cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

RE: Za tiste, ki še...

  
clock-img

05.03.2012, 19:44

clock-img

LuLu

pencil-img

8910

IZVIRNO SPOROČILO: RAKICA1

user posted image user posted image user posted image  ja do tega anedauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  kaj pa ti misliš


Priznam, da ne mislim, kaj dosti user posted image
Mi je na RR ena uporabnica to že očitala user posted image
user posted image

clock-img

05.03.2012, 19:49

clock-img

RAKICA1

pencil-img

1925

IZVIRNO SPOROČILO: LuLu

IZVIRNO SPOROČILO: RAKICA1

user posted image user posted image user posted image  ja do tega anedauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  kaj pa ti misliš


Priznam, da ne mislim, kaj dosti user posted image
Mi je na RR ena uporabnica to že očitala user posted image
user posted image


No sedaj veš ,do kdajuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  Morem vsaj mal bit pridna , če mi uspe vsaj pod 70pridtuser posted image sam težka verjamem ,ker sem nemogoča sam na hrano mislim ,samo pomoje je tudi to mal narobi ker morem teto dobituser posted image user posted image user posted image user posted image in bo ta teden krizaaaaaaaaaaa

clock-img

05.03.2012, 19:52

clock-img

LuLu

pencil-img

8910

IZVIRNO SPOROČILO: RAKICA1

ker morem teto dobituser posted image user posted image user posted image user posted image in bo ta teden krizaaaaaaaaaaa


Pa saj teta ti hodi vsak mesec že leta in leta... a se je nisi že navadla. Ne izgovarjaj se na njo...

clock-img

05.03.2012, 19:55

clock-img

RAKICA1

pencil-img

1925

IZVIRNO SPOROČILO: LuLu

IZVIRNO SPOROČILO: RAKICA1

ker morem teto dobituser posted image user posted image user posted image user posted image in bo ta teden krizaaaaaaaaaaa


Pa saj teta ti hodi vsak mesec že leta in leta... a se je nisi že navadla. Ne izgovarjaj se na njo...


user posted image user posted image user posted image user posted image Ja hod in potem je tist teden naval na hranouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  kot da cel let nisem nič jedlauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

clock-img

05.03.2012, 19:56

clock-img

HHH

pencil-img

1221

Ma ve spet hujšate v prstne blazinice!!! Ne morem vsega prebrat.
Vikend activity report: sami rojstni dnevi in samo žretje! Verjetno bom v petek nedosegljiva  za vago.

Lulu vse tanartalepš pa tanartabulš!!

No, pa še eno motivacijsko, da vam pripopam

user posted image

clock-img

05.03.2012, 19:59

clock-img

RAKICA1

pencil-img

1925

Potem nas je kar nekaj ta teden, ki oreng grešimouser posted image user posted image user posted image  vsaj nisem edina se bo kar potrebno malo v roke vzetiuser posted image

clock-img

05.03.2012, 20:06

clock-img

LuLu

pencil-img

8910

IZVIRNO SPOROČILO: HHH

Ma ve spet hujšate v prstne blazinice!!! Ne morem vsega prebrat.
Vikend activity report: sami rojstni dnevi in samo žretje! Verjetno bom v petek nedosegljiva  za vago.

Lulu vse tanartalepš pa tanartabulš!!

No, pa še eno motivacijsko, da vam pripopam


Hvala lepa user posted image  
Tanartalepš? Tanaratabulš? Kva ti te to znači? user posted image
Dovolj bo zdaj s temi rojstnimi dnevi. Nisem zasledila, da bi ga katera imela razen mene user posted image
A punce, vas ni mama učila, da je treba včasih rečti NE! user posted image

clock-img

05.03.2012, 20:07

clock-img

LuLu

pencil-img

8910

IZVIRNO SPOROČILO: HHH

No, pa še eno motivacijsko, da vam pripopam

user posted image


Dobra dieta, še lepša majica na madam Cake! user posted image

clock-img

05.03.2012, 20:08

clock-img

RAKICA1

pencil-img

1925

Lulu ja nažalost nas ni učila da rečemo NEEEEEEEEEEEEE saj se bomo v red spravile ko bomo jutri videle katastrofo na vagiuser posted image user posted image

clock-img

05.03.2012, 20:19

clock-img

HHH

pencil-img

1221

IZVIRNO SPOROČILO: LuLu

IZVIRNO SPOROČILO: HHH

Ma ve spet hujšate v prstne blazinice!!! Ne morem vsega prebrat.
Vikend activity report: sami rojstni dnevi in samo žretje! Verjetno bom v petek nedosegljiva  za vago.

Lulu vse tanartalepš pa tanartabulš!!

No, pa še eno motivacijsko, da vam pripopam


Hvala lepa user posted image  
Tanartalepš? Tanaratabulš? Kva ti te to znači? user posted image
Dovolj bo zdaj s temi rojstnimi dnevi. Nisem zasledila, da bi ga katera imela razen mene user posted image
A punce, vas ni mama učila, da je treba včasih rečti NE! user posted image



Vse najlepše in vse najboljše

clock-img

05.03.2012, 20:19

clock-img

LuLu

pencil-img

8910

IZVIRNO SPOROČILO: RAKICA1

saj se bomo v red spravile ko bomo jutri videle katastrofo na vagiuser posted image user posted image


Ta vaga ima magično moč... bolj kot katerikoli dec ali oba otroka. Ali kdorkoli drug... Vaga me lahko spravi v zelo blažen občutek, lahko pa mi dvigne pritisk do neba in še malo dalje user posted image

clock-img

05.03.2012, 20:21

clock-img

LuLu

pencil-img

8910

IZVIRNO SPOROČILO: HHH

Vse najlepše in vse najboljše


To me je spomnilo na papagajščino user posted image
Vsepe napajlepešepe in napajbopoljšepe user posted image

clock-img

05.03.2012, 20:21

clock-img

RAKICA1

pencil-img

1925

IZVIRNO SPOROČILO: LuLu

IZVIRNO SPOROČILO: RAKICA1

saj se bomo v red spravile ko bomo jutri videle katastrofo na vagiuser posted image user posted image


Ta vaga ima magično moč... bolj kot katerikoli dec ali oba otroka. Ali kdorkoli drug... Vaga me lahko spravi v zelo blažen občutek, lahko pa mi dvigne pritisk do neba in še malo dalje user posted image


Samo da ti ga ne dvigne prevečuser posted image user posted image user posted image user posted image  ker potem bomo me tukaj tudi bogeuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

clock-img

05.03.2012, 20:22

clock-img

Najaa

pencil-img

16801

Še ena grešnica se javlja... danes ni moj dan. Po kosilu (ločevalnem) sem se nabutala čokolade. user posted image Zdej pa čakam mojega, da je še mal prnese. user posted image

clock-img

05.03.2012, 20:24

clock-img

LuLu

pencil-img

8910

IZVIRNO SPOROČILO: Najaa

Še ena grešnica se javlja... danes ni moj dan. Po kosilu (ločevalnem) sem se nabutala čokolade. user posted image Zdej pa čakam mojega, da je še mal prnese. user posted image


Vraga!
Pa kaj bomo me to temo 5 let polnile z jedilniki, ki jih imajo drugi samo za rojstne dneve? Jeste več, kot tiste, ki sploh ne hujšajo user posted image
Prava skupina smo user posted image

clock-img

05.03.2012, 20:26

clock-img

Najaa

pencil-img

16801

Kaj te jaz vem. Sej pravijo počasi in vztrajno se daleč pride. user posted image user posted image

clock-img

05.03.2012, 20:26

clock-img

HHH

pencil-img

1221

IZVIRNO SPOROČILO: LuLu

IZVIRNO SPOROČILO: Najaa

Še ena grešnica se javlja... danes ni moj dan. Po kosilu (ločevalnem) sem se nabutala čokolade. user posted image Zdej pa čakam mojega, da je še mal prnese. user posted image


Vraga!
Pa kaj bomo me to temo 5 let polnile z jedilniki, ki jih imajo drugi samo za rojstne dneve? Jeste več, kot tiste, ki sploh ne hujšajo user posted image
Prava skupina smo user posted image



user posted image  Same šampionke. Itak

clock-img

05.03.2012, 20:34

clock-img

LuLu

pencil-img

8910

Zato pa je toliko strani napisanih user posted image
Če bi pisale kak hujšamo, bi zdaj bile na kaki 6, 7 strani komaj user posted image

clock-img

05.03.2012, 21:58

clock-img

Najaa

pencil-img

16801

Ni čokolade prnesu. user posted image Nutele tud ni več. Piškotov ni. Edin gumijasti bonboni so, teh pa ne maram. Bom pa rozine grickala. Hudič, muhe in to. user posted image

clock-img

05.03.2012, 22:02

clock-img

LuLu

pencil-img

8910

Škoda, da nisi blizu mene zdaj... meni je cuker pado, se tak bašem s čokoladnimi izdelki. Groza!
Pa še Ferrero dark so imeli v akcij, pa sem jih kupla. Morala sem user posted image

clock-img

05.03.2012, 22:05

clock-img

Najaa

pencil-img

16801

user posted image Dej pošlji po hitri pošti. user posted image Sem res obupana... ne, sej rozine so tud dobre. Pa še zdrave. user posted image (dobra tolažba, kaj?)

clock-img

05.03.2012, 22:15

clock-img

LuLu

pencil-img

8910

IZVIRNO SPOROČILO: Najaa

user posted image Dej pošlji po hitri pošti. user posted image Sem res obupana... ne, sej rozine so tud dobre. Pa še zdrave. user posted image (dobra tolažba, kaj?)


Jaz jih ne maram preveč, so pa slučajno bile v čokoladi, ki sem jo malo prej pojedla.
Najhitreje bo (preverjeno pri drugih zadevah), da naročim taxi, mu dam paket in ti ga v roku (saj ne vem od kod si user posted image ) dostavi.
AKCIJA!!! Daj adresu ženo!

clock-img

05.03.2012, 22:26

clock-img

rozilu

pencil-img

1321

Hahahaha, ma ženske, nore ste!!! Že prekašate (prekašamo) ostale shujševalne teme - tiste ta prave user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Tle je bolj zabavno, ne? Pa še slabe vesti nimamo, če ne počnemo nič v smeri hujšanja - vsaj jaz ne user posted image

Aja, Lulu, sem opazila,da si imela RD. Vsenajnaj, pa eno virtualno ti privoščim: user posted image user posted image

Mi smo tudi za vikend praznovali, je imel od mame fant (ja vem, smešno :) tudi RD. Jah, torti se pa ne da odrečt, po mojem je to bad luck user posted image user posted image user posted image Sicer sem bila kar pridna do danes - potem pa stres v službi (+nič časa za pametno malico), potem hitro v vrtec in lačna v trgovino... si lahko mislite kakega vraga vse sem privlekla domov user posted image . No sej ni blo tako hudo, ampak kar nekaj prigrizkov: rozin/brusnic/oreščkov (sej je zdravo, ampak tudi redilno), pa samo 1 čokolado (temno). .. še sreča da večino tega moja pupica poje (skoz bi rozine žrla). Jst sm pol za kosilo mineštro, pa čez malo čokolade. Se mi zdi, da je tisti grozen apetit ob PMSju popustil, še dobro user posted image

clock-img

05.03.2012, 22:32

clock-img

LuLu

pencil-img

8910

IZVIRNO SPOROČILO: rozilu

Hahahaha, ma ženske, nore ste!!! Že prekašate (prekašamo) ostale shujševalne teme - tiste ta prave user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Tle je bolj zabavno, ne? Pa še slabe vesti nimamo, če ne počnemo nič v smeri hujšanja - vsaj jaz ne user posted image

Aja, Lulu, sem opazila,da si imela RD. Vsenajnaj, pa eno virtualno ti privoščim: user posted image user posted image

Mi smo tudi za vikend praznovali,


user posted image
Hvala za vsenajnaj... user posted image
Pa spet torta user posted image  Hvala. Še jo imam... ne morem je sama toliko pojesti. Po moje jo bom jutri dokrajčla.
Še malo zajebancije, potem pa zares... user posted image    user posted image    user posted image

clock-img

05.03.2012, 23:22

clock-img

LuLu

pencil-img

8910

Kako lep odgovor sem dobila na Fb Slim&fit..., ko sem vprašala, če lahko kje vtaknem majonezo v 90-dnevno loč. dieto... (ja, saj vem no user posted image ):

Odgovor:
"poznaš tale sloviti stavek našega pokojnega nutricionista: trenutek v mojih ustih, celo življenje na moji riti. Če pa ti bije zadnja ura, potem pač daj."
 
user posted image

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem