cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

RE: Za tiste, ki še...

  
clock-img

06.03.2012, 14:38

clock-img

LuLu

pencil-img

8910

Od zdaj naprej bo vsaka, ki bo pisala kak se lepo prehranjuje z sladkimi, mastnimi zadevami... in nič ne telovadi, ... dobila od mene enega user posted image  ali user posted image ... tak za vzpodbudo... user posted image  (resna sem, kot naši politiki...)

clock-img

06.03.2012, 14:43

clock-img

HHH

pencil-img

1221

Izvoli, daj pujsa iz/od sebe user posted image user posted image user posted image

user posted image

clock-img

06.03.2012, 14:49

clock-img

LuLu

pencil-img

8910

IZVIRNO SPOROČILO: HHH

Izvoli, daj pujsa iz/od sebe user posted image user posted image user posted image  



To si ti? Imaš podoben avatar . Pa ni vrag, da nisi ti... Ziher si ti... Ja, ja ... ti si!
Opazim tudi, da si redno zobe umivaš... lepo. Po toliko slatkega, si je treba...

user posted image   (si si ga resnično zaslužla user posted image )

clock-img

06.03.2012, 14:55

clock-img

HHH

pencil-img

1221

Hvaaalaa za pujsa!!!

Ja, tole sem pa jaz. Vem, vem, sprašujete se zakaj mi je treba shujšati. Tukaj so me slikali ravno pod pravim kotom in odfotošopirali tista 2mm špeha. user posted image

clock-img

06.03.2012, 14:59

clock-img

LuLu

pencil-img

8910

Prosim user posted image
Dobro oko (kot je moje na primer) hitro opazi, da so ti roko polepšali, pa ličnice zožali in prsi povečali... user posted image

clock-img

06.03.2012, 15:02

clock-img

HHH

pencil-img

1221

IZVIRNO SPOROČILO: LuLu

Prosim user posted image
Dobro oko (kot je moje na primer) hitro opazi, da so ti roko polepšali, pa ličnice zožali in prsi povečali... user posted image



Ne, to pa ne boš govorila!!! Joške so pa moje!!! Sama foušija te je! user posted image

clock-img

06.03.2012, 15:12

clock-img

LuLu

pencil-img

8910

IZVIRNO SPOROČILO: HHH

Ne, to pa ne boš govorila!!! Joške so pa moje!!! Sama foušija te je! user posted image


Nič ne govorim. Samo pišem... user posted image
Nimam kaj biti fauš... ena dobra stran +15 kg... tudi joške so večje user posted image
Ko bom pa shujšala, pa ... bo nastal problem... druga zgodba... no, bom odprla novo temo na "Spolnosti" pod anonimna ali pa pod "Kupim - prodam" user posted image

clock-img

06.03.2012, 16:31

clock-img

danyy

pencil-img

558

IZVIRNO SPOROČILO: LuLu

IZVIRNO SPOROČILO: danyy

Ji nisi ene krepke primazala? Joj, kak sem na hantleuser posted image


Jaz tudi user posted image  Cuker nama je padel... vzemi čokoladico, jaz bom tudi user posted image



Nisem čokolade, sem jagode zmazala, pa še začuda so bile dobre.user posted image Pa za kosilo sem se dobre pečenke najedla.user posted image

clock-img

06.03.2012, 16:35

clock-img

danyy

pencil-img

558

IZVIRNO SPOROČILO: LuLu

IZVIRNO SPOROČILO: RAKICA1

Meni je tudi padu tako da sem sedaj jedla nutelo namazano na kruhuuser posted image user posted image user posted image user posted image  je sinček želel tako da sem se mu še jaz pridružilauser posted image


Težko otroku rečeš NE, a ne?  user posted image     user posted image



Še dobro da moj ne zna govorit in dobi za jest kar mu jaz dam.user posted image user posted image user posted image user posted image Pa če bi on izbiral bi tak samo navadni jogurt cel dan jedel. user posted image

clock-img

06.03.2012, 16:52

clock-img

RAKICA1

pencil-img

1925

IZVIRNO SPOROČILO: danyy

IZVIRNO SPOROČILO: LuLu

IZVIRNO SPOROČILO: RAKICA1

Meni je tudi padu tako da sem sedaj jedla nutelo namazano na kruhuuser posted image user posted image user posted image user posted image  je sinček želel tako da sem se mu še jaz pridružilauser posted image


Težko otroku rečeš NE, a ne?  user posted image     user posted image



Še dobro da moj ne zna govorit in dobi za jest kar mu jaz dam.user posted image user posted image user posted image user posted image Pa če bi on izbiral bi tak samo navadni jogurt cel dan jedel. user posted image


Potem imaš srečo ,da ne zna govoriti ko bo bo vedno mami nutelo in palačinke user posted image user posted image user posted image user posted image tako kot je pri meni ,ko prašam kaj bi jedli palačinke user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

clock-img

06.03.2012, 17:09

clock-img

Najaa

pencil-img

16801


IZVIRNO SPOROČILO: LuLu

IZVIRNO SPOROČILO: Najaa

user posted image Dej pošlji po hitri pošti. user posted image Sem res obupana... ne, sej rozine so tud dobre. Pa še zdrave. user posted image (dobra tolažba, kaj?)


Jaz jih ne maram preveč, so pa slučajno bile v čokoladi, ki sem jo malo prej pojedla.
Najhitreje bo (preverjeno pri drugih zadevah), da naročim taxi, mu dam paket in ti ga v roku (saj ne vem od kod si user posted image ) dostavi.
AKCIJA!!! Daj adresu ženo!



eh sem šla od žalosti kar spat. user posted image Pa da ne boš misla, jaz pa lešnikov v čokoladi ne maram sam ko je sila vse požrem... Ampak ne bom pisala o tem, ker vidim, da se neke sankcije obetajo... user posted image user posted image user posted image

clock-img

06.03.2012, 17:09

clock-img

Najaa

pencil-img

16801


IZVIRNO SPOROČILO: cebela2

RAKICA mogoče bi pa jaz tudi jutri probala z luninim postom. . oz v četrtek je luna . . se pravi čet. 8.3.2012 10.39. . . hmmm ampak je ravno dan žena, pa v slubi gremo na kosilo. . no bomo vidli



Jaz bom. Že komaj čakam tole polno luno, ker mi res pašejo tile posti. Pa še fajna ura je, ker lahko zajtrk pojem.user posted image

clock-img

06.03.2012, 17:09

clock-img

Najaa

pencil-img

16801


IZVIRNO SPOROČILO: LuLu

Ojla. Sem bila dobre volje... pa potem zelo slabe... zdaj pride kolegica na kafe, pa upam, da bom spet dobre...
No, to se mi je danes zgodilo:

Pripeljem otroka v vrtec in vprašam sinovo vzgojiteljico ali še vedno zbirajo slike družine.
Vzgojiteljica mi pokima in reče, da naj pač nekaj prinesem, karkoli imam, ker koplet družine tak nimam.
Pa jo deebeelo pogledam, pa odgovorim, da imam sliko nas treh, ampak na računalniku, jo moram na papir spravit.
Pa ona spet, ja, no ni komplet, sem mislila...
Pa jaz nazaj... Seveda je komplet. Jaz in otroka... TO je komplet!   user posted image


POOOPIIIZDI**** ŠŠŠŠŠŠŠŠŠŠŠŠŠŠŠŠ    user posted image   user posted image



eh ta je mal usekana... Kako lahko take klobasa, če ve, če ste vi trije družina? Bejž bejž, jaz ji bi rekla, da mi smo čist komplet, pa naj ji bo to všeč ali ne.

clock-img

06.03.2012, 17:13

clock-img

Najaa

pencil-img

16801

Zajtrk - kos kruha z maslom in mojo super duper marmelado user posted image , kofe
Kosilo - pečenica in kislo zelje
Malica - 2 rogljička s čokolado user posted image , kofe
Večerja? Verjetno nič, ker sem že za malico pretiravala. user posted image

clock-img

06.03.2012, 18:14

clock-img

danyy

pencil-img

558

IZVIRNO SPOROČILO: RAKICA1

IZVIRNO SPOROČILO: danyy

IZVIRNO SPOROČILO: LuLu

IZVIRNO SPOROČILO: RAKICA1

Meni je tudi padu tako da sem sedaj jedla nutelo namazano na kruhuuser posted image user posted image user posted image user posted image  je sinček želel tako da sem se mu še jaz pridružilauser posted image


Težko otroku rečeš NE, a ne?  user posted image     user posted image



Še dobro da moj ne zna govorit in dobi za jest kar mu jaz dam.user posted image user posted image user posted image user posted image Pa če bi on izbiral bi tak samo navadni jogurt cel dan jedel. user posted image


Potem imaš srečo ,da ne zna govoriti ko bo bo vedno mami nutelo in palačinke user posted image user posted image user posted image user posted image tako kot je pri meni ,ko prašam kaj bi jedli palačinke user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



Upam,da bo tako, ker moj otrok je izredno izbirčen. Trenutno ne mara palačink, pa nutele tudi ne.

clock-img

06.03.2012, 18:16

clock-img

danyy

pencil-img

558

Jaz pa sem že pri večerji - tuna, pa čisto mali riža. Sem full lačna.
Potem pa moram sprobat moj " novi" steper!user posted image

clock-img

06.03.2012, 18:19

clock-img

Barik@

pencil-img

257

Lulu, jutri pade Kunigunda 99%, te peljem zraven? user posted image
odrinem okoli 8.15 user posted image

clock-img

06.03.2012, 19:15

clock-img

LuLu

pencil-img

8910

IZVIRNO SPOROČILO: Barik@

Lulu, jutri pade Kunigunda 99%, te peljem zraven? user posted image
odrinem okoli 8.15 user posted image


Prezgodaj ti to mučiš ljudi user posted image
Jaz takrat komaj deca peljem v vrtec. Pa potem moram seminarsko delat. Ta teden ni šale.

Ti pa zdaj lahko javim, da so teniske kolegici prevelike in jih lahko dalje ponudiš. Najaa? Ona je nekaj nos vtikala v najin biznis user posted image

clock-img

06.03.2012, 19:21

clock-img

cebela2

pencil-img

241

joooj punce ampak ste pa face. . .žal nemorem tako redno se oglašat in sodelovat, ker imamo norišnco v službi.

včerej mi je pa uspelo it mal teč user posted image . . .no ampak res mal 1km user posted image ampak počasi se daleč pride

o slakarijah pa sploh nebom govorila in si bom kar sama enga dala user posted image pa sploh nemaram sladkari. . ampak zdej k nesmem, bi pa vseživo požrla.

clock-img

06.03.2012, 20:20

clock-img

Barik@

pencil-img

257

Najaaaaa, teniski te čakajoooo user posted image

ni panike, naslednji teden je nov teden (itaq user posted image )

clock-img

06.03.2012, 21:25

clock-img

LuLu

pencil-img

8910

Hudo mi je... najedla sem se... trebuh boli... dajte mi prašiča poleg mojega imena (pa ni vrag, da še njega ne pojem user posted image )

clock-img

06.03.2012, 23:06

clock-img

LuLu

pencil-img

8910

A imajo Ferrero Noir, ki jim bo rok potekel 14.3. in so zato bili 50% cenejši kaj manj sladkorja in kalorij? Za 50% manj?
Ve katera?
Ker sem jih zmazala kakih 10 in, sicer malo prepozno... ampak se zdaj sprašujem, če to le ni malce preveč, glede na to, da hujšam?

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

clock-img

07.03.2012, 07:00

clock-img

ballerina

pencil-img

11

Dobro jutro!

Kako ste kaj?
Jaz sem včerajšni dan pregurala po planu, danes pa naprej.
kaj ste kaj pojedle?
Moj jedilnik za danes:
z: zmiksani ovseni kosmiči, jogurt, banana, cimet
M: jabolko
Kosilo v službi: kvinoja z zelenjavo
K doma: piščančja omaka z bučkinimi špageti
V: 45 min zumbe

He, he vidim, da ste ene imele sladki žur. user posted image
Aja, moram tele nalimat:user posted image user posted image user posted image
user posted image

clock-img

07.03.2012, 07:34

clock-img

HHH

pencil-img

1221

IZVIRNO SPOROČILO: LuLu

A imajo Ferrero Noir, ki jim bo rok potekel 14.3. in so zato bili 50% cenejši kaj manj sladkorja in kalorij? Za 50% manj?
Ve katera?
Ker sem jih zmazala kakih 10 in, sicer malo prepozno... ampak se zdaj sprašujem, če to le ni malce preveč, glede na to, da hujšam?

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



Cuker ima približno tolikšno razpolovno dobo kot plutonij.

clock-img

07.03.2012, 08:10

clock-img

danyy

pencil-img

558

IZVIRNO SPOROČILO: LuLu

A imajo Ferrero Noir, ki jim bo rok potekel 14.3. in so zato bili 50% cenejši kaj manj sladkorja in kalorij? Za 50% manj?
Ve katera?
Ker sem jih zmazala kakih 10 in, sicer malo prepozno... ampak se zdaj sprašujem, če to le ni malce preveč, glede na to, da hujšam?

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



Če bi bilo tako, bi jaz samo take izdelke kupovala!user posted image user posted image user posted image user posted image

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem