cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

RE: Za tiste, ki še...

  
clock-img

09.03.2012, 11:36

clock-img

diana 28

pencil-img

681

No od sodelovke mulo pa je visok 164 in ima 44 kg user posted image   Saj je še otrok vendar na to višino pa se mi zdi kar premalo kg. Čeprav je vse odvisno tudi od strukture.

clock-img

09.03.2012, 11:41

clock-img

danyy

pencil-img

558

Jaz tudi sedaj nosim konf.št 39/40 - sem si nekaj stvari mogla kupiti, ker mi od vsega kar imam v omari ni bilo nič prav. Je pa tudi res, da je večja izbira oblačil 38/40. Ampak bom vseeno raje shujšala na 34/36user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

clock-img

09.03.2012, 11:47

clock-img

katjes

pencil-img

530

Koliko pa se na tej temi dogaja, sploh nimam časa vsega brati! Kolikor sledim vidim, da so vse kar pridne! Moj včerajšni post je uspel bolj na pol. Me je zjehala sirova štručka, ker nisem imela v skrinji prostora, da bi jo dala zmrziti. Glup izgovor, vem pa za naslednjič!user posted image
Da javim svoje podatke: zjutraj mi je tehtnica pokazala 60,5 kg.

_____________________________

You got to let go of the stuff from past - because it just doesn"t matter! The only thing that matters is what you choose to be now!



clock-img

09.03.2012, 11:48

clock-img

Najaa

pencil-img

16801

Jaz bi pa do 38, ker imam ene par super hlač že nekaj let v omari in čakajo na lepše čase (beri manj kil). user posted image Tak da ko/če shujšam, mi tud kupovat ne bo treba nove garderobe. user posted image user posted image

clock-img

09.03.2012, 12:08

clock-img

LuLu

pencil-img

8910

IZVIRNO SPOROČILO: katjes

Koliko pa se na tej temi dogaja,


Na tej temi se res ful dogaja... user posted image
Meni fajn, imam vsaj kaj brati, vedno nekaj novega ko kliknem gor... razen zvečer, ko mi je tečno, takrat pa ponavadi nobene...

clock-img

09.03.2012, 12:13

clock-img

pebs

pencil-img

279


IZVIRNO SPOROČILO: LuLu

IZVIRNO SPOROČILO: katjes

Koliko pa se na tej temi dogaja,


Na tej temi se res ful dogaja... user posted image
Meni fajn, imam vsaj kaj brati, vedno nekaj novega ko kliknem gor... razen zvečer, ko mi je tečno, takrat pa ponavadi nobene...


Sej veš da se ful športamo in pol že pred deseto dol pademouser posted image
No,sej jest res sam ne od športauser posted image

clock-img

09.03.2012, 12:40

clock-img

HHH

pencil-img

1221

IZVIRNO SPOROČILO: pebs


IZVIRNO SPOROČILO: LuLu

IZVIRNO SPOROČILO: katjes

Koliko pa se na tej temi dogaja,


Na tej temi se res ful dogaja... user posted image
Meni fajn, imam vsaj kaj brati, vedno nekaj novega ko kliknem gor... razen zvečer, ko mi je tečno, takrat pa ponavadi nobene...


Sej veš da se ful športamo in pol že pred deseto dol pademouser posted image
No,sej jest res sam ne od športauser posted image



Ali pa se naskrivaj nažiramo user posted image

clock-img

09.03.2012, 12:45

clock-img

RAKICA1

pencil-img

1925

IZVIRNO SPOROČILO: HHH

IZVIRNO SPOROČILO: pebs


IZVIRNO SPOROČILO: LuLu

IZVIRNO SPOROČILO: katjes

Koliko pa se na tej temi dogaja,


Na tej temi se res ful dogaja... user posted image
Meni fajn, imam vsaj kaj brati, vedno nekaj novega ko kliknem gor... razen zvečer, ko mi je tečno, takrat pa ponavadi nobene...


Sej veš da se ful športamo in pol že pred deseto dol pademouser posted image
No,sej jest res sam ne od športauser posted image



Ali pa se naskrivaj nažiramo user posted image


Ne ne sedimo pred tv in kaj zanimivega pogledamouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

clock-img

09.03.2012, 12:47

clock-img

LuLu

pencil-img

8910

IZVIRNO SPOROČILO: HHH

Ali pa se naskrivaj nažiramo user posted image


Sem vedla, da nisem rabla tega pisati. Se vedno najde ena, ki pove po resnici, kaj se dogaja user posted image

clock-img

09.03.2012, 12:47

clock-img

RAKICA1

pencil-img

1925



IME       TRENUTNA TEŽA  - KG    - DO SEDAJ  TRENU. TEŽA  ŽELJENA TEŽA
 
rakica       73,10kg      -1,60kguser posted image    -3,60kg    69,50 kg    60kg
 
lulu            88,00kg     -0,00kguser posted image user posted image  -3,00kg  85,00kg    70kg


kliki           70,00kg      -0,00KGuser posted image    - 0,00kg   70,00kg    65kg


diana28    50,00kg   -0,40kguser posted image      -1,80kg    48,20kg     47kg
 
 
rdečebela  80,00kg  -2,40kguser posted image     -3,90kg    76,10kg       67kg

barik@      75,00kg   - 0,00user posted image          0,00kg     75,00kg      65kg

cebela2     92,00kg  -0,00kg  user posted image   -1,50kg     90,50kg       68kg
 
danyy        68,00k   -1,1kg user posted image      -1,60kg     66,40kg       55kg
 
jesensko listje 68kg -2,00KGuser posted image   -2,00KG   66,00kg       60kg
hhh           62,00kg    -0,10kguser posted image    -0,40kg    61,60kg       57kg
 
rozilu       58,00 kg    -0,40kguser posted image    -0,40 kg   57,60kg       51kg

 
najaa      73,00kg      -1,00kguser posted image     -2,00kg   71,00kg       65kg
 
raci          93,70kg     -0,00kguser posted image      -0,00kg   93,70kg       75kg
 
womanpolice 68,70kg   0,00kguser posted image  -3,20kg   65,50kg       62kg
 
katjes      62,00kg       -0,50kguser posted image   -1,50kg   60,50kg      55kg

ballerina 
 80,00kg       -1,00kguser posted image     -7,00kg  73,00kg     60kg
 

 pebs       59,00kg        -0,00kguser posted image    -2,00kg   57,00kg     55kg

Prosim ostale punce za podatke za našo razpredilnicouser posted image user posted image user posted image user posted image  Vagamo se vsak petek 16.3.2012
Evo pa se naša tabela prav lepo povni z podatki


[/quote]

clock-img

09.03.2012, 12:52

clock-img

LuLu

pencil-img

8910

To si verjetno mislila napisati, pa si se nenamerno zmotila user posted image

IZVIRNO SPOROČILO: RAKICA1

Ne ne, sedimo pred hladilnikom in kaj zanimivega poglodamouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

clock-img

09.03.2012, 12:57

clock-img

RAKICA1

pencil-img

1925

user posted image

IZVIRNO SPOROČILO: LuLu

To si verjetno mislila napisati, pa si se nenamerno zmotila user posted image

IZVIRNO SPOROČILO: RAKICA1

Ne ne, sedimo pred hladilnikom in kaj zanimivega poglodamouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  ja ja veš dauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  mene samo zvečer pred tv vlečejo kokice ker sem vsak večer si jih spekla in se basala z njimiuser posted image user posted image user posted image

clock-img

09.03.2012, 13:00

clock-img

LuLu

pencil-img

8910

IZVIRNO SPOROČILO: diana 28

Čeprav je vse odvisno tudi od strukture.


Ja, ja,... vse nas tu na tej temi samo STRUKTURA jebhe user posted image

clock-img

09.03.2012, 13:04

clock-img

HHH

pencil-img

1221

IZVIRNO SPOROČILO: LuLu

To si verjetno mislila napisati, pa si se nenamerno zmotila user posted image

IZVIRNO SPOROČILO: RAKICA1

Ne ne, sedimo pred hladilnikom in kaj zanimivega poglodamouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image




user posted image

pol smo pa mal debelčkane, pa ni hudga

clock-img

09.03.2012, 13:08

clock-img

LuLu

pencil-img

8910

IZVIRNO SPOROČILO: HHH

user posted image

pol smo pa mal debelčkane, pa ni hudga


Uvajam nov izraz, ki ga ni tak hudo brati, kot ja ta tvoj "debelčkane" user posted image
Ali, da smo nestrukturne ali nestruktuirane...

clock-img

09.03.2012, 13:19

clock-img

rdečebela

pencil-img

338


IZVIRNO SPOROČILO: Barik@


IZVIRNO SPOROČILO: rozilu

IZVIRNO SPOROČILO: Barik@


IZVIRNO SPOROČILO: rozilu

IZVIRNO SPOROČILO: Barik@


IZVIRNO SPOROČILO: LuLu

IZVIRNO SPOROČILO: Barik@

no comment user posted image user posted image


user posted image    Kunigunda ni padla? Ti si prej? user posted image



ne nisem šla, pa še zbolela sem. user posted image
aja, kile so pa na istem.



Ma edina pozitivna stvar pri bolezni je, da ponavadi shujšamo...



user posted image
user posted image user posted image user posted image pa še na en razgovor morem it, tam bom pa tak crknala... user posted image



Heh, pol pa itak... te bo še malo navilo in bo šla kilca v WC user posted image



po pravici ... na tale razpis sem se prijavila čist tak "mim grede", nisem pričakovala klica, zdej grem pa tudi "čist mim grede" na razgovor, ker ne pričakujem NIČ, sem bila prevečkrat razočarana ...tako, da upam, da bo kaj user posted image

evo, http://www.tekzazenske.si/7DM_TEK,,priprave/tedenski_program




a smo pol zmenjene za dm tek? a gremo skupaj?
jst sicer še nisem začela, sem se pa prijavila na tedenski program, hvala Barika@ za link

clock-img

09.03.2012, 13:28

clock-img

HHH

pencil-img

1221

IZVIRNO SPOROČILO: LuLu

IZVIRNO SPOROČILO: HHH

user posted image

pol smo pa mal debelčkane, pa ni hudga


Uvajam nov izraz, ki ga ni tak hudo brati, kot ja ta tvoj "debelčkane" user posted image
Ali, da smo nestrukturne ali nestruktuirane...



Debelčkane se pravzaprav bere debeučkane, sicer lahko preide v debilčkane, kar definitivno ne drži za nas.

Da smo nestrukturne pa ne bi rekla, kvečjemu bogato strukturirane.

clock-img

09.03.2012, 13:31

clock-img

LuLu

pencil-img

8910

IZVIRNO SPOROČILO: HHH

IZVIRNO SPOROČILO: LuLu

IZVIRNO SPOROČILO: HHH

user posted image

pol smo pa mal debelčkane, pa ni hudga


Uvajam nov izraz, ki ga ni tak hudo brati, kot ja ta tvoj "debelčkane" user posted image
Ali, da smo nestrukturne ali nestruktuirane...



Debelčkane se pravzaprav bere debeučkane, sicer lahko preide v debilčkane, kar definitivno ne drži za nas.

Da smo nestrukturne pa ne bi rekla, kvečjemu bogato strukturirane.


Destruktuirane?.. se mi že prsti zapletajo user posted image

clock-img

09.03.2012, 13:38

clock-img

HHH

pencil-img

1221

IZVIRNO SPOROČILO: LuLu

IZVIRNO SPOROČILO: HHH

IZVIRNO SPOROČILO: LuLu

IZVIRNO SPOROČILO: HHH

user posted image

pol smo pa mal debelčkane, pa ni hudga


Uvajam nov izraz, ki ga ni tak hudo brati, kot ja ta tvoj "debelčkane" user posted image
Ali, da smo nestrukturne ali nestruktuirane...



Debelčkane se pravzaprav bere debeučkane, sicer lahko preide v debilčkane, kar definitivno ne drži za nas.

Da smo nestrukturne pa ne bi rekla, kvečjemu bogato strukturirane.


Destruktuirane?.. se mi že prsti zapletajo user posted image



To bomo pa potem, ko bomo shijšale in se nam bodo prsa povesila, koža bo opletala in ličnice štrlele.

clock-img

09.03.2012, 13:41

clock-img

Barik@

pencil-img

257

Dm tek, jaz grem, ker mi je moj že lani obljubil, da me bo prijavil .. po tiho upam,da dobim službo, da ne bom mogla it user posted image user posted image user posted image

da ne povem, koliko tablet sem zmetala v sebe, da sem dokaj zdravo zgledala user posted image user posted image user posted image
Zdej pa čist naspidirana, bi lahko kamot šla malo na razgibavanje, pa morem že po otroka it v vrtec. user posted image

clock-img

09.03.2012, 13:54

clock-img

rdečebela

pencil-img

338

jBarika@ blagor tebi, jst se pa nisem in nisem spravit mal migat. sem sicer do novega leta hodila na pilates, mi je blo kar všeč. ampak sva hodile skupaj s kolegico, potem je ona zanosila in sem še jaz prenehala. Občasno grem na trimček, če mi kdo dela družbo, sama pa res nimam užitka. no, je res da tudi jaz vedno najdem kak izgovor. pa lani sem si nabavila knjigo Tek za začetnike, ki se mi je zdelo celo fajn in sem se spravila ene 3krat v celem poletju laufat. joooj, če kdo najde mojo izgubljeno voljo, naj jo prosim pošlje nazaj domovuser posted image user posted image

clock-img

09.03.2012, 13:55

clock-img

HHH

pencil-img

1221

IZVIRNO SPOROČILO: Barik@

Dm tek, jaz grem, ker mi je moj že lani obljubil, da me bo prijavil .. po tiho upam,da dobim službo, da ne bom mogla it user posted image user posted image user posted image

da ne povem, koliko tablet sem zmetala v sebe, da sem dokaj zdravo zgledala user posted image user posted image user posted image
Zdej pa čist naspidirana, bi lahko kamot šla malo na razgibavanje, pa morem že po otroka it v vrtec. user posted image



Evo nas na dm teku:

user posted image

clock-img

09.03.2012, 13:58

clock-img

diana 28

pencil-img

681

[/quote]

To bomo pa potem, ko bomo shijšale in se nam bodo prsa povesila, koža bo opletala in ličnice štrlele.

[/quote]

Dej, ne preveč natančno tega opisovat, ker drugače bom začela redilno dietouser posted image .    Uf....me je kar malo panika primla...Moram preverit, da se res niso že povesile moje prsa, ker zmanjšale so se že user posted image

< Sporočilo je popravil diana 28 -- 9.3.2012 13:59:24 >

clock-img

09.03.2012, 14:05

clock-img

LuLu

pencil-img

8910

IZVIRNO SPOROČILO: HHH

Evo nas na dm teku:

user posted image


Te številke na majici so številke mesta, ki smo ga dosegle po teku? Od 16.500 prijavljenih? user posted image

clock-img

09.03.2012, 14:12

clock-img

HHH

pencil-img

1221

IZVIRNO SPOROČILO: LuLu

IZVIRNO SPOROČILO: HHH

Evo nas na dm teku:




Te številke na majici so številke mesta, ki smo ga dosegle po teku? Od 16.500 prijavljenih? user posted image



Važno je sodelovati

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem