cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

RE: Za tiste, ki še...

  
clock-img

28.02.2012, 12:39

clock-img

cebela2

pencil-img

241

jaz pa iz sprehoda, pa še kosilo sem si naredila. . domači brezglutenski rezanci (hvala tašča :) ) z paradižnikovo mezgo . . ampak še neki mi manjka user posted image

Sem vidla da se pogovarjate o vodi. . pravilno naj bi bilo 1l na 25kg telesne teže. . .se pravi če imate 75kg = 3l . . preveč tekočine pa ni uredu ker ti splakne vse vitamine in minerale. . tako da ne pretiravajte.

clock-img

28.02.2012, 12:40

clock-img

RAKICA1

pencil-img

1925

Potem imam jaz 3l dovolj na dan samo men organizem hoče vodo in sem oreng žejna zato jo tudi toliko spijem

clock-img

28.02.2012, 12:41

clock-img

danyy

pencil-img

558

IZVIRNO SPOROČILO: LuLu

IZVIRNO SPOROČILO: RAKICA1

Moje današne kosilo, solata notri sem dala krompir in kuhana jajčka user posted image user posted image


Imam tudi pripravljeno solato s tuno za kasneje... preden deca pridejo, ker onadva bosta jedla sirove štruklje in puranje čevape/kuglice... nekaj takega si bom izmislila.
Meni bo to preveč. Moram prej jesti. Ne smem jima lačna kuhat in dati kosilo. Ker potem ne bo za njiju nič ostalo user posted image



Jaz pa naredim kar za vse enako kosilo, razen če z možem jema kaj takega kar ni za malega, potem dobi on svoje kosilo.
Ker jemo vedno skupaj, ko mož pride domov (okoli 15.30) se bom mogla kar organizirat da kosilo primerno za vse.
Tako, da jaz imam zajtrk, 2 malici do kosila (sadje), kosilo, večerjo.

clock-img

28.02.2012, 12:46

clock-img

danyy

pencil-img

558

Jaz sem tudi zelo žejna in non stop pijem (hecno- ko sem se basala s čipsi in podobno nisem bila tako žejnauser posted image ).

Jaz se tudi rada do sitega najem, ker dugače samo iščem po hladilniku. Ampak sedaj bom pa mogla pojest neke zmerne porcije, saj čez čas se bo verjetno želodec navadil. Ker pred nosečnostjo nisem nikoli pojedla cele pizze ( polovico sem komaj zmazala), zdaj zmažem celo brez težav - tako da če se je trebušček navadil veliko hrane, se bo pa moral tudi na manj.

clock-img

28.02.2012, 12:46

clock-img

cebela2

pencil-img

241


IZVIRNO SPOROČILO: RAKICA1

Potem imam jaz 3l dovolj na dan samo men organizem hoče vodo in sem oreng žejna zato jo tudi toliko spijem



rakica . . nočem te strašit ali kar koli drugega. . mogoče je res telo navajeno dobit toliko količine vode oz tekočine. . ampak da ni kaj zdravstveno. . sladkorne bolnike skoz žeja pa posledično dežurajo na WCju . . Imam kolegico ki so ji na tak način ugotovili sladkorno, je bila skozi žejna.

clock-img

28.02.2012, 12:49

clock-img

danyy

pencil-img

558

IZVIRNO SPOROČILO: cebela2


IZVIRNO SPOROČILO: RAKICA1

Potem imam jaz 3l dovolj na dan samo men organizem hoče vodo in sem oreng žejna zato jo tudi toliko spijem



rakica . . nočem te strašit ali kar koli drugega. . mogoče je res telo navajeno dobit toliko količine vode oz tekočine. . ampak da ni kaj zdravstveno. . sladkorne bolnike skoz žeja pa posledično dežurajo na WCju . . Imam kolegico ki so ji na tak način ugotovili sladkorno, je bila skozi žejna.



Tudi pri mojem bratu je bilo tako, je v 14 dneh shujšal za 17 kg. Pa ni hotel k zdravniku, potem pa je v službi omedlel.

clock-img

28.02.2012, 12:55

clock-img

cebela2

pencil-img

241

a ima sladkorno?
ja, je treba poslušati tudi telo in opazovat spremembe. . Jaz sem se pred cca 10l zredila v manj kot letu za 35kg. . no in so mi ugotovili hipotirozo (nepravilno delovanje ščitnice) tako da tudi zaradi tega nevem kako bom shujšala, ker mi skoz niha. . . ampak se nedam user posted image

clock-img

28.02.2012, 13:01

clock-img

danyy

pencil-img

558

Ja, moj brat jo ima. Je na inzulinu in dieti ( hrana draga kot žafran). Bi pa naj bila dedna, ampak je nihče v sorodrstvu nima.user posted image

clock-img

28.02.2012, 13:02

clock-img

Najaa

pencil-img

16801


IZVIRNO SPOROČILO: LuLu

IZVIRNO SPOROČILO: Najaa


Pol pa v krizi tamalima "kradem" sladkarije user posted image


Maatiii!!! Kaj pa delaste?! Saj ti bodo deca vrnila čez nekaj let, ko te bosta klicala "debela baba" user posted image
Meni sta že oba rekla "stara baba" (joj, kak jima je to bilo smešno user posted image )... ko bosta pa ločevala ljudi na debele in suhe (prej ali slej se bosta tega zavedala, da se tudi tak ločujemo, žal...) , bom pa "debela baba" user posted image
No, ne bom, ker bo shujšala...  user posted image  (bi pa lahko bila )



user posted image Pa ne no, zdej si me pa čist zdepresirala!! user posted image Ah ne, še več volje si mi dala za hujšat user posted image

clock-img

28.02.2012, 13:03

clock-img

LuLu

pencil-img

8910

Smo pa naklamfale strani... 30 jih bo kmalu.
Tisti dve temi na hujšanju... ena je začela septembra, ena decembra... še malo pa jih bomo dohiteli user posted image

clock-img

28.02.2012, 13:03

clock-img

Najaa

pencil-img

16801


IZVIRNO SPOROČILO: RAKICA1

IZVIRNO SPOROČILO: Najaa

RAKICA, tud moji dve večni problemi z ušesi. user posted image Sej če bom kdaj jamrala še zarad tega, ne me ven zabrisat. Sem včasih čist na koncu že...


Ja ušesa so problem oreng pri meni je star 19m in mu vedno na desno uho udar tko da se zliva vse ven in mu samo antibiotiki pomagajo , ko sva šla pa na orl je pa rekla da to ni nič narobi da mu operacije nebodo naredili ker se to radu ponavla pa da ti kritično



No moja tavečja je bila dec. na operaciji žrelnice in kar se tiče ušes je boljše, s eje pa zadeva preselila na mendeljne... tak da smo prišli z dežja pod kap. user posted image Je pa bila op. nujna, ker je otrok že zelo slabo slišal.

LuLu, sem probala z vsem živim in neživim, tud z natreskom pa je bilo na koncu vedno treba po zdravila, ker je bila zadeva vedno bakterijska.

clock-img

28.02.2012, 13:04

clock-img

LuLu

pencil-img

8910

IZVIRNO SPOROČILO: Najaa


user posted image Pa ne no, zdej si me pa čist zdepresirala!! user posted image Ah ne, še več volje si mi dala za hujšat user posted image


Rada to delam... depresiram ljudi in posledično shujšajo user posted image  
user posted image

clock-img

28.02.2012, 13:05

clock-img

Najaa

pencil-img

16801

No jaz sem mela sladkorno, nosečniško, pa nisem bila nič kaj več žejna. Sem pa zdej kadar se držim luninega posta in pijem ful vode, skoz žejna. user posted image Mogoče več ko spiješ bolj si žejen.user posted image

clock-img

28.02.2012, 13:06

clock-img

Najaa

pencil-img

16801

IZVIRNO SPOROČILO: LuLu

IZVIRNO SPOROČILO: Najaa


user posted image Pa ne no, zdej si me pa čist zdepresirala!! user posted image Ah ne, še več volje si mi dala za hujšat user posted image


Rada to delam... depresiram ljudi in posledično shujšajo user posted image  
user posted image



user posted image user posted image Tudi moj mož ima tak vpliv name.

< Sporočilo je popravil Najaa -- 28.2.2012 13:07:25 >

clock-img

28.02.2012, 13:07

clock-img

LuLu

pencil-img

8910

IZVIRNO SPOROČILO: Najaa

Mogoče več ko spiješ bolj si žejen.user posted image


Pa ni vrag, da ni tudi nekaj na tem... Imam litersko flašo nonstop pri sebi in kak se mi majčkeno usta "posušijo" spijem vodo. In to je na vsakih 10-20 minut. Sicer se popoldan in zvečer malo zaustavi ta potreba.

clock-img

28.02.2012, 13:09

clock-img

LuLu

pencil-img

8910

IZVIRNO SPOROČILO: Najaa

user posted image user posted image Tudi moj mož ima tak vpliv name.


Ker ga jaz nimam... sem si to sama delala user posted image

Zdaj pa že bedarije pišem user posted image  user posted image

clock-img

28.02.2012, 13:25

clock-img

LuLu

pencil-img

8910

Zanimivo se je opazovati... ko sem dobila leg magic sem ga probala in naredila 10x, pa crknila od muk. Potem sem si dala cilj 50x, čez čas 70 in potem 110. Zdaj jih naredim 200. Pa ne boli glih tak, kot prvi dan user posted image

Moram to napisati, ker mi je ful zanimivo...
Kolo in legm... imam v dnevni sobi. Tam pač, kjer je največ placa. Imam pa na levi strani ogledalo na omari, tako sestavljeno v delih. Ko sem na legm..., če se pogledam pod določenim kotom sem taka kot sem, če pa se dam malo nazaj, pa me ogledala zožajo na željeno postavo user posted image
Kot, da bi mi tisti del, ko ni ogledala, en tak trak 5 cm navzdol, nekdo telo izrezal ven. Prav vidim se kakšna bom, ko me bo manj user posted image
Ne rabim povdarit, da sem nonstop nagnjena nazaj, ko telovadim in uživam, ko se gledam v ogledalo user posted image
(skoraj, kot frajerčki v fitnes centrih)

clock-img

28.02.2012, 13:57

clock-img

diana 28

pencil-img

681

IZVIRNO SPOROČILO: LuLu

Kolo in legm... imam v dnevni sobi. Tam pač, kjer je največ placa. Imam pa na levi strani ogledalo na omari, tako sestavljeno v delih. Ko sem na legm..., če se pogledam pod določenim kotom sem taka kot sem, če pa se dam malo nazaj, pa me ogledala zožajo na željeno postavo user posted image
Kot, da bi mi tisti del, ko ni ogledala, en tak trak 5 cm navzdol, nekdo telo izrezal ven. Prav vidim se kakšna bom, ko me bo manj user posted image
Ne rabim povdarit, da sem nonstop nagnjena nazaj, ko telovadim in uživam, ko se gledam v ogledalo user posted image
(skoraj, kot frajerčki v fitnes centrih)



user posted image  Ta je res dobra.... Se te prav predstavljam kako si ves čas nagnjena nazaj...A si sigurna, da delaš pravilno vaje, al se samo občuduješ? user posted image user posted image

clock-img

28.02.2012, 14:02

clock-img

LuLu

pencil-img

8910

IZVIRNO SPOROČILO: diana 28

A si sigurna, da delaš pravilno vaje, al se samo občuduješ? user posted image user posted image


Vse skupaj. Prav všeč sem si user posted image
Na koncu pa zadihana in vse mišice bolijo. Vse je po reglcih user posted image

clock-img

28.02.2012, 14:03

clock-img

diana 28

pencil-img

681

Tako naredim tudi jaz včasih z mojim nosom user posted image  Si ga na kakšni sliki kar popravim in se občuduje kako sem lepa. Za operacijo nimam poguma-ga še zbiram user posted image

< Sporočilo je popravil diana 28 -- 28.2.2012 14:05:29 >

clock-img

28.02.2012, 14:04

clock-img

cebela2

pencil-img

241

hahahaha user posted image user posted image user posted image no sem misnla da imam samo jaz take fore. . .jaz imam pa problem z trebuhom

clock-img

28.02.2012, 14:05

clock-img

LuLu

pencil-img

8910

IZVIRNO SPOROČILO: diana 28

Tako naredim tudi jaz včasih z mojim nosom user posted image  Si ga na kakšni slikikar popravim in se občuduje kako sem lepa. Za operacijo nimam poguma-ga še zbiram user posted image


Zakaj pa operacija? jaz sem bila 2x na operaciji nosa...

clock-img

28.02.2012, 14:08

clock-img

diana 28

pencil-img

681

Ker je malo -kako bi ga opisala user posted image ...turški ... user posted image user posted image  velik user posted image   in še zvit malo v levo ....čudo v glavnem

Ma ti si bila na operaciji zaradi zloma al  si ga samo polepšala??

clock-img

28.02.2012, 14:20

clock-img

LuLu

pencil-img

8910

IZVIRNO SPOROČILO: diana 28

Ma ti si bila na operaciji zaradi zloma al  si ga samo polepšala??


Hudiča RR! Cel post se mi je zabrisal...
Eh, na kratko...
Prvič zaradi ozkega prehoda in premaknjen je bil v levo. So ga zravnali. Drugič pa še malo zravnali in tudi lepotno popravili. Tak bolj okrogel je bil na vrhu.
To je to... je bilo še več napisano, pa ni več user posted image

< Sporočilo je popravil LuLu -- 28.2.2012 14:23:59 >

clock-img

28.02.2012, 14:29

clock-img

HHH

pencil-img

1221

user posted image user posted image user posted image  Babe, ve boste shujšale samo v prstne blazinice!!! Koliko ste pa natipkale od petka!!!! Ne grem vsega brat, ker pa vidim, da ste me naheftale na tabelo, ponižno priznavam svoje grehe in še bolj ponižno momljam skromne želje:
trenutna teža 62kg
željena teža 57kg.

Moram pa se pohvaliti: od petka sem na dveh dijetah: "manj žri" in "parklje stran od čokolade" in sem ful pridna! Rezultatov na vagi pa še niuser posted image .

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem