cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

RE: Za tiste, ki še...

  
clock-img

28.02.2012, 14:29

clock-img

diana 28

pencil-img

681

Waw... Tudi jaz bi rada, da bi mi ga polepšali.... Samo povej še prosim, če je hudo bolelo in kako so drugi sprejeli. Meni se zdi še vedno tabu...

clock-img

28.02.2012, 14:33

clock-img

RAKICA1

pencil-img

1925




IME         TRENUTNA TEŽA    - KG     ŽELJENA TEŽA
 
rakica         73,10kg                            60kg
 
lulu            88,00kg             -2user posted image       70kg


kliki           70,00kg                              65kg


diana28    50,00kg                               47kg
 
 
rdečebela  80,00kg                              67kg

barik@
 
cebela2     92,00kg                              68kg
 
danyy            68kg                              55kg
 
jesensko listje
 
poka
 
pebs
 
hhh     62,00kg                                57kg
 
rozilu
 
lily 32
 
pričakujeva
 
pelin

 
najaa   73,00kg                               65kg

 
 

 
Prosim ostale punce za podatke za našo razpredilnicouser posted image user posted image user posted image user posted image  Vagamo se vsak petek

clock-img

28.02.2012, 14:35

clock-img

jesensko listje

pencil-img

95

Daaan!

Veste punce kam se morate it pogledat, če vas grozna lakota napade? Postavite se ob avtomobilska vrata!! .... In videle boste, kako bo, če boste jedle in jedle....user posted image user posted image user posted image

Ja jaz počasi začenjam razmišlati kako bi bilo fajn kaj pojest...user posted image Prve dni sem imela samo svojo vitko postavo v mislih, pa sploh nisem bila lačna, sedaj me pa kar nekaj daje. Se moram potruditi.

Pišete pa toliko, da ne morem vsega prebrati! No, saj je prav, dobiš malo volje za hujšanje tukaj, pa še nasmejiš se!

Hvala vam in LP!

clock-img

28.02.2012, 14:37

clock-img

jesensko listje

pencil-img

95

Vidim, da imamo tabelico po novem, moji kg 68, želejena teža 60 kg.

lp

clock-img

28.02.2012, 14:38

clock-img

LuLu

pencil-img

8910

IZVIRNO SPOROČILO: diana 28

Waw... Tudi jaz bi rada, da bi mi ga polepšali.... Samo povej še prosim, če je hudo bolelo in kako so drugi sprejeli. Meni se zdi še vedno tabu...


Pa ne boli tak fejst... je odvisno kak prag bolečine imaš user posted image
Dali so mi lokalno (obakrat isti postopek), prvič še tableto za pomiritev, drugič so jo pozabli user posted image  user posted image , čutiš kak ti struga, pa trga in šiva, ampak to ne boli. Tak čudno je, če se zamisliš kaj ti dela user posted image  Sem pa videla na E! programu na tv-ju, enkrat ponoči, ko so imeli neke lepotne kirurge, pa ponoči pokažejo necenzurirane operacije, točno to kaj so meni delali. Zanimivo. Potem imaš 4-5 dni nos oblepljen, ker se ven cedi gnoj in kri. Nisi glih takrat še lep user posted image
V bolnici sem bila 5 dni. Spanje je hudič, ker prehoda skozi nos ni NIČ! Ampak to spet ne boli user posted image
Kako so drugi sprejeli? Zanimivo vprašanje. Glede, da so mi lepotni popravek naredili že, ko sem se preselila iz rodnega kraja, me ostali kolegi/ce še niso prav videli. Reakcij še nimam pravih. Ni pa tudi zdaj bila taka sprememba, da bi rekel uau!. Jaz jo opazim...
Kaki tabu... daj nehaj no... če imaš denar idi... sama sebi boš bolj všeč. Ne zdi se mi to problem, če ti tak nos predstavlja slabo samopodobo... To delaš samo za sebe in za nobenega drugega. Ti nosiš nos na SVOJEM telesu.

clock-img

28.02.2012, 14:44

clock-img

LuLu

pencil-img

8910

IZVIRNO SPOROČILO: HHH


Ooo, si se le prikazala user posted image
Daj no, saj bo šlo... drži se svoje diete, potem pa na pir proslavljat user posted image

Še nekaj jih pogrešam. Upam, da ni katera obupala... ker koliko se spomnim, tema ni bila nastavljena na samem začetku za hujšanje, ampak za pogovor o njem user posted image

clock-img

28.02.2012, 14:45

clock-img

diana 28

pencil-img

681

Ja, maš prav.... user posted image  Hvala, da si zaupala tvojo izkušnjo. Morda pa res izberem dovolj poguma in kupček denarja....

clock-img

28.02.2012, 14:46

clock-img

LuLu

pencil-img

8910

IZVIRNO SPOROČILO: diana 28

Ja, maš prav.... user posted image  Hvala, da si zaupala tvojo izkušnjo. Morda pa res izberem dovolj poguma in kupček denarja....


Prosim ... user posted image

clock-img

28.02.2012, 14:50

clock-img

RAKICA1

pencil-img

1925




IME         TRENUTNA TEŽA    - KG     ŽELJENA TEŽA
 
rakica         73,10kg                            60kg
 
lulu            88,00kg             -2user posted image       70kg


kliki           70,00kg                              65kg


diana28    50,00kg                               47kg
 
 
rdečebela  80,00kg                              67kg

barik@
 
cebela2     92,00kg                              68kg
 
danyy            68kg                               55kg
 
jesensko listje 68kg                            60kg
 
poka
 
pebs
 
hhh     62,00kg                                57kg
 
rozilu
 
lily 32
 
pričakujeva
 
pelin

 
najaa   73,00kg                               65kg

 
 

 
Prosim ostale punce za podatke za našo razpredilnicouser posted image user posted image user posted image user posted image  Vagamo se vsak petek 2.3.2012
Evo pa se naša tabela prav lepo povni z podatki

clock-img

28.02.2012, 14:56

clock-img

HHH

pencil-img

1221

IZVIRNO SPOROČILO: LuLu

IZVIRNO SPOROČILO: HHH


Ooo, si se le prikazala user posted image
Daj no, saj bo šlo... drži se svoje diete, potem pa na pir proslavljat user posted image

Še nekaj jih pogrešam. Upam, da ni katera obupala... ker koliko se spomnim, tema ni bila nastavljena na samem začetku za hujšanje, ampak za pogovor o njem user posted image



Pa saj jaz se rajši pogovarjam kot hujšamuser posted image

clock-img

28.02.2012, 15:58

clock-img

Barik@

pencil-img

257

Evo me, imam popravljen avto, tako, da Kunigunda prihajam (en "hrib" pri nas) user posted image
Danes za zajtrk sem pojedla en jogurt, kokice user posted image , potem kavo, pa 2 mala sendviča, pa kavo, zdej bo pa kao kosilo, pa bom samo malo juhe ..verjetno.user posted image
Baje imam 75 kg, pa rada bi jih vsaj 10 manj. user posted image

clock-img

28.02.2012, 15:59

clock-img

Barik@

pencil-img

257

Lulu, a kaj pomaga leg magic???

clock-img

28.02.2012, 16:21

clock-img

LuLu

pencil-img

8910

IZVIRNO SPOROČILO: Barik@

Lulu, a kaj pomaga leg magic???


Mogoče prehitro, da bi ti odgovorila. Bolijo me mišice na nogah od ritnih pa do gležnjarskih, ko telovadim user posted image
Bi primerjala to telovadbo, kot če bi ležala na tleh na boku in noge dvignila in jih dajala narazen in skupaj. Edino trebušne ne delajo tak fejst. Je kar dobro, da nadaljujem, ker ta predel na meni je potreben utrditve.

clock-img

28.02.2012, 16:23

clock-img

Najaa

pencil-img

16801


IZVIRNO SPOROČILO: LuLu

Zanimivo se je opazovati... ko sem dobila leg magic sem ga probala in naredila 10x, pa crknila od muk. Potem sem si dala cilj 50x, čez čas 70 in potem 110. Zdaj jih naredim 200. Pa ne boli glih tak, kot prvi dan user posted image

Moram to napisati, ker mi je ful zanimivo...
Kolo in legm... imam v dnevni sobi. Tam pač, kjer je največ placa. Imam pa na levi strani ogledalo na omari, tako sestavljeno v delih. Ko sem na legm..., če se pogledam pod določenim kotom sem taka kot sem, če pa se dam malo nazaj, pa me ogledala zožajo na željeno postavo user posted image
Kot, da bi mi tisti del, ko ni ogledala, en tak trak 5 cm navzdol, nekdo telo izrezal ven. Prav vidim se kakšna bom, ko me bo manj user posted image
Ne rabim povdarit, da sem nonstop nagnjena nazaj, ko telovadim in uživam, ko se gledam v ogledalo user posted image
(skoraj, kot frajerčki v fitnes centrih)



Dobro si tole opisala. user posted image user posted image
Pa super no, sam da mal migaš. Men na tem področju mal manjka... Ne spravim se. Ful rada hitro hodim pa rekla sem, da bom šla na DM tek, sam nisem nikol laufala. user posted image Tak da bi bilo treba začet počas... pa se ne spravim. Niti superg nimam, niti trenerke kake solidne...

clock-img

28.02.2012, 16:31

clock-img

LuLu

pencil-img

8910

IZVIRNO SPOROČILO: Najaa


pa rekla sem, da bom šla na DM tek, sam nisem nikol laufala. user posted image Tak da bi bilo treba začet počas... pa se ne spravim. Niti superg nimam, niti trenerke kake solidne...


DM tek smo tu že predelale user posted image  Mislim, da do nobenega zaključka nismo prišle... tak sem bila 5 minut zagreta za to, da sem jih na fb všečkala user posted image
Jaz pa laufanje... no go!

clock-img

28.02.2012, 16:36

clock-img

Najaa

pencil-img

16801

Sem brala ja. No jaz sem se zmenila s parimi kolegicami že lani, ko sem bila tam sam s tamalima na Oskarjevemu teku in so bile vse zagrete in oh in sploh, pa jaz tudi seveda... sam bolj ko se približuje, bolj se mi zdi, da bom tudi letos sam s tamalima tam. user posted image

clock-img

28.02.2012, 16:37

clock-img

LuLu

pencil-img

8910

IZVIRNO SPOROČILO: Najaa

Niti superg nimam, niti trenerke kake solidne...


Kenijci tudi nimajo super-g, namesto trenerke pa kratke hlače iz 80-tih in navadno spodnjo majico... pa glej kam so pritekli user posted image

clock-img

28.02.2012, 16:41

clock-img

LuLu

pencil-img

8910

IZVIRNO SPOROČILO: Najaa

Sem brala ja. No jaz sem se zmenila s parimi kolegicami že lani, ko sem bila tam sam s tamalima na Oskarjevemu teku in so bile vse zagrete in oh in sploh, pa jaz tudi seveda... sam bolj ko se približuje, bolj se mi zdi, da bom tudi letos sam s tamalima tam. user posted image


Jaz bi tudi tak rada, da se enkrat zbudim in grem laufat. Kot Forrest Gump. Run LuLu , Run...!!! user posted image

clock-img

28.02.2012, 16:42

clock-img

Najaa

pencil-img

16801

Kaj me provociraš? user posted image
Ne, sej vem, to so sam izgovori. Ker moramo tukaj govoriti resnico in samo resnico, povem po resnici, da se mi enostavno ne da. user posted image user posted image Trenutno sem tud sredi pisanja diplome in tisto varstvo, ki ga imam za otroke, raje izkoristim za pisanje. Rit se pa širi. user posted image user posted image

clock-img

28.02.2012, 16:43

clock-img

Najaa

pencil-img

16801


IZVIRNO SPOROČILO: LuLu

IZVIRNO SPOROČILO: Najaa

Sem brala ja. No jaz sem se zmenila s parimi kolegicami že lani, ko sem bila tam sam s tamalima na Oskarjevemu teku in so bile vse zagrete in oh in sploh, pa jaz tudi seveda... sam bolj ko se približuje, bolj se mi zdi, da bom tudi letos sam s tamalima tam. user posted image


Jaz bi tudi tak rada, da se enkrat zbudim in grem laufat. Kot Forrest Gump. Run LuLu , Run...!!! user posted image



On je pa sploh bil car. Začel je tečt, teku je 2 al 4 leta, sem že pozabla koliko, pol mu je pa kliknal in je nehu. user posted image

clock-img

28.02.2012, 16:43

clock-img

cebela2

pencil-img

241


IZVIRNO SPOROČILO: Barik@

Lulu, a kaj pomaga leg magic???



a me katera razsvetli pa mi pove kaj to je :)

clock-img

28.02.2012, 16:44

clock-img

LuLu

pencil-img

8910

IZVIRNO SPOROČILO: Najaa

On je pa sploh bil car. Začel je tečt, teku je 2 al 4 leta, sem že pozabla koliko, pol mu je pa kliknal in je nehu. user posted image


user posted image  
Mi smo pa tam, ko je on končal... pri tistem kliku user posted image

clock-img

28.02.2012, 16:44

clock-img

cebela2

pencil-img

241

aha stric googl povedal :)

clock-img

28.02.2012, 16:46

clock-img

LuLu

pencil-img

8910

IZVIRNO SPOROČILO: cebela2


a me katera razsvetli pa mi pove kaj to je :)


Jaz tudi nisem tega vedla pred 1 mesecem, a babnice so se o tem že leta 2008 pisale po forumih user posted image
Evo link:

http://www.google.si/search?q=leg+magic&hl=sl&biw=1024&bih=600&prmd=imvns&tbm=isch&tbo=u&source=univ&sa=X&ei=yfZMT-mXFNG5hAfkv-UX&sqi=2&ved=0CDkQsAQ

clock-img

28.02.2012, 16:47

clock-img

LuLu

pencil-img

8910

IZVIRNO SPOROČILO: cebela2

aha stric googl povedal :)


user posted image

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem