cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

RE: Za tiste, ki še...

  
clock-img

07.03.2012, 13:42

clock-img

HHH

pencil-img

1221

Nisem vedno žleht. tole mislim čisto resno:


user posted image

clock-img

07.03.2012, 14:35

clock-img

Barik@

pencil-img

257


IZVIRNO SPOROČILO: LuLu

IZVIRNO SPOROČILO: Barik@


Jaz si bom pa na balkonu naredla zelenjavni vrt. čebula, peteršilj, korenček ...a lahko še kej, kar ne zraste PREvisoko? pa mogoče kakšen paradižnik


Kikiriki... ne redi user posted image  Pa nizki je...



user posted image user posted image user posted image potem rabim še kakavova zrna user posted image

razmišljam o čebuli (ali šalotki), česnu, jajčevcih, korenčku, papriki in paradižniku (onem malem), druga bi bilo pa že preveč, pa še to vprašanje, če se bo prijelo. Mene se samo špeh prime user posted image

clock-img

07.03.2012, 15:10

clock-img

RAKICA1

pencil-img

1925

HHH ja ja saj vemo da nisi toliko žleht, samo včasih si malo nagajivauser posted image user posted image user posted image user posted image

clock-img

07.03.2012, 15:16

clock-img

LuLu

pencil-img

8910

IZVIRNO SPOROČILO: HHH

Nisem vedno žleht. tole mislim čisto resno:


user posted image


A res nisi fige držala, ko si to tu gor limala?

clock-img

07.03.2012, 18:00

clock-img

LuLu

pencil-img

8910

Eh, saj ne morete do računalnika, če ste se pa spet tak najedle...user posted image
Jaz za rač. jem in sem lahko zdaj tu user posted image

clock-img

07.03.2012, 18:13

clock-img

Kliki

pencil-img

2756

No da se še jast malo javim po dolgem času.

Se morem pohvalit da zadnje par dni lepo skrbim da bo šlo teh par kilc pri meni dol.
Sem se spravla delat malo počepov, trebušnjaki pridejo danes, ko bo pa malo topleje pa še kolo pride.

Pijem veliko vode cc.1-2 dnevno in še kak sok ker ne morem brez sladkorja.
Tako upam da bodo šle kilce tudi dol.

clock-img

07.03.2012, 18:49

clock-img

Najaa

pencil-img

16801

Evo me... šla s tamalo v šoping, ker raste kot goba in je rabla mal nove garderobe. Pol sva si pa kuple vsaka svojo večerjo, BTW moja je bil sirni burek in jogurt mmmmmm to je to, za danes dost, mogoče pol sam še mal sadja. Al pa piškotov. user posted image

clock-img

07.03.2012, 18:55

clock-img

danyy

pencil-img

558

Kako sem se danes nažrla, skoraj preveč, ker me kar tišči v želodcu.user posted image   Pa še na steper se moram nekak spravit, da ne bo mož imel kakih pripomb, da sem ga kupila da se nanj prah nabira.  Ne jem danes več nič.

clock-img

07.03.2012, 19:09

clock-img

Kliki

pencil-img

2756

No sedaj bo pa večerja padla ampak bo bol malo sam tolk da ne bom sredi noči lačna kot volk.user posted image

Itak bom še trebušnjake dones delala.user posted image

clock-img

07.03.2012, 19:10

clock-img

LuLu

pencil-img

8910

IZVIRNO SPOROČILO: danyy

Kako sem se danes nažrla, skoraj preveč, ker me kar tišči v želodcu.user posted image   Pa še na steper se moram nekak spravit, da ne bo mož imel kakih pripomb, da sem ga kupila da se nanj prah nabira.  Ne jem danes več nič.


user posted image  
pa še sebi dam enega, ker se z kikirikijem bašem in nisem nič telovadla danes  user posted image

clock-img

07.03.2012, 20:20

clock-img

LuLu

pencil-img

8910

Pun k*** imam! user posted image
Nekaj neprijetnega imam jutri in sem tak živčna. Jedla bi, pa te kao hujšam. Pa vem, da bi mi hrana pasala in bi uživala zraven... pa se nazaj držim, kar me še bolj živčno naredi...

clock-img

07.03.2012, 20:25

clock-img

cebela2

pencil-img

241

men je pa danes spet uspel it tečtuser posted image user posted image pa tud pridna sem bila glede hrane.

LuLu ti se kr nazaj drži boš vidla kako boš jutri vesela pa user posted image ne boš dobila user posted image . . za jutri pa user posted image naj čimprej mine. . karkoli že je. .

clock-img

07.03.2012, 20:33

clock-img

rdečebela

pencil-img

338

Lulu, jst te prav razumem, če mam ki na glavi, potem ratam kar živčna in bi stalno nekaj jedla. to je res neverjetno. no, danes sem sicer kar uredu sfolgala dan, morm pa rečt da sem bila za kosilo fuuuul lačna. ne vem zakaj, ampak kar ni bilo dovolj tistih odmerjenih testenin user posted image no, potem sem tamali ficnila 2 piškotka (popoldne) na rojstni dan sva šle pa le par minut pogledat, kaj vem, tamala neki sitna, mogoče jo spet kaj matra. prehlajena je, z noska ji teže in iz očk spetuser posted image user posted image sem ji dala kapljice. in ko se nekaj začne, se to kar "štuka" in se še neki za uhca prijemlje in oh in sploh, vse je narobe. upam da grejo ti prehladi ipd. čimprej mimo!
ju3 torej za zajtrk sadje, potem voda. poročam v kolikšni meri bo to uspelo.

lep večer

clock-img

07.03.2012, 20:34

clock-img

Kliki

pencil-img

2756

IZVIRNO SPOROČILO: cebela2

men je pa danes spet uspel it tečtuser posted image user posted image pa tud pridna sem bila glede hrane.

LuLu ti se kr nazaj drži boš vidla kako boš jutri vesela pa user posted image ne boš dobila user posted image . . za jutri pa user posted image naj čimprej mine. . karkoli že je. .


Ti si pa pridna. Kolk je pa že šlo dol?

clock-img

07.03.2012, 20:39

clock-img

Najaa

pencil-img

16801


IZVIRNO SPOROČILO: LuLu

Pun k*** imam! user posted image
Nekaj neprijetnega imam jutri in sem tak živčna. Jedla bi, pa te kao hujšam. Pa vem, da bi mi hrana pasala in bi uživala zraven... pa se nazaj držim, kar me še bolj živčno naredi...



Eno pivo si raje odpri. Se boš odžejala in sprostila. user posted image

clock-img

07.03.2012, 20:39

clock-img

cebela2

pencil-img

241

pridna user posted image

samo -2kg, ta teden za čuda nisem še stopla na vago.. . ampak pr men je tko kar čez tedn zgubim čez viken dobimuser posted image

clock-img

07.03.2012, 20:40

clock-img

cebela2

pencil-img

241


IZVIRNO SPOROČILO: Najaa


IZVIRNO SPOROČILO: LuLu

Pun k*** imam! user posted image
Nekaj neprijetnega imam jutri in sem tak živčna. Jedla bi, pa te kao hujšam. Pa vem, da bi mi hrana pasala in bi uživala zraven... pa se nazaj držim, kar me še bolj živčno naredi...



Eno pivo si raje odpri. Se boš odžejala in sprostila. user posted image



se strinjam user posted image

clock-img

07.03.2012, 20:48

clock-img

LuLu

pencil-img

8910

IZVIRNO SPOROČILO: rdečebela

Lulu, jst te prav razumem, če mam ki na glavi, potem ratam kar živčna in bi stalno nekaj jedla. to je res neverjetno.


Ja tako ja...
pa tudi mene je danes od hčere vzgojiteljica klicala in  sem šla po malecko v vrtec in k dr., ker se je jokala, da jo uha boli. Ima malo rdečo, smo na antibiotikih.

clock-img

07.03.2012, 20:49

clock-img

LuLu

pencil-img

8910

IZVIRNO SPOROČILO: Najaa


Eno pivo si raje odpri. Se boš odžejala in sprostila. user posted image


Ah najaa... , ko ga človek najbolj rabi, ga ni pri bajti... o pivu govorim seveda user posted image

clock-img

07.03.2012, 20:50

clock-img

HHH

pencil-img

1221

IZVIRNO SPOROČILO: cebela2

ampak pr men je tko kar čez tedn zgubim čez viken dobimuser posted image




Jap, jaz prav tako. Čez teden se še uspem zdisciplinirat, ves čas sem v pogonu, ni časa mislit na hrano. Čez vikend mi pa čisto ketna dol pade in navalim na hladilnik, sladkarije, pa še nekakšne fešte so ves čas. Še dobro, da se ne vagamo ob ponedeljkih.

Lulu tale je zate - za danes in za jutri:

user posted image

clock-img

07.03.2012, 20:50

clock-img

LuLu

pencil-img

8910

IZVIRNO SPOROČILO: cebela2

pridna user posted image

samo -2kg, ta teden za čuda nisem še stopla na vago.. . ampak pr men je tko kar čez tedn zgubim čez viken dobimuser posted image


Čestitam za -2 kg! user posted image

clock-img

07.03.2012, 20:59

clock-img

LuLu

pencil-img

8910

IZVIRNO SPOROČILO: HHH

Lulu tale je zate - za danes in za jutri:


Uh, zdaj si me pa s sliko zadela. Boljše ne bi moglo biti... Hvala. Sem kar solzne oči dobila.
A mi verjameš, da sem si jo ravnokar dala za ozadje računalnika?

< Sporočilo je popravil LuLu -- 7.3.2012 21:01:24 >

clock-img

07.03.2012, 21:06

clock-img

HHH

pencil-img

1221

IZVIRNO SPOROČILO: LuLu

IZVIRNO SPOROČILO: HHH

Lulu tale je zate - za danes in za jutri:


Uh, zdaj si me pa s sliko zadela. Boljše ne bi moglo biti... Hvala. Sem kar solzne oči dobila.
A mi verjameš, da sem si jo ravnokar dala za ozadje računalnika?



Hvala. Saj včasih res malo sikam, ampak se samo delam pasjo user posted image

clock-img

07.03.2012, 21:07

clock-img

LuLu

pencil-img

8910

IZVIRNO SPOROČILO: Najaa

Eno pivo si raje odpri. Se boš odžejala in sprostila. user posted image


Našla alkohol v bajti
Eno je 70%, tisto odpade, ni take sileuser posted image
Spila pa sem šluk švedske grenčice. Bljak. Je šnops (alkohol) in noter zelišča (pomirjevalo) user posted image

clock-img

07.03.2012, 21:09

clock-img

HHH

pencil-img

1221

Če si zraven še Najino pivo odpreš, boš pa sploh zmagala

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem