cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

RE: Za tiste, ki še...

  
clock-img

07.03.2012, 21:09

clock-img

LuLu

pencil-img

8910

IZVIRNO SPOROČILO: HHH

Hvala. Saj včasih res malo sikam, ampak se samo delam pasjo user posted image


user posted image

(ps... jaz tudi)

clock-img

07.03.2012, 21:11

clock-img

HHH

pencil-img

1221

Še Najino pivo odpri, pa boš zmagovalka user posted image

clock-img

07.03.2012, 21:11

clock-img

LuLu

pencil-img

8910

IZVIRNO SPOROČILO: HHH

Če si zraven še Najino pivo odpreš, boš pa sploh zmagala


Ej, v hiši ga ni...  ziher nisi še ti moje spila na skrivaj? Dužna si mi eno, če je to tak...
Če ga najdem, zaspim ko bebica, še malo grenčice je ostalo... pa jutri vse prespim... ih, preveč lepo, da bi bilo res...

clock-img

07.03.2012, 21:13

clock-img

LuLu

pencil-img

8910

IZVIRNO SPOROČILO: HHH

Še Najino pivo odpri, pa boš zmagovalka user posted image


A si ti to dvakrat napisala ali že duplo vidim? user posted image

clock-img

07.03.2012, 21:14

clock-img

Najaa

pencil-img

16801


IZVIRNO SPOROČILO: LuLu

IZVIRNO SPOROČILO: HHH

Še Najino pivo odpri, pa boš zmagovalka user posted image


A si ti to dvakrat napisala ali že duplo vidim? user posted image



Očitno je HHH spila kakega... pa nič delila z nami. user posted image user posted image

clock-img

07.03.2012, 21:14

clock-img

HHH

pencil-img

1221

Ok, da pojasnim tole kolobocijo: najpej sem nekaj napisala, pa me je ven vrglo. Potem sem to še enkrat napisala - podobno. Nakar sem ugotovila, da prvo šlo čez in potem še drugo. In nekje vmes je Lulu našla pir.
Sem bila dovolj jasna?user posted image

clock-img

07.03.2012, 21:16

clock-img

HHH

pencil-img

1221

IZVIRNO SPOROČILO: HHH

Ok, da pojasnim tole kolobocijo: najpej sem nekaj napisala, pa me je ven vrglo. Potem sem to še enkrat napisala - podobno. Nakar sem ugotovila, da prvo šlo čez in potem še drugo. In nekje vmes je Lulu našla pir.
Sem bila dovolj jasna?user posted image




Al pa tud neuser posted image

clock-img

07.03.2012, 21:17

clock-img

LuLu

pencil-img

8910

IZVIRNO SPOROČILO: HHH

Al pa tud neuser posted image


user posted image
Nič nisem našla...

clock-img

07.03.2012, 21:19

clock-img

LuLu

pencil-img

8910

Ne dam dosti na ta forum, ampak ko me pa nasmeje, pa še to takrat, ko mi je slabo... neprecenljivo! user posted image

clock-img

07.03.2012, 21:24

clock-img

HHH

pencil-img

1221

Izvoli. Naj ti sede, pardon steče

user posted image

clock-img

07.03.2012, 21:27

clock-img

Alenčicaa

pencil-img

41

zivjo punce. sem nova na forumu, no v bistvu prebiram ta forum ze nekaj casa, sedaj pa sem se odlocila, da se se prijavim user posted image
imam isti problem kot ve - prevec kg user posted image . ne gredo in ne gredo mi dol. ce mi ze rata cez teden lepo jesti, cez vikend vse dobim nazaj - ali pa se vec user posted image . probala sem ze vse mozne diete in mi ne rata. sej vem, v rekreaciji je ogromno, a kaj ko nimam volje. upam na to, da me boste ve kaj spodbudile - no nasmejale ste me ze - to pa je tudi nekaj pokurjenih kalorij user posted image

clock-img

07.03.2012, 21:32

clock-img

LuLu

pencil-img

8910

IZVIRNO SPOROČILO: HHH

Izvoli. Naj ti sede, pardon steče



Ej... dosta! Kaj ti mene poznaš? A si od vseh možnih pirov našla glih Hajneken, ki je moj najljubši?
Ne morem verjeti! user posted image

clock-img

07.03.2012, 21:33

clock-img

HHH

pencil-img

1221

IZVIRNO SPOROČILO: Alenčicaa

upam na to, da me boste ve kaj spodbudile



Ja, perspektivne smo od hudiča!!! user posted image
Dobrodošla.user posted image

clock-img

07.03.2012, 21:33

clock-img

LuLu

pencil-img

8910

IZVIRNO SPOROČILO: Alenčicaa

, a kaj ko nimam volje. upam na to, da me boste ve kaj spodbudile - no nasmejale ste me ze - to pa je tudi nekaj pokurjenih kalorij user posted image


No, dobrodošla! user posted image
Pravi forum za tebe user posted image

clock-img

07.03.2012, 21:35

clock-img

HHH

pencil-img

1221

IZVIRNO SPOROČILO: LuLu

IZVIRNO SPOROČILO: HHH

Izvoli. Naj ti sede, pardon steče



Ej... dosta! Kaj ti mene poznaš? A si od vseh možnih pirov našla glih Hajneken, ki je moj najljubši?
Ne morem verjeti! user posted image



Ne, samo ata gugl je imel pod urgenco samo Hajneken user posted image

clock-img

07.03.2012, 21:37

clock-img

HHH

pencil-img

1221

Ej, jaz imam tudi jutri naporen dan (služba), pa grem kar spat. Nič čokolade pred spanjem!!!! Jasno? Lahko noč

clock-img

07.03.2012, 21:37

clock-img

LuLu

pencil-img

8910

IZVIRNO SPOROČILO: HHH

Ne, samo ata gugl je imel pod urgenco samo Hajneken user posted image


Google že ve... nasploh zdaj ko imajo "zgodovino" uporabnika naštudirano user posted image

clock-img

07.03.2012, 21:40

clock-img

LuLu

pencil-img

8910

IZVIRNO SPOROČILO: HHH

Ej, jaz imam tudi jutri naporen dan (služba), pa grem kar spat. Nič čokolade pred spanjem!!!! Jasno? Lahko noč


Ne bom jedla... me je minla kriza. Enega otroka sem dala spat, drugi še tu pri meni, ve ste me obvladale in to je to... mati pa že čaka na klepetu user posted image
Jaz tudi spat počasi... lahko noč tistim, ki gredo ležat user posted image

clock-img

07.03.2012, 22:02

clock-img

rozilu

pencil-img

1321

IZVIRNO SPOROČILO: HHH

Ej, jaz imam tudi jutri naporen dan (služba), pa grem kar spat. Nič čokolade pred spanjem!!!! Jasno? Lahko noč



Evo, jst mela danes naporen dan in jutri še en takšen... Čokolade danes ne sploh user posted image , prej okoli 9h sem sicer grozdje (ampak to je že boljše, ne??) user posted image Zdaj grem še malo knjigo brat, da me bo zazibala v spanje... moram malo odmislit službo...

clock-img

07.03.2012, 22:39

clock-img

Mimona29

pencil-img

187

bravo punce, super ste!

clock-img

08.03.2012, 07:50

clock-img

ballerina

pencil-img

11

Dobro jutro!

Ste me že nasmejale user posted image .

Moj včerajšni dan je bil po planu, nobenih prekrškov, ter skurjenih dodatnih 528 kalorij pri zumbi.
Danes pa naprej:
Z: ovseni kosmiči, jogurt, naribano jabolko
M: 2 suhi figi
K v službi: rio mare insalatisime
K doma: solata, opečen zrezek
V: zumba

jutri pa tehtanje.

clock-img

08.03.2012, 08:36

clock-img

RAKICA1

pencil-img

1925

Dobro jutro user posted image user posted image čas za kavico da pridem ksebi potem si pa pripravim nekaj za jesti da bom potem lahko zdržala na vodiuser posted image user posted image user posted image user posted image
Punce vesel 8 marec vam želimuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  pa za vsako eno rožico želim user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
user posted image

clock-img

08.03.2012, 08:42

clock-img

jesensko listje

pencil-img

95

Jutro!

O Ballerina hvala, ker si me spomnila, da je jutri tehtanje! Sem čisto pozabila!!user posted image user posted image user posted image

Meni je včerajšni dan tudi kar uspel, tako da upam da bo jutri kakšen gram manj.

LuLu user posted image - da bo vse ok danes! (Mislim, da si rekla da imaš danes neke neprijetne zadeve).

Malo sem že dala spat, z večjim pa greva sedaj ven atiju pomagat. Včeraj se je spustil s kolesom po enem ogromnem klancu.user posted image user posted image user posted image Sem se tako prestrašila, da je bilo joj. Ampak je na srečo kmalu padel in se ni nič poškodoval - ni pa pokapiral, da se ne sme tako voziti... Mu je šlo kar na smeh, ko sem mu razlagala kaj se lahko zgodi, sedaj se pa samo bojim kdaj ga spet prešine kakšna sijajna zamisel. Strašno rad počne neumnosti, tudi če dobi kakšno buško. Pa s kakšnim vriskom se je pognal po klancu! Noge v zrak, pa greemooo!

A dejansko mislite, da smo tukaj takšne, ki bi ob raznoraznih težavah posegle po alkotu? Ker jaz se bolj nagibam k.... hrani! Čokolada je sijajna za reševanje problemov! Pa kadar sem nezadovoljna sama s sabo, takrat tudi, ja. In seveda, ko se nažreš, si še bolj nesrečen. Začaran krog.

Ve se hecate, rajši neham s pisanjem, da vas ne zamorim preveč!

Uživajte v soncu!

clock-img

08.03.2012, 08:46

clock-img

LuLu

pencil-img

8910

PP:

Naj prehranjevanje, gibanje, odnos do sebe, svojega telesa in vseh okrog sebe spremlja vsak tvoj grižljaj, korak in gib. Bodi na prvem mestu VEDNO in POVSOD.

clock-img

08.03.2012, 08:47

clock-img

Najaa

pencil-img

16801

Dober dan.
Zelo zgodaj sem vstala, da izkoristim nekaj mirnih uric za pisanje diplome tako da predzajtrk je bila banana in bela kava, zajtrk bo pa verjetno kruh z maslom in mojo božansko marmelado user posted image pa še kak kofe, pol pa voda.

Ko imam probleme, posežem po hrani, to je jasno. Alko ala kakšen radler tu pa tam, doma reeees redko, poleti edino zvečer, drugače pa ne.

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem