cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

RE: Za tiste, ki še...

  
clock-img

09.03.2012, 14:15

clock-img

LuLu

pencil-img

8910

IZVIRNO SPOROČILO: HHH

IZVIRNO SPOROČILO: LuLu

IZVIRNO SPOROČILO: HHH

Evo nas na dm teku:




Te številke na majici so številke mesta, ki smo ga dosegle po teku? Od 16.500 prijavljenih? user posted image



Važno je sodelovati


Jap, tudi glavni moto za to temo user posted image

clock-img

09.03.2012, 14:45

clock-img

pebs

pencil-img

279



[/quote]

Evo nas na dm teku:

user posted image

[/quote]
Ej punce, kera motivacijska fotkauser posted image . Pa še en kompliment,prov fajn zgledata,tkola nasmejane.user posted image

clock-img

09.03.2012, 14:55

clock-img

HHH

pencil-img

1221

Meni se najbolj koralde dopadejo user posted image

clock-img

09.03.2012, 14:58

clock-img

pebs

pencil-img

279

Ja,kera si pa ti? Tok da vem,ker maš itak za vsako eno sliko v glav,pa ponavad čist napačnouser posted image

clock-img

09.03.2012, 15:06

clock-img

diana 28

pencil-img

681

Ja, bi bilo pa zanimivo, da bi vsaka napisala kako si predstavlja določeno uporabnico.....

clock-img

09.03.2012, 16:27

clock-img

HHH

pencil-img

1221

IZVIRNO SPOROČILO: pebs

Ja,kera si pa ti? Tok da vem,ker maš itak za vsako eno sliko v glav,pa ponavad čist napačnouser posted image




Jasno, da sem tista s koraldami jaz, zraven je pa Lulu user posted image user posted image user posted image

clock-img

09.03.2012, 17:04

clock-img

HHH

pencil-img

1221

evo mene na dm teku drugo leto

user posted image

clock-img

09.03.2012, 18:59

clock-img

Najaa

pencil-img

16801

user posted image user posted image user posted image Valjam se od smeha... Sam punci dam spat pa pridem nazaj, če bo kera tu.

clock-img

09.03.2012, 19:11

clock-img

majčica1508

pencil-img

1299

IZVIRNO SPOROČILO: HHH

evo mene na dm teku drugo leto

user posted image



Ojla.......Kaj pa moja slika dela tukaj gor???user posted image user posted image user posted image
No v bližnji prihodnosti,želim vsaj prbližno tako zgledatiuser posted image

Velika 171cm,76kg,željna teža na 65kg........Me sprejmeteuser posted image
Neki se trudim ločevat,čeprav mi ne gre najboljše....Včeraj imela post,bila sam na vodi,čajih..uf težka je bila
Lulu....ste pa veliko natipkaleuser posted image ,ko sem se želela pridružit sta bile 3 strani,pol sem zbolela in zdaj zaidem gor in natipkanih veliko strani.....BRAVOOOOO
 

clock-img

09.03.2012, 19:19

clock-img

HHH

pencil-img

1221

IZVIRNO SPOROČILO: Najaa

user posted image user posted image user posted image Valjam se od smeha... Sam punci dam spat pa pridem nazaj, če bo kera tu.



Evo našo Najo.

user posted image

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  Pejt lulat!!!!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

clock-img

09.03.2012, 19:37

clock-img

HHH

pencil-img

1221

in našo Rakico

user posted image

clock-img

09.03.2012, 19:57

clock-img

pebs

pencil-img

279


IZVIRNO SPOROČILO: majčica1508

IZVIRNO SPOROČILO: HHH

evo mene na dm teku drugo leto

user posted image



Ojla.......Kaj pa moja slika dela tukaj gor???user posted image user posted image user posted image
No v bližnji prihodnosti,želim vsaj prbližno tako zgledatiuser posted image

Velika 171cm,76kg,željna teža na 65kg........Me sprejmeteuser posted image
Neki se trudim ločevat,čeprav mi ne gre najboljše....Včeraj imela post,bila sam na vodi,čajih..uf težka je bila
Lulu....ste pa veliko natipkaleuser posted image ,ko sem se želela pridružit sta bile 3 strani,pol sem zbolela in zdaj zaidem gor in natipkanih veliko strani.....BRAVOOOOO
 


Ja,dobrodošla! Če hočš shujšat,si na pravi temiuser posted image . Ti sam poglej našo tabelo,sami minusi. Začel se je za hec, zdej se že menjo/mo za dm tek, drug let bo že kakšen maraton, pol pa kaj veš,mogoče še kakšen dokumentarec o namuser posted image .

clock-img

09.03.2012, 19:59

clock-img

pebs

pencil-img

279


IZVIRNO SPOROČILO: diana 28

Ja, bi bilo pa zanimivo, da bi vsaka napisala kako si predstavlja določeno uporabnico.....


A veš,da se pa edin tebe ne predstavljam, ko vidm tvoj nick,se mi pred očmi namalajo evri,ker smo se enkrat na eni temi pogovarjal,kolk nam uspe privarčevat,pa si ti čist vodilauser posted image . Sej se prov spomnm,a neuser posted image

clock-img

09.03.2012, 20:02

clock-img

HHH

pencil-img

1221

pebs v elementu. Tukaj je še vodila in bi zmagala, ampak je morala na lulanje. tam pa vsi tisti štanti s prigrizki.... Eh, škoda, res...

clock-img

09.03.2012, 20:03

clock-img

HHH

pencil-img

1221

IZVIRNO SPOROČILO: HHH

pebs v elementu. Tukaj je še vodila in bi zmagala, ampak je morala na lulanje. tam pa vsi tisti štanti s prigrizki.... Eh, škoda, res...




zdej pa bo

clock-img

09.03.2012, 20:05

clock-img

HHH

pencil-img

1221

še enkrat probam..


user posted image

clock-img

09.03.2012, 20:06

clock-img

Kliki

pencil-img

2756

Punce kako vam gre?

Meni gre bolj slabo, saj kilogramčki ne gredo nikakor dol. Sem pa danes ful pila in sem se zdej tehtala in sem še malo težja. Se pa ful OK počutim od kar spijem najman 3litre na dan. Pijem pa predvsem vodo.
Zajterk: če sem doma je kak mali konček kruha z amrmelado ali pa medom, v službi pa kak rogljiček in kava.
Kosila
: ponavadi jem čisto enoko kot sem prej samo manjšo količino.
Večerja: kosmiči al kos malega kruha (do 18ure) ali pa nič

clock-img

09.03.2012, 20:10

clock-img

pebs

pencil-img

279

user posted image user posted image user posted image Sam res, tist o lulanju,ne rečm,da se mi nebi res zgodluser posted image

clock-img

09.03.2012, 20:13

clock-img

pebs

pencil-img

279


IZVIRNO SPOROČILO: Kliki

Punce kako vam gre?

Meni gre bolj slabo, saj kilogramčki ne gredo nikakor dol. Sem pa danes ful pila in sem se zdej tehtala in sem še malo težja. Se pa ful OK počutim od kar spijem najman 3litre na dan. Pijem pa predvsem vodo.
Zajterk: če sem doma je kak mali konček kruha z amrmelado ali pa medom, v službi pa kak rogljiček in kava.
Kosila
: ponavadi jem čisto enoko kot sem prej samo manjšo količino.
Večerja: kosmiči al kos malega kruha (do 18ure) ali pa nič


Ah,sej bo. Pol ti bosta šla pa 2kg naenkrat dol, pa še ful piješ, in že to težo da.

clock-img

09.03.2012, 20:17

clock-img

Kliki

pencil-img

2756

Sej vem da bo šlo. V ponedeljek začnem še kolesarit potem pa ma da gre dol.user posted image
Ta teden sm imela samo priprave ker je blo treba mal noge ojačat da ne bodo preveč bolele.
Slikce so pa dobra motivacija.user posted image

clock-img

09.03.2012, 20:24

clock-img

majčica1508

pencil-img

1299

Babiki spita,dragi tudi(prin nas gripa razsaja)sam jaz in mala se še otepava
Trenutno imam pred seboj skledo zelene solate z veliko česna(dober,da nebo nobenega lupčkanjauser posted image )
pred skledo je pa računalnik......In,ko tipkam objemam skledo,moja-moja..........

pebs....v to sploh ne dvomin,da nebi bila na pravi temi....sem si ogledala seznam...pridne
25.3 bo moja miška mala stara 1 leto.....Ko sem prišla iz porodnišnice sem imela 93kg....Danes 76kg
Jah bog pomagi,rada jem....

DM tek.....doma imam nov orbitrek za 400evrov in novo sobno kolo za 400 evrov in veste kaj že celo leto se
gledamouser posted image user posted image .........Kaka lenoba sem...A me lahko kera brce v tazadnjouser posted image

clock-img

09.03.2012, 20:28

clock-img

majčica1508

pencil-img

1299

Kliki....jaz imam včasih tudi 7 obrokov....pa mi gre dol....malice dodaj zraven...
Sevede bo šlo dol.........
Jaz sem pred davnimi,davnimi časi hujšala tako,da sem jedla 2 obroka na dan in pol sem se jezila,kaj za vraga
mi ne gre dol....In ni mi šlo,telo je vse skladiščilo v zalogo....pol so mi pa rekel,pa jej 5 ali več obrokov na dan,boš zaposlila telo,da bo delalo in nebo več zalog delalo in mi uspeva(brez telovadbe)

clock-img

09.03.2012, 20:28

clock-img

rdečebela

pencil-img

338

jooj, vse se neki športate, jst mam slabo vest!! pa še dodatno slabo vest zarad teh kalamarov prejle, ampak šle smo na večerjo. babe...
okej, u pondelk začnem tudi jst z rekreacijo, kar po programu iz une knjige Tek za začetnike. (seveda že danes držim pesti, da bo slabo vremeuser posted image )user posted image
dobrodošla majčica1508 lepo da si se nam pridružila, mogoče nam še ti natrosiš malo dodatne motivacije. Bolj ko se bližamo vikendu, bolj se mi zdi, da podlegamo skušnjavam user posted image

clock-img

09.03.2012, 20:29

clock-img

Kliki

pencil-img

2756

Majčica naslednji teden se spraviva na sobno kolo a je prav?
Mogoče pa res ne bi blo slabo da si omislim še kak obrok. Sam jest ne morem tolk jest že to da ko sem popoldne v službi da jem zajterk je cela znanost za mene. V svojih 30letih sem ga jedla vedno samo na dopustu.user posted image


< Sporočilo je popravil Kliki -- 9.3.2012 20:35:10 >

clock-img

09.03.2012, 20:34

clock-img

HHH

pencil-img

1221

IZVIRNO SPOROČILO: majčica1508

Babiki spita,dragi tudi(prin nas gripa razsaja)sam jaz in mala se še otepava
Trenutno imam pred seboj skledo zelene solate z veliko česna(dober,da nebo nobenega lupčkanjauser posted image )
pred skledo je pa računalnik......In,ko tipkam objemam skledo,moja-moja..........

pebs....v to sploh ne dvomin,da nebi bila na pravi temi....sem si ogledala seznam...pridne
25.3 bo moja miška mala stara 1 leto.....Ko sem prišla iz porodnišnice sem imela 93kg....Danes 76kg
Jah bog pomagi,rada jem....

DM tek.....doma imam nov orbitrek za 400evrov in novo sobno kolo za 400 evrov in veste kaj že celo leto se
gledamouser posted image user posted image .........Kaka lenoba sem...A me lahko kera brce v tazadnjouser posted image



Z veseljem, izvoli

user posted image

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem