cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

RE: Za tiste, ki še...

  
clock-img

05.03.2012, 10:42

clock-img

pebs

pencil-img

279


IZVIRNO SPOROČILO: danyy

Jaz sem pa bila čez vikend pridna, nič grešila, niti me ni mikalo, imam kar veliko volje zanekrat.user posted image user posted image user posted image
Je pa mož dobil veliko nekih sladkarij za darilo, on jih ne je, jaz jih ne smemuser posted image , tako da jih je danes odnesel v službo, da se bojo tam posladkali. Torta pa je šla na srečo cela v promet, tako da nimam nič kaj takega doma, kar bi me lahko premamilo.
Danes bo za kosilo špinača, pire in hrenovke. Za večerjo pa imam regrat nabran.
Sem se odločila, da si kupim steper - novega ne bom kupovala, tako da če katera ve mogoče za kakega rabljenjega??


Jest sm tud zaenkrat ful disciplinirana, ne vem od kot jemljem voljo, se prov čudm. Sej še tiste dve al tri kilce bojo šle očitn pri men hitr dol,sam pol vzdarževat jih, to je pa mal večji problemuser posted image . Jest sm si tud enkrat nabavla steper,sm rekla bom stepala,ko bosta šle tamaledve spat, pa je bil tolk glasn,da pol raj nism delalauser posted image .

clock-img

05.03.2012, 10:45

clock-img

rdečebela

pencil-img

338

najaa - nam zaupaš kaj za eno kremico uporabljaš? jst, priznam, sem zelo nevestna glede uporabe kakršnih koli krem ipd. ne vem zakaj, nekako nimam navade se mazat, potem ko sem v kaki taki trgovini, v poplavi vseh krem in maž, ne vem kakšno izbrati. občasno si očistim obraz z mlekom od afrodite in tonikom, to je pa tud vse. pa opažam da imam totalno presušeno kožo, sploh po nogah, imam prav luske. mogoče je že čas, da si nekaj nabavim. okej, edino med nosečnostjo sem pa bla pridna, sem se mazala celo nosečnost, po trebuhu sploh in povsod po telesu. tako da strije res nisem nobene pridelala, jih imam pa od prej od hujšanja in nihanja te teže, tako da kar je, pač je... očitno se jih ne bom znebila. pa tudi nimam namena ne vem kolk dajat za te pripravke (ki na koncu itak ne bi pomagal) ker itak nisem nek model, da bi se razkazovala. še poleti redko oblečem kratke hlače (nek babji kompleks o debelosti) tistih par dni na morju, pa upam da ne natrofim kakšnega poznanegauser posted image

clock-img

05.03.2012, 10:55

clock-img

Najaa

pencil-img

16801


IZVIRNO SPOROČILO: rdečebela

najaa - nam zaupaš kaj za eno kremico uporabljaš?



Lahko zaupam, sam ponavljam, da to niso kreme za celulit. Imam pač eno navadno... trenutno od Oriflame body milk for extra dry skin. Sem pa imela kako leto nazaj od Afrodite za izgorevanje celulita, ampak razen tega da sem čutila hladnost kože, nisem mela občutka, da je pomagala prav pri celuitu. Tak da vzamem kar eno kremo in se fajn zmasiram. Ko se mi da, zadnje čase to ni prav pogosto. user posted image

clock-img

05.03.2012, 11:13

clock-img

danyy

pencil-img

558





IZVIRNO SPOROČILO: pebs


IZVIRNO SPOROČILO: danyy

Jaz sem pa bila čez vikend pridna, nič grešila, niti me ni mikalo, imam kar veliko volje zanekrat.user posted image user posted image user posted image
Je pa mož dobil veliko nekih sladkarij za darilo, on jih ne je, jaz jih ne smemuser posted image , tako da jih je danes odnesel v službo, da se bojo tam posladkali. Torta pa je šla na srečo cela v promet, tako da nimam nič kaj takega doma, kar bi me lahko premamilo.
Danes bo za kosilo špinača, pire in hrenovke. Za večerjo pa imam regrat nabran.
Sem se odločila, da si kupim steper - novega ne bom kupovala, tako da če katera ve mogoče za kakega rabljenjega??


Jest sm tud zaenkrat ful disciplinirana, ne vem od kot jemljem voljo, se prov čudm. Sej še tiste dve al tri kilce bojo šle očitn pri men hitr dol,sam pol vzdarževat jih, to je pa mal večji problemuser posted image . Jest sm si tud enkrat nabavla steper,sm rekla bom stepala,ko bosta šle tamaledve spat, pa je bil tolk glasn,da pol raj nism delalauser posted image .



To je po mojem težje!

clock-img

05.03.2012, 11:36

clock-img

katjes

pencil-img

530

Tudi mene tile vikendi nesejo. V soboto sem odšla v posteljo brez večerje, v nedeljo zjutraj pa sem že vse notri prinesla. In to sem delala celo nedeljo. Danes zjutraj sploh nisem upala na tehtnico, bom počakala rajši do petka zjutraj. Čez teden se mi sploh ni problem držat na minimumu, ampak viked..user posted image



_____________________________

You got to let go of the stuff from past - because it just doesn"t matter! The only thing that matters is what you choose to be now!



clock-img

05.03.2012, 11:39

clock-img

Barik@

pencil-img

257


IZVIRNO SPOROČILO: RAKICA1


barik@ jaz tudi kruha ne jem meso takrat ko mi paše, samo sem pa pri drugih stvareh toliko več nabere nažalostuser posted image user posted image  poskusi malo spremeniti način prehranjevanja in boš videla da se ti bo kilaža začela premikatiuser posted image user posted image user posted image user posted image


hja, to je res, jem pa nekje 2x na dan ... !če!
evo, danes ... zjutraj šejk, potem jogurt,kosilo in mooogooočeee še kaj zvečer user posted image
enostavno nisem lačna

clock-img

05.03.2012, 12:04

clock-img

RAKICA1

pencil-img

1925

IZVIRNO SPOROČILO: Barik@


IZVIRNO SPOROČILO: RAKICA1


barik@ jaz tudi kruha ne jem meso takrat ko mi paše, samo sem pa pri drugih stvareh toliko več nabere nažalostuser posted image user posted image  poskusi malo spremeniti način prehranjevanja in boš videla da se ti bo kilaža začela premikatiuser posted image user posted image user posted image user posted image


hja, to je res, jem pa nekje 2x na dan ... !če!
evo, danes ... zjutraj šejk, potem jogurt,kosilo in mooogooočeee še kaj zvečer user posted image
enostavno nisem lačna


Kaj pa če bi poskusila za večerjo jogurt, za zajtrk pa kaj druge, da poješ, da mal spremembe narediš saj boš potem videla če se ti bo kaj spremenilo, ker meni se vedno potem začne spreminjat

clock-img

05.03.2012, 12:30

clock-img

diana 28

pencil-img

681

Ja, res je pomembno, da se je večkrat na dan. In takrat ne čutiš lakote, ker si vedno sit. Vsake 4 ure naj bi jedli. Ko sem jaz jedla 2x na dan sem imela 5 kg več. (ko sem imel nekje 20 let).
Stradala sem do 14 -ih(nobene malice vmes), potem se pri babici napokala in za večerjo še nekaj pojedla. In čudila sem se kako to, da sem tako močna glede na to, da nič ne jem. Spraševala sem se ali moram ''ukinit'' kosilo user posted image  

Tudi jaz imam med vikendi bolj krizo, ker bi samo nekaj jedla, še posebej, če sem cel dan bolj doma. Včeraj sem si narezala melon in malo banane in stisnila pomarančo. Mi je malo ublažilo popoldanski ''napad lakote''. Zvečer pa sem pojedla tunino. Sem pa opazila, da mi še najbolj pomaga to, da sem ukinila OH zvečer.

Verjetno moraš res prav spremenit način prehranjevanja, ker sedaj lahko izgubim 5kg, ko začnem spet jest bom spet na istem.... user posted image

clock-img

05.03.2012, 12:34

clock-img

Poka

pencil-img

1696

Jaz še tud nisem obupala, da ne bo katera mislial, ko me ni bilo cel teden po mojem user posted image Zamenjala službo, v novi je tud fajn, super, me cele dni ni bilo doma, nisem jedla sladkarij, nisem pa tudi imela čist neke po pravilih prehrane, ke rni bilo časa mislit na to... Potem smo pa še imeli nujno delo na firmi, pa zbolel je eden od mojih kuncev, tako sem čez vikend jedla sam zajtrk v soboto, v nedeljo sem se pa silila s kosilom. Skoraj nimam več trebuha, sam špeha pa še vedno - temu bo pa itak spet sledilo, da se zredim nazaj, po mopjem...

clock-img

05.03.2012, 13:24

clock-img

LuLu

pencil-img

8910

IZVIRNO SPOROČILO: cebela2

LuLu mal pozno ampak iz srca. . VSE NAJBOLJŠE in NAJLEPŠE


Hvala lepa user posted image  (ni pozno) bom celo leto toliko stara...  še meni je to šokuser posted image

clock-img

05.03.2012, 13:25

clock-img

LuLu

pencil-img

8910

IZVIRNO SPOROČILO: pebs

se morm pa pohvalt,da mam -2user posted image .


Seveda čestitke! user posted image
Kar tak naprej, kot ti odgovarja, pa bo še šlo dol.

clock-img

05.03.2012, 13:27

clock-img

LuLu

pencil-img

8910

IZVIRNO SPOROČILO: RAKICA1

 
Lulu ta je pa zate user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ker prejšnji teden nisi bila nič pridna user posted image user posted image


Ahhh... tak pogled sem imela, ko sem vidla, da je manj user posted image

clock-img

05.03.2012, 16:03

clock-img

Poka

pencil-img

1696

Če imaš rojstni dan, še od mene vse naj naj user posted image

clock-img

05.03.2012, 16:21

clock-img

LuLu

pencil-img

8910

IZVIRNO SPOROČILO: Poka

Če imaš rojstni dan, še od mene vse naj naj user posted image


Imela... 3.3. Hvala user posted image  
Torto kar obdrži, še svoje nisem pojedla user posted image

clock-img

05.03.2012, 16:23

clock-img

RAKICA1

pencil-img

1925

IZVIRNO SPOROČILO: LuLu

IZVIRNO SPOROČILO: RAKICA1


Lulu ta je pa zate user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ker prejšnji teden nisi bila nič pridna user posted image user posted image


Ahhh... tak pogled sem imela, ko sem vidla, da je manj user posted image


Aha ja potem pa je vredu ,samo da je bil tak pogleduser posted image user posted image

clock-img

05.03.2012, 16:25

clock-img

RAKICA1

pencil-img

1925

IZVIRNO SPOROČILO: LuLu

IZVIRNO SPOROČILO: Poka

Če imaš rojstni dan, še od mene vse naj naj user posted image


Imela... 3.3. Hvala user posted image  
Torto kar obdrži, še svoje nisem pojedla user posted image


Kok sta vidve prijazne z tortouser posted image  jaz sem včeraj nutelino spekla in jo imam samo še en majhen košček pa še to bo sedaj šlo z kavicouser posted image user posted image user posted image . Jutri pa raje ne bom stopila na vago , ker sem danes že oreng grešila

clock-img

05.03.2012, 17:55

clock-img

LuLu

pencil-img

8910

IZVIRNO SPOROČILO: RAKICA1

Jutri pa raje ne bom stopila na vago , ker sem danes že oreng grešila


Aja? Če pa je tako, pa ta teden ja tabelo delam!!! Boš ti vidla user posted image , kak bodo tulili in jokali od žalosti ti naši rumenoglavci! user posted image

clock-img

05.03.2012, 18:24

clock-img

LuLu

pencil-img

8910

RAKICA1:

Mogoče, pa se lahko vseeno zmeniva, da ti ploskajo:

clock-img

05.03.2012, 18:26

clock-img

LuLu

pencil-img

8910

Tako nekako bo izgledala tabela v petek za tebe:
 
 
IME       TRENUTNA TEŽA    - KG    - DO SEDAJ  TRENU. TEŽA  ŽELJENA TEŽA
 
rakica       73,10kg      +5,00kguser posted image   user posted image   +5,00kg    78,10 kg          60kg
 

clock-img

05.03.2012, 18:26

clock-img

LuLu

pencil-img

8910

user posted image

clock-img

05.03.2012, 19:10

clock-img

danyy

pencil-img

558

Pa imam steperuser posted image ! No, nimamše ga jutri ga grem gledat, ampak mislim da bo moj.
Kako ste? Ravno večerjam - regrat s krompirjem. Mnjami! V soboto pa spet na rojstni dan, tast ga ima. Upam, da ne bo tašča kaj preveč dobrega pekla.user posted image

clock-img

05.03.2012, 19:19

clock-img

RAKICA1

pencil-img

1925

IZVIRNO SPOROČILO: LuLu

IZVIRNO SPOROČILO: RAKICA1

Jutri pa raje ne bom stopila na vago , ker sem danes že oreng grešila


Aja? Če pa je tako, pa ta teden ja tabelo delam!!! Boš ti vidla user posted image , kak bodo tulili in jokali od žalosti ti naši rumenoglavci! user posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  si me pa dobro nasmejala stemule, nič bati saj do petka bom kakšen dan bila pridna in vsaj nekaj dol spravila da bo lahkouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

clock-img

05.03.2012, 19:21

clock-img

RAKICA1

pencil-img

1925

IZVIRNO SPOROČILO: LuLu

Tako nekako bo izgledala tabela v petek za tebe:
 
 
IME       TRENUTNA TEŽA    - KG    - DO SEDAJ  TRENU. TEŽA  ŽELJENA TEŽA
 
rakica       73,10kg      +5,00kguser posted image   user posted image   +5,00kg    78,10 kg          60kg
 


Kaj a bi ti rada videla da grem jaz nazaj k tebiuser posted image user posted image user posted image da me čimprej vjameš kajuser posted image user posted image

clock-img

05.03.2012, 19:36

clock-img

LuLu

pencil-img

8910

IZVIRNO SPOROČILO: RAKICA1

nič bati saj do petka bom kakšen dan bila pridna in vsaj nekaj dol spravila


Do katerega petka? user posted image

clock-img

05.03.2012, 19:38

clock-img

RAKICA1

pencil-img

1925

IZVIRNO SPOROČILO: LuLu

IZVIRNO SPOROČILO: RAKICA1

nič bati saj do petka bom kakšen dan bila pridna in vsaj nekaj dol spravila


Do katerega petka? user posted image


user posted image user posted image user posted image  ja do tega anedauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  kaj pa ti misliš

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem