cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

RE: Za tiste, ki še...

  
clock-img

28.02.2012, 17:01

clock-img

Barik@

pencil-img

257


IZVIRNO SPOROČILO: LuLu

IZVIRNO SPOROČILO: Najaa


pa rekla sem, da bom šla na DM tek, sam nisem nikol laufala. user posted image Tak da bi bilo treba začet počas... pa se ne spravim. Niti superg nimam, niti trenerke kake solidne...


DM tek smo tu že predelale user posted image  Mislim, da do nobenega zaključka nismo prišle... tak sem bila 5 minut zagreta za to, da sem jih na fb všečkala user posted image
Jaz pa laufanje... no go!


jaz grem user posted image

Teniske si kupi kakšne malo boljše (jaz imam ene adidasove, mi ne odgovarjajo, obute sem imela max 3x jih prodam za male pare ali pa menjam za .... čokolado user posted image hec), trenirka pa ni glih za lavfanje, so boljš legice (magari one iz Lidla, pa če je katera zagreta za tek, priporočam kompresijke "štumfe" do kolen).

clock-img

28.02.2012, 17:07

clock-img

LuLu

pencil-img

8910

IZVIRNO SPOROČILO: Barik@


jaz imam ene adidasove, mi ne odgovarjajo, obute sem imela max 3x jih prodam za male pare ali pa menjam za .... čokolado user posted image hec),


Koliko je številka?

clock-img

28.02.2012, 17:15

clock-img

Barik@

pencil-img

257


IZVIRNO SPOROČILO: LuLu

IZVIRNO SPOROČILO: Barik@


jaz imam ene adidasove, mi ne odgovarjajo, obute sem imela max 3x jih prodam za male pare ali pa menjam za .... čokolado user posted image hec),


Koliko je številka?



emm, morem pogledat .. med 39 in 41 user posted image jih imam v avtu.
so pa črni z roza znakom.

clock-img

28.02.2012, 17:17

clock-img

LuLu

pencil-img

8910

IZVIRNO SPOROČILO: Barik@


emm, morem pogledat .. med 39 in 41 user posted image jih imam v avtu.
so pa črni z roza znakom.


Je razlika 39 ali 41 user posted image
Če bi bile ok, bi jih za kolegico vzela, ko si pač omenjala male pare user posted image
Čokolade ti itak ne bi dala user posted image

< Sporočilo je popravil LuLu -- 28.2.2012 17:18:16 >

clock-img

28.02.2012, 17:20

clock-img

Barik@

pencil-img

257

bom jutri pogledala, trenutno sem sama z malima doma, pa ni šans da grem sama dol, oblačit ju pa ne mislim.
je razlika ja, odvisno od modela.
jaz sem jih imela za en gorski tek, pa me je z njmi razmetalo, ko sem letela dol, da sem se poslovila od njih, potem sem si pa kupila brooks trail teniske, pa so za po hribih zakon.

< Sporočilo je popravil Barik@ -- 28.2.2012 17:29:10 >

clock-img

28.02.2012, 17:24

clock-img

LuLu

pencil-img

8910

IZVIRNO SPOROČILO: Barik@

bom jutri pogledala, trenutno sem sama z malima doma, pa ni šans da grem sama dol, oblačit ju pa ne mislim.


Ja, ja, ko pač boš...

clock-img

28.02.2012, 18:22

clock-img

danyy

pencil-img

558

Evo mene spet.
Sem bila pridna, za kosilo pojedla malo juhe in satarš- pa brez kruha. Tudi na sprehodu smo bili, je pasalo. Sem že tudi razmišljala o teku, pa nimam primernega terena - jaz bi tekla bolj po ravnem, tega pa v okolici nimam. Zdaj edino če sem kam zapeljemuser posted image .
Za večerjo bo samo jogurt.

clock-img

28.02.2012, 18:46

clock-img

LuLu

pencil-img

8910

Za tiste, ki nimate ali niti ne vete kaj je leg magic... lahko telovadite tudi brez njega.
Orodja za vajo:
1. najmanj en otrok v družini - najbolje dva - še bolje, da sta isto težka (lahko tudi odrasla oseba, vendar bo izvedba vaje težja, domače živali odpadejo, razen kak bernardinec)
2. en prostor, kjer ima vsaj 3 m premera
3. če je le možno, naj bodo kakšni elementi v višini 60 cm blizu
4. to bo vse...
Navodila za izvedbo:
1. otrok (ali druga oseba) se vleže na tla za vami, na trebuh
2. z rokami objame vešo nogo
3. začnite z hojo po prostoru, ki sem ga omenila zgoraj
4. vlečete osebo z nogo z čim daljšim korakom
5. po prostoru krožite vsaj 10x
6. v primeru izgube ravnotežja, vam element, ki je visok 60 cm zdaj prav pride.
7. stanje, ki nastane, da bi ostali želeli še, vi pa več ne morete je normalno in razumljivo

clock-img

28.02.2012, 18:48

clock-img

LuLu

pencil-img

8910

jap, leg magic... opravljeno! user posted image

clock-img

28.02.2012, 19:03

clock-img

cebela2

pencil-img

241

user posted image user posted image

clock-img

28.02.2012, 19:59

clock-img

rdečebela

pencil-img

338

evo še moje javljanje.pišuka sm jezna,ta moj dedc mi okupira laptop takoj k stopi skoz vrata :/ zakonsko bi prepovedala ta "avto.net" skenslala bi jo!jst naj se pa tle na mobilcu matram!grrr :/
Dan minil dokaj mirno,tamalo sm po dobrem tednu poslala v vrtec.pišuka,vse pokasira,ta mesc je bla 1tedn v vrtcu!
Za zajtrk je padla bananca,za kosilo sm spesnila super "delišs" pico.testo sm nardila z navadno in polnozrnato moko,gor sm narezala lističe česna (zgoljufala sem s parimi listči sirčka) pokapala z domačim ekstra virgine olivnim oljem,fliklna v pečico.posula s sveže mletim poprom,okrasila z rukolo in pokapala z oljem.njamsi damsi.za večerjo pita iz domačih češp :) in katastrofa,sploh mi ni šla!ostala mi je na krožniku!mislim da sem zbolela!

clock-img

28.02.2012, 20:37

clock-img

Najaa

pencil-img

16801

Hello...
Pojedla sem svojo večerjo, pečena jajca, že ob petih. Ker tista zelenjavna juha je bila ipak premalo, če si cel dan doma. Če grem ven, sem lahko cel dan brez hrane, doma pa no go. No pol sta me punci nahecali za palačinke (beri 5-letnica je vzela posodo, razbila jajce, dala sladkor in moko tak da jaz nisem vidla tak da pol ni blo druga kakor pečt) ampak iz enega jajca jih je res tako malo prišlo, da sta vse sami pojedli, še dobro. user posted image Moja večerja 2 pomaranči in 2 kivija. Pridna sem sam večera še ni konec. user posted image

clock-img

28.02.2012, 20:56

clock-img

LuLu

pencil-img

8910

IZVIRNO SPOROČILO: Najaa

Pridna sem sam večera še ni konec. user posted image


Isto pri meni. Hčera si je zaželela kruh in pašteto in sem ji par koščkov namazala in se niti dotaknila ni. Tisto sem pojedla, potem pa kot hijena navalila še na en kos in si ga namazala. Potem je nastopila tista prava preizkušnja, ki še zdaj traja user posted image
Tak se mi lušta še en kos z pašteto... noro in muka je kak se mu upiram.
Psihično nasilje nad sabo izvajam. Prijavla se bom policiji user posted image
Naj me zaprejo!

clock-img

28.02.2012, 20:59

clock-img

LuLu

pencil-img

8910

Približno čutim odvisnika, ki se odvaja user posted image

clock-img

28.02.2012, 21:40

clock-img

LuLu

pencil-img

8910

Je že mimo kriza. Kolega me je zabaval na gmail čveku in sem čisto pozabla na hrano. Fajn.

clock-img

28.02.2012, 21:50

clock-img

rdečebela

pencil-img

338

jst sm pa na čik letela, smotka smotana, pa tko dobro mi je šlo brez njegauser posted image
pregledala stran ZRSZ, že vidim, da tudi tokrat ne bo niiič, katastrofa s to zaposlitvijo. Spackala sem še sadno solato za ju3 - sadni dan user posted image uf, že sedaj mi kruli, ko se samo spomnim. še dobro, da me je tašča založila z orehovimi jedrci user posted image
mogoče, ampak res MOGOČE, se ju3 spravim laufat. če res ne dobim kakga izgovora user posted image

clock-img

28.02.2012, 21:51

clock-img

rozilu

pencil-img

1321

IME         TRENUTNA TEŽA    - KG     ŽELJENA TEŽA
 
rakica         73,10kg                            60kg
 
lulu            88,00kg             -2user posted image       70kg


kliki           70,00kg                              65kg


diana28    50,00kg                               47kg
 
 
rdečebela  80,00kg                              67kg

barik@
 
cebela2     92,00kg                              68kg
 
danyy            68kg                               55kg
 
jesensko listje 68kg                            60kg
 
poka
 
pebs
 
hhh     62,00kg                                57kg
 
rozilu 58 kg                                      51kg
 
lily 32
 
pričakujeva
 
pelin

 
najaa   73,00kg                               65kg

 
 

 
Prosim ostale punce za podatke za našo razpredilnicouser posted image user posted image user posted image user posted image  Vagamo se vsak petek 2.3.2012
Evo pa se naša tabela prav lepo povni z podatki


< Sporočilo je popravil rozilu -- 28.2.2012 21:52:02 >

clock-img

28.02.2012, 21:54

clock-img

rozilu

pencil-img

1321

Joj, preveč čvekate, ne uspem prebrat user posted image Lulu, jst še vedno samo govorim o hujšanju in še niti slučajno nisem začela user posted image Malo spremljam kako ste pridne in to mi je zaenkrat dovolj :D


clock-img

28.02.2012, 22:00

clock-img

LuLu

pencil-img

8910

rozilu... počakaj, da izgubim še nekaj kil potem pa skupaj 7 dol vdarima user posted image

clock-img

28.02.2012, 22:07

clock-img

rdečebela

pencil-img

338

haha, meni se zdi tko čudno, da bi rade hujšale tiste k maste pod 70kg. najbrž zato, ker jih mam jst že celo večnost 70 in več, pa bi bla zame že amerika, če bi jih imela vsaj 69,9 user posted image no, vsi mi pravijo, da se mi na mojo višino vsi ti odvečni kilogramčki sploh ne poznajo. jst pa vidim vsak gram user posted image in tile šlaufčki okol pasu me že pošteno nervirajouser posted image

clock-img

29.02.2012, 07:15

clock-img

cebela2

pencil-img

241

dobro jutro. . . zvečer pa niste bile tok pridne kot ponavadi . . ste bolj mal naklofale :)

Jaz pa spet v službiuser posted image

Me je pa moj učeri tako razkuru da sm misnla kr kufre spakirat. .. . prokleti dedc. . dans pa vs meden zjutri jaz pa nakoncu z živci.

Kaj boste danes kaj jedle.
Zajtrk jogurt pa kosmiče
Malica sadje
Kosilo ?
Večerja ?? sprehod

clock-img

29.02.2012, 07:30

clock-img

danyy

pencil-img

558

IZVIRNO SPOROČILO: cebela2

dobro jutro. . . zvečer pa niste bile tok pridne kot ponavadi . . ste bolj mal naklofale :)

Jaz pa spet v službiuser posted image

Me je pa moj učeri tako razkuru da sm misnla kr kufre spakirat. .. . prokleti dedc. . dans pa vs meden zjutri jaz pa nakoncu z živci.

Kaj boste danes kaj jedle.
Zajtrk jogurt pa kosmiče
Malica sadje
Kosilo ?
Večerja ?? sprehod




Moški se včasih obnašajo kot da so iz drugega planeta.user posted image


clock-img

29.02.2012, 07:33

clock-img

danyy

pencil-img

558

Dobro jutro, sea večerjo pojedla samo jogurt, pa sem se danes zbudila lačna kot volk.  Sem že zmazala 2 mali rezini rženega kruha z mas
lom in marmelado.
Malice bodo verjetno kar kako sadje, pa mogoče jogurt, za kosilo bo jota, za večerjo pa verjetno tunina solata ali pa zelenjavna rižota.

clock-img

29.02.2012, 08:14

clock-img

RAKICA1

pencil-img

1925

Dobro jutro je čas za jutranjouser posted image  jo še vami pripravimuser posted image user posted image  jo kar potrebujem ker sem imela pestro noč z sinčkom.
Čebelica moški so včasih obupni ker mislijo da se cel svet vrti okrog njih, to je pa vedno da so nasledni dan pa še kakšen dan zraven potem medeniuser posted image user posted image , saj bo bolš nesmeš obupat in potem pasti po hrani.

clock-img

29.02.2012, 08:16

clock-img

HHH

pencil-img

1221

user posted image user posted image user posted image  Pa kaj je zdaj to za en hudič? Kao neki hujšam, kile grejo pa GOR!!!! Mirne duše mi lahko pripopate 0,5 kile na začetno stanje. Hudiča, glih stradat se pa tudi ne moremuser posted image user posted image

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem