cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

RE: Za tiste, ki še...

  
clock-img

10.03.2012, 07:23

clock-img

danyy

pencil-img

558


IZVIRNO SPOROČILO: Najaa


IZVIRNO SPOROČILO: danyy


IZVIRNO SPOROČILO: LuLu

Pridem domu, na pol pijana, po 1,5 letu (kar je fantastično, mimogrede...) PA BOM CRKNILA OD SMEHA...




TI tudi? No, jaz sem prišla malo kasneje kot ti. Me je sestra povabila na pijačko ob materinskem dnevu, ker baje sem že kot "stara oma" ker nisem nikjer bila dibri 2 leti. spila sem samo 1 bandidos, pa sem ga kar čutila, ja tak je to će 2 leti nič ne piješ.
Bilo je super, tak da čez 14 dni ponovima, samo da me takrat vabi na moški striptiz.



WHAT??? A ni blo še par dni nazaj alko no go? user posted image
V glavnem, zarečen kruh in to... user posted image

LuLu, jaz bila včeraj tukaj za čvek sam so pol vse zginle. Nisem pa vedla, da si šla popivat, pol te ne bi čakala. user posted image



Ja, pa res to o zarečen kruhu, ampak tako je to če greš ven s puncami, ki še nimajo otrok in so navajene žurat. Priznam, da je bilo res luštno.user posted image

clock-img

10.03.2012, 07:25

clock-img

danyy

pencil-img

558


IZVIRNO SPOROČILO: Najaa

aja, DM tek, ja verjetno bom kar šla. Moram se spravit laufat in če si ne zastavim cilja DM tek, se ne bom spravla. Mogoče kera ve, kje se da dobit športni modrček za ugoden denar?




V hervisu v Mb sem videla, da imajo kar veliko stvari za tek sedaj znižanih, če so modrci tudi pa ne vem. Jaz sem samo teniske kupila.

clock-img

10.03.2012, 07:28

clock-img

danyy

pencil-img

558


IZVIRNO SPOROČILO: Najaa

Pa dobro jutro.
Moji še vsi spijo, jaz sem že pridna kokoška, ki zgodaj vstaja... Splaniran mam že cel dan, tudi hrano.
Zajtrk bodo kosmiči, kosilo krompirjeva solata za mene, za ostale pa zraven še ribice, večerja pa kar bo ostalo od kosila. Vmes sadje.



Tudi jaz zgodaj vstajam, že od nekdaj. Moja fanta tudi še spita, upam, da počasi vstaneta, da se pravi čas spokamo od doma.

clock-img

10.03.2012, 07:29

clock-img

danyy

pencil-img

558


IZVIRNO SPOROČILO: danyy


IZVIRNO SPOROČILO: Najaa

aja, DM tek, ja verjetno bom kar šla. Moram se spravit laufat in če si ne zastavim cilja DM tek, se ne bom spravla. Mogoče kera ve, kje se da dobit športni modrček za ugoden denar?




V hervisu v Mb sem videla, da imajo kar veliko stvari za tek sedaj znižanih, če so modrci tudi pa ne vem. Jaz sem samo teniske kupila.




Sem se sedaj spomnila, da sem jih tudi v Lidlovem katalogu videla (zelo poceni), samo že nekja časa nazaj.

clock-img

10.03.2012, 08:02

clock-img

Najaa

pencil-img

16801

V Lidlu so meli ja, sam že nekaj časa nazaj, sem zamudila oz. nisem takrat še razmišljala tak resno o teku. user posted image

clock-img

10.03.2012, 08:32

clock-img

jesensko listje

pencil-img

95

No, no babnce, da ne boste 200 € zapravile za opremo za tek, potem pa sploh ne šle laufat?!user posted image user posted image user posted image

S tistimi slikami včeraj ste nasmejale tudi mene in celo mojega moža (ki se mu tale forum sicer zdi strašno trapast!).

Če smo že pri tem kako si katero predstavljamo:

- LuLu: Jenifer Aniston
- Rakica: Angelina Jolie
- barik: Jenifer Garner
- dany: Eva Longoria
... itd....

Edino diano28 si predstavljamo kot eno sošolko Diano iz srednje šole (je bila kar luštna, da ne boš užaljenauser posted image

Ja stehtala sem se tudi včeraj (imam 0,4 kg manj kot prejšni teden!) Mi bo kdo zaploskal?user posted image

Ajde uživajte za vikend, jaz grem drva skladat!

clock-img

10.03.2012, 08:34

clock-img

pebs

pencil-img

279

Dobro jutro! Jest sm dons stopila na vago pa je kazal 56kg. Sej vem,se v petek tehtamo,sam sm tok važna,da sm mogla rečtuser posted image . Drugač pa mal premišlujem,kam se bi dons lahko dal. Pa nimam nobene pametne ideje.

clock-img

10.03.2012, 09:30

clock-img

LuLu

pencil-img

8910

IZVIRNO SPOROČILO: Najaa


WHAT??? A ni blo še par dni nazaj alko no go? user posted image
V glavnem, zarečen kruh in to... user posted image

LuLu, jaz bila včeraj tukaj za čvek sam so pol vse zginle. Nisem pa vedla, da si šla popivat, pol te ne bi čakala. user posted image

Kaki kruh? Ne mešat hrane v vsako stvar? user posted image
Alko, ni bil no go, samo imela ga nisem doma.
Od kolegice pubec je imel roj. dan, pa vedno ima neki pir doma... pa njenega imata moja2 tak rada, pa sva ga kar izkoristle za varuško, midve pa ven. Kak je to pasalo user posted image  In obenem totalno čudno... sem se zelo odvadla po nekih kafičih hodit...

clock-img

10.03.2012, 09:36

clock-img

LuLu

pencil-img

8910

IZVIRNO SPOROČILO: jesensko listje

Če smo že pri tem kako si katero predstavljamo:

- LuLu: Jenifer Aniston
- Rakica: Angelina Jolie
- barik: Jenifer Garner
- dany: Eva Longoria
... itd....

Edino diano28 si predstavljamo kot eno sošolko Diano iz srednje šole (je bila kar luštna, da ne boš užaljenauser posted image


A pri tem smo? Sem jaz nekaj spregledala user posted image  Jaz Jenifer Aniston? Mimo... Zelo mimo... user posted image
Pa našla si pa tudi same suhe, presuhe igralke. Kake Adele ni nikjer, pa Rossane Barr (al kak se že napiše...) pa Dese Muck, ...?

clock-img

10.03.2012, 09:39

clock-img

LuLu

pencil-img

8910

PP:

Brez dihanja ni življenja, brez dotika ni občutkov. Dihaj in se čuti. Uživaj ob hrani in si zapomni: več (ustreznih) obrokov, manj kilogramov in centimetrov

clock-img

10.03.2012, 09:42

clock-img

HHH

pencil-img

1221

IZVIRNO SPOROČILO: LuLu

IZVIRNO SPOROČILO: jesensko listje

Če smo že pri tem kako si katero predstavljamo:

- LuLu: Jenifer Aniston
- Rakica: Angelina Jolie
- barik: Jenifer Garner
- dany: Eva Longoria
... itd....

Edino diano28 si predstavljamo kot eno sošolko Diano iz srednje šole (je bila kar luštna, da ne boš užaljenauser posted image


A pri tem smo? Sem jaz nekaj spregledala user posted image  Jaz Jenifer Aniston? Mimo... Zelo mimo... user posted image
Pa našla si pa tudi same suhe, presuhe igralke. Kake Adele ni nikjer, pa Rossane Barr (al kak se že napiše...) pa Dese Muck, ...?



Izvoli, lahko si ta: (če mi bo tokrat ratalo pripopat)

user posted image

clock-img

10.03.2012, 10:13

clock-img

LuLu

pencil-img

8910

IZVIRNO SPOROČILO: HHH

Izvoli, lahko si ta: (če mi bo tokrat ratalo pripopat)



Uh, ta pa se je res redila, hujšala, in spet redila,... boga reva. Zdaj naj bi bila spet suha...

clock-img

10.03.2012, 10:32

clock-img

Barik@

pencil-img

257


IZVIRNO SPOROČILO: jesensko listje


- barik: Jenifer Garner






user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


Jaz rabim samo še tekaške 3/4 hlače, vse ostalo imam, hlače sem pa lani strgala, ko sem padla.user posted image
Študiram, da bi šla po one v Hofer, ko je kao še krilo zraven, da mi rit skrije user posted image http://www.hofer.si/si/html/offers/58_26985.htm

Jaz pa večinoma časa zgledam takle ...
user posted image

clock-img

10.03.2012, 10:40

clock-img

Barik@

pencil-img

257

Aja, zadnjič sem si kupila semena chie ... pa je res kar pravijo, ena žlička semen v npr. jogurt in si sit kar nekaj časa.

danes za zajtrk, 1,5 banane, ena pest corn flakesov (koruznih), malo mleka, malo kokosove vode, žlička chia semen in žlička mace, sem si naredila smoothie in sem še vedno sita. (jedla sem pa ob 7.30).

Za kosilo bom pa spekla mlad kompir (v mikrovalovki z malo olja) in pečene pišč. zrezke.

clock-img

10.03.2012, 10:59

clock-img

Kliki

pencil-img

2756


Zadnje dva dni imam napad na sladko pa ne da bi pojedla ful nekaj sladkega, mi zadostuje že nekaj končkov čokolade.

Kako pa v to rešujete?

clock-img

10.03.2012, 11:11

clock-img

Barik@

pencil-img

257


IZVIRNO SPOROČILO: Kliki


Zadnje dva dni imam napad na sladko pa ne da bi pojedla ful nekaj sladkega, mi zadostuje že nekaj končkov čokolade.

Kako pa v to rešujete?



odprem čokolado in jo pojem user posted image

drugače imam pa jaz jadnje čase napade na meso, še posebej piščančje belo meso. user posted image user posted image

clock-img

10.03.2012, 11:12

clock-img

Kliki

pencil-img

2756

No sej to sem storila tudi jest potem sem pa mela mal slabo vest.user posted image
Meso je pa itak zakon.

clock-img

10.03.2012, 11:21

clock-img

LuLu

pencil-img

8910

IZVIRNO SPOROČILO: Kliki


Zadnje dva dni imam napad na sladko pa ne da bi pojedla ful nekaj sladkega, mi zadostuje že nekaj končkov čokolade.

Kako pa v to rešujete?


Tako kot ti user posted image

clock-img

10.03.2012, 11:27

clock-img

pebs

pencil-img

279


IZVIRNO SPOROČILO: Kliki


Zadnje dva dni imam napad na sladko pa ne da bi pojedla ful nekaj sladkega, mi zadostuje že nekaj končkov čokolade.
Kako pa v to rešujete?


Če bi men zadostoval par koščkov čokolade,bi se jo brez slabe vesti privoščla. Sam jest,ko začnem jest čokolado,padem v trans,in pol ko se zavem jem že zadni koščekuser posted image . Zato se zadnje čase kar izogibam sladkarijam.

clock-img

10.03.2012, 13:14

clock-img

Najaa

pencil-img

16801

Jaz sem pa ful slabe volje, ker me je začel zob bolet (včeri sem bila pri zobozdravniku), pa še tamali sta sitni za pop****user posted image . Komaj sem pojedla mal krompirjeve solate, ne paše mi in tak me boli, da še okusa nimam nobenga. Kaj naj vzamem? Vzela sem naprosyn pa nimam občutka, da je kaj boljše.

Barika, na eni drugi temi sem vidla, da boš za malega kupila softshel. Pejdi pogledat v Kik, če imajo še kaj. Jaz sem vzela svoji, so imeli akcijo za 17€.

clock-img

10.03.2012, 13:19

clock-img

LuLu

pencil-img

8910

IZVIRNO SPOROČILO: Najaa

Kaj naj vzamem? Vzela sem naprosyn pa nimam občutka, da je kaj boljše.


Jaz nimam nekega nasveta. Vsi ti domači zvarki mi nikoli niso pomagali, le tablete, Lekadol, Nalgesin 550. Edino enkrat, ko sem doživela zobobol v vsej svoji veličini... ni za opisat... so mi dali Aulin (baje za revmo).
Drugače pa res edino pomaga zobozdravnik in popravilo zoba...

clock-img

10.03.2012, 13:29

clock-img

Najaa

pencil-img

16801

Sej naprosyn je tud tableta. Pa kao da je malo malo boljše, sam očitno se je preveč razbolelo. Drugače pa je to zdravljen zob in baje, da kak dan lahko kljuva, ampak tole ni kljuvanje. user posted image Me ma da bi kr čokolado odprla za tolažbo. user posted image user posted image

clock-img

10.03.2012, 13:33

clock-img

LuLu

pencil-img

8910

IZVIRNO SPOROČILO: Najaa

Sej naprosyn je tud tableta. Pa kao da je malo malo boljše, sam očitno se je preveč razbolelo. Drugače pa je to zdravljen zob in baje, da kak dan lahko kljuva, ampak tole ni kljuvanje. user posted image Me ma da bi kr čokolado odprla za tolažbo. user posted image user posted image


Vem, da je tableta user posted image
Ja, ja kar čokolado na zoboboluser posted image
A jo boš s slamico skozi nos? user posted image  Potem se raje loti kakava/čokolade v prahu...

clock-img

10.03.2012, 13:38

clock-img

Najaa

pencil-img

16801

Zakaj? Sej jo jem na drugi strani... user posted image user posted image Veš, da se hecam no. Sploh mi ne paše nič. Kofe bom spila.

clock-img

10.03.2012, 13:53

clock-img

LuLu

pencil-img

8910

IZVIRNO SPOROČILO: Najaa

Zakaj? Sej jo jem na drugi strani... user posted image user posted image Veš, da se hecam no. Sploh mi ne paše nič. Kofe bom spila.


Uh, hvala bogu user posted image  Kak naj vem, da se hecaš? Saj čokolado dostikrat jemo takrat, ko je naj ne bi user posted image

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem