cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

RE: Za tiste, ki še...

  
clock-img

03.03.2012, 13:27

clock-img

Najaa

pencil-img

16801


IZVIRNO SPOROČILO: mateyka

čaki čaki, Najaa a ti bi rada 8 kil skinula? pa sej nisi debela user posted image



user posted image Faca si! Pa mal je prišlo do tipkarske napake, ker bi jaz rada skinla 5 kil, sam naj bo... naj piše 8 za večjo motivacijo. user posted image

clock-img

03.03.2012, 13:29

clock-img

Najaa

pencil-img

16801

rdečačebela, jaz pa če mam kaj takega zamenjam dan. Jutr gremo recimo tudi mi na RD in itak, da ne bom mogla bit na sadju, bom pa zato v pondelek. Ali pa ga bom sploh preskočila... Si jemljem ful na izi to dieto. user posted image

Me smo pravkar pojedle makarončke z morskimi sadeži in solato. Popoldan pa... SLADICA!!! user posted image

clock-img

03.03.2012, 13:31

clock-img

LuLu

pencil-img

8910

IZVIRNO SPOROČILO: mateyka

čaki čaki, Najaa a ti bi rada 8 kil skinula? pa sej nisi debela user posted image



Ja, ja, saj počasi bodo resnice prišle na dan...

clock-img

03.03.2012, 13:33

clock-img

LuLu

pencil-img

8910

Tak... zmazala obilno kosilo, kos in pol torte... zdaj mi pa lahko čestitate. Rojstni dan imam user posted image

clock-img

03.03.2012, 13:54

clock-img

Najaa

pencil-img

16801


IZVIRNO SPOROČILO: LuLu

IZVIRNO SPOROČILO: mateyka

čaki čaki, Najaa a ti bi rada 8 kil skinula? pa sej nisi debela user posted image



Ja, ja, saj počasi bodo resnice prišle na dan...



Kakšne resnice? user posted image user posted image Pa saj mam čez 70 kil, ne pa 50... Velika sem pa toliko, da mi manjka še ene 5 kil pa bo super.

clock-img

03.03.2012, 13:55

clock-img

Najaa

pencil-img

16801

LULU VSE NAJBOLJŠEEEEEEEEEEEEEEEEEE! user posted image user posted image user posted image user posted image

clock-img

03.03.2012, 13:57

clock-img

rdečebela

pencil-img

338

woohoo, vse najboljše LuLu, čestitke ob prazniku, naj se ti uresniči vsaj ta želja, da se znebiš par kilc user posted image če ti ostane kak kos torte ga pa le pošlji user posted image se ga ne bomo branile.

clock-img

03.03.2012, 13:57

clock-img

LuLu

pencil-img

8910

IZVIRNO SPOROČILO: Najaa

LULU VSE NAJBOLJŠEEEEEEEEEEEEEEEEEE! user posted image user posted image user posted image user posted image


No, to sem čakala user posted image
HVAAAAAAAAAAAAALLAAAAAAAAAAAAAA! user posted image

clock-img

03.03.2012, 13:59

clock-img

LuLu

pencil-img

8910

IZVIRNO SPOROČILO: rdečebela

woohoo, vse najboljše LuLu, čestitke ob prazniku, naj se ti uresniči vsaj ta želja, da se znebiš par kilc user posted image če ti ostane kak kos torte ga pa le pošlji user posted image se ga ne bomo branile.


Hvala! Imam skromne želje in se bodo ziher uresničle... user posted image
Na, kar celo user posted image   Take virtualne ne redijouser posted image

clock-img

03.03.2012, 14:01

clock-img

rdečebela

pencil-img

338

mmmm, njamsi, damsi, bila je OOOODLIČNA user posted image user posted image boš kaj praznovala LuLu?

clock-img

03.03.2012, 14:19

clock-img

LuLu

pencil-img

8910

IZVIRNO SPOROČILO: rdečebela

mmmm, njamsi, damsi, bila je OOOODLIČNA user posted image user posted image boš kaj praznovala LuLu?


Ja, sem že...user posted image
Nič ni bilo udarnega. Deca, jaz in starši. Ni mi zaenkrat kaj več. Naslednji teden mogoče kaka pijača s kolegicami.

clock-img

03.03.2012, 14:20

clock-img

Najaa

pencil-img

16801

LuLu, sej zvečer lahk pa tule nazdravimo. user posted image Imam še ravno en radler v hladilniku...

clock-img

03.03.2012, 14:23

clock-img

LuLu

pencil-img

8910

IZVIRNO SPOROČILO: Najaa

LuLu, sej zvečer lahk pa tule nazdravimo. user posted image Imam še ravno en radler v hladilniku...


Jaz bom zvečer tu. Mati gre domu s fotrom. Je bila pri meni par dni. Tak da... vračam se nazaj na osamljene večere z RR user posted image
Radler? Bom ja... hvala. user posted image

clock-img

03.03.2012, 14:54

clock-img

Najaa

pencil-img

16801

user posted image Te pa zmenjeno!

clock-img

03.03.2012, 15:27

clock-img

RAKICA1

pencil-img

1925

LULU VSE NAJBOLŠEuser posted image user posted image PA NE PREVEČuser posted image user posted image  PUSTI ŠE MALO ZAMEuser posted image user posted image user posted image user posted image

< Sporočilo je popravil RAKICA1 -- 3.3.2012 15:28:09 >

clock-img

03.03.2012, 15:30

clock-img

RAKICA1

pencil-img

1925

IZVIRNO SPOROČILO: LuLu

IZVIRNO SPOROČILO: RAKICA1

vojna AMPAK POŠTENAuser posted image user posted image user posted image user posted image  ZATO SE POTRUDI DA NEBO VEČ JOKA IN ŽALOSTNIH NASMEŠKUuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


Kako pa naj nepošteno shujšam? A misliš, da bom šla na skrivaj na operacijo želodca in liposukcijo? user posted image


Ne ne tako se pa ne greva , pošteni morva bit do vseh tako da do petka se kar potrudi, da shujšaš da bo smeško bil, za sedaj pa bouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  Ja jaz sem se pa danes odpovedala jagančka pa tko me je vlekl da še jaz se pregrešim za enkrat sem zdržala upam samo da bom do koncauser posted image user posted image user posted image user posted image lahko zdržala user posted image user posted image user posted image

clock-img

03.03.2012, 15:53

clock-img

LuLu

pencil-img

8910

IZVIRNO SPOROČILO: RAKICA1

LULU VSE NAJBOLŠEuser posted image user posted image PA NE PREVEČuser posted image user posted image  PUSTI ŠE MALO ZAMEuser posted image user posted image user posted image user posted image


Ti samo ploskaj... pa le znaš user posted image
(Hvala... user posted image )
Deca nočeta torte jesti user posted image , vse mene čaka... huh, naslednji teden bo dalje akcija s hujšanjem. Vikend bo pač tak kot je.

clock-img

03.03.2012, 19:01

clock-img

RAKICA1

pencil-img

1925

IZVIRNO SPOROČILO: LuLu

IZVIRNO SPOROČILO: RAKICA1

LULU VSE NAJBOLŠEuser posted image user posted image PA NE PREVEČuser posted image user posted image  PUSTI ŠE MALO ZAMEuser posted image user posted image user posted image user posted image


Ti samo ploskaj... pa le znaš user posted image
(Hvala... user posted image )
Deca nočeta torte jesti user posted image , vse mene čaka... huh, naslednji teden bo dalje akcija s hujšanjem. Vikend bo pač tak kot je.


Ja sej sej sam izgovori so da deca nočejouser posted image user posted image user posted image user posted image  ker to je tudi sedaj pri meni bilo tko da sem se oreng napokala jutri bo kuj pol kile večuser posted image user posted image user posted image user posted image

clock-img

03.03.2012, 19:26

clock-img

LuLu

pencil-img

8910

IZVIRNO SPOROČILO: RAKICA1

Ja sej sej sam izgovori so da deca nočejouser posted image user posted image user posted image user posted image  ker to je tudi sedaj pri meni bilo tko da sem se oreng napokala jutri bo kuj pol kile večuser posted image user posted image user posted image user posted image


Mah, saj se ne čudim, da je ne jesta. Je na hitro kupljena in ni glih najboljša. Jaz bi boljše naredila, samo se mi ni dalo. Jutri bom res imela mogoče kaj več zjutraj, pa tudi mislim, da bom danes še kaj jedla user posted image
Pa se ne sekiram, ker če sem se odločila, da bom shujšala je čisto nepomembno ali jem dva dni skup malo več, a ne? Vse bo šlo dol... pač par dni kasneje. To pa mi je itak vseeno ...

clock-img

03.03.2012, 19:43

clock-img

RAKICA1

pencil-img

1925

Ja saj bom tudi jaz imela več ker sem grešilauser posted image user posted image user posted image user posted image nažalost, ker pri meni so vedno vikend problem ko smo vsi domauser posted image user posted image user posted image user posted image  pa vsak bi kaj posebnega jedu tko da za vikend kaj pridelamo pa od pondelka bomo spet pridni bili user posted image user posted image user posted image in lepo hujšali

clock-img

03.03.2012, 20:30

clock-img

rdečebela

pencil-img

338

eh, moj se je ravno danes pritožil, da kako že spet ni mesa, pa že včeraj ga ni blo (ker je bil petek in je postni čas), zgleda je to za njega že ena majhna katastrofa, da 2 dni ne je mesa. no, bom ju3 nardila pečenice, sladko zelje in krompir. jst sm pa itak na sadju, ampak si bom ju3 privoščila brokoli-cvetačno solatko user posted image njamsi. drugače ni neki zahteven, ampak zdej ko imam jst dieto, bi pa kar neki ekstra jedel user posted image pa mi dela same gušte. zdej na začetku sem še vsa zagnana, me zanima kako bo čez kak mesec (če ga bom sploh dočakala, da ne bom obupala tudi tokrat). drugače se pa postim sedaj 40 dni tudi od alkohola in od facebook-a. potem pa tle na RR čvekam user posted image haha, ne morem brez interneta

clock-img

03.03.2012, 20:39

clock-img

RAKICA1

pencil-img

1925

Rdečebela mi je znano tole za mesouser posted image user posted image user posted image user posted image jaz tudi ko kaj naredim brez mesa je takoj v hladilniku pa zraven salamo si narežeuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Seveda da boš zdržala, vsi bomo zdržali in prišli do teže kot želimouser posted image user posted image user posted image user posted image nesmemo obupati saj smo močneuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

clock-img

03.03.2012, 21:01

clock-img

Barik@

pencil-img

257

hej
delala cel dan (psihično in fizično), zbolela, spucala pol stanovanja in pojedla polovico pekoče pice ... zdej grem pa likat
aja, kile, nič manj kot prejšnjič .. pa nič več tudi.user posted image

clock-img

03.03.2012, 21:28

clock-img

rdečebela

pencil-img

338

sicer sem tudi sama zaprisežena mesojedka, sploh ob vseh domačih dobrotah, koline so vedno največji praznik v letu. ampak zadnje čase opažam, da mi ni tako težko brez mesa zdržat kak teden... sploh so mi postale testenine zakon, čeprav vem da tudi OH niso tako nedolžni user posted image aja, pa za rojstni dan sem dobila knjigo Ljubezen skozi želodec in zdej mal preizkušam recepte. dokler sem živela s starši je blo treba je bolj standardne jedi pripravljat, sedaj pa imam v kuhinji več svobode user posted image

clock-img

03.03.2012, 21:38

clock-img

ronja

pencil-img

15289

Lubi is back! In je prinesel kilo Lindt čokolade za vse... In pok kile samo zameuser posted image . Pa kilo pa pol za sladoled... A je treba kaj dodat?user posted image (kot nalašč za NE hujšanje, hehe:).
Jaz pa sem za večerjo (poleg ostalega in ko ga še ni bilo tu) naredila vročo čokolado - očitno sva na isti valovni.user posted image

_____________________________

http://vecna-optimistka.blogspot.com/

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem