cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

RE: Za tiste, ki še...

  
clock-img

04.03.2012, 15:25

clock-img

rdečebela

pencil-img

338

pozdravček še od mene.čuden dan danes, kar nekaj bi jedla, za zajtrk sem si tko zaželela mortadele in hrustljave francoske z merkatorja, da mojmu dragemu ni preostalo drugega kot da mi uresniči željo. on že ve, da bi bla v nasprotnem primeru sitna cel dan. no, dopoldne smo šli na obisk k njegovemu bratrancu, v vikend v Bovcu, potem sem sfiniširala kosilo (govejka, pečenice, sladko zelje in pražen krompir) pojedla sem konkretno porcijo zelja in pol klobasiceuser posted image pujsauser posted image
potem sta se mi spravla v postlo tadruga 2, na popoldanski počitek, jst sm pa mal pomedla in pomila, je blo tako umazano, da ni blo več za živet. sram me je, res, ampak nisem utegnila, ker sem se matrala s tem učenjem. no, sedaj pa spet za bukveuser posted image user posted image katastrofiš!
glede celulita, ne vem niti kaj bi pomagalo, imam ga, seveda, in zdi se mi da kar dosti, ampak nisem nikoli uporabljala kakšnih kremic, preparatov, hlač...da bi se ga znebila. če pa katera odkrije kaj učinkovitega, naj takoj javiuser posted image
nič, grem še parkrat prebrat to zaguljeno snov, se tipkamo kasneje.

lep dan

clock-img

04.03.2012, 15:46

clock-img

LuLu

pencil-img

8910

Jaz optimist... sem iz omare potegnila eno majico kr. rokavov, ki sem jo poleti nosla, pa mi je bila tak rahlo široka, ampak ok... si jo dam gor... katastrofa! Tak sem na ozko naštimana, da ni niti za smeti nesti ven, kak grdo izgleda user posted image
Jap, 3 kile niso nič več kot samo 3 kile user posted image
Še bo treba delati na sebi za poletno garderobo... Poleti sem imela 78 kil. Dve leti nazaj, poleti, pa 73 kil... takrat sem si to majico kupila...

clock-img

04.03.2012, 15:50

clock-img

LuLu

pencil-img

8910

Sem se zdaj spomnila kaj sem včasih delala, ko je bila majica preozka. Jo oblekla, obe roki pod njo in migala pod majico in jo raztegovala, ker če sem samo na enem mestu prijela in jo potegnila navzven, se je videlo, da se je vlekla. To bom spet morala delati user posted image

clock-img

04.03.2012, 15:52

clock-img

diana 28

pencil-img

681


IZVIRNO SPOROČILO: LuLu

IZVIRNO SPOROČILO: diana 28


Aja, na to pa nisem pomislila user posted image


Verjamem user posted image  Me, ki hujšamo itak samo na hrano mislimo user posted image




Ne, ne....sem se samo malo pohecala, ker je bila prav taka ura za kosilo in je tudi meni že močno krulilo po želodcu user posted image . No, jaz sedaj ko hujšam itak mislim samo na hrano. Še sladko mi gre bolj kot ponavadi. Včasih mi čokolada sploh ni šla, zdaj bi jo pa kar non stop jedla.

clock-img

04.03.2012, 19:10

clock-img

danyy

pencil-img

558

IZVIRNO SPOROČILO: LuLu

IZVIRNO SPOROČILO: danyy

LuLu vse najboljše in najlepše ti želim! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image !


Hvala user posted image
A tvoj možek tudi 3.3.? Lepi datum user posted image



Tudi ja!user posted image user posted image

clock-img

04.03.2012, 19:14

clock-img

danyy

pencil-img

558


IZVIRNO SPOROČILO: diana 28

Najprej ...vse najboljše in vse dobro Luluuser posted image user posted image Čeprav malo z zamudo.

No, jaz sem še kar pridna...Pazim, da ne preveč pojem in predvsem, da pojem kar se da zdravo. V sredo sem bila na smučanju, v petek pa sem šla po 10 ih dnevih v fitnes in se je kar poznalo, da nisem bila tam 10 dni. Kolikor se gibam bi morala bit idealna vendar zgleda, da nekaj ne delam prav user posted image Čeprav me to niti ne toliko briga kot to, da naredim nekaj dobrega zase in pri tem tudi uživam....Mi je kar lepo telovadit, čeprav sem enkrat šport prav sovražila.....Še dobro, da je tako...

No, sem pa opazila, da se malo pozna, da sem shujšala vendar celulit je pa kar tam....A se mažete kaj proti temu user posted image ??? Saj ne, da je ZELO hudo vendar mi gre na živce. Kako pa ve kaj s tem??? Al se niti ne obremenjujete? Jaz kakor je, enkrat ja, drugič pa niti malo..


Zgleda, da sem sama tle na forumu...A se vse bašete a????!!!user posted image user posted image



Jaz ga na srečo nimam veliko, veretno dobri geni, ker tudi moja mama pri 50 skoraj nima. Vsaj nekaj dobrega.user posted image
Sem pa se že mazala z neko kremo - pa ni bilo neke koristi.


Jaz se nisem basala, smo bili še na enem sprehodu.user posted image Se pa zdaj bašem z večerjo - polnozrnat corn flakes z mlekom. Imam sicer regrat, ampak bo za jutri. Sem bila preveč lačna in se mi ni za čakat da se jajca skuhajo, pa še oprat ga je trebauser posted image .

clock-img

04.03.2012, 19:17

clock-img

danyy

pencil-img

558

IZVIRNO SPOROČILO: LuLu

Sem se zdaj spomnila kaj sem včasih delala, ko je bila majica preozka. Jo oblekla, obe roki pod njo in migala pod majico in jo raztegovala, ker če sem samo na enem mestu prijela in jo potegnila navzven, se je videlo, da se je vlekla. To bom spet morala delati user posted image



user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

clock-img

04.03.2012, 19:44

clock-img

LuLu

pencil-img

8910

IZVIRNO SPOROČILO: danyy
Jaz ga na srečo nimam veliko, veretno dobri geni, ker tudi moja mama pri 50 skoraj nima. Vsaj nekaj dobrega.user posted image
Sem pa se že mazala z neko kremo - pa ni bilo neke koristi.


Moja mati ga je tudi dobla pri 50-tih, samo je čisto drugače živela kot jaz. Žal geni niso vse ...

clock-img

04.03.2012, 20:08

clock-img

LuLu

pencil-img

8910

Večerja? Za to je poskrbel pubec... Si je hotel čokolino čisto sam narediti in je tak gosto naredil, da bi ga lahko rezal in z vilico jedel. To je šlo v mene, ker stran ne mislim metati. Za kilo čokolade v prahu v čokolinotu pa sem poskrbela jaz user posted image

clock-img

04.03.2012, 20:14

clock-img

LuLu

pencil-img

8910

Rekorde že rušimo... največ strani imamo v 2012 letu! user posted image

clock-img

04.03.2012, 21:44

clock-img

LuLu

pencil-img

8910

Upam, da niste tudi obupale s hujšanjem, če se že nič ne oglašate user posted image

clock-img

04.03.2012, 21:53

clock-img

LuLu

pencil-img

8910

Pa bom še en post napisala, ker si je ful fajn sama s sabo pisati user posted image
Me veseli, da imate trenutno kaj bolj zanimivega za delat, kot na RR viseti user posted image
Jaz bi morala perilo zlagat, pa se mi ne da...

clock-img

05.03.2012, 07:07

clock-img

cebela2

pencil-img

241

dobro jutro

LuLu mal pozno ampak iz srca. . VSE NAJBOLJŠE in NAJLEPŠE

Jaz se bom delala da tega vikenda ni bilo, ker drgač me boste vrgli iz skupine user posted image  sama sebi grem naživce, . . pa kako nisem sposobna se pazit pa nazaj držat.
No danes začenjam znova (kot že par ponedeljkov user posted image  ), kaj bom jedla še nevem. Kasna ideja?

lep začetek tedna

clock-img

05.03.2012, 07:16

clock-img

danyy

pencil-img

558

Dobro jutro.
Pijem kavo in razmišljam kaj naj danes kuhamuser posted image

clock-img

05.03.2012, 07:17

clock-img

danyy

pencil-img

558

IZVIRNO SPOROČILO: LuLu

Pa bom še en post napisala, ker si je ful fajn sama s sabo pisati user posted image
Me veseli, da imate trenutno kaj bolj zanimivega za delat, kot na RR viseti user posted image
Jaz bi morala perilo zlagat, pa se mi ne da...



Jaz sem že okoli 21.ure spala na kavčuuser posted image user posted image user posted image user posted image .

clock-img

05.03.2012, 08:08

clock-img

RAKICA1

pencil-img

1925

Dobro jutro evo pa je vikend za nami in seveda pridelanih nekaj gramuuser posted image user posted image user posted image user posted image tako da bomo ta teden morali biti kar malo bolj pridni da vsaj kaj zgubimouser posted image user posted image user posted image Pa ve kako ste preživele vikend , a ste vsaj kaj bolj pridne bile od meneuser posted image user posted image user posted image user posted image

clock-img

05.03.2012, 08:31

clock-img

pebs

pencil-img

279

Živjo po nekaj dneh. Vidm,da gre pa zdej zares. Men se ne da lih tehtat,pa obsege mert, se morm pa pohvalt,da mam -2user posted image . Razlog je ta,da sm prešaltala bolj na vegeterijansko prehrano, pa še ful bolj se počutm. Upam,da me ne mine zagnanost,pa da se stlačm v tiste cunje,ko sm jih nosila lansko leto.

clock-img

05.03.2012, 08:48

clock-img

Barik@

pencil-img

257

jutro

jaz lahko samo še zrak črtam, da vidim, če bo šlo kaj dol user posted image
ne jem kruha, meso redko kdaj, pijem veliko vode, sladkarije redko, mleka spijem deci na dan (za shake ali kavo), a še kej druga črtam user posted image user posted image user posted image
grem na en sprehod do mesta user posted image

clock-img

05.03.2012, 08:50

clock-img

rdečebela

pencil-img

338

dobro jutro tudi od mene, rakica1 - tudi pri meni ni minil vikend brez prekrškov...včerajšnja večerja je bila res kiks vikenda... pa ravno za včeraj ((sadni dan) so se mogli zment, da gremo vn. skratka, bli smo v 5ih, naročli en ljubljanski, ene čevapčiče, špinačo, ocvrte mocarelce in tenstan krompir... dobili take porcije, da smo od vsake jedi še domov nesli. tisti ljubljanski je bil velik za en pekač, jst sm samo gledala, kaj takšnega še nisem videla. no, danes za zajtrk kava (obvezno) in pa jagode (sem jih v petek kupila v eurospinu in so bile super). za kosilo bodo ostanki od včeraj. joj, danes imam izpit, ob 26.15, grem še malo prebrat snov, zdej je pa res zadnji čas user posted image no, držte pesti, da mi tokrat znese za tisto bogo 6ko!! vsakič mi manjkala 2 piki!
lep dan vsem

clock-img

05.03.2012, 08:51

clock-img

RAKICA1

pencil-img

1925

user posted image  
Lulu ta je pa zate user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ker prejšnji teden nisi bila nič pridna user posted image user posted image

clock-img

05.03.2012, 08:57

clock-img

RAKICA1

pencil-img

1925

rdečebela ja pri meni je tudi vedno vikend kriv ko smo vsi skupaj na kupu in se moj vedno kaj spomne za jesti ali pa kam ven da gremo jestuser posted image user posted image user posted image saj zato bom pa med tednom bolj pridna in nebom toliko grešilauser posted image user posted image user posted image user posted image
barik@ jaz tudi kruha ne jem meso takrat ko mi paše, samo sem pa pri drugih stvareh toliko več nabere nažalostuser posted image user posted image  poskusi malo spremeniti način prehranjevanja in boš videla da se ti bo kilaža začela premikatiuser posted image user posted image user posted image user posted image

clock-img

05.03.2012, 10:15

clock-img

Najaa

pencil-img

16801


IZVIRNO SPOROČILO: LuLu

IZVIRNO SPOROČILO: Najaa

Daaan.
Včeri sem zahebala, vem, večerna žurka je padla v vodo. Smo prišli pozno z enega obiska...


Zdaj sem komaj dobro vidla... user posted image  zaHebala... smešno! A to je zato, da te RR ne cenzurira?



Zato ja, pa tudi zato, da ne izpade tak grda beseda. user posted image

clock-img

05.03.2012, 10:17

clock-img

Najaa

pencil-img

16801

Pozdravljene...
Včeraj sem ob devetih spala, ker sem prejšnji dve noči zelo slabo spala in ni šlo. Hrana... hmmm, včeri smo bli na RD in ja no, sem jedla torto, pico, pecivo, ampak v mejah normale na srečo.
Danes pa ne vem, kaj naj kuham. Ma mi gre na živce to kuhanje, ko nimam nobene ideje. user posted image

Celulit - jaz sem ugotovila (tudi s strijami v nosečnosti je tako), da sploh nima veze krema, ampak masaža. Imam eno kremo za telo in po tuširanju (ko se mi da user posted image ) si jo fajn vmasiram, fajn pregnetem rit,stegna... pa je je kr fajn no. Celulit je zgine, se pa koža napne.

clock-img

05.03.2012, 10:27

clock-img

jesensko listje

pencil-img

95

Dober dan!

No, jaz sem včeraj prišla do svoje pice.... Pa piškotov, pa še radler sem pila zraven (popoldne), za kosilo sem pa seveda tudi preveč pojedla.... user posted image

Moram se danes malo spraviti v red. Sem bila pa že po opravkih danes in v trgovini, sedaj pa moram malo cunje oprati ipd.

Lepo se imejte!

clock-img

05.03.2012, 10:35

clock-img

danyy

pencil-img

558

Jaz sem pa bila čez vikend pridna, nič grešila, niti me ni mikalo, imam kar veliko volje zanekrat.user posted image user posted image user posted image
Je pa mož dobil veliko nekih sladkarij za darilo, on jih ne je, jaz jih ne smemuser posted image , tako da jih je danes odnesel v službo, da se bojo tam posladkali. Torta pa je šla na srečo cela v promet, tako da nimam nič kaj takega doma, kar bi me lahko premamilo.
Danes bo za kosilo špinača, pire in hrenovke. Za večerjo pa imam regrat nabran.
Sem se odločila, da si kupim steper - novega ne bom kupovala, tako da če katera ve mogoče za kakega rabljenjega??

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem