cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

RE: Za tiste, ki še...

  
clock-img

09.03.2012, 10:33

clock-img

pebs

pencil-img

279

opa,ena napaka v tabelih. trenutna teža 57

clock-img

09.03.2012, 10:35

clock-img

RAKICA1

pencil-img

1925

IZVIRNO SPOROČILO: LuLu

IZVIRNO SPOROČILO: RAKICA1

IME       TRENUTNA TEŽA  - DO SEDAJ  TRENU. TEŽA  ŽELJENA TEŽA
 
rakica       73,10kg      -13,10kguser posted image     60,00kg    60kg
 


Ja imela si 73,10kg, pa si do sedaj shujšala 13,10kg in je trenutna 60kg, tako kot si jo zaželela... Kaj tu ni jasno? Tako bo izgledala zadnja naša razpredelnica... user posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ja bo enga dne res zgledala samo do takrat je pa še oreng dalečuser posted image user posted image user posted image pa še oreng se bo potrebno česa odpovedatiuser posted image

clock-img

09.03.2012, 10:35

clock-img

RAKICA1

pencil-img

1925




IME       TRENUTNA TEŽA  - KG    - DO SEDAJ  TRENU. TEŽA  ŽELJENA TEŽA
 
rakica       73,10kg      -1,60kguser posted image    -3,60kg    69,50 kg    60kg
 
lulu            88,00kg     -0,00kguser posted image user posted image  -3,00kg  85,00kg    70kg


kliki           70,00kg      -0,00KGuser posted image    - 0,00kg   70,00kg    65kg


diana28    50,00kg   -0,40kguser posted image      -1,80kg    48,20kg     47kg
 
 
rdečebela  80,00kg  -2,40kguser posted image     -3,90kg    76,10kg       67kg

barik@      75,00kg   - 0,00user posted image          0,00kg     75,00kg      65kg

cebela2     92,00kg  -0,00kg  user posted image   -1,50kg     90,50kg       68kg
 
danyy        68,00k   -1,1kg user posted image      -1,60kg     66,40kg       55kg
 
jesensko listje 68kg -2,00KGuser posted image   -2,00KG   66,00kg       60kg
hhh           62,00kg    -0,10kguser posted image    -0,40kg    61,60kg       57kg
 
rozilu       58,00 kg    -0,40kguser posted image    -0,40 kg   57,60kg       51kg

 
najaa      73,00kg      -1,00kguser posted image     -2,00kg   71,00kg       65kg
 
raci          93,70kg     -0,00kguser posted image      -0,00kg   93,70kg       75kg
 
womanpolice 68,70kg   0,00kguser posted image  -3,20kg   65,50kg       62kg
 
katjes      62,00kg       -1,00kguser posted image   -1,00kg   61,00kg      55kg

ballerina 
 80,00kg       -1,00kguser posted image     -7,00kg  73,00kg     60kg
 

 pebs       59,00kg        -0,00kguser posted image    -2,00kg   57,00kg     55kg

Prosim ostale punce za podatke za našo razpredilnicouser posted image user posted image user posted image user posted image  Vagamo se vsak petek 16.3.2012
Evo pa se naša tabela prav lepo povni z podatki

clock-img

09.03.2012, 10:36

clock-img

RAKICA1

pencil-img

1925

IZVIRNO SPOROČILO: pebs

opa,ena napaka v tabelih. trenutna teža 57


Evo se opravičujemuser posted image user posted image user posted image user posted image upam da je sedaj vreduuser posted image user posted image user posted image user posted image

clock-img

09.03.2012, 10:38

clock-img

pebs

pencil-img

279

o, ja, zdej čist drugač zgledauser posted image .

clock-img

09.03.2012, 10:40

clock-img

RAKICA1

pencil-img

1925

Evo čas je, da pojdemo jesti in uspešen je bil moj lunin postuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

clock-img

09.03.2012, 10:42

clock-img

Najaa

pencil-img

16801


IZVIRNO SPOROČILO: RAKICA1

Evo čas je, da pojdemo jesti in uspešen je bil moj lunin postuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image




user posted image user posted image Zdej si pa zaslužiš hrano,. user posted image

clock-img

09.03.2012, 10:49

clock-img

danyy

pencil-img

558

IZVIRNO SPOROČILO: LuLu

danyy
če znaš to razložiti, ampak pri tebi mi ni sprejelo 55 kg, da sem morala kar fajn brisati, popravljati in spet in spet... vedno je pokazalo 57 oz. 58 kg user posted image
Pa čudni kvadratki zraven. Da si nisi ti preveč zaželela? Da ne boš presuha pri 55 kg? user posted image




Trenutno bi bila zelo, zelo vesela če bi jih imela vsaj toliko, ampak sem vedno imela 55 kg (včasih še kak kg ali dva manj) pa nisem bila nekaj suha.user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image - da si lažje predstavljaš sem nosila konfencijo 34/36.user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

clock-img

09.03.2012, 10:51

clock-img

danyy

pencil-img

558

IZVIRNO SPOROČILO: RAKICA1

Evo čas je, da pojdemo jesti in uspešen je bil moj lunin postuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

clock-img

09.03.2012, 10:52

clock-img

LuLu

pencil-img

8910

IZVIRNO SPOROČILO: danyy
da si lažje predstavljaš sem nosila konfencijo 34/36.user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



Ne znam si to predstavljati. Take številke imam v rokah le takrat, ko za otroke kupujem user posted image

clock-img

09.03.2012, 10:53

clock-img

Najaa

pencil-img

16801


IZVIRNO SPOROČILO: LuLu

IZVIRNO SPOROČILO: danyy
da si lažje predstavljaš sem nosila konfencijo 34/36.user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



Ne znam si to predstavljati. Take številke imam v rokah le takrat, ko za otroke kupujem user posted image



Jaz tudi. user posted image Po moje, da sem mela to številko nekje v OŠ, od takrat pa ni šans.

clock-img

09.03.2012, 10:55

clock-img

LuLu

pencil-img

8910

Če smo že pri številkah user posted image
Ni najbolj prijetno priti v trgovino, kjer prodajajo tvoje najljupše znamke in z velikim odporom vprašati prodajalko, če pa imajo mogoče XXL številko, čeprav dobro veš, da imajo do XL.
user posted image

clock-img

09.03.2012, 11:02

clock-img

Najaa

pencil-img

16801

Vem ja. Najhuje je, ko sem polna upanja vzela št. 42 v garderobo, pa itak niso šle čez boke, pol sem rekla če mi dajo 44 in še tiste sem komaj zaprla. user posted image Kupovanje hlač je bila vedno moja nočna mora.

clock-img

09.03.2012, 11:02

clock-img

Barik@

pencil-img

257


IZVIRNO SPOROČILO: LuLu

IZVIRNO SPOROČILO: danyy
da si lažje predstavljaš sem nosila konfencijo 34/36.user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



Ne znam si to predstavljati. Take številke imam v rokah le takrat, ko za otroke kupujem user posted image



user posted image
user posted image user posted image user posted image
jaz sem pravi kit proti tebi user posted image

"vročino" imam 35,4, počutje na psu in grem počasi od doma. user posted image user posted image

clock-img

09.03.2012, 11:04

clock-img

LuLu

pencil-img

8910

IZVIRNO SPOROČILO: Najaa

Kupovanje hlač je bila vedno moja nočna mora.


Hlače ja... user posted image

clock-img

09.03.2012, 11:05

clock-img

LuLu

pencil-img

8910

IZVIRNO SPOROČILO: Barik@


in grem počasi od doma. user posted image user posted image


Greš kaj mimo mene... bi ti lahko dala danes teniske nazaj...

clock-img

09.03.2012, 11:05

clock-img

Barik@

pencil-img

257

pa daj Naja, ti sploh nisi debela, pa sem te vidla 2x, 1x ti mene nisi vidla, si imela s tamalima veliko dela (pri bolnici user posted image ) in nisem hotla motit.user posted image . Tak, da prosim poveš realno težo in konefekcijo. user posted image

evo, jaz spravim gor 42, eventuelno 40, ker pa nimam nobene pomladne jakne, ki bi mi bila prav, bom dala gor 44, pa se lahko izgubim v njej, lani mi je bila kot ulita. user posted image

clock-img

09.03.2012, 11:13

clock-img

Barik@

pencil-img

257


IZVIRNO SPOROČILO: LuLu

IZVIRNO SPOROČILO: Barik@


in grem počasi od doma. user posted image user posted image


Greš kaj mimo mene... bi ti lahko dala danes teniske nazaj...



ne, grem na drugo stran .. čez 10 minut

clock-img

09.03.2012, 11:16

clock-img

Najaa

pencil-img

16801


IZVIRNO SPOROČILO: Barik@

pa daj Naja, ti sploh nisi debela, pa sem te vidla 2x, 1x ti mene nisi vidla, si imela s tamalima veliko dela (pri bolnici user posted image ) in nisem hotla motit.user posted image . Tak, da prosim poveš realno težo in konefekcijo. user posted image

evo, jaz spravim gor 42, eventuelno 40, ker pa nimam nobene pomladne jakne, ki bi mi bila prav, bom dala gor 44, pa se lahko izgubim v njej, lani mi je bila kot ulita. user posted image



ej mi vsi govorite, da nisem debela. Sej debela po moje ni nobena od nas razen kera mogoče nad 100 kil. Vsaj jaz tak ne gledam na to. Zate Barika pa isto velja, men se sploh ne zdi, da moraš kaj hujšat. Pa čeprav sem te sam 1x vidla. Če maš konf. 40 si čist šlank user posted image Jaz mam zdej 40/42, mene boki in rit nesejo, v pasu pa ful placa.

clock-img

09.03.2012, 11:26

clock-img

rozilu

pencil-img

1321

Pa saj konf. št. ni tako važna - če si visoka, je normalno, da boš imela večjo št. Jaz sem bolj pri mahjhnih in zelo bi bila vesela, če bi lahko nosila 36 - saj katere hlače so že take (une ful raztegljive in do zdaj že raztegnjene), ampak večinoma moram it na 38 (to mi je pa vse predolgo). Jaz imam problem s trebuhom... od vedno. Noge, boki, rit - tudi če se precej zredim zgleda to še čisto OK (če sem oblečena seveda), trebuh pa... po mojem se zdej že marsikdo sprašuje, če sem noseča user posted image . Ja, in edina pozitivna stvar odvečnih KG: joške, ki so ble po dojenju (pri normalni teži) kr neki... so zdej spet... normalne - lepe user posted image

Tko da kupovanje hlač... tudi moja nočna mora: večinoma jih čez rit in boke spravim, samo pol spredaj zazja ogromna luknja, in gumb + gumbnica sta 15 cm narazen user posted image user posted image user posted image . Najraje bi šla nazaj na nosečniške user posted image

clock-img

09.03.2012, 11:30

clock-img

Najaa

pencil-img

16801

Ja sej, to je to. Men je tud čudno, da ene pri 50 kilah grejo na dieto ampak veliko je odvisno od višine. Pa tudi če te moti kila dve, pač shujšaš. Mam kolegice, ki kar vidijo nek špeh pri sebi, jazpa pa sploh ne in jih ful moti in hujšajo... Vsake oči imajo svojega malarja, vsak zase pa najbolj ve, pri katerih kilah se dobro počuti.

clock-img

09.03.2012, 11:32

clock-img

rdečebela

pencil-img

338

za mene je vse kar je pod 40 super fit! s hlačami mam pa itak skoz problem, dolžina od 42 mi je ponavadi ravno prav, širina pa kar malo preveč, očitno imam dolge noge. no, pri višini 177 cm nosim sedaj 42. ampak mi okol pasu vse nekaj ostaja!drugače pa tudi 40 spravim gor, odvisno tudi od modela. še največji problem bo ta moj vamp, ki je ostal od poroda!user posted image user posted image

clock-img

09.03.2012, 11:34

clock-img

diana 28

pencil-img

681

IZVIRNO SPOROČILO: Najaa

Ja sej, to je to. Men je tud čudno, da ene pri 50 kilah grejo na dieto ampak veliko je odvisno od višine. Pa tudi če te moti kila dve, pač shujšaš. Mam kolegice, ki kar vidijo nek špeh pri sebi, jazpa pa sploh ne in jih ful moti in hujšajo... Vsake oči imajo svojega malarja, vsak zase pa najbolj ve, pri katerih kilah se dobro počuti.



Ja jaz sem npr mala ...sem visoka 154 cm in sem pri 50 kg kar malo debelušna že . Vse mi gre v prsa in trebuh, v rit skoraj nič. Tudi jaz imam s trebuhom od vedno težave.

clock-img

09.03.2012, 11:36

clock-img

danyy

pencil-img

558

IZVIRNO SPOROČILO: Najaa


IZVIRNO SPOROČILO: LuLu

IZVIRNO SPOROČILO: danyy
da si lažje predstavljaš sem nosila konfencijo 34/36.user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



Ne znam si to predstavljati. Take številke imam v rokah le takrat, ko za otroke kupujem user posted image



Jaz tudi. user posted image Po moje, da sem mela to številko nekje v OŠ, od takrat pa ni šans.




user posted image user posted image user posted image jaz sem med manjšimi (160 cm), to tud kar vpliva na konfekcijsko št.user posted image user posted image
Moja sestra je pa res suha (ima nekje 48 kg), enako višino kot jaz pa ji je še št.32 prevelika, tako da včasih res kaj kupi na otroškem oddelku.user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

clock-img

09.03.2012, 11:36

clock-img

Najaa

pencil-img

16801


IZVIRNO SPOROČILO: diana 28

IZVIRNO SPOROČILO: Najaa

Ja sej, to je to. Men je tud čudno, da ene pri 50 kilah grejo na dieto ampak veliko je odvisno od višine. Pa tudi če te moti kila dve, pač shujšaš. Mam kolegice, ki kar vidijo nek špeh pri sebi, jazpa pa sploh ne in jih ful moti in hujšajo... Vsake oči imajo svojega malarja, vsak zase pa najbolj ve, pri katerih kilah se dobro počuti.



Ja jaz sem npr mala ...sem visoka 154 cm in sem pri 50 kg kar malo debelušna že . Vse mi gre v prsa in trebuh, v rit skoraj nič. Tudi jaz imam s trebuhom od vedno težave.



No sej o tem govorim. Jaz sem pa visoka 167 in bi ravno še ene 5 kil rabla dat dol, da se bom fajn počutla. Trebuh imam pa tudi jaz skoz.user posted image

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem