... spomni se naših dojenčkov in kaj so jedli, ko niso imeli zob... kašice, razne ...linote, mlečni riž za malo večje...

clock-img

10.03.2012, 17:34

clock-img

LuLu

pencil-img

8910

IZVIRNO SPOROČILO: Najaa

Je kera tu?


Jaz... še vedno tečno. Nismo nikamor šli ven. Ne da se mi... deca risanke gledata, pohištvo premikata, me zabasala z vsem možnim, da se od rač. ne morem premaknit user posted image
Meni se tudi apetit odprl... sendviči, pa zdaj testenine... pa ni dovolj, še bom nekaj našla... user posted image

Neko sliko bi rada dala gor in mi je nikak ne prime, sploh mi ne da opcije "prilepi". Kaka ideja?

clock-img

10.03.2012, 17:43

clock-img

Najaa

pencil-img

16801


IZVIRNO SPOROČILO: LuLu

IZVIRNO SPOROČILO: Najaa


Zdej je sicer boljše, jem pa nič ne. Kaj naj jem, da ni treba žvečit??


Misliš, kaj naj pijem, da ni treba žvečit?
Resno... spomni se naših dojenčkov in kaj so jedli, ko niso imeli zob... kašice, razne ...linote, mlečni riž za malo večje...



Bljak, ne bi kašic. Mogoče edino gres s kakavom. Ali pa en radler, to je tudi tekoče. user posted image user posted image

Glede slike ne vem, jaz nikoli nič ne lepim sem.
Moji dve mata pa zdej piknik sredi dnevne sobe. Se bašeta z jabolkami.

clock-img

10.03.2012, 17:47

clock-img

LuLu

pencil-img

8910

IZVIRNO SPOROČILO: Najaa


Ali pa en radler, to je tudi tekoče. user posted image user posted image

Glede slike ne vem, jaz nikoli nič ne lepim sem.
Moji dve mata pa zdej piknik sredi dnevne sobe. Se bašeta z jabolkami.


Samo prebrala sem radler, pa mi je obrnilo user posted image
Moja2 sta se šla prej kao, da sta na plaži in sta se slekla do sp. hlač in v vodi čofotala... Kak si jaz ne znam tak domišljati, da jem eno celo zapečeno svinjo in uživam zraven in na koncu sem zadovoljna.

clock-img

10.03.2012, 17:50

clock-img

Najaa

pencil-img

16801

user posted image eh tej otroci... Moji se pa slečeta do gat in se igrata Knjigo o đungli. user posted image
Joj a moraš pisat o hrani? Ravno sem požrla dva lekadola, še ene pol ure pa bosta prijela... pol pa navali na hladilnik. user posted image

clock-img

10.03.2012, 17:56

clock-img

LuLu

pencil-img

8910

No zdaj pa je že jedilnica iz plaže nastala... je podobno pripravam tudi na piknik user posted image

clock-img

10.03.2012, 18:10

clock-img

LuLu

pencil-img

8910

Seveda sta mi dovolila, da lahko pospravim vse, kar ne sodi v jedilnico user posted image  user posted image
Prvo mi ni bilo ok, da za njima pospravljam, potem pa sem se v jezik vgriznila in ker danes nisem bila ni aktivna... sem ponižno začela s pospravljanjemuser posted image

clock-img

10.03.2012, 18:10

clock-img

Najaa

pencil-img

16801

Jaz grem pa zdej moje skopat, da bosta pol lepo zaspančkali. user posted image Lačna sem ko pes, mal še moram zdržat, sej ni druge, ker jest itak ne morem. Če bo pol katera tukaj, pridem nazaj. Sem sama zvečer, moj dela.

clock-img

10.03.2012, 18:14

clock-img

LuLu

pencil-img

8910

IZVIRNO SPOROČILO: Najaa

Če bo pol katera tukaj, pridem nazaj. Sem sama zvečer, moj dela.


jaz bom ziher tu. Moja2 sta že prej malo pokazala znake utrujenosti, ko se pa "najeta" in pospravim še "kuhinjo" za njima... bosta zaspala, jaz pa se nič pametnega ne spomnim, da bi tudi zvečer delala user posted image
Joooj, prav pogrešam čase, ko nisem mogla zaspat, dokler nisem knjige kake prebrala. Mi ni do branja, pa sem spet tu aktivna. Ko mi bo pa RR dosado (nasplošno, ker ta tema bo težko dosadna in kot kaže bomo dolgo skupaj user posted image ) pa spet v branje.

clock-img

10.03.2012, 19:00

clock-img

majčica1508

pencil-img

1299

Najaa...Baje naj bi bilo normalno,da zob boli po malem po zdravljenju vsaj en teden,če je več greš nazaj...
Tko je meni moja zobozdravnica razložila....Pojem jogurt,kaka juhica........
Lulu....super,da se otroci sami zamotijo,jaz komaj čakam kdaj se bosta moji dve tako igrali.....

Drugače sem tamali dve skopala,oblekla v pižame,nahranila,no malo bom še malo podojila,da bo hiter zaspala..
Kuhinja je posesana,pomita,posoda oprana........Sam še sebe moram zdrgnit.........
Upam,da jutri nebo tok pihalo

clock-img

10.03.2012, 19:30

clock-img

LuLu

pencil-img

8910

IZVIRNO SPOROČILO: majčica1508
Lulu....super,da se otroci sami zamotijo,jaz komaj čakam kdaj se bosta moji dve tako igrali.....


Boš vidla, da še prehitro pride do tega... nazaj poto pa ni več. Meni bi bilo super, če bi oba bila tak micena, ko sta samo na hrbtu ležala in se malo poslinla in nasmehnila... user posted image

clock-img

10.03.2012, 19:49

clock-img

pebs

pencil-img

279


IZVIRNO SPOROČILO: LuLu

IZVIRNO SPOROČILO: Najaa

Če bo pol katera tukaj, pridem nazaj. Sem sama zvečer, moj dela.


jaz bom ziher tu. Moja2 sta že prej malo pokazala znake utrujenosti, ko se pa "najeta" in pospravim še "kuhinjo" za njima... bosta zaspala, jaz pa se nič pametnega ne spomnim, da bi tudi zvečer delala user posted image
Joooj, prav pogrešam čase, ko nisem mogla zaspat, dokler nisem knjige kake prebrala. Mi ni do branja, pa sem spet tu aktivna. Ko mi bo pa RR dosado (nasplošno, ker ta tema bo težko dosadna in kot kaže bomo dolgo skupaj user posted image ) pa spet v branje.


Jest sm včasih tud velik brala, zdej pa kr ne najdem knjige,k bi ful not padla. Sm bla lih dons v knjižnic,sam nism nobene pametne najdla,pa še časa nism mela,da bi se bolj poglobila.

clock-img

10.03.2012, 19:53

clock-img

LuLu

pencil-img

8910

pebs
Kakšne knjige pa rada bereš?

clock-img

10.03.2012, 19:53

clock-img

pebs

pencil-img

279

Lu Lu - sm vidla da iščeš službo. Jest jo že neki časa,pa čist neuspešno. Sm že čiiiiiiiiiiiiiiist naveličana bit doma. Sej mine mi ful hitr, po tamalidve itak po kosilu hodm,sam me že ubija vsak dan isto...

clock-img

10.03.2012, 19:56

clock-img

LuLu

pencil-img

8910

pebs
ja začela sem z iskanjem. Prej mi je pasalo, da ne delam, preseljena v novo mesto, zrihtat vse... plac pod soncem, se v šolo vpisati, pa še kaj se najde. Zdaj pa bi počasi spet kaj novega. Pa še grozi mi, da bom brez socialne user posted image

clock-img

10.03.2012, 19:57

clock-img

pebs

pencil-img

279

Drugač so mi všeč take lahkotne, tud erotične, sm pa prebrala skor vse od Poula Coelho (saj tiste ki so prevedene v slovenščino),pa so mi ful všeč. Mi je všeč naprimer Dnevnik Hiacinte Novak (čist lahkotno branje).

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem