cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

RE: Za tiste, ki še...

  
clock-img

09.03.2012, 20:34

clock-img

majčica1508

pencil-img

1299

rdečebela....o kaki skušnjavi govorišuser posted image ...o še predobro jo poznam...čez vikend je pa lepo vreme in gremo mal ven,pa če sam sedim zunaj...Bom kar z vozičkom kroge nabirala....Za tek sem jaz lenoba-priznam
Pa kaj potem,če si pojedla kalamare...Vsi smo krvavi pod kožo,grešiti je človeško...A misliš,da meni,če bo zapasala čokolada,da jo bom pa gledala..Ja pajade prav zveseljem jo bom ugriznila,1,2 mogoče 3x...Ker,če jo pa nebi bi jo pa zvečer zmazala celo...govorim iz mojih izkušenj

Mala se mi oglaša grem pokukat

clock-img

09.03.2012, 20:36

clock-img

Kliki

pencil-img

2756

Evo to sem pa tudi jest rabla pa bo zdej mal miganja.user posted image user posted image user posted image user posted image

clock-img

09.03.2012, 20:37

clock-img

majčica1508

pencil-img

1299

HHH...tale je suh,sam brcne pa oreng,če bo modrica,hm nevem kako se bom zagovarjalauser posted image user posted image

clock-img

09.03.2012, 20:48

clock-img

rdečebela

pencil-img

338

ma, jst sm lih prej študirala da teh mojih minus 4 se še nikjer ne pozna, vse je še na svojem mestu, bogate obline, res, škoda ker nismo v renesansi, takrat so ble in take ženske, ziher bi ble me use modeli kakih znanih slikarjev user posted image zej pa povsod same anoreksične srne in spomeniki lakote. (sama zdrava slovenska foušarija me je!user posted image )
plani za ju3-tamala se bo itak zbudila okol 6h po vsej verjetnosti, skuhava polovico kosila (moški majo ju3 praznik baje, čeprav mi noben ne zgleda lih mučenik in tamoj si je zaželel njoke z bolonjsko-skromnost je res lepa čednost), potem bova do poldne frknile mal na sonček, da se mal razgibam. potem UPAM (optimistka) da bo šla tamala spat in bom v miru zlikala goro cunj (me je že prav sram, zadnje čase likam le po potrebi) popoldne pa še ne vem kaj in kako... mogoče žvrcnem kako kolegico za vozičkanjeuser posted image zvečer bom pa itak spet sama. slabša polovica se je odločila, da imajo v soboto fantovski večer, grejo baje mal v kazino. no, enim očitno kljub recesiji ostaja dnar.lepo enim.joooj, ta tv spored je ratal katastrofa, ne preostane mi drugega kot tu na compu visetuser posted image

clock-img

09.03.2012, 20:59

clock-img

Najaa

pencil-img

16801


IZVIRNO SPOROČILO: HHH

IZVIRNO SPOROČILO: Najaa

user posted image user posted image user posted image Valjam se od smeha... Sam punci dam spat pa pridem nazaj, če bo kera tu.



Evo našo Najo.

user posted image

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  Pejt lulat!!!!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



OMFG!!!!!!! Kje si našla mojo sliko???? Kdo jo je dal na net??????????


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

clock-img

09.03.2012, 21:00

clock-img

Najaa

pencil-img

16801


IZVIRNO SPOROČILO: majčica1508

Jaz sem pred davnimi,davnimi časi hujšala tako,da sem jedla 2 obroka na dan in pol sem se jezila,kaj za vraga
mi ne gre dol....In ni mi šlo,telo je vse skladiščilo v zalogo....pol so mi pa rekel,pa jej 5 ali več obrokov na dan,boš zaposlila telo,da bo delalo in nebo več zalog delalo in mi uspeva(brez telovadbe)



Sam tole pa drži kot pribito. Meni se je tudi to dogajalo.

clock-img

09.03.2012, 21:27

clock-img

womanpolice

pencil-img

2304

hahaha, punce, ste pa me nasmejale s fotkami... dobre ste :-)

Vem, danes je dan tehtanja, ampak sem pozabila, sej sem že zgodaj zjutraj dobila obisk. Bom se jutri stehtala in sporočim. Ampak mislim, da ne bo nekega hudega napredka, ker zdajle nekaj dni že stagnira tale kilaža... tko je pač pri ločevalni... samo obupat ne smem zdajle... danes imam sadni dan in adijo pamet.. komaj čakam, da bo jutrijšni dan, ko peljem moža za dan mučenikov na žar ploščo za dve osebi (jutri imam beljakovine - in bom imela mesni dan :-) )

Tudi jaz imam cilj letos it na dm tek. Se že vsako leto spravljam. Pred nosečnostjo sem prelaufala skoraj vsak dan po cca. 9 km. Bo treba spet začet, da pridem nazaj v formo, sam neki me koleni j...jo... Pozna ktera kakšn dobr recept za to?

clock-img

09.03.2012, 22:36

clock-img

LuLu

pencil-img

8910

IZVIRNO SPOROČILO: HHH

Jasno, da sem tista s koraldami jaz, zraven je pa Lulu user posted image user posted image user posted image


Ti pa moraš biti 1,95 cm visoka, ker jaz sem 1,74... 

clock-img

09.03.2012, 22:37

clock-img

LuLu

pencil-img

8910

IZVIRNO SPOROČILO: HHH

evo mene na dm teku drugo leto



user posted image

clock-img

09.03.2012, 22:38

clock-img

LuLu

pencil-img

8910

IZVIRNO SPOROČILO: majčica1508
Lulu....ste pa veliko natipkaleuser posted image ,ko sem se želela pridružit sta bile 3 strani,pol sem zbolela in zdaj zaidem gor in natipkanih veliko strani.....BRAVOOOOO
 


Dobrodošla! Pusti ti natipkane strani.... tega je ogromno... samo kile glej! user posted image

clock-img

09.03.2012, 22:45

clock-img

LuLu

pencil-img

8910

Pridem domu, na pol pijana, po 1,5 letu (kar je fantastično, mimogrede...) PA BOM CRKNILA OD SMEHA...

clock-img

09.03.2012, 23:18

clock-img

LuLu

pencil-img

8910

IZVIRNO SPOROČILO: womanpolice


Oooo, glej jo glej...  kaj zdaj, a si policajka ali ne... to sem te že vprašala tam neki na strani št.... daleč nazaj user posted image

clock-img

09.03.2012, 23:30

clock-img

LuLu

pencil-img

8910

No, to sem mislila... ob taki uri pa mrk na tej temi!
A če napišem, da grem jest en velik sendvič in, da rabim nekoga, da mi pomaga... a se bo katera prikazala?
Ne, a ne?
Jebheš sms-e zjutraj ob osmih za motivacijo, ko se mi itak ne jé, večeri so problem! user posted image

clock-img

10.03.2012, 06:24

clock-img

HHH

pencil-img

1221

IZVIRNO SPOROČILO: majčica1508

HHH...tale je suh,sam brcne pa oreng,če bo modrica,hm nevem kako se bom zagovarjalauser posted image user posted image



Nekam si s treščla na orbitreku

clock-img

10.03.2012, 06:32

clock-img

HHH

pencil-img

1221

IZVIRNO SPOROČILO: womanpolice

hahaha, punce, ste pa me nasmejale s fotkami... dobre ste :-)

Vem, danes je dan tehtanja, ampak sem pozabila, sej sem že zgodaj zjutraj dobila obisk. Bom se jutri stehtala in sporočim. Ampak mislim, da ne bo nekega hudega napredka, ker zdajle nekaj dni že stagnira tale kilaža... tko je pač pri ločevalni... samo obupat ne smem zdajle... danes imam sadni dan in adijo pamet.. komaj čakam, da bo jutrijšni dan, ko peljem moža za dan mučenikov na žar ploščo za dve osebi (jutri imam beljakovine - in bom imela mesni dan :-) )

Tudi jaz imam cilj letos it na dm tek. Se že vsako leto spravljam. Pred nosečnostjo sem prelaufala skoraj vsak dan po cca. 9 km. Bo treba spet začet, da pridem nazaj v formo, sam neki me koleni j...jo... Pozna ktera kakšn dobr recept za to?



Ja, ja, vemo zakaj se izogibaš vagi!!!!!

clock-img

10.03.2012, 06:33

clock-img

HHH

pencil-img

1221

Zato

clock-img

10.03.2012, 06:34

clock-img

HHH

pencil-img

1221



Spet mi ne delauser posted image

clock-img

10.03.2012, 06:35

clock-img

HHH

pencil-img

1221

IZVIRNO SPOROČILO: LuLu

No, to sem mislila... ob taki uri pa mrk na tej temi!
A če napišem, da grem jest en velik sendvič in, da rabim nekoga, da mi pomaga... a se bo katera prikazala?
Ne, a ne?
Jebheš sms-e zjutraj ob osmih za motivacijo, ko se mi itak ne jé, večeri so problem! user posted image



Nimamo časa, se bašemo.

clock-img

10.03.2012, 06:54

clock-img

danyy

pencil-img

558


IZVIRNO SPOROČILO: LuLu

Pridem domu, na pol pijana, po 1,5 letu (kar je fantastično, mimogrede...) PA BOM CRKNILA OD SMEHA...




TI tudi? No, jaz sem prišla malo kasneje kot ti. Me je sestra povabila na pijačko ob materinskem dnevu, ker baje sem že kot "stara oma" ker nisem nikjer bila dibri 2 leti. spila sem samo 1 bandidos, pa sem ga kar čutila, ja tak je to će 2 leti nič ne piješ.
Bilo je super, tak da čez 14 dni ponovima, samo da me takrat vabi na moški striptiz.

clock-img

10.03.2012, 06:57

clock-img

danyy

pencil-img

558


IZVIRNO SPOROČILO: danyy


IZVIRNO SPOROČILO: LuLu

Pridem domu, na pol pijana, po 1,5 letu (kar je fantastično, mimogrede...) PA BOM CRKNILA OD SMEHA...




TI tudi? No, jaz sem prišla malo kasneje kot ti. Me je sestra povabila na pijačko ob materinskem dnevu, ker baje sem že kot "stara oma" ker nisem nikjer bila dibri 2 leti. spila sem samo 1 bandidos, pa sem ga kar čutila, ja tak je to će 2 leti nič ne piješ.
Bilo je super, tak da čez 14 dni ponovima, samo da me takrat vabi na moški striptiz.


Napaka - ob dnevu žena, za materinski dan me še bo.

clock-img

10.03.2012, 07:03

clock-img

danyy

pencil-img

558

Pijem kavo, potem pa tak v Mb tastu kupit darilo za roj.dan.Mi danes ni treba kuhat, le za malega bom kremno juho naredila.
Včeraj potekalo vse po planih - glede hrane mislim, tudi na 2 urnem sprehodu smo bili. Danes pa bomo še videli, odvisno če je tašča kaj sladkega pekla.

clock-img

10.03.2012, 07:07

clock-img

Najaa

pencil-img

16801


IZVIRNO SPOROČILO: danyy


IZVIRNO SPOROČILO: LuLu

Pridem domu, na pol pijana, po 1,5 letu (kar je fantastično, mimogrede...) PA BOM CRKNILA OD SMEHA...




TI tudi? No, jaz sem prišla malo kasneje kot ti. Me je sestra povabila na pijačko ob materinskem dnevu, ker baje sem že kot "stara oma" ker nisem nikjer bila dibri 2 leti. spila sem samo 1 bandidos, pa sem ga kar čutila, ja tak je to će 2 leti nič ne piješ.
Bilo je super, tak da čez 14 dni ponovima, samo da me takrat vabi na moški striptiz.



WHAT??? A ni blo še par dni nazaj alko no go? user posted image
V glavnem, zarečen kruh in to... user posted image

LuLu, jaz bila včeraj tukaj za čvek sam so pol vse zginle. Nisem pa vedla, da si šla popivat, pol te ne bi čakala. user posted image

clock-img

10.03.2012, 07:09

clock-img

danyy

pencil-img

558


IZVIRNO SPOROČILO: majčica1508

Babiki spita,dragi tudi(prin nas gripa razsaja)sam jaz in mala se še otepava
Trenutno imam pred seboj skledo zelene solate z veliko česna(dober,da nebo nobenega lupčkanjauser posted image )
pred skledo je pa računalnik......In,ko tipkam objemam skledo,moja-moja..........

pebs....v to sploh ne dvomin,da nebi bila na pravi temi....sem si ogledala seznam...pridne
25.3 bo moja miška mala stara 1 leto.....Ko sem prišla iz porodnišnice sem imela 93kg....Danes 76kg
Jah bog pomagi,rada jem....

DM tek.....doma imam nov orbitrek za 400evrov in novo sobno kolo za 400 evrov in veste kaj že celo leto se
gledamouser posted image user posted image .........Kaka lenoba sem...A me lahko kera brce v tazadnjouser posted image



Moje novo sobno kolo ( staro je že dobro leto, ampak skoraj neuporabljeno) tudi stoji v kotu ( sedaj ga bom verjetno ateju dala), ker mi ni in ni šlo- kar odpor imam do njega.
Sem pa si zdaj nabavila steper, tega pa pridno uporabljam.Tako, da verjetno moraš najt kar ti ustreza.

clock-img

10.03.2012, 07:09

clock-img

Najaa

pencil-img

16801

Pa dobro jutro.
Moji še vsi spijo, jaz sem že pridna kokoška, ki zgodaj vstaja... Splaniran mam že cel dan, tudi hrano.
Zajtrk bodo kosmiči, kosilo krompirjeva solata za mene, za ostale pa zraven še ribice, večerja pa kar bo ostalo od kosila. Vmes sadje.

clock-img

10.03.2012, 07:10

clock-img

Najaa

pencil-img

16801

aja, DM tek, ja verjetno bom kar šla. Moram se spravit laufat in če si ne zastavim cilja DM tek, se ne bom spravla. Mogoče kera ve, kje se da dobit športni modrček za ugoden denar?

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem