cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

RE: Za tiste, ki še...

  
clock-img

03.03.2012, 21:49

clock-img

LuLu

pencil-img

8910

IZVIRNO SPOROČILO: ronja

Lubi is back! In je prinesel kilo Lindt čokolade za vse...


Ja, kaj še čakaš... razdeli nam jo user posted image

clock-img

03.03.2012, 21:54

clock-img

ronja

pencil-img

15289

Glede na to, da sem edina, ki tu res ne hujša, ne vem, če bo šlo... user posted image Sicer pa: izvoli virtualno čokoladouser posted image

_____________________________

http://vecna-optimistka.blogspot.com/

clock-img

03.03.2012, 22:04

clock-img

rdečebela

pencil-img

338

waaw, ronja, si mi take gušte nardila, da sem si jo še jst privoščila en košček. sicer ni Lindt, sem jo nabavila kar v eurospinu, ampak je pa s 70% kakava in meni se zdi super. priden ta tvoj lubi user posted image

clock-img

03.03.2012, 22:14

clock-img

LuLu

pencil-img

8910

IZVIRNO SPOROČILO: ronja

Glede na to, da sem edina, ki tu res ne hujša, ne vem, če bo šlo... user posted image Sicer pa: izvoli virtualno čokoladouser posted image


Jaz ta vikend ne hujšam... saj to se tudi da... 5 dni hujšaš, vikende pa ne, a ne?
Virtualna čokolada in to še Lindt? Ah, grem po svojo, ki je tudi 70 %, ampak ta pa je Lindt. En košček jem pol ure. Tak! (Bljak!)
Pff... pa taka spodbuda... bog ve, kaj je v tvojem paketu... kak priročnik za hujšanje po moje...

clock-img

04.03.2012, 08:43

clock-img

Najaa

pencil-img

16801

Daaan.
Včeri sem zahebala, vem, večerna žurka je padla v vodo. Smo prišli pozno z enega obiska...

Joj Ronja, Lindt, user posted image to čokolado.

Danes gremo pa spet na en RD tak da bo še veselo. Ne vem, kaj naj kuham... Ideje? Kaj boste danes jedle?

clock-img

04.03.2012, 08:58

clock-img

jesensko listje

pencil-img

95

Dobro jutro!

Jaz sem že od jutranje maše, pijem kapučino in uživam v čudovitem miru! (Malo sem že dala spat, ostali so šli v cerkev.) Najaa - mi bomo jedli svinjsko pečenko, krompir in rdečo peso, pa govejo juho. Čudovita in zelo posebna ideja za kosilo, a ne? user posted image user posted image user posted image

LuLu, vse najboljše tudi z moje strani!

Kaj boste kaj počele danes? Mi gremo na obisk k eni teti popoldne (in upam tudi na pico!!) Da vam zaupam svoje skrivnosti. Saj ni panike, če jo bom pojedla četrt namesto polovico (več je tako ali tako ne spravim vase) bo to super!

Lepo nedeljo vam želim!

clock-img

04.03.2012, 09:09

clock-img

LuLu

pencil-img

8910

IZVIRNO SPOROČILO: jesensko listje
LuLu, vse najboljše tudi z moje strani!

Kaj boste kaj počele danes?


Hvala za čestitke user posted image

Nekak mi je danes slabo. Se mi zdi, da od vse te hrane včeraj. Pa neki temni oblaki so nad nami. Mislim, da bomo kar doma, deca risanke, jaz računalnik. Za kaj več danes ni energije.

clock-img

04.03.2012, 09:11

clock-img

LuLu

pencil-img

8910

PP:

1. vitaminski dan! Vitaminski obrok vsaki dve uri! Kosilo: zelenjavna juha, dušena, kuhana ali pečena zelenjava, solata. Zdravje spoštuj in jemlji po kapljicah.

clock-img

04.03.2012, 09:15

clock-img

Najaa

pencil-img

16801

A tole je za njih sadni dan? user posted image user posted image user posted image Takoj podpišem, hehe. Aja, pa spremenili so v vitamisnki dan, pametno. Eh s tem se pa da preživet. Če si sam na sadju, je hujše.

Ste že kofetkale?

clock-img

04.03.2012, 09:21

clock-img

LuLu

pencil-img

8910

Jaz grem zdaj kofetkat.
Pa niso tako hudi jedilniki. Za kosilo ni omejite pri količini, za večerjo pa pol kosila. Zjutraj sadje, delitev na 4 dneve in en vodni dan potem... malo mi je zanimivo, da ni tako stroga, a do zdaj so mi jo vsi pohvalili, ki so se jo držali.

clock-img

04.03.2012, 09:36

clock-img

RAKICA1

pencil-img

1925

Jutro evo jaz sem pa po kofetkuuser posted image  možek pa sinček sta šla na tekmo ,jaz in ostali trije otročički pa smo se spravili malo pospraviti potem sem pa jim obljubila da bomo pekli nutelino torto user posted image user posted image user posted image user posted image tako da imam pestro dopoldan. Za kosilo pa še ni ideje kaj bomo spekli. Popoldan pa še malo ven vživat, potem bo pa čas za kopanje in priprava za šolouser posted image user posted image user posted image user posted image  in počitek user posted image

clock-img

04.03.2012, 09:53

clock-img

danyy

pencil-img

558

Dobro jutro, kako ste kaj?
Je za mano kar naporen dan, včeraj je možek praznoval roj. dan, pa je bilo kar veliko kuhanja, pripravljanja in pospravljanja.
Glede hrane sem bila kar pridna, sicer sem se kar najedla dobrot (nisem pa se nažrlauser posted image ), sem pa ponosna nase da se nisem niti dotaknila sladkih in slanih prigrizkov pa tudi torte nisem jedla - enostavno se mi ni luštalauser posted image .

Zdaj gremo na sprehod in po regrat (da bo za večerjouser posted image ), mi ni treba skoraj nič kaj kuhat, je včeraj veliko ostalo.tako da samo juhico skuham.

clock-img

04.03.2012, 10:02

clock-img

danyy

pencil-img

558

LuLu vse najboljše in najlepše ti želim! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image !

clock-img

04.03.2012, 10:12

clock-img

LuLu

pencil-img

8910

IZVIRNO SPOROČILO: danyy

LuLu vse najboljše in najlepše ti želim! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image !


Hvala user posted image
A tvoj možek tudi 3.3.? Lepi datum user posted image

clock-img

04.03.2012, 11:57

clock-img

LuLu

pencil-img

8910

No, po 4 dneh spet telovadla na legm... in kolesu. Ah, se pozna par dni, da nisem. Sem prej končala in še bolj sem zadihana.

clock-img

04.03.2012, 12:43

clock-img

diana 28

pencil-img

681

Najprej ...vse najboljše in vse dobro Luluuser posted image user posted image Čeprav malo z zamudo.

No, jaz sem še kar pridna...Pazim, da ne preveč pojem in predvsem, da pojem kar se da zdravo. V sredo sem bila na smučanju, v petek pa sem šla po 10 ih dnevih v fitnes in se je kar poznalo, da nisem bila tam 10 dni. Kolikor se gibam bi morala bit idealna vendar zgleda, da nekaj ne delam prav user posted image Čeprav me to niti ne toliko briga kot to, da naredim nekaj dobrega zase in pri tem tudi uživam....Mi je kar lepo telovadit, čeprav sem enkrat šport prav sovražila.....Še dobro, da je tako...

No, sem pa opazila, da se malo pozna, da sem shujšala vendar celulit je pa kar tam....A se mažete kaj proti temu user posted image ??? Saj ne, da je ZELO hudo vendar mi gre na živce. Kako pa ve kaj s tem??? Al se niti ne obremenjujete? Jaz kakor je, enkrat ja, drugič pa niti malo..


Zgleda, da sem sama tle na forumu...A se vse bašete a????!!!user posted image user posted image

< Sporočilo je popravil diana 28 -- 4.3.2012 12:45:04 >

clock-img

04.03.2012, 13:09

clock-img

LuLu

pencil-img

8910

IZVIRNO SPOROČILO: diana 28

Najprej ...vse najboljše in vse dobro Luluuser posted image user posted image Čeprav malo z zamudo. 

Kako pa ve kaj s tem??? Al se niti ne obremenjujete? Jaz kakor je, enkrat ja, drugič pa niti malo..

Zgleda, da sem sama tle na forumu...A se vse bašete a????!!!user posted image user posted image


Hvala za čestitke... nikoli ni prepozno nekomu zaželeti kaj lepega user posted image
Jaz sem tu... vsake toliko, ko pridem mimo rač. prečekiram kaj novega tu in še na drugih straneh user posted image
Celulita jaz imam. (zamisli user posted image ) Je kar trdovraten, ker se je nabral skozi mlada leta z negibanjem in nikakvimi pijačami. Imam en kup krem in hlače... čakam, da bom mogoče bolj intenzivno telovadla (tek ali hitra hoja) pa da to uporabim. Bo bolj učinkovito.

clock-img

04.03.2012, 13:53

clock-img

LuLu

pencil-img

8910

IZVIRNO SPOROČILO: Najaa

Daaan.
Včeri sem zahebala, vem, večerna žurka je padla v vodo. Smo prišli pozno z enega obiska...


Zdaj sem komaj dobro vidla... user posted image  zaHebala... smešno! A to je zato, da te RR ne cenzurira?

clock-img

04.03.2012, 13:55

clock-img

Barik@

pencil-img

257

helow

mi imamo danes NEdeljo, dobesedno (no ja, razen, da perem že tretji stroj cot, pa še eden me čaka). ŠE na kosilo smo se povabli k tašči. Od kave sem pa jaz odvisna, tako, da bo kmalu padla že tretja danes user posted image , pa še okoli 17. ena.
Za kosilo ... juha z rezanci, krompir v kosih in kura (se mi jjo je luštalo za znoret in sem si privoščila danes user posted image
)

clock-img

04.03.2012, 14:48

clock-img

LuLu

pencil-img

8910

IZVIRNO SPOROČILO: diana 28

Zgleda, da sem sama tle na forumu...A se vse bašete a????!!!user posted image user posted image


A si se šla basati? user posted image   user posted image

clock-img

04.03.2012, 15:07

clock-img

diana 28

pencil-img

681


IZVIRNO SPOROČILO: LuLu

IZVIRNO SPOROČILO: diana 28

Zgleda, da sem sama tle na forumu...A se vse bašete a????!!!user posted image user posted image


A si se šla basati? user posted image   user posted image



Ja, seveda, če ni bilo nobene tu, da bi mi delala kompanijo.... user posted image

clock-img

04.03.2012, 15:09

clock-img

LuLu

pencil-img

8910

IZVIRNO SPOROČILO: diana 28


Ja, seveda, če ni bilo nobene tu, da bi mi delala kompanijo.... user posted image


Kaki izgovor user posted image
Kaj pa če druge telovadijo, se*** ali se kje drugje gibajo? Ha? Ha?

clock-img

04.03.2012, 15:09

clock-img

diana 28

pencil-img

681


Imam en kup krem in hlače... čakam, da bom mogoče bolj intenzivno telovadla (tek ali hitra hoja) pa da to uporabim. Bo bolj učinkovito.



Bom probala tudi jaz tiste hlače...Jih moram še oprat. Bomo videli, če kaj deluje....Čez en mesec sporočim. Jih bom pridno nosila med vadbo in se mazala(to bolj težko, ker vedno pozabim user posted image ).....

clock-img

04.03.2012, 15:10

clock-img

diana 28

pencil-img

681


IZVIRNO SPOROČILO: LuLu

IZVIRNO SPOROČILO: diana 28

Kaki izgovor user posted image
Kaj pa če druge telovadijo, se*** ali se kje drugje gibajo? Ha? Ha?




Aja, na to pa nisem pomislila user posted image

clock-img

04.03.2012, 15:15

clock-img

LuLu

pencil-img

8910

IZVIRNO SPOROČILO: diana 28


Aja, na to pa nisem pomislila user posted image


Verjamem user posted image  Me, ki hujšamo itak samo na hrano mislimo user posted image

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem