cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

RE: Za tiste, ki še...

  
clock-img

07.03.2012, 08:16

clock-img

danyy

pencil-img

558

Dobro jutro.
Kavo sem že spila, za zajtrk bo jogurt s kosmiči, za malico sadje, za kosilo bo pa danes pizza ( me dragi pelje, ker ima dopust, pa še babi je fraj in gre moj mišek popoldan v varstvo).user posted image   Komaj že čakam, ker sedaj sem pa 14 dni že res zelo pridna in se nisem še nič prekršila.

Včeraj sem bila 10 minut na stepeerju, ni veliko, začetek  pa je. Tako, da bom sedaj kombinirala hitre sprehode vsak dan + steper, pa počasi bom še trebušnjake začela delet, te pa res upam, da bom kaj shujšala.user posted image
Sem pa jaz tudi bila zvečer (po večerji) tako lačna, da semi je skoraj zmešalo - sem spila vroče mleko pa je bilo boljše.

clock-img

07.03.2012, 08:28

clock-img

LuLu

pencil-img

8910

IZVIRNO SPOROČILO: HHH

Cuker ima približno tolikšno razpolovno dobo kot plutonij.


iji spat nazaj user posted image  
user posted image

clock-img

07.03.2012, 08:34

clock-img

LuLu

pencil-img

8910

IZVIRNO SPOROČILO: danyy

Če bi bilo tako, bi jaz samo take izdelke kupovala!user posted image user posted image user posted image user posted image


Ja, ampak take tak redko znižajo, da sem jih morala kupit. Bi bil greh, da jih ne. Ampak izgleda res, da je od obeh, samo meni cuker takrat padel, ferrerotu pa ne. Eh, vsaka šola nekaj stane. Naslednjič pa bom, ko bom držala čokolado v roki valjda zavedala, da redi user posted image

clock-img

07.03.2012, 08:36

clock-img

LuLu

pencil-img

8910

IZVIRNO SPOROČILO: HHH

Cuker ima približno tolikšno razpolovno dobo kot plutonij.


Aja, kaj plutonij manj redi...? Se ga da dobiti v Tušu ali Šparu? Če vidiš kje, da imajo akcijo, javi...user posted image

clock-img

07.03.2012, 08:43

clock-img

jesensko listje

pencil-img

95

Ojla!

A ste kje videle mojo teto Voljo? Sem jo izgubila... Sedaj lahko še mene s kladvom po glavi. Sem se stehtala danes zjutraj in so kg enaki tistim v petek!!!user posted image user posted image
Se mi je zdelo, da bo ta teden slabše. Pa športati tudi še nisem začela. Greva pa danes z mojim veje pospravljati (prvi sneg je veliko polomil, ker je bilo še listje gor), tako da bo to tudi nekaj. Kdaj bom pa mojo diplomo pisala pa pojma nimam, sedaj se bo zunaj začelo delo... Ah, bo že enkrat, ne smem se obremenjevati, ker ne bo nič boljše zaradi tega.

Tema je HUJŠANJE, pišemo pa samo o hrani, se točno vidi kaj nam ves čas roji po glavi!user posted image

Uživajte, se tipkamo!

clock-img

07.03.2012, 08:46

clock-img

LuLu

pencil-img

8910

IZVIRNO SPOROČILO: jesensko listje

Ojla!

A ste kje videle mojo teto Voljo? Sem jo izgubila...


Z mojo je šla nekam? Nič jih nismo izgubile... sp***le so, ker jim je drugje lepše, kot z nami...

clock-img

07.03.2012, 08:50

clock-img

HHH

pencil-img

1221

IZVIRNO SPOROČILO: LuLu

IZVIRNO SPOROČILO: HHH

Cuker ima približno tolikšno razpolovno dobo kot plutonij.


Aja, kaj plutonij manj redi...? Se ga da dobiti v Tušu ali Šparu? Če vidiš kje, da imajo akcijo, javi...user posted image



V Krškem ga je zmanjkalo, v Iranu dobiš na dm bone 37% popust

clock-img

07.03.2012, 08:56

clock-img

Barik@

pencil-img

257


IZVIRNO SPOROČILO: HHH

IZVIRNO SPOROČILO: LuLu

IZVIRNO SPOROČILO: HHH

Cuker ima približno tolikšno razpolovno dobo kot plutonij.


Aja, kaj plutonij manj redi...? Se ga da dobiti v Tušu ali Šparu? Če vidiš kje, da imajo akcijo, javi...user posted image



V Krškem ga je zmanjkalo, v Iranu dobiš na dm bone 37% popust


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

zajtrk,, 3 keksi in kava. do 15 bom zdržala.

Jaz si bom pa na balkonu naredla zelenjavni vrt. čebula, peteršilj, korenček ...a lahko še kej, kar ne zraste PREvisoko? pa mogoče kakšen paradižnik

clock-img

07.03.2012, 08:57

clock-img

LuLu

pencil-img

8910

IZVIRNO SPOROČILO: HHH

V Krškem ga je zmanjkalo, v Iranu dobiš na dm bone 37% popust


Tam vse Krščani pograbijo. So grebatorski.
A DM baby bon?
Drugo je vse ok in super, hvala za informacije... ampak kje so 37% našli? Butci čudni. user posted image

clock-img

07.03.2012, 08:59

clock-img

LuLu

pencil-img

8910

IZVIRNO SPOROČILO: Barik@


...a lahko še kej, kar ne zraste PREvisoko?


Nočeš z zgornjo sosedo deliti pridelkov, a ne?
user posted image

clock-img

07.03.2012, 09:07

clock-img

rdečebela

pencil-img

338

joj babnce, vsakič ko vas berem dobim napade smeha user posted image user posted image včeraj sem se vrgla v čistilno akcijo-generalno čiščenje, je bilo že nuuujno potrebno. seveda mi včeraj ni uspelo vsega očistiti, zato bom nadaljevala danes. ni neke volje, ampak kadar začnem pa kar gre... pa vsaj zamotim se malo, da ne mislim na hrano.tudi mene je firbec matral zjutraj, pa sem stopila na vago. pokazala točnih 77kg. superca, si bom kar sama zaploskala user posted image user posted image user posted image
danes za zajtrk jagode (so ble že mal čudne, zadnji čas, da sem jih pohrustala) za kosilo bom pičila k mojim. saj res, nisem vam še povedala, da sem dobila dodatno moralno podporo, tudi sestri in mama so se lotile z dieto. tako, da imamo danes vse OH-dan. najbrž si bomo privoščile špagete-njamsi. za večerjo pa bomo šle h kolegici, ki ima rojstni dan in upam da je spekla kaj sladkega.
a ju3 je pol na vrsti hujšanje z luno? se pravi zajtr še lahko ane. in kavo seveda. potem pa samo vodo user posted image user posted image user posted image joooj, težka bo. sicer nisem imela namena te lune delat, ker smo bile za ju3 zmenjene za večerjo, ampak ker imamo sadni dan, smo preložile na petek. superca. tako da se nam vse poklopi in še hujšanje z luno lahk sprobam. kolk je pa učinkovito tole hujšanje z luno? se pozna kaj?
nič, grem jst v akcijo, ker imam čas samo do 14h, kopalnica pa je v katastrofalnem stanju.

se pišemo kasneje.
lp

clock-img

07.03.2012, 09:08

clock-img

Barik@

pencil-img

257


IZVIRNO SPOROČILO: LuLu

IZVIRNO SPOROČILO: Barik@


...a lahko še kej, kar ne zraste PREvisoko?


Nočeš z zgornjo sosedo deliti pridelkov, a ne?
user posted image


ne, smo imeli že preveč problemov z njo (no ne njo osebno, ampak ...eh, drugič v živo)

clock-img

07.03.2012, 09:13

clock-img

Barik@

pencil-img

257


IZVIRNO SPOROČILO: rdečebela


a ju3 je pol na vrsti hujšanje z luno? se pravi zajtr še lahko ane. in kavo seveda. potem pa samo vodo user posted image user posted image user posted image
lp




po moje lahko kakšno lahko juho, zelenjavno...zeljno user posted image , ne vem, mogoče se tudi jaz lotim, da vidim kako to gre. ampak, me bo okoli 17. vrglo, če ne spijem kave. user posted image

clock-img

07.03.2012, 09:17

clock-img

LuLu

pencil-img

8910

PP:

Delaj na sebi, spremeni svoje navade in se nauči vsakdanje stvari delati izjemno. Zagotovo te čakajo izjemne stvari, tudi zadovoljstvo v svoji koži. Škrob!

clock-img

07.03.2012, 10:01

clock-img

Najaa

pencil-img

16801


IZVIRNO SPOROČILO: LuLu

IZVIRNO SPOROČILO: Barik@

Lulu, jutri pade Kunigunda 99%, te peljem zraven? user posted image
odrinem okoli 8.15 user posted image


Prezgodaj ti to mučiš ljudi user posted image
Jaz takrat komaj deca peljem v vrtec. Pa potem moram seminarsko delat. Ta teden ni šale.

Ti pa zdaj lahko javim, da so teniske kolegici prevelike in jih lahko dalje ponudiš. Najaa? Ona je nekaj nos vtikala v najin biznis user posted image



user posted image

clock-img

07.03.2012, 10:02

clock-img

Najaa

pencil-img

16801

Dobro jutro.
Včeri sem spustila večerjo, ker sem šla na eno predavanje... Danes pa zajtrk 2 kosa kruha s sirnim namazom in bela kava. Za kosilo imam neko meso... ma ne vem, ne gre mi ločevanje po dnevih, ker imam tamalo doma in skoz neki čaram s kosilom. Ločujem pa vseeno tak da verjetno bom meso jedla danes. Jutri pa luna ja. user posted image

clock-img

07.03.2012, 10:30

clock-img

HHH

pencil-img

1221

Še ena motivacijska za danes user posted image

clock-img

07.03.2012, 10:31

clock-img

HHH

pencil-img

1221

IZVIRNO SPOROČILO: HHH

Še ena motivacijska za danes user posted image




mi je noče pripopat user posted image

clock-img

07.03.2012, 10:32

clock-img

HHH

pencil-img

1221

Ok, bom pa napisala

I was on a diet for a month and lost 30 days

clock-img

07.03.2012, 10:34

clock-img

LuLu

pencil-img

8910

IZVIRNO SPOROČILO: HHH

Ok, bom pa napisala

I was on a diet for a month and lost 30 days


user posted image
A ti hujšaš kaj ali se samo **** iz nas revic, bogih, sestradanih?

clock-img

07.03.2012, 10:36

clock-img

RAKICA1

pencil-img

1925



IME       TRENUTNA TEŽA  - KG    - DO SEDAJ  TRENU. TEŽA  ŽELJENA TEŽA
 
rakica       73,10kg      -2,00kguser posted image    -2,00kg    71,10 kg    60kg
 
lulu            88,00kg      -0,00kguser posted image user posted image  -3,00kg  85,00kg     70kg


kliki           70,00kg      -0,00KGuser posted image    - 0,00kg   70,00kg      65kg


diana28    50,00kg   -1,40kguser posted image      -1,40kg    48,60kg      47kg
 
 
rdečebela  80,00kg  -1,50kguser posted image     -1,50kg    78,50kg        67kg

barik@      75,00kg     0,00user posted image             0,00kg  75,00kg        65kg
 
cebela2     92,00kg  -1,50kg user posted image   -1,50kg     90,50kg       68kg
 
danyy        68,00k   -0,5kg user posted image      -0,50kg     67,50kg       55kg
 
jesensko listje 68kg -2,00KGuser posted image   -2,00KG   66,00KG       60kg
hhh           62,00kg    -0,30kguser posted image    0,30kg       61,70kg      57kg
 
rozilu       58,00 kg                                            58,00kg       51kg

 
najaa      73,00kg         -1kguser posted image   -1,00kg           72,00kg    65kg
 
raci          93,70kg         0,00kguser posted image     0,00kg       93,70kg    75kg
 
womanpolice 68,70kg   0,00kguser posted image  -3,20kg       65,50kg    62kg
 
katjes      62,00kg       -1,00kguser posted image   -1,00kg      61,00kg    55kg

ballerina 
 80,00kg       -0,00kguser posted image     -6,00kg     74,00kg    60kg
 

 
Prosim ostale punce za podatke za našo razpredilnicouser posted image user posted image user posted image user posted image  Vagamo se vsak petek 10.3.2012
Evo pa se naša tabela prav lepo povni z podatki

clock-img

07.03.2012, 10:41

clock-img

LuLu

pencil-img

8910

IZVIRNO SPOROČILO: RAKICA1



IME       TRENUTNA TEŽA  - KG    - DO SEDAJ  TRENU. TEŽA  ŽELJENA TEŽA
 


Še to mi je manjkalo user posted image

clock-img

07.03.2012, 10:43

clock-img

ballerina

pencil-img

11

O, super tabela user posted image

Predlagam, da še vsaka vsak dan javi kaj je pojedla in z rdečo vpiše vse "neshujševalne" pregrehe.
Se potem lepo vidijo prekrški user posted image .

clock-img

07.03.2012, 10:45

clock-img

HHH

pencil-img

1221

IZVIRNO SPOROČILO: LuLu

IZVIRNO SPOROČILO: HHH

Ok, bom pa napisala

I was on a diet for a month and lost 30 days


user posted image
A ti hujšaš kaj ali se samo **** iz nas revic, bogih, sestradanih?

,

user posted image

clock-img

07.03.2012, 10:54

clock-img

LuLu

pencil-img

8910

IZVIRNO SPOROČILO: RAKICA1



IME       TRENUTNA TEŽA  - KG    - DO SEDAJ  TRENU. TEŽA  ŽELJENA TEŽA
 
hhh           62,00kg    -0,30kguser posted image    0,30kg       61,70kg      57kg
 


- 0,30 kg user posted image

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem