cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

RE: Za tiste, ki še...

  
clock-img

02.03.2012, 14:33

clock-img

LuLu

pencil-img

8910

IZVIRNO SPOROČILO: HHH

ma tebi pa tudi ni nikoli nič prav. Evo to ti damuser posted image


user posted image          user posted image

clock-img

02.03.2012, 15:14

clock-img

RAKICA1

pencil-img

1925

IZVIRNO SPOROČILO: LuLu

IZVIRNO SPOROČILO: HHH

Kaj boš govorila 0,00! Prosim lepo 0,30!!!!
Lej, ti jaz enega dam user posted image , ker sem danes za 0,3kg lepšauser posted image


Oni novi dve imata 0,00 pa imata nasmešek!  Ti itak razturaš user posted image
(kaka faušija me je user posted image )
Meni daj nasmešek, ti pa roke obdrži...


Ja a veš da jim morem dat motivacije in volje za drug teden čak ga morem mal pri tebi popraviti da bo jokal user posted image user posted image user posted image

clock-img

02.03.2012, 15:15

clock-img

RAKICA1

pencil-img

1925




IME       TRENUTNA TEŽA    - KG    - DO SEDAJ  TRENU. TEŽA  ŽELJENA TEŽA
 
rakica       73,10kg      -2,00kguser posted image    -2,00kg    71,10 kg          60kg
 
lulu            88,00kg      -0,00kguser posted image user posted image      -3,00kg    85,00kg     70kg


kliki           70,00kg                                                                      65kg


diana28    50,00kg   -1,40kguser posted image      -1,40kg    48,60kg             47kg
 
 
rdečebela  80,00kg  -1,50kguser posted image     -1,50kg    78,50kg             67kg

barik@      75,00kg                                                                    65kg
 
cebela2     92,00kg  -1,50kg user posted image   -1,50kg      90,50kg           68kg
 
danyy        68,00k   -0,5kg user posted image      -0,50kg      67,50kg           55kg
 
jesensko listje 68kg                                                                  60kg
hhh           62,00kg    -0,30kguser posted image    0,30kg        61,70kg        57kg
 
rozilu       58,00 kg                                                                   51kg

 
najaa      73,00kg         -1kguser posted image   -1,00kg            72,00kg     65kg
 
raci          93,70kg         0,00kguser posted image                                          75kg
 
womanpolice 68,70kg   0,00kguser posted image  -3,20kg        65,50kg     62kg
 
katjes      62,00kg       -1,00kguser posted image   -1,00kg       61,00kg     55kg


 

 
Prosim ostale punce za podatke za našo razpredilnicouser posted image user posted image user posted image user posted image  Vagamo se vsak petek 10.3.2012
Evo pa se naša tabela prav lepo povni z podatki
[/quote]

clock-img

02.03.2012, 15:28

clock-img

Barik@

pencil-img

257

Dan
se bom tehtala jutri, ker sem danes imela nor dan in zjutraj ni bilo časa. user posted image

clock-img

02.03.2012, 15:28

clock-img

LuLu

pencil-img

8910

IZVIRNO SPOROČILO: RAKICA1

IME       TRENUTNA TEŽA    - KG    - DO SEDAJ  TRENU. TEŽA  ŽELJENA TEŽA
 

lulu            88,00kg      -0,00kguser posted image user posted image      -3,00kg    85,00kg     70kg



Obupala sem... user posted image

clock-img

02.03.2012, 16:00

clock-img

Najaa

pencil-img

16801


IZVIRNO SPOROČILO: HHH

IZVIRNO SPOROČILO: Najaa

Hujšanje po luni je post, 24 ur se ne je nič, pije se samo tekočina. Včasih je mal težko, sam po postu se pa počutiš super. In kakšno kilo manj imaš. user posted image



Bejž no!


ja vem, vodauser posted image



Ena je spraševala, pa sam povem. Da ne bo filanja s čokolado. user posted image

rdečačebela, ma jaz sem tud že kaj prigriznila, če je bila kriza pa je bilo ravno tako dobro. Aja pa belo kavo vedno pijem, tega užitka si ne pustim vzet. user posted image

clock-img

02.03.2012, 16:01

clock-img

Najaa

pencil-img

16801


IZVIRNO SPOROČILO: LuLu

IZVIRNO SPOROČILO: RAKICA1

IME       TRENUTNA TEŽA    - KG    - DO SEDAJ  TRENU. TEŽA  ŽELJENA TEŽA
 

lulu            88,00kg      -0,00kguser posted image user posted image      -3,00kg    85,00kg     70kg



Obupala sem... user posted image



Ne zdej iz obupa hladilnika odpret... user posted image

Evo sam za tebe - user posted image user posted image user posted image

clock-img

02.03.2012, 18:30

clock-img

LuLu

pencil-img

8910

IZVIRNO SPOROČILO: Najaa


Ne zdej iz obupa hladilnika odpret... user posted image

Evo sam za tebe - user posted image user posted image user posted image


Hvala... zdaj jih imam že 4. Še HHH mi je enega dala, samo ta RAKUNJA1 user posted image  mi ga ne da. Saj bo vidla ona bogeca, ko bom tak hujšala, da bo šus. V hladilnik ne upam, ker je nabit s hrano. Če odprem, bo vse ven padlo...

clock-img

02.03.2012, 20:35

clock-img

RAKICA1

pencil-img

1925

IZVIRNO SPOROČILO: LuLu

IZVIRNO SPOROČILO: RAKICA1

IME       TRENUTNA TEŽA    - KG    - DO SEDAJ  TRENU. TEŽA  ŽELJENA TEŽA
 

lulu            88,00kg      -0,00kguser posted image user posted image      -3,00kg    85,00kg     70kg



Obupala sem... user posted image

 
saj jaz vem da ti neboš obupala ter da me boš ujelauser posted image user posted image user posted image user posted image zato ti dam še engauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

clock-img

02.03.2012, 20:40

clock-img

LuLu

pencil-img

8910

IZVIRNO SPOROČILO: RAKICA1

saj jaz vem da ti neboš obupala ter da me boš ujelauser posted image user posted image user posted image user posted image zato ti dam še engauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


VOJNA!!!!! user posted image       user posted image           user posted image

clock-img

02.03.2012, 20:46

clock-img

Kliki

pencil-img

2756

No pa da še jast poročan.
Minus kg ni,user posted image ker sem se cev teden basala sem bila preda M.user posted image
Sem pa šal danes na sprehod kar pa tudi nekaj šteje a ne.user posted image

clock-img

02.03.2012, 22:38

clock-img

ronja

pencil-img

15289

Kaj je zdaj to? A niste tu tiste, ki NE hujšate, ki se vam ne da itd...user posted image (med takimi se najdem;). Kaj zdaj s temi tabelcami strašite?user posted image

PS: sem zmazala pol bajadere (ja, pol ŠKATLE bajadere, pri meni se to meri v škatlah;), mi jo je mami zadnjič prinesla in sem prav ponosna, da je zdržala do danes, hehe.user posted image Včeraj pa vrečko manchmelowov in predvčerajšnjim vrečko napolitank. Pridna?user posted image Trenutno sem spila veliko šalco kakava s temno čokolado, pojedla en kavin jogurt in zdaj grem napast, kar je ostalo od bajader. Trenirka za lubija se ne bo sama sešila, jutri pride, pa bi mu rada dala eno presenečenje (čeprav ni čist presenečenje, ker je že neki spraševal, kaj bo to in mu je jasno, da je zanj, ker nisem hotela povedat - je vedel, da ni za tamale, ker so preveliki kosi blaga odrezani - j* ga, ni glih butast...), tako da moram danes to skončat, ker jutri mi mali ziher ne bojo pustili... jaz pa delam na cuker, hehe, tako da bajadere ne bo večuser posted image .

< Sporočilo je popravil ronja -- 2.3.2012 22:43:01 >


_____________________________

http://vecna-optimistka.blogspot.com/

clock-img

03.03.2012, 07:00

clock-img

danyy

pencil-img

558

IZVIRNO SPOROČILO: ronja

Kaj je zdaj to? A niste tu tiste, ki NE hujšate, ki se vam ne da itd...user posted image (med takimi se najdem;). Kaj zdaj s temi tabelcami strašite?user posted image

PS: sem zmazala pol bajadere (ja, pol ŠKATLE bajadere, pri meni se to meri v škatlah;), mi jo je mami zadnjič prinesla in sem prav ponosna, da je zdržala do danes, hehe.user posted image Včeraj pa vrečko manchmelowov in predvčerajšnjim vrečko napolitank. Pridna?user posted image Trenutno sem spila veliko šalco kakava s temno čokolado, pojedla en kavin jogurt in zdaj grem napast, kar je ostalo od bajader. Trenirka za lubija se ne bo sama sešila, jutri pride, pa bi mu rada dala eno presenečenje (čeprav ni čist presenečenje, ker je že neki spraševal, kaj bo to in mu je jasno, da je zanj, ker nisem hotela povedat - je vedel, da ni za tamale, ker so preveliki kosi blaga odrezani - j* ga, ni glih butast...), tako da moram danes to skončat, ker jutri mi mali ziher ne bojo pustili... jaz pa delam na cuker, hehe, tako da bajadere ne bo večuser posted image .




Joj, kake lušte mi delašuser posted image user posted image !  Pa še sedaj počasi se spravljam torto delat za draagega.user posted image Upam, da se bom lahko zadržala in ne bom potem iz vseh skled polizala smetano in kreme.user posted image

clock-img

03.03.2012, 07:02

clock-img

danyy

pencil-img

558

Aja, ronja, smo vse kar resno vzele to hujašanje. user posted image Jaz sem že morala, ker me je skoraj kap ko sem na tehtnico stopila.user posted image

clock-img

03.03.2012, 08:07

clock-img

HHH

pencil-img

1221


saj jaz vem da ti neboš obupala ter da me boš ujelauser posted image user posted image user posted image user posted image zato ti dam še engauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image




na, tale je pa še bolj shudiča kot jaz.user posted image

clock-img

03.03.2012, 08:56

clock-img

LuLu

pencil-img

8910

IZVIRNO SPOROČILO: HHH


saj jaz vem da ti neboš obupala ter da me boš ujelauser posted image user posted image user posted image user posted image zato ti dam še engauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


na, tale je pa še bolj shudiča kot jaz.user posted image


user posted image    user posted image

clock-img

03.03.2012, 09:01

clock-img

rdečebela

pencil-img

338

hehe, moram rečt da imam tudi jst občasno kakšne šibke trenutke, ko bi najraje odprla čokolatine (tudi mene še čaka bajadera user posted image ) ampak zaenkrat se kar uspešno upiram. no, danes imam itak za večerjo slaščice in rebro temne čokolade, ki sem jo ravno včeraj nabavila.
jutro sem začela s kozarcem vode user posted image kavo in banano. sedaj pa je na sporedu nekaj urno učenjeuser posted image zadnji čas, da se lotim. pa tko lep dan je, da bi rajši frknila na en sprehod okoli sočeuser posted image tamalo sem peljala k mojim, dedc je šel nekaj delat, tako da ima res ljubi mir in priložnost, da izkoristim ta čas za učenje. že vidim, da skleda lešnikov ne bo ostala ravno polna, vedno ko se lotim učit, nekaj grickam zravenuser posted image

se pišemo, lep dan vsem

clock-img

03.03.2012, 09:12

clock-img

jesensko listje

pencil-img

95

Dobro jutro!

Rakica, moji podatki o teži so nekam šli... Sem izgubila 2 kg. (To je pa tako, ker se samo z LuLu ukvarjaš!!!!user posted image user posted image ) Hec, hec.

Ronja ti pa tako ješ sladkarije kot jazuser posted image , bolje, da čokolade sploh ne odprem, ker je čez 10 min enostavno ni več!!

Rdečebela - tudi jaz se težko učim brez da bi jedla zraven, pravim da imam že kar potko od računalnika do omarice s sladkarijami.

Moje odrekanje zaenkrat še kar gre..

Danes je pa bolj oblačno... Primerno za zehanje, spanje in.... in HRANJENJE!

LP

clock-img

03.03.2012, 09:30

clock-img

mateyka

pencil-img

13812

čaki čaki, Najaa a ti bi rada 8 kil skinula? pa sej nisi debela user posted image

clock-img

03.03.2012, 09:55

clock-img

LuLu

pencil-img

8910

IZVIRNO SPOROČILO: mateyka

čaki čaki, Najaa a ti bi rada 8 kil skinula? pa sej nisi debela user posted image


Oooo, še ena je prišla hujšati user posted image

clock-img

03.03.2012, 09:59

clock-img

LuLu

pencil-img

8910

PP:

Ohoho! Danes 3-krat vitamini, za kosilo tvoja OH izbira, zvečer pa sladica ali slanica, da bo mir v glavi. Rebro temne čokolade, še prej pa miganje.

clock-img

03.03.2012, 10:29

clock-img

RAKICA1

pencil-img

1925

IZVIRNO SPOROČILO: LuLu

IZVIRNO SPOROČILO: RAKICA1

saj jaz vem da ti neboš obupala ter da me boš ujelauser posted image user posted image user posted image user posted image zato ti dam še engauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


VOJNA!!!!! user posted image       user posted image           user posted image


vojna AMPAK POŠTENAuser posted image user posted image user posted image user posted image  ZATO SE POTRUDI DA NEBO VEČ JOKA IN ŽALOSTNIH NASMEŠKUuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

clock-img

03.03.2012, 10:32

clock-img

RAKICA1

pencil-img

1925

IME       TRENUTNA TEŽA    - KG    - DO SEDAJ  TRENU. TEŽA  ŽELJENA TEŽA
 
rakica       73,10kg      -2,00kguser posted image    -2,00kg    71,10 kg          60kg
 
lulu            88,00kg      -0,00kguser posted image user posted image      -3,00kg    85,00kg     70kg


kliki           70,00kg      -0,00KGuser posted image            0,00kg   70,00kg      65kg


diana28    50,00kg   -1,40kguser posted image      -1,40kg    48,60kg             47kg
 
 
rdečebela  80,00kg  -1,50kguser posted image     -1,50kg    78,50kg             67kg

barik@      75,00kg                                                                    65kg
 
cebela2     92,00kg  -1,50kg user posted image   -1,50kg      90,50kg           68kg
 
danyy        68,00k   -0,5kg user posted image      -0,50kg      67,50kg           55kg
 
jesensko listje 68kg -2,00KGuser posted image   -2,00KG    66,00KG        60kg
hhh           62,00kg    -0,30kguser posted image    0,30kg        61,70kg        57kg
 
rozilu       58,00 kg                                                                   51kg

 
najaa      73,00kg         -1kguser posted image   -1,00kg            72,00kg     65kg
 
raci          93,70kg         0,00kguser posted image                                          75kg
 
womanpolice 68,70kg   0,00kguser posted image  -3,20kg        65,50kg     62kg
 
katjes      62,00kg       -1,00kguser posted image   -1,00kg       61,00kg     55kg


 

 
Prosim ostale punce za podatke za našo razpredilnicouser posted image user posted image user posted image user posted image  Vagamo se vsak petek 10.3.2012
Evo pa se naša tabela prav lepo povni z podatki
[/quote]
[/quote]

< Sporočilo je popravil RAKICA1 -- 3.3.2012 10:33:17 >

clock-img

03.03.2012, 11:14

clock-img

LuLu

pencil-img

8910

IZVIRNO SPOROČILO: RAKICA1

vojna AMPAK POŠTENAuser posted image user posted image user posted image user posted image  ZATO SE POTRUDI DA NEBO VEČ JOKA IN ŽALOSTNIH NASMEŠKUuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


Kako pa naj nepošteno shujšam? A misliš, da bom šla na skrivaj na operacijo želodca in liposukcijo? user posted image

clock-img

03.03.2012, 12:45

clock-img

rdečebela

pencil-img

338

uf, pojedla konkretno porcijo kosila - špageti s česnom, poprom in rukolo. fino je blo. že pred kosilom sem spražial domače lešnike (mi gre na živce tista lupinica) in sem se jih že lotila. sedaj se mi bo začelo še spati po vsej verjetnosti, jooooj, kdo se nauči namest mene user posted image ajd, grem skuhat en močen kave in pol pa res grem nazaj za bukve. jooj, ju3 sadni dan, a moj pride z idejo da bi šli s kolegi nekam dol v staro gorico, v eno gostilnico, z megalomanskimi porcijamiuser posted image user posted image kaj bom delala dol, jih gledla kako se bašejo z XXXL ljubljanskim al kaj!!!?? sem mu rekla naj grejo kar sami, pol pa takoj, da joooj, da kak dan bi se lahko mal pregrešila. pa za 8. (spet sadni dan!) sem že tko zmenjena s sestrama in mamo, da gremo na večerjo ker mamo babe praznik user posted image pa najbrž ne bom jedla solatke...
eh, živčna razvalina postajam, se bom zvečer pocartala s sladkim, upam da bo bolje user posted image

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem