cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

RE: Za tiste, ki še...

  
clock-img

06.03.2012, 07:12

clock-img

cebela2

pencil-img

241

IZVIRNO SPOROČILO: LuLu

Kako lep odgovor sem dobila na Fb Slim&fit..., ko sem vprašala, če lahko kje vtaknem majonezo v 90-dnevno loč. dieto... (ja, saj vem no user posted image ):

Odgovor:
"poznaš tale sloviti stavek našega pokojnega nutricionista: trenutek v mojih ustih, celo življenje na moji riti. Če pa ti bije zadnja ura, potem pač daj."
 
user posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image

pa dobro jutro

clock-img

06.03.2012, 08:15

clock-img

rdečebela

pencil-img

338

hahahahaha user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image kok sem se nasmejala sedaj ko sem prebrala ta tvoj post cebela2 pa že par dni jamram, da bo treba majonezo nabavit user posted image user posted image na zdej, zgleda da ne bo ničuser posted image
no, jst sm ravnokar oddala otroka v vrtec, danes sledi generalna čistka. ne vem sploh kje naj se lotim! imam pa idealne pogoje, ker sem sama doma. za zajtrk pojedla banano, ki je ostala tamali. za kosilo ne vem če bo kaj kuhala... danes imam sicer škrobni dan, ampak za sebe se mi res ne ljubi neki packat.
se pišemo kasneje, lep dan

clock-img

06.03.2012, 08:22

clock-img

RAKICA1

pencil-img

1925

Dobro jutro čas za jutranjouser posted image  da pridem vsaj k sebi. No če sem iskrena več grešim pa mi gre kar nekaj dek doluser posted image user posted image user posted image user posted image  takrat ko sem pa pridna in res oreng merkam kaj bom dala v usta pa vedno se tako malo pozna na vagi, tako da pomoje je najbolš če čez dan vedno po malem grešimuser posted image user posted image user posted image  No sem se pa odločila, da bom jutri poskusila z luninim postom če bom uspela sevedauser posted image user posted image user posted image  da vidim kakšna bo razlika. Punce a bo še katera jutri z luno imela post, da nebom edinauser posted image user posted image user posted image  

clock-img

06.03.2012, 08:36

clock-img

cebela2

pencil-img

241

RAKICA mogoče bi pa jaz tudi jutri probala z luninim postom. . oz v četrtek je luna . . se pravi čet. 8.3.2012 10.39. . . hmmm ampak je ravno dan žena, pa v slubi gremo na kosilo. . no bomo vidli

clock-img

06.03.2012, 08:40

clock-img

LuLu

pencil-img

8910

Ojla. Sem bila dobre volje... pa potem zelo slabe... zdaj pride kolegica na kafe, pa upam, da bom spet dobre...
No, to se mi je danes zgodilo:

Pripeljem otroka v vrtec in vprašam sinovo vzgojiteljico ali še vedno zbirajo slike družine.
Vzgojiteljica mi pokima in reče, da naj pač nekaj prinesem, karkoli imam, ker koplet družine tak nimam.
Pa jo deebeelo pogledam, pa odgovorim, da imam sliko nas treh, ampak na računalniku, jo moram na papir spravit.
Pa ona spet, ja, no ni komplet, sem mislila...
Pa jaz nazaj... Seveda je komplet. Jaz in otroka... TO je komplet!   user posted image


POOOPIIIZDI**** ŠŠŠŠŠŠŠŠŠŠŠŠŠŠŠŠ    user posted image   user posted image

clock-img

06.03.2012, 08:42

clock-img

ballerina

pencil-img

11

Pozdravljene, se vam lahko pridružim še jaz?

Z dieto sem z ačela 16.01.
Začetna teža: 80
Trenutna : 74
Željena: 60

clock-img

06.03.2012, 08:53

clock-img

LuLu

pencil-img

8910

IZVIRNO SPOROČILO: ballerina

Pozdravljene, se vam lahko pridružim še jaz?


Ojla, dobrodošla user posted image
Ti pa nas vodiš... -6kg. Super!
Bodi naš motivacijski vodja, ker tu je vse šlo iz kontrole. Samo SE bašejo s hrano in hodijo na rojstne dneve... vsem, tudi, če jih ne poznajo user posted image  samo, da se je...

clock-img

06.03.2012, 08:57

clock-img

RAKICA1

pencil-img

1925

ballerina dobro došla med nas user posted image user posted image user posted image user posted image
Lulu drugič ji pa nareši, da je to cela družina in bo takoj razumelauser posted image user posted image user posted image user posted image  saj včasih so obupne vzgojiteljice v vrcu, tako je meni tudi povedala ko je hčerka bila v jaslicah ,da ni preveč gibčna ,da se počasi obrača ........ naslednji dan jim pa stov zraven okna da in spleza nanga in gor na radijator potem pa dol pade in dobi buško nad učkom in seveda to pomeni da otrok ni gibčen dovolj ,sem tud čist ponorela

clock-img

06.03.2012, 08:58

clock-img

jesensko listje

pencil-img

95

Dobro jutro!

LuLu, ne sekiraj se, eni imajo pač bolj malo soli v glavi.

Ballerina pozdravljna! Vidim, da ti kar dobro gre tole hujšanje!

Glede majoneze.... Sem se kar zamislila... CELO življenje na riti.... Veste, saj meni je prav zanič! Tak kremast okus, ki uniči prav vsako jed! user posted image user posted image user posted image

Nekaj utrujena sem danes, sploh ne vem od česa. Z otroki imam borbe že od zjutraj. Mu je padel en pajac v školjko (ga je dal lulat, a ne) in sedaj je cela štala, ker ga je treba oprati. Saj je šel z možem ven, bosta kaj pametnega delala. Malo sem pa tudi že dala spat - vstane že ob šestih in je bila že utrujena.

Jem zaenkrat ne preveč, premalo pa tudi ne. Bomo videli v petek, če bo šlo kaj dol.

Uživajte v lepem dnevu, pa ne obremenjujte se z zagrenjenimi ljudmi!

clock-img

06.03.2012, 08:58

clock-img

RAKICA1

pencil-img

1925

IZVIRNO SPOROČILO: LuLu

IZVIRNO SPOROČILO: ballerina

Pozdravljene, se vam lahko pridružim še jaz?


Ojla, dobrodošla user posted image
Ti pa nas vodiš... -6kg. Super!
Bodi naš motivacijski vodja, ker tu je vse šlo iz kontrole. Samo SE bašejo s hrano in hodijo na rojstne dneve... vsem, tudi, če jih ne poznajo user posted image  samo, da se je...


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  ta je pa najbolš,user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image samo da se jeuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

clock-img

06.03.2012, 08:59

clock-img

rozilu

pencil-img

1321

ballerina dobrodošla!

Lulu - user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image upam, da si ji kaj zabrusila nazaj!!! Pa ravno vzgojiteljice, ki bi morale biti tako odprte in prilagodljive in sprejemajoče za vse! Na srečo je naša kul, ko sem ji povedala našo situacijo (kot družina ne živimo cel teden skupaj) - je rekla: dandanes je itak vse to normalno, pol pa povedala kako situacijo ima ona (dve hčerki, pa če sem prav razumela ima vsaka svojega tatija...). No itak da bo potem razumevajoča...

Uspešen shujševalni dan vsem! Jst grem na kavo user posted image

clock-img

06.03.2012, 09:01

clock-img

RAKICA1

pencil-img

1925

Jesensko listje to mi je pa znano, da damo igračo prati in kako se sedi pred strojem in se joka kdaj bo njen kužek opran pa da ni bil umazan da je najleši.....user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

clock-img

06.03.2012, 09:06

clock-img

ballerina

pencil-img

11

Hvala za dobrodošlico! user posted image

He, he priganjat vas pa res lahko začnem, če vprašate mojega dragega, to itak baje že obvladam user posted image .

Sem si zadala res strogo dieto.
Držim se malo montignaca, drugače pa sem se odpovedala vsem sladkarijam, pa do velike noči brez kruha.
Rezultat se meni ne zdi velik, bi rajši še kakšen kg manj.user posted image

Res pa je, da vsak dan telovadim wii je zakon.

clock-img

06.03.2012, 09:14

clock-img

Barik@

pencil-img

257


IZVIRNO SPOROČILO: LuLu

Ojla. Sem bila dobre volje... pa potem zelo slabe... zdaj pride kolegica na kafe, pa upam, da bom spet dobre...
No, to se mi je danes zgodilo:

Pripeljem otroka v vrtec in vprašam sinovo vzgojiteljico ali še vedno zbirajo slike družine.
Vzgojiteljica mi pokima in reče, da naj pač nekaj prinesem, karkoli imam, ker koplet družine tak nimam.
Pa jo deebeelo pogledam, pa odgovorim, da imam sliko nas treh, ampak na računalniku, jo moram na papir spravit.
Pa ona spet, ja, no ni komplet, sem mislila...
Pa jaz nazaj... Seveda je komplet. Jaz in otroka... TO je komplet!   user posted image


POOOPIIIZDI**** ŠŠŠŠŠŠŠŠŠŠŠŠŠŠŠŠ    user posted image   user posted image



eh, dokler ti otrok iz vrtca ne pobegne, pa se zdi ravnatejici, kot da ni nič takega, potem je še vse ok.user posted image

LULU, probaj moje teniske spravit v promet user posted image

ne hujšam več user posted image , nima smisla user posted image
l

clock-img

06.03.2012, 09:20

clock-img

rdečebela

pencil-img

338

o madona ballerina, ti si pa res pridna. no, si tudi začela mal bolj zgodaj, ampak v mescu in pol -6 kilogramčkov, to pa tudi ni malo, ne bodi no tako skromna user posted image čestitke in uspešno hujšanje še naprej. aja, pa dobrodošla tukaj na čvekuuser posted image

lp

clock-img

06.03.2012, 09:21

clock-img

LuLu

pencil-img

8910

IZVIRNO SPOROČILO: rozilu

Lulu - user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image upam, da si ji kaj zabrusila nazaj!!! Pa ravno vzgojiteljice,


Ko ji bom sliko prinesla, ji bom povdarla, da naj ne razlaga skupini, da je to nekompletna družina. Pa tak fajna mi je bila, prav dvomim, da se je zarekla, ker je 2x ponovila to.
Bom morala najti manjkajoči delček in se sestavit v komplet! user posted image

clock-img

06.03.2012, 09:25

clock-img

LuLu

pencil-img

8910

IZVIRNO SPOROČILO: Barik@
LULU, probaj moje teniske spravit v promet user posted image

ne hujšam več user posted image , nima smisla user posted image
l


Jooj, teniske!
Bom našla cajt in se oglasim. Mogoče danes dopoldan... grem v mesto nekaj urejat...

Daj hujšaj... malo z nami...

clock-img

06.03.2012, 09:56

clock-img

LuLu

pencil-img

8910

Barik... si tu? Daj javi se, da pridem do tebe...
Pošlji ZS pa naslov točni ali/in telefonsko...
ZS imaš...


< Sporočilo je popravil LuLu -- 6.3.2012 9:57:53 >

clock-img

06.03.2012, 09:56

clock-img

danyy

pencil-img

558

Pozdravljenje, še dobro da vas zvečer nisem brala, ker bi mi itak same lušte naredile in bi še jaz kaj pojedla sladkegauser posted image . Zdaj zjutraj me ne mika, meni vedno zvečer cuker pade. SIcer pa sem takrat že itak spet spala na kavču, ne vem kaj mi je zadnje čase.user posted image user posted image
Zajtrk sem že pojedla, kaj pa bom čez dan kaj počela pa ne vem, ker ima mali malo vročine - predvidevam da od zobkov, pa se še nisem odločila če boma šla kaj ven ali neuser posted image .

Popoldan pa po steper, upam, da mi ne bo samo v kotu stal, tako kot sobno kolo.user posted image

Kaj bote danes kaj kuhale?

clock-img

06.03.2012, 09:59

clock-img

danyy

pencil-img

558

IZVIRNO SPOROČILO: LuLu

Ojla. Sem bila dobre volje... pa potem zelo slabe... zdaj pride kolegica na kafe, pa upam, da bom spet dobre...
No, to se mi je danes zgodilo:

Pripeljem otroka v vrtec in vprašam sinovo vzgojiteljico ali še vedno zbirajo slike družine.
Vzgojiteljica mi pokima in reče, da naj pač nekaj prinesem, karkoli imam, ker koplet družine tak nimam.
Pa jo deebeelo pogledam, pa odgovorim, da imam sliko nas treh, ampak na računalniku, jo moram na papir spravit.
Pa ona spet, ja, no ni komplet, sem mislila...
Pa jaz nazaj... Seveda je komplet. Jaz in otroka... TO je komplet!   user posted image


POOOPIIIZDI**** ŠŠŠŠŠŠŠŠŠŠŠŠŠŠŠŠ    user posted image   user posted image



Ji nisi ene krepke primazala? Joj, kak sem na hantleuser posted image

clock-img

06.03.2012, 10:34

clock-img

diana 28

pencil-img

681

Dobro jutro... Jaz sem od včeraj prav hin zaradi glavobola. user posted image  Ne vem niti kaj bi več popila in naredila, da mine.... Ne vem ali je od hormonov po M, al je luna, al dieta.... V glavnem groza. user posted image

Včeraj sem vseeno šla k Zumbi in se potrudila gibat, jedla sem normalno za zajtrk kos kruha z marmelado, za kosilo OH-testenine, za pop. malico kos tiramisuja(sem malo prekršila, ker sem itak šla na Zumbo), za večerjo pa bučkino kremno juho, košček kruha in malo salame. Sem malo več pojedla zaradi glavobola, vendar ni pomagalo kaj preveč.

Sem pa včeraj nosila hlače od Afrodite (proti celulitu) med Zumbo in mogoče res nekaj pomagajo. Seveda ne more biti rezultatov po prvem nošenju, venadar malo se mi zdi, da vseeno pomagajo. Sporočim še čez kakšen mesec. Je pa res, da se trudim pit tudi več vode, se mažem s kremo (Afrodita-cekropija) in po M se mi stanje malo izboljša.

clock-img

06.03.2012, 14:01

clock-img

LuLu

pencil-img

8910

IZVIRNO SPOROČILO: danyy

Ji nisi ene krepke primazala? Joj, kak sem na hantleuser posted image


Jaz tudi user posted image  Cuker nama je padel... vzemi čokoladico, jaz bom tudi user posted image

clock-img

06.03.2012, 14:05

clock-img

LuLu

pencil-img

8910

Barik
Kolegica je spala... grem malo kasneje do nje, potem pa v šolo. Tak, da ali jutri (to bo malo težko) ali v petek se spet oglasim.

clock-img

06.03.2012, 14:30

clock-img

RAKICA1

pencil-img

1925

IZVIRNO SPOROČILO: LuLu

IZVIRNO SPOROČILO: danyy

Ji nisi ene krepke primazala? Joj, kak sem na hantleuser posted image


Jaz tudi user posted image  Cuker nama je padel... vzemi čokoladico, jaz bom tudi user posted image


Meni je tudi padu tako da sem sedaj jedla nutelo namazano na kruhuuser posted image user posted image user posted image user posted image  je sinček želel tako da sem se mu še jaz pridružilauser posted image

clock-img

06.03.2012, 14:35

clock-img

LuLu

pencil-img

8910

IZVIRNO SPOROČILO: RAKICA1

Meni je tudi padu tako da sem sedaj jedla nutelo namazano na kruhuuser posted image user posted image user posted image user posted image  je sinček želel tako da sem se mu še jaz pridružilauser posted image


Težko otroku rečeš NE, a ne?  user posted image     user posted image

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem