cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

RE: Za tiste, ki še...

  
clock-img

08.03.2012, 08:47

clock-img

Najaa

pencil-img

16801


IZVIRNO SPOROČILO: LuLu

PP:

Naj prehranjevanje, gibanje, odnos do sebe, svojega telesa in vseh okrog sebe spremlja vsak tvoj grižljaj, korak in gib. Bodi na prvem mestu VEDNO in POVSOD.




Uh globoke imajo. Tole te pa res dvigne. user posted image

clock-img

08.03.2012, 08:56

clock-img

danyy

pencil-img

558

Dobro jutro, sem se zdaj kar nasmejala ko sem brala za nazaj. Face ste!user posted image

NIkoli več se ne najem preveč, ker nisem mogla spat (me je trebuh nekaj bolel), pa ravno to noč, ko je mali spet po zelooooo dolgem času spal celo noč user posted image user posted image .

Danes:
zajtrk: jogurt s kosmiči
malica: sadje, pa kak jogurt
kosilo: kislo zelje, krvavice (mnjami)
večerja:regrat - če se mi bo ga dalo nabrat ali pa tunina solata
- sprehod, steper


clock-img

08.03.2012, 08:58

clock-img

danyy

pencil-img

558

IZVIRNO SPOROČILO: jesensko listje

Jutro!

O Ballerina hvala, ker si me spomnila, da je jutri tehtanje! Sem čisto pozabila!!user posted image user posted image user posted image

Meni je včerajšni dan tudi kar uspel, tako da upam da bo jutri kakšen gram manj.

LuLu user posted image - da bo vse ok danes! (Mislim, da si rekla da imaš danes neke neprijetne zadeve).

Malo sem že dala spat, z večjim pa greva sedaj ven atiju pomagat. Včeraj se je spustil s kolesom po enem ogromnem klancu.user posted image user posted image user posted image Sem se tako prestrašila, da je bilo joj. Ampak je na srečo kmalu padel in se ni nič poškodoval - ni pa pokapiral, da se ne sme tako voziti... Mu je šlo kar na smeh, ko sem mu razlagala kaj se lahko zgodi, sedaj se pa samo bojim kdaj ga spet prešine kakšna sijajna zamisel. Strašno rad počne neumnosti, tudi če dobi kakšno buško. Pa s kakšnim vriskom se je pognal po klancu! Noge v zrak, pa greemooo!

A dejansko mislite, da smo tukaj takšne, ki bi ob raznoraznih težavah posegle po alkotu? Ker jaz se bolj nagibam k.... hrani! Čokolada je sijajna za reševanje problemov! Pa kadar sem nezadovoljna sama s sabo, takrat tudi, ja. In seveda, ko se nažreš, si še bolj nesrečen. Začaran krog.

Ve se hecate, rajši neham s pisanjem, da vas ne zamorim preveč!

Uživajte v soncu!

clock-img

08.03.2012, 09:03

clock-img

danyy

pencil-img

558

Jaz posežem po hrani - vse kar je sladko je dobro, alkohola skoraj ne pijem - pe ne ker bi bila fina, ampak ker mi skoraj nič ni dobro.  Poleti rada spijem kako pivo - pa še to samo union ali karlovačko ( na dopustu), ali pa kak bandidos ice - pa tudi ne več kot enega, ker mi postane kisel user posted image Pa srebrna radgonska penina mi je dobra - tu pa moram pazit ma količino, ker mi takoj škodiuser posted image .

clock-img

08.03.2012, 09:12

clock-img

ballerina

pencil-img

11

Jaz tudi posežem po hrani.
Alkohola pa skoraj da ne. Občasno kakšno penino, kozarec vina, piva pa itak ne maram.

Čokolada je pa zakon, sploh če pomislim, da je že od 16.01. nisem poskusila.

clock-img

08.03.2012, 09:43

clock-img

Alenčicaa

pencil-img

41

vsem lepo cestitam za nas praznik user posted image user posted image user posted image
danes na mojem jedilniku zagotovo kaksna tortica user posted image

clock-img

08.03.2012, 10:06

clock-img

Najaa

pencil-img

16801

Evo zajtrk sem pojedla, zdej pa do jutri nič. S tamalo greva zdele regrad nabirat mal na sončka, popoldan imam pa tak en kup obveznosti in že bo večer, zgodnje spanje in jutro, pa bom lahk spet jedla. user posted image

clock-img

08.03.2012, 10:06

clock-img

RAKICA1

pencil-img

1925

No punce a ste že pridno jedle katere bomo na postu z lunouser posted image user posted image user posted image   jaz sem pojedla in še atija sem imela na obisku mi je rožice prinesel za praznikuser posted image user posted image user posted image

clock-img

08.03.2012, 10:30

clock-img

diana 28

pencil-img

681

Se še jaz na hitro javim... user posted image  Ta teden sem kar pridna, čeprav se mi zdi, da se na teži ne pozna kaj preveč. V ponedeljek sem bila na Zumbi, v torek me je še vedno držal glavobol in sem  vseeno šla v fitnes. Malo sem se nadihala, tako, da je bolje. Verjetno je prav migrena.

Komaj čakam, da se jutri tehtamo, ker me res zanima. Okrog trebuha se mi zdi, da se malo že pozna, prsa itak so šla skoraj prva dol user posted image ...no, to je treba vzeti v zakup, da se trebuh zmanjša. Drugače na hrani pa pazim, edino v torek po fitnesu sem si privoščila pizzo z rukolo 3 kose. In včeraj ko sem pazila na tamalega od sestre sva pojedla nekaj biškotov user posted image

No, jaz se ob problemih ne vržem ne v alkohol (to se mi zdi prav čudno), niti v hrano. Jaz otrpnem in niti ne jem ....takrat najbolj shujšam....to je čisto res! Tako, da mi gre zdaj očitno preveč dobro v življenju, da moram hujšat user posted image

clock-img

08.03.2012, 10:33

clock-img

HHH

pencil-img

1221

IZVIRNO SPOROČILO: danyy

Jaz posežem po hrani - vse kar je sladko je dobro, alkohola skoraj ne pijem - pe ne ker bi bila fina, ampak ker mi skoraj nič ni dobro.  Poleti rada spijem kako pivo - pa še to samo union ali karlovačko ( na dopustu), ali pa kak bandidos ice - pa tudi ne več kot enega, ker mi postane kisel user posted image Pa srebrna radgonska penina mi je dobra - tu pa moram pazit ma količino, ker mi takoj škodiuser posted image .



Glej jo "skoraj ne pijem", potem pa našteje pol šanka! user posted image user posted image user posted image

Sicer pa se lahko pod tvoj post podpišemuser posted image

clock-img

08.03.2012, 10:41

clock-img

HHH

pencil-img

1221

Vsem mahnjenim na luno - malo motivacije za jutri user posted image user posted image user posted image

user posted image

clock-img

08.03.2012, 10:44

clock-img

ballerina

pencil-img

11

Tale slikica je pa hudo resnična user posted image

Pri meni je že ena vaga letela v smeti, ker je pač narobe kazala user posted image

clock-img

08.03.2012, 11:42

clock-img

RAKICA1

pencil-img

1925

Pa na zdravje vsem katere imamo lunin post user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
user posted image  

clock-img

08.03.2012, 11:50

clock-img

rdečebela

pencil-img

338

RAKICA1-na zdravje tudi tebi ja user posted image zaenkrat poteka dan dokaj normalno, zjutraj sva s tamojim kar skupaj peljala tamalo v vrtec, sledil je trimček (1urco) vmes sva pojedla eno jabolko. potem sem doma zmazala še pomarančo in sestre sta prišle na čaj in prinesle s sabo jagode. ker imamo ravno praznik user posted image in še fajn smo se načvekale. no, od 10.30 pa samo še voda. upam da mi uspe. bom pa najbrž šla bolj zgodaj spat danes, večerne ure so moja šibka točka...
lep praznik vsem in čimlepše ga preživite, skratka uživajtee
lp

clock-img

08.03.2012, 19:45

clock-img

LuLu

pencil-img

8910

Ojla. Jaz lahko samo poročam, kaj je moja mama skuhalauser posted image
Je itak vse super dobro, pojedla pa sem tak zmerno. Ne bom se od tega zredila, shujšala pa tudi ne user posted image
Telovadba... ne, ni bilo časa, zdaj pa se mi ne da...

clock-img

08.03.2012, 20:01

clock-img

LuLu

pencil-img

8910

Ste pa navalile na ta alkohol... saj nobena se ni hotla napiti user posted image
Pa še reeeediiii taaaaak feeeejstttt, daaaa gaaa neeee biii zaaaaveeestnoooo šlaaaa piiiiiit!!!!!

Tak... "Moje ime je LuLu ... in sem .............................. debela"
"Bravo LuLu" user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

clock-img

09.03.2012, 06:48

clock-img

Najaa

pencil-img

16801

Dobro jutro. Sem zgodnja spet, ker izkoristim čas ko še vsi spijo, da kaj naredim okoli diplome. Tehtanje - -1. Sem se pa pregrešila včeri, ker mi je dragi prinesel večerjo (girosa) in ko sem ga sam zavohala, je luna zginla iz mojih misli hehe. Pa nič hudega, važno ga kilce grejo dol, počutje je pa tudi super.

clock-img

09.03.2012, 07:02

clock-img

ballerina

pencil-img

11

Dobro jutro!

Evo, včeraj vse po planu, danes pa dalje.
Tale vikend bo malo bolj grešen, ker sestra praznuje. Saj se ne sekiram preveč, ker bom vmes še zumbala in malo kalorije kurla.

No, rezultat od prejšnega petka je -1 kg user posted image .
Končno sem na teži, ki sem jo imela poleti, zdaj pa novim zmagam naproti.

clock-img

09.03.2012, 07:24

clock-img

cebela2

pencil-img

241

dobro jutro,

danes pa zame nič user posted image  ni šlo nič dol od prejšnega tedna. . to je vse vikend kriv user posted image
ta vikend bom pa pridna, ker se mi nič takega ne obeta. . . tako da naslednji petek bo tudi zame user posted image

clock-img

09.03.2012, 07:31

clock-img

HHH

pencil-img

1221

Dooooobro juuuuutro!!!!!!


user posted image user posted image user posted image  ponosno poročam, da sem brez dvoma absolutna zmagovalka tega tedna!!!!! -0,1kg user posted image user posted image user posted image
 
Bite me!!! user posted image user posted image user posted image
 
 

clock-img

09.03.2012, 07:35

clock-img

LuLu

pencil-img

8910

-0 +0 -0 +0 -0 +0 -00 +00 -000 +000
user posted image        user posted image       user posted image      user posted image        user posted image        user posted image ...

clock-img

09.03.2012, 07:46

clock-img

HHH

pencil-img

1221

Poglej, poglej, pa sem res najboljša od treh user posted image user posted image user posted image user posted image

clock-img

09.03.2012, 07:48

clock-img

danyy

pencil-img

558

Dobro jutro, tehtnica je pokazal  -1,1 kguser posted image user posted image . Še 11 kg, da pridem na svojo staro težo.user posted image
BI lahko bilo tudi kaj več -, ampak ta teden se nekak ni izšlo z gibanjem, bom mogla bit bolj pridna.

Danes:
zajtrk: rženi kruh, sir
malica:sadje
kosilo:golaž, polenta, rdeča pesa
večerja:jogurt

clock-img

09.03.2012, 07:52

clock-img

danyy

pencil-img

558

 Pa user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image vsem za -, prav tako tudi tistim, ki ste ostale na isti teži, saj to je tudi uspeh.user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

clock-img

09.03.2012, 08:05

clock-img

cebela2

pencil-img

241

nč nam potuho dajat. . . smo tu da hujšamo ne da uzdržujemo težo. . .mater sem jezna naseuser posted image

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem