cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

RE: Za tiste, ki še...

  
clock-img

01.03.2012, 09:16

clock-img

LuLu

pencil-img

8910

IZVIRNO SPOROČILO: danyy

Tako, da ne bom izpolnila tvojega "ukaza" LuLu.user posted image - čeprav ne bi imela nič proti, če bi ratalo.user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


Seštevam kile in deke... bo prišel petek, ko boš mogla -5 kg imeti... tisto bo hudič user posted image

clock-img

01.03.2012, 09:34

clock-img

jesensko listje

pencil-img

95

Pozdravljene!

Čudovito vreme je ja. Jaz bi morala pa diplomo pisati....user posted image user posted image user posted image user posted image

Najaa o čem pa ti pišeš? Jaz delam strateški načrt za našo kmetijo in karkoli izračunam se ne izplača delat..... Za večjo motivacjo, a ne.....

Danes sem se zanimala za cepljenje proti klopnemu meningitisu (al kako se že napiše), ugotovila da bomo zapravili 270 € za to!!!! Rabiš tri doze, vsaka je 30 €. Jaz se bom na srečo lahko cepila zastonj - šolski sistematski pregled, ker sem še študentka. Mi je pa svetovala pediatrinja naj se cepimo, ker je na našem območju veliko okuženih klopov, pa še ogromno smo zunaj, živali imamo itd.

Kaj je zdaj to, vse bi nekaj basale v usta user posted image Me prav zanima kaj bo jutri na tehtnici, pomoje ne bo nič drugače kot prejšni teden... Bi morala še malo migati zraven, ne da samo malo manj jem.

Ampak se je prav fino z vami pogovarjat!! Ker imamo iste težaveuser posted image

Uživajte!

clock-img

01.03.2012, 09:50

clock-img

rozilu

pencil-img

1321

jesensko listje, če ti ni predaleč - pelji otroke cepit v LJ: prvi odmerek je zastonj.
http://vizita.si/clanek/novice/brezplacno-cepljenje-proti-klopnemu-meningitisu.html

clock-img

01.03.2012, 10:40

clock-img

RAKICA1

pencil-img

1925

Jesensko listje ja pozanimaj se če se lahko sedaj cepiš ter drugo dozo takoj v 14aprila če lahko dobiš ,ker pri nas v Škofji Loki so organiziral na eno cepivo 10evru manj tako da vsako cepijo je cenej za otroke je 20e, za odrasle pa 23evru

clock-img

01.03.2012, 10:50

clock-img

rdečebela

pencil-img

338

jesensko listej - meni tudi visi nad glavo ta diploma že kar nekaj časa...pa nekako ne najdem motivacije da bi se spravila delat kaj na to temo. naredila naj bi spletno stran za kmetijsko zadrugo. jooooj, ko mi ta čas tko beži, da se mi zdi, da nimam časa niti uredu zadihat! s tem da sem doma ane, kaj šele če bi v službo hodila!!! glede tega klopnega meningitisa sem tud jst slišala da je zastojn, ampak je pol ena mama javla, da so v ljubljani že vse doze pošle (blo jih je na razpolago 500), pri nas se pa še nisem pozanimala, ker je bila ped. na dopustu. bi pa dala tamalo cepit ja, ker tukaj ga stakneš klopa res mimogrede, sam pred hišo stopiš. in ta meningitis skrajno zoprna stvar, sem ga imela pri 6ih letih in borelozo, še zdej jemljem tablete za epilepsijouser posted image
zunaj prelep dan, za izkoristit pred dežjem ki nas čaka naslednji teden. no, jst packam kosilo, danes končno spet mesni dan, goveje zrezke si bom privoščila, za bodočega moža bom nardila še krompir. pa juho za odzad. zajtrk sm kar preskočila, ker sem bila naokoli, potem je bilo pa že mal pozno. popila sem samo kavo. uff, upam da bo vsaj par dekow manj pokazala ju3 tehtnica, čene mi bo spet padla morala, pa se bom začela nazaj basat!

clock-img

01.03.2012, 10:56

clock-img

Barik@

pencil-img

257

aaaa imam tak muskelfiber, da komi noge premikam ... user posted image user posted image user posted image

ČE mi danes kdo reče, naj grem v hrib, ga zatolčem do nafteuser posted image user posted image

clock-img

01.03.2012, 11:43

clock-img

danyy

pencil-img

558

Glede cepljenja proti klopnemu menigitisu - jaz sem vprašala našo pediatrinjo glede tega, pa ni bila ne za in ne proti. Razmišljam pa o tem, ker živimo ob gozdu, pa ogromno smo zunaj. Nisem pa se še odločila če bi ga že letos cepila  ali raje drugo leto. Je pa kar drago.


clock-img

01.03.2012, 11:43

clock-img

danyy

pencil-img

558

IZVIRNO SPOROČILO: LuLu

IZVIRNO SPOROČILO: danyy

Tako, da ne bom izpolnila tvojega "ukaza" LuLu.user posted image - čeprav ne bi imela nič proti, če bi ratalo.user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


Seštevam kile in deke... bo prišel petek, ko boš mogla -5 kg imeti... tisto bo hudič user posted image



user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

clock-img

01.03.2012, 11:46

clock-img

danyy

pencil-img

558

Jaz že tudi kuham kosilo (mnjami, komaj že čakam). Popoldan pa se gremo malo potepat, tako da bo za večerjo verjetno kar jogurt, pa kako sadje.

clock-img

01.03.2012, 12:30

clock-img

Najaa

pencil-img

16801


IZVIRNO SPOROČILO: LuLu

Danes PP začne na svoji Fb strani "Slim & Fit po ločevalno" z ločevalno dieto. Dajejo jedilnike in nasvete. Lahko katera tudi z njimi začne. In še sms:


"Danes proteini. Do konca kosila 3 vitamini, h kosilu kos kruha, po kosilu vroča juha ali čaj ali voda. Večerja pol manj. Miganje obvezno."



Jaz bom tudi spremljala tole. Sem všečkala na fb. Pa ravno danes bo tudi zame beljakovinsko kosilo - piščanec z zeleno solato. To, da sem zjutri pojedla hrenovko v testu bom pa pozabila. user posted image Malica sadje, večerja še ne vem kaj. Miganje pa... s prsti po tipkovnici, ker imam dan rezerviran za diplomo. user posted image

clock-img

01.03.2012, 12:34

clock-img

Najaa

pencil-img

16801

Punce, zakaj se pa skoz tehtate? Men pa sploh ni do tega... Se kar pozabim tehtat. Pol pa vsake toliko stopim na vago, a si predstavljate moje veselje, ko vidim cifro? user posted image user posted image Razen januarja no, takrat po vsem prenažiranju nisem bila prav nič vesela.

jesensko listje, jaz pišem o smeteh. user posted image Res, o ločevanju odpadkov in to. Je zanimiva tema, sam ko se je treba ukvarjat z zakoni, napol spim zraven.
Moja starejša hčerka je cepljenja za klopni men., tamale pa še nismo dali... Moram mal preštudirat... Sicer pa so v Lj pošle zaloge zastonjskega cepiva že davno...

clock-img

01.03.2012, 12:39

clock-img

danyy

pencil-img

558

IZVIRNO SPOROČILO: Najaa

Punce, zakaj se pa skoz tehtate? Men pa sploh ni do tega... Se kar pozabim tehtat. Pol pa vsake toliko stopim na vago, a si predstavljate moje veselje, ko vidim cifro? user posted image user posted image Razen januarja no, takrat po vsem prenažiranju nisem bila prav nič vesela.

jesensko listje, jaz pišem o smeteh. user posted image Res, o ločevanju odpadkov in to. Je zanimiva tema, sam ko se je treba ukvarjat z zakoni, napol spim zraven.
Moja starejša hčerka je cepljenja za klopni men., tamale pa še nismo dali... Moram mal preštudirat... Sicer pa so v Lj pošle zaloge zastonjskega cepiva že davno...



Koliko je bila stara? Je imela kakšne reakcije?

clock-img

01.03.2012, 12:47

clock-img

Najaa

pencil-img

16801

Prvič je bila cepljena pri cca 2,5 letih in ni imela nobene reakcije. Druga doza je bila mislim da čez 1-2 meseca, tretja pa čez eno leto. Zdej imamo mir 5 let.

clock-img

01.03.2012, 15:23

clock-img

LuLu

pencil-img

8910

IZVIRNO SPOROČILO: Barik@

ČE mi danes kdo reče, naj grem v hrib, ga zatolčem do nafteuser posted image user posted image


A greš v hribe? user posted image

Pa zatolči me do nafte, pa bom bogata user posted image

clock-img

01.03.2012, 15:24

clock-img

LuLu

pencil-img

8910

IZVIRNO SPOROČILO: rozilu

jesensko listje, če ti ni predaleč - pelji otroke cepit v LJ: prvi odmerek je zastonj.
http://vizita.si/clanek/novice/brezplacno-cepljenje-proti-klopnemu-meningitisu.html


Ti odmerki so pošli že čez dva dni... Mogoče maja enkrat, da bodo imeli spet.. treba je slediti informacijam lokalnega ZszZszsz-ja user posted image  

clock-img

01.03.2012, 15:25

clock-img

LuLu

pencil-img

8910

IZVIRNO SPOROČILO: Najaa

Punce, zakaj se pa skoz tehtate? Men pa sploh ni do tega...


Zato, ker manj kaže... pa 10x preverim, če je res user posted image
Ampak samo zjutraj.... zvečer jaz tudi pozabim na njo user posted image

clock-img

01.03.2012, 15:47

clock-img

diana 28

pencil-img

681

Se še jaz na hitro oglasim.... user posted image

Včeraj sem bila spet malo na snegu in smučala pač kolikor se je še dalo...saj se že počasi topi  user posted image , sem mogla izkoristit.... Pazila sem pa kaj jem. Za kosilo sem jedla panin in košček čokolade z rižem. user posted image  Za večerjo pa riž s koščki hrenovke. Danes zjutraj pa dva koščka kruha z marmelado(domačo) in za kosilo ječmenko z kruhom in redičem.

Kako ste dugače?.... Jaz sem danes malo paf...Sem včeraj gledala nek film -žalosten (morda ste ga tudi ve) in jokala kot nora... In danes sem že cel dan kot kup drekca. user posted image  Drugič bom kar obrnla na kakšno komedijo.

Drugače pa vidim, da nisem edina, ki piše diplomo. No, jaz jo ne glih zase ampak pomagam sestri. V bistvu kot bi jo sama, ker njej mali fantiček niti ne pusti... user posted image  No, upam da bo kmalu mimo, ker res ni glih ne vem kako zabavno. Pišem pa o računovodstvu oz. stroškovnih mestih. Kmalu bova doktrorirali s sestro user posted image

Lulu-tisti Sms niso slabi. Prvi mi je prav fajn... Ga upoštevam user posted image

clock-img

01.03.2012, 16:37

clock-img

LuLu

pencil-img

8910

Najaa najini Nikici pikici pa sta pa skoraj isto stari, pa isti vzdevek imata user posted image

clock-img

01.03.2012, 16:39

clock-img

LuLu

pencil-img

8910

IZVIRNO SPOROČILO: diana 28

Lulu-tisti Sms niso slabi. Prvi mi je prav fajn... Ga upoštevam user posted image


Ej, super, me res veseli. Nekaterim je fajn takšne stavke brati in se jih dotaknejo. Jaz nisem tak tip. Sem bolj na govor / glas dovzetna, kot na branje... no, razen vašega pisanja user posted image

clock-img

01.03.2012, 17:14

clock-img

LuLu

pencil-img

8910

Kak se že reče taki zbirki nekih stavkov, ki ti kao dajo motivacij in jih imaš na steni zalepljene... vem, da imajo neko ime...

clock-img

01.03.2012, 17:53

clock-img

Najaa

pencil-img

16801


IZVIRNO SPOROČILO: LuLu

Najaa najini Nikici pikici pa sta pa skoraj isto stari, pa isti vzdevek imata user posted image



A tvoja tamala je tudi Nikica pikica? user posted image Ja, naši je ostal vzdevek, ker se je rodila 2 meseca prezgodaj in je res bila mala pikica.
Pa sej starejši je skor 5, kakor moja tavečja.Bi se dobro razumeli. user posted image

clock-img

01.03.2012, 18:07

clock-img

ronja

pencil-img

15289

terim je fajn takšne stavke brati in se jih dotaknejo. Jaz nisem tak tip. Sem bolj na govor / glas dovzetna, kot na branje...


Pa si sms na glas preberiuser posted image .
Aja, jaz ap tudi ne hujšam - nimam več diete, ker sva s Svitom že v dvoje:). Trenutno imam "dieto" 3 kids, no manuser posted image , pa kar dela zaenkrat...user posted image

_____________________________

http://vecna-optimistka.blogspot.com/

clock-img

01.03.2012, 18:15

clock-img

LuLu

pencil-img

8910

IZVIRNO SPOROČILO: Najaa

A tvoja tamala je tudi Nikica pikica? user posted image Ja, naši je ostal vzdevek, ker se je rodila 2 meseca prezgodaj in je res bila mala pikica.
Pa sej starejši je skor 5, kakor moja tavečja.Bi se dobro razumeli. user posted image


Ja moja tudi Nikica pikica. moj sine pa bo jutri 5. Sem že nazaj opazila, da so tu nekje... jap, bi se lepo imeli user posted image

clock-img

01.03.2012, 18:15

clock-img

Najaa

pencil-img

16801


IZVIRNO SPOROČILO: ronja

terim je fajn takšne stavke brati in se jih dotaknejo. Jaz nisem tak tip. Sem bolj na govor / glas dovzetna, kot na branje...


Pa si sms na glas preberiuser posted image .
Aja, jaz ap tudi ne hujšam - nimam več diete, ker sva s Svitom že v dvoje:). Trenutno imam "dieto" 3 kids, no manuser posted image , pa kar dela zaenkrat...user posted image



Uf, pol pa res ne rabiš še diete. user posted image

clock-img

01.03.2012, 18:17

clock-img

LuLu

pencil-img

8910

IZVIRNO SPOROČILO: ronja
Pa si sms na glas preberiuser posted image .


Ja, hehe imaš prav, ampak tudi samogovor me ne gane... mora biti izrečeno v pravem trenutku, času in od prave osebe... To pa se zgodi vsakih 10 let user posted image

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem