cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

RE: Za tiste, ki še...

  
clock-img

01.03.2012, 18:22

clock-img

LuLu

pencil-img

8910

IZVIRNO SPOROČILO: ronja

Pa si sms na glas preberiuser posted image .
Aja, jaz ap tudi ne hujšam - nimam več diete, ker sva s Svitom že v dvoje:). Trenutno imam "dieto" 3 kids, no manuser posted image , pa kar dela zaenkrat...user posted image


A si nam prišla voljo dvigovati? Ali pa vseeno moraš kako kilco dol dati user posted image

clock-img

01.03.2012, 19:53

clock-img

ronja

pencil-img

15289

Prišla sem se zabavatuser posted image . Če še komu zraven voljo dvignem, super, kar se pa kil tiče pa: trenutno jih imam dobrih 58 na 168 cm, torej imam še 2 kili do moje zimske oz. 4 kile do poletne teže - recimo da je ok za 1 mesec po porodu - pa upam, da bo šlo to samo dol, kot pri malihdveh - nisem še nikoli namensko hujšala, pa upam, da mi ne bo treba... Ne bi bil pa ravno konec sveta, če bi imela toliko kil: cote so mi vsaj zimske že prav (poletnih še nisem probavala, je še mraz...) Bi pa seveda vseeno rada prišla nazaj na svojo original (ok, ne original, to je blo 2,5 kileuser posted image ampak normalno od SŠ dalje) težo. Ampak nisem glih tip za diete - to delam samo za svoje otroke, kadar je zdravje v pitanju...

< Sporočilo je popravil ronja -- 1.3.2012 19:58:25 >


_____________________________

http://vecna-optimistka.blogspot.com/

clock-img

01.03.2012, 20:10

clock-img

LuLu

pencil-img

8910

Ti se kar zabavaj user posted image
Mi se tudi...

clock-img

01.03.2012, 20:28

clock-img

Najaa

pencil-img

16801

user posted image Ja, res je.

In kaj ste kej jedle za večerjo? Jaz se ponavljam s tem svojim prepečencem, ampak mi paše. user posted image zdej se pa borim sama s sabo, da ne odprem enga čokoladnega rogljička... mmmm, To be or not to ne? user posted image user posted image

clock-img

01.03.2012, 20:31

clock-img

diana 28

pencil-img

681

Jaz sem zmazala malo piščanca...prsa pečena user posted image in pomarančni sok sem si naredila. Me pa tudi mene nekam vleče, da bi pojedla nekaj sladkega, ne smem niti preveč razmišljat, ker bom kmalu napadla tisto čokolado... user posted image

Jutri sledi tehtanje al kaj? Na tešč?

clock-img

01.03.2012, 20:44

clock-img

Najaa

pencil-img

16801

Ma lahko se jutri tehtamo, če se že moramo. user posted image Da vidimo, kaj smo naredili ta teden.

Pojedla sem eno pomarančo in en kivi. Pridna jaz. user posted image user posted image

Aja, z mojim sva se zmenila, da bova začela laufat. Sam morva še pogruntat, kako uredit z varstvom, da bova lahko šla skupaj. Sam on je včasih ful laufu, jao jaz pa še nikol...

clock-img

01.03.2012, 20:46

clock-img

LuLu

pencil-img

8910

IZVIRNO SPOROČILO: Najaa

In kaj ste kej jedle za večerjo? Jaz se ponavljam s tem svojim prepečencem, ampak mi paše. user posted image zdej se pa borim sama s sabo, da ne odprem enga čokoladnega rogljička... mmmm, To be or not to ne? user posted image user posted image


Jaz sem enkrat in edinkrat imela kao neko dieto s prepečencem in pašteto. 10 let nisem mogla več tega potem jest. bljak mi je bilo.
Kaki rogljiček? Koliko se spomnim ima tam nekje od 300 - 1000 kalorij. Ne seri. To pojej jutri in konec...

clock-img

01.03.2012, 20:49

clock-img

LuLu

pencil-img

8910

Meni se je zdaj začelo... danes je mati prišla na obisk za 3 dni... sarma, pohana kura, sladkarije za deca, juha,... tu mač hrane prinesla. Se kar dobor držim. Nimam glih nekega apetita... bila na sodišče danes in bedno počutje.
Jutri sin roj. dan, v soboto jaz roj. dan... ah, torta še pride... res bo pestro!
Pravi test za mojo voljo user posted image

clock-img

01.03.2012, 20:51

clock-img

Najaa

pencil-img

16801

LuLu ampak danes se prav čuti, da nisi neke vesele volje. Karkoli že imaš, upam da se ti čimprej reši in da daš to addacta.
Pa če maš RD boš pač mal grešila, sej to je normalno. user posted image

clock-img

01.03.2012, 20:53

clock-img

LuLu

pencil-img

8910

IZVIRNO SPOROČILO: Najaa

Ma lahko se jutri tehtamo, če se že moramo. user posted image Da vidimo, kaj smo naredili ta teden.


NE "Ma lahko..."... jutri SE tehtamo. Ti kar pogumno jutri (na tešče seveda user posted image ) stopi na  sovražnika in naj ti pokaže koliko ga mrziš. Čim manj tem bolje user posted image

clock-img

01.03.2012, 20:56

clock-img

LuLu

pencil-img

8910

IZVIRNO SPOROČILO: Najaa

LuLu ampak danes se prav čuti, da nisi neke vesele volje. Karkoli že imaš, upam da se ti čimprej reši in da daš to addacta.
Pa če maš RD boš pač mal grešila, sej to je normalno. user posted image


Rešilo se nikoli ne bo... bivši bo vedno njihov ata user posted image
Za rojstni dan si je mali zaželel tisto čok. torto, ki jo ima rad (beri zaherca) ta pa je meni tudi naj... bo težko. Pa priznam, da je zdaj že 2 dni kaj nisem telovadla. Eh... saj bo. Samo, da se ne zredim, pa magari sem cel teden na tej teži, pa potem spet dol. Se mi ne mudi...

clock-img

01.03.2012, 21:06

clock-img

Najaa

pencil-img

16801


IZVIRNO SPOROČILO: LuLu

IZVIRNO SPOROČILO: Najaa

Ma lahko se jutri tehtamo, če se že moramo. user posted image Da vidimo, kaj smo naredili ta teden.


NE "Ma lahko..."... jutri SE tehtamo. Ti kar pogumno jutri (na tešče seveda user posted image ) stopi na  sovražnika in naj ti pokaže koliko ga mrziš. Čim manj tem bolje user posted image



Neeee, sploh je ne mrzim, prav rada jo imam. že kake pol leta, odkar ne kaže več takih astronomskih cifer. user posted image

No takole se zmenimo, za rojstne dneve se ne držimo nazaj. Jaz se ne bom. user posted image Vsaj kar se alkota tiče ne. user posted image

clock-img

01.03.2012, 21:19

clock-img

LuLu

pencil-img

8910

IZVIRNO SPOROČILO: Najaa


No takole se zmenimo, za rojstne dneve se ne držimo nazaj. Jaz se ne bom. user posted image Vsaj kar se alkota tiče ne. user posted image


Kaki alko? deca, jaz in mati bomo samo. Ni šans, da se ga napijem. V soboto pa še ata pride. Oba starša totalna anti alko tipa.
Ta vikend sta mi rojstna dneva za praznovanje čisto mimo. Mogoče kdaj kasneje, naslednji teden, junija,... vseeno enkrat ga bom že praznovala, ko bom bolj razpoložena.
Pa res že prav pogrešam eno babjo čago in pitje alkohola. Lani za novo leto 2010/11 sem se ga nazadnje napila.

clock-img

01.03.2012, 21:22

clock-img

Najaa

pencil-img

16801

Jaz tudi pogrešam en dober žur. Ma ne sam alko, sej sploh ni treba, da je alko. Tak, da je fajn filing, fešta, muzika...
Kaj da bi šla v petek ali soboto ven žurat pa ne pride v poštev? Gčede na to, da maš mamo pri sebi.

clock-img

01.03.2012, 21:26

clock-img

LuLu

pencil-img

8910

IZVIRNO SPOROČILO: Najaa

Kaj da bi šla v petek ali soboto ven žurat pa ne pride v poštev? Gčede na to, da maš mamo pri sebi.


Zdaj, ko sem ti to pisala mi je kapnilo, da bi lahko user posted image
Čisto sem padla ven iz teh izhodov user posted image
V soboto imam obveznosti zjutraj že ob 8. uri, pa da moje kolegice skup zberem... so iste kot jaz postale... ne verjamem v uspeh user posted image
Bi morale vsaj kak mesec prej načrtovati user posted image ... sem pa že enkrat omenila, če si zasledila, da tu nimam kaj dosti znancev. večina v MB.

clock-img

01.03.2012, 21:50

clock-img

Najaa

pencil-img

16801

Ja pa pejdi v MB. user posted image

clock-img

01.03.2012, 21:51

clock-img

LuLu

pencil-img

8910

IZVIRNO SPOROČILO: Najaa

Ja pa pejdi v MB. user posted image


Danes sem bila... kaj se mene tiče dovolj za naslednjih 10 let

clock-img

02.03.2012, 06:50

clock-img

danyy

pencil-img

558

Jutro, kako ste?
Jaz sem včeraj zvečer jedla polnozrnati corn flaks z mlekom.
Sem se že tehtala in je pokazalo - 0,5 kg (od torka). Sem zadovoljna! user posted image user posted image user posted image user posted image
Zajtrk danes bo rženi kruh+ kak namaz. Za kosilo še ne vem.

clock-img

02.03.2012, 07:04

clock-img

RAKICA1

pencil-img

1925

Dobro jutro evo pa je petek tukaj in naše prvo vaganje meni je pokazalo user posted image user posted image 71,10kguser posted image user posted image user posted image user posted image tako da sem zelo vesela in zadovoljnauser posted image user posted image user posted image user posted image Vsem puncam čestitke za izgubljene kguser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  tudi istim malo manj čestitke saj bo drug teden bolšuser posted image user posted image user posted image user posted image  
Sedaj pa peljem hčerkico v vrtec in potem je čas za jutranjouser posted image

clock-img

02.03.2012, 07:07

clock-img

danyy

pencil-img

558

IZVIRNO SPOROČILO: LuLu

IZVIRNO SPOROČILO: Najaa

Ja pa pejdi v MB. user posted image


Danes sem bila... kaj se mene tiče dovolj za naslednjih 10 let



Kaj pa je narobe z MB?user posted image Jaz sem iz okolice, no pa priznam da mi ni najbolj všeč, razen enega "sladoredarja" z odličnim sladoledom.user posted image

clock-img

02.03.2012, 07:12

clock-img

danyy

pencil-img

558

IZVIRNO SPOROČILO: Najaa

Jaz tudi pogrešam en dober žur. Ma ne sam alko, sej sploh ni treba, da je alko. Tak, da je fajn filing, fešta, muzika...
Kaj da bi šla v petek ali soboto ven žurat pa ne pride v poštev? Gčede na to, da maš mamo pri sebi.




Jaz se tudi prav ne spomnim kdaj sem bila nazadnje kje veni, mislim da že kar kakšni 2 leti miniliuser posted image . Saj imamo kar veliko roj. dnevov in praznovanj, ampak to ni isto.

clock-img

02.03.2012, 07:12

clock-img

cebela2

pencil-img

241

dobro jutrooooo. . res kar dobro, ratujeva počasi prijatelice z majo vago user posted image  mi je pokazala -1,5kg
sem se pa včeraj OOOGGRROOOMMMNNNOOOOO grešila.  .. v slubi sta dva praznovala rd in je bila pica in torta, tako da ..... mahhh. . sem že pozabla dan ko sem na vago stopila.
Danes bom pa pridna. . zdej mi ne paše jest ker sem sita še od včeraj. Malica bo kakšno sadje, kosilo ribica. . za večerjo pa še nevem. . Mogoče mojga nahecam pa greva vn jest . . na hobotnico iz žara

clock-img

02.03.2012, 07:14

clock-img

cebela2

pencil-img

241

IZVIRNO SPOROČILO: danyy

IZVIRNO SPOROČILO: Najaa

Jaz tudi pogrešam en dober žur. Ma ne sam alko, sej sploh ni treba, da je alko. Tak, da je fajn filing, fešta, muzika...
Kaj da bi šla v petek ali soboto ven žurat pa ne pride v poštev? Gčede na to, da maš mamo pri sebi.



Jaz pa kar grem vn z kolegicami, sicer ne se ga napit pa noret. . ampak večerjica mal vinčka pa bla bla bla bla user posted image

Jaz se tudi prav ne spomnim kdaj sem bila nazadnje kje veni, mislim da že kar kakšni 2 leti miniliuser posted image . Saj imamo kar veliko roj. dnevov in praznovanj, ampak to ni isto.

clock-img

02.03.2012, 07:16

clock-img

danyy

pencil-img

558

cebela 2 - user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

clock-img

02.03.2012, 07:19

clock-img

cebela2

pencil-img

241

IZVIRNO SPOROČILO: cebela2

IZVIRNO SPOROČILO: danyy

IZVIRNO SPOROČILO: Najaa

Jaz tudi pogrešam en dober žur. Ma ne sam alko, sej sploh ni treba, da je alko. Tak, da je fajn filing, fešta, muzika...
Kaj da bi šla v petek ali soboto ven žurat pa ne pride v poštev? Gčede na to, da maš mamo pri sebi.



Jaz se tudi prav ne spomnim kdaj sem bila nazadnje kje veni, mislim da že kar kakšni 2 leti miniliuser posted image . Saj imamo kar veliko roj. dnevov in praznovanj, ampak to ni isto.




o sm pa jaz mal zaj.... user posted image
Jaz pa kar grem vn z kolegicami, sicer ne se ga napit pa noret. . ampak večerjica mal vinčka pa bla bla bla bla user posted image

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem