cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

RE: Za tiste, ki še...

  
clock-img

28.02.2012, 11:23

clock-img

LuLu

pencil-img

8910

Ta prekleta voda... grem v trgovino, v veli center pa ni vrag, da me takoj pritisne na wc, pa čeprav sem obuta in oblečena šla doma odtočit. Sploh iz bajte ne moreš, če preveč piješ (vode seveda user posted image )
Pa v trgovini 50-ka šla blagajničarki. Pa imam samo za danes za kosilo, ostalo so pa moji nadomestki za šunke in slanine in čokolade in kruh...
Vse, kar je zdravo in tudi (zamisli!) dobro... tak nabijejo cene. Potem pa cel svet - država - občina - vrtci,... pozivajo k zdravemu prehranjevanju. Kak? Bankrotiraš, ker trgovci že vedo kje ceno nabit.
Uh, kak sem jezna! Zapravila sem za mesečno članarino za fitnes! V roku pol ure!
Ljudem bi morali ali znižati to hrano ali pa dati mesečne dodatke za zdravje!
A vino pa dobiš za 1 euro... Nekaj smrdi v državi naši...

clock-img

28.02.2012, 11:24

clock-img

RAKICA1

pencil-img

1925





IME         TRENUTNA TEŽA    - KG     ŽELJENA TEŽA
 
rakica         73,10kg                            60kg
 
lulu            88,00kg             -2user posted image       70kg


kliki           70,00kg                              65kg


diana28    50,00kg                               47kg
 
 
rdečebela  80,00kg                              67kg

barik@
 
cebela2     92,00kg                              68kg
 
danyy            68kg                              55kg
 
jesensko listje
 
poka
 
pebs
 
hhh
 
rozilu
 
lily 32
 
pričakujeva
 
pelin

 
najaa   73,00kg                               65kg

 
 

 
Prosim ostale punce za podatke za našo razpredilnicouser posted image user posted image user posted image user posted image  Vagamo se vsak petek
[/quote]

clock-img

28.02.2012, 11:25

clock-img

RAKICA1

pencil-img

1925

IZVIRNO SPOROČILO: LuLu

IZVIRNO SPOROČILO: Najaa

Če me sprejmete, se pridružim, ker res rabim motivacijo.


Oooo, glej, no še tebe smo dobili? user posted image
Super, kar z nami po Kristusovi poti  user posted image



Ja nas je vsak dan več in večuser posted image user posted image user posted image user posted image kar je tudi prov da imamo več motivacijeuser posted image user posted image user posted image user posted image
Ja  jaz sem že spila 2,5l vode danes in wc obiskujem rednouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image sem že dežurna na njemuuser posted image user posted image user posted image

clock-img

28.02.2012, 11:38

clock-img

Najaa

pencil-img

16801

IZVIRNO SPOROČILO: LuLu

IZVIRNO SPOROČILO: Najaa

Če me sprejmete, se pridružim, ker res rabim motivacijo.


Oooo, glej, no še tebe smo dobili? user posted image
Super, kar z nami po Kristusovi poti  user posted image



Ja, res je Kristusova pot, sploh zvečer, ko moj odpira razne čipse in piškote... Sam neki ga zadnje čase špika pri srcu in je rekel, da bo tudi on bolj zdravo jedel. Bomo vidli.

Glede vode - pred hmmm, ene 6-7 leti, ko sem prvič šla na "resno" dieto, sem spila ene 5-6 litrov vode na dan pa so me po parih dneh začele ledvice bolet. Pol sem pa nekje brala, da preveč tud ni dobro obremenit ledvice. Tak da pri meni je 3 litre na dan čisto dosti.

< Sporočilo je popravil Najaa -- 28.2.2012 11:40:30 >

clock-img

28.02.2012, 11:43

clock-img

LuLu

pencil-img

8910

IZVIRNO SPOROČILO: Najaa

ko moj odpira razne čipse in piškote...

Glede vode - pred hmmm, ene 6-7 leti, ko sem prvič šla na "resno" dieto, sem spila ene 5-6 litrov vode na dan pa so me po parih dneh začele ledvice bolet. Pol sem pa nekje brala, da preveč tud ni dobro obremenit ledvice. Tak da pri meni je 3 litre na dan čisto dosti.


Nehajta kupovati take prigrizke... to je prvo, kar naredita user posted image
Za vodo so vedno govorili/pisali, da je dovolj 1,5 - 2 l na dan. Toliko telo potrebuje. Nikjer res nisem prebrala, da bi naj spili 5 litrov ali 4...

clock-img

28.02.2012, 11:43

clock-img

Najaa

pencil-img

16801

LuLu ja, zdrava hrana je draga. user posted image

Jaz pa ravno kuham zelenjavno juho in to bo to za kosilo. Tamala je doma, ker je bolana in ona itak najraje je juhce, meni bo pa tudi pasalo.
Večerja? Hmmm, moram kupit PZ prepečenec, ta mi najbolj paše zvečer, pa kak sirni namaz gor in jogurt.

clock-img

28.02.2012, 11:45

clock-img

Najaa

pencil-img

16801


IZVIRNO SPOROČILO: LuLu

IZVIRNO SPOROČILO: Najaa

ko moj odpira razne čipse in piškote...

Glede vode - pred hmmm, ene 6-7 leti, ko sem prvič šla na "resno" dieto, sem spila ene 5-6 litrov vode na dan pa so me po parih dneh začele ledvice bolet. Pol sem pa nekje brala, da preveč tud ni dobro obremenit ledvice. Tak da pri meni je 3 litre na dan čisto dosti.


Nehajta kupovati take prigrizke... to je prvo, kar naredita user posted image
Za vodo so vedno govorili/pisali, da je dovolj 1,5 - 2 l na dan. Toliko telo potrebuje. Nikjer res nisem prebrala, da bi naj spili 5 litrov ali 4...



ja sej, nehat kupovat, sam kaj ko on kar meče te čipse not... Pa jaz nikoli nisem bila za slano, sem bolj za sladko in tega sem se že odvadila kupovat. Pol pa v krizi tamalima "kradem" sladkarije user posted image

clock-img

28.02.2012, 11:49

clock-img

LuLu

pencil-img

8910

IZVIRNO SPOROČILO: Najaa

LuLu ja, zdrava hrana je draga. user posted image

Jaz pa ravno kuham zelenjavno juho in to bo to za kosilo. Tamala je doma, ker je bolana in ona itak najraje je juhce, meni bo pa tudi pasalo.
Večerja? Hmmm, moram kupit PZ prepečenec, ta mi najbolj paše zvečer, pa kak sirni namaz gor in jogurt.


Ja, je draga... samo jezna sem, ker se tak norca delajo iz ljudi. Pa saj 70% ljudi nima denarja za tako hrano. Pa neke letake delijo, pa na tv-ju opozarjajo, pa vse bolezni, ki grozijo.
To je meni čisto jeb*** v glavo navadno rajo. Pardon moji francoščini...

Jaz sem tudi zdaj juho jem... že drugi krožnik user posted image
Eh, ni panike, ker vem kaj je noter... nič maščob user posted image

Jaz tudi prakticiram prepečenec pz, pa sirni namaz gor. Ni glih šunka in makovka, ampak nasiti pa... pa še tak damsko - fino se počutim, ko take male kruhece jem, pa z dvema prstkoma držim user posted image

clock-img

28.02.2012, 11:53

clock-img

LuLu

pencil-img

8910

IZVIRNO SPOROČILO: Najaa


Pol pa v krizi tamalima "kradem" sladkarije user posted image


Maatiii!!! Kaj pa delaste?! Saj ti bodo deca vrnila čez nekaj let, ko te bosta klicala "debela baba" user posted image
Meni sta že oba rekla "stara baba" (joj, kak jima je to bilo smešno user posted image )... ko bosta pa ločevala ljudi na debele in suhe (prej ali slej se bosta tega zavedala, da se tudi tak ločujemo, žal...) , bom pa "debela baba" user posted image
No, ne bom, ker bo shujšala...  user posted image  (bi pa lahko bila )

clock-img

28.02.2012, 11:54

clock-img

Najaa

pencil-img

16801

user posted image damsko ja...
Dober tek! Kakšno juho si pa naredila?
Jaz sem sam krompir, korenje in grah noter vrgla. Neki bo že... user posted image

clock-img

28.02.2012, 11:58

clock-img

LuLu

pencil-img

8910

IZVIRNO SPOROČILO: Najaa

user posted image damsko ja...
Dober tek! Kakšno juho si pa naredila?
Jaz sem sam krompir, korenje in grah noter vrgla. Neki bo že... user posted image


Jaz jo imam še od nedelja. Deca sta mi nekaj štrajkala, pa jo je dosti ostalo. Nič posebnega... kurja prsa, korenček, cvetača in ostala potrebna zelenjava.

clock-img

28.02.2012, 11:59

clock-img

RAKICA1

pencil-img

1925

Evo jaz tudi pripravljam kosilouser posted image user posted image user posted image samo pri meni nebo juhauser posted image user posted image  danes moram prej narediti kosilo ker hčerka nemore vjeti avtobus za domov in morem po njo ker ima uro flavte, drug pa pride z avtobusom, moj najmanši sinček je tudi bolan in potem morem klicati njegovo zdrovnico , da ga peljem da ga pogleda ker njemu vedno udari na uho in to oreng da mu gnoj ven tečeuser posted image user posted image user posted image

clock-img

28.02.2012, 12:00

clock-img

danyy

pencil-img

558


IZVIRNO SPOROČILO: Najaa

Da nadaljujem, tamala me je neki rabla... V glavnem, jaz sem glavno že dala dol, pa moram rečt da se nisem neki pretegnila. Držala sem se tega, da sem ločevala in ne nujno po dnevih, važno da nisem jedla B in OH skupaj. Pa zvečer sem ponavadi jedla beljakovine, ker kot pravi Poka (BTW si prava enciklopedija zdrave prehrane user posted image ), je res, da ti ustavijo željo po sladkem. Če je bila kriza,sem se pa tud pregrešila. Hujšala sem tako,da nisem bila preveč oškodovana in pri dveh malih otrokih nisem stradala.
Rada bi zgubila še ene 5 kil, da grem končno pod magično mejo 70 kil. user posted image



Kaj si pa jedla? Malo zbiram ideje.user posted image
Aja, pa dobrodošla!user posted image

clock-img

28.02.2012, 12:02

clock-img

Najaa

pencil-img

16801

RAKICA, tud moji dve večni problemi z ušesi. user posted image Sej če bom kdaj jamrala še zarad tega, ne me ven zabrisat. Sem včasih čist na koncu že...

clock-img

28.02.2012, 12:05

clock-img

Najaa

pencil-img

16801


IZVIRNO SPOROČILO: danyy


IZVIRNO SPOROČILO: Najaa

Da nadaljujem, tamala me je neki rabla... V glavnem, jaz sem glavno že dala dol, pa moram rečt da se nisem neki pretegnila. Držala sem se tega, da sem ločevala in ne nujno po dnevih, važno da nisem jedla B in OH skupaj. Pa zvečer sem ponavadi jedla beljakovine, ker kot pravi Poka (BTW si prava enciklopedija zdrave prehrane user posted image ), je res, da ti ustavijo željo po sladkem. Če je bila kriza,sem se pa tud pregrešila. Hujšala sem tako,da nisem bila preveč oškodovana in pri dveh malih otrokih nisem stradala.
Rada bi zgubila še ene 5 kil, da grem končno pod magično mejo 70 kil. user posted image



Kaj si pa jedla? Malo zbiram ideje.user posted image
Aja, pa dobrodošla!user posted image




Ok, niso bile SAMO beljakovine user posted image ker meni sam sir in jogurt... ne vem, ne morem, ker od tega res nisem sita. Kot sem rekla, ponavad kak sirni namaz na prepečenec (polnozrnati) in jogurt (mogoče 0,1% maščobe ali pa 3,5, odvisno kaj je v hladilniku). Poleti in jeseni sem si pogosto naredila mešano solato s tuno - zelena solata, paprika, koruza, fižol, sir na kocke narezan, kumara in tuna čez. Čeprav to sem raje prakticirala za kosilo in zraven kos PZ kruha. Lahko za večerjo ješ tudi jajca (trdo kuhana) in zraven solato. zdej bo regrad kmalu pa ješ regrad z jajcem... Če mal poštudiraš, kaj so beljakovine, je idej veliko. Sam jaz sem res prepečenec zraven včasih, ker če bi sam sir, me to ne nasiti.

clock-img

28.02.2012, 12:06

clock-img

RAKICA1

pencil-img

1925

IZVIRNO SPOROČILO: Najaa

RAKICA, tud moji dve večni problemi z ušesi. user posted image Sej če bom kdaj jamrala še zarad tega, ne me ven zabrisat. Sem včasih čist na koncu že...


Ja ušesa so problem oreng pri meni je star 19m in mu vedno na desno uho udar tko da se zliva vse ven in mu samo antibiotiki pomagajo , ko sva šla pa na orl je pa rekla da to ni nič narobi da mu operacije nebodo naredili ker se to radu ponavla pa da ti kritično

clock-img

28.02.2012, 12:08

clock-img

LuLu

pencil-img

8910

IZVIRNO SPOROČILO: Najaa

RAKICA, tud moji dve večni problemi z ušesi. user posted image Sej če bom kdaj jamrala še zarad tega, ne me ven zabrisat. Sem včasih čist na koncu že...


A tisti uhec / natresk uporabljata kaj?
Mojima je pomagal.

Nobenega ne mečemo ven, smo vabimo noter. Jaz sem tudi že tu opozorila, da bo to mogoče včasih moj dnevnik za pič*** nad svetom, cenami v trgovini user posted image , pa še se bo kaj našlo...
Ja kak pa naj hujšamo, če imamo skrbi. Prvo to iz sebe, pa smo že takoj kako kilo (beri... tono) lažje user posted image

clock-img

28.02.2012, 12:13

clock-img

LuLu

pencil-img

8910

IZVIRNO SPOROČILO: Najaa

Ok, niso bile SAMO beljakovine user posted image  

ker če bi sam sir, me to ne nasiti.


Ne lažemo na tej temi!!! user posted image


Evo... eno filizofsko vprašanje, ker meni to mati hoče dopovedati, pa ne razumem najbolj user posted image
 
Zakaj se moramo najesti, da smo siti? Ker to ponavadi pomeni dosti hrane... več, kot če bi jedli, da nismo lačni. Jaz tu vidim razliko med biti sit in ne biti lačen...

Katerakoli?
Zdaj imam čas brati vaše filozofiranje... kar napišite  (a sem dovolj povdarila? user posted image )

clock-img

28.02.2012, 12:18

clock-img

LuLu

pencil-img

8910

IZVIRNO SPOROČILO: LuLu

Zakaj se moramo najesti, da smo siti? Ker to ponavadi pomeni dosti hrane... več, kot če bi jedli, da nismo lačni. Jaz tu vidim razliko med biti sit in ne biti lačen...


Da me lažje razumete kaj sprašujem primer:

Jaz sem se zdaj NA-jedla juhe (dva krožnika) nisem je "samo" jedla.

clock-img

28.02.2012, 12:22

clock-img

danyy

pencil-img

558

Najaa hvala za ideje, res jih je veliko samo spomnit se moram.user posted image

Jaz pa kuham govejo juho, pa satraš bom naredila. Za večerjo pa še ne vem kaj bom.

clock-img

28.02.2012, 12:24

clock-img

RAKICA1

pencil-img

1925

Ja jaz pojem toliko da sem sita, nikoli nejem da sem presita ker je to višek oreng višek dostikrat znam tudi pustiti v krožniku če vidim da je preveč zameuser posted image user posted image user posted image
Ja mojmu ne pomaga sem poskusila sedaj sva z zdrovnico rekle da bova z tabletki poskusila 10dni pije potem 20ne pa tko ponovim še 2x  če nebo pomagal bova pa poskusile še z ceplenjem če bo kaj bolš

clock-img

28.02.2012, 12:27

clock-img

RAKICA1

pencil-img

1925

Moje današne kosilo, solata notri sem dala krompir in kuhana jajčka user posted image user posted image

clock-img

28.02.2012, 12:28

clock-img

LuLu

pencil-img

8910

IZVIRNO SPOROČILO: RAKICA1

Ja jaz pojem toliko da sem sita, nikoli nejem da sem presita ker je to višek oreng višek dostikrat znam tudi pustiti v krožniku če vidim da je preveč zameuser posted image user posted image user posted image


Torej, ti tudi ješ, da si sita , ti si šla še stopnjo naprej. Našla si izraz presita. user posted image  Jap, to pa je nažiranje, po domače user posted image

No, po moje... ne rabimo jesti do sitega, lahko dosti manj... npr... za preživetje. Če jemo, ko smo lačne in nekaj malega pojemo (npr. 1/3 tega kot ponavadi) ne bomo več lačne in tudi ne umrle od lakote.
A imam prav?

clock-img

28.02.2012, 12:31

clock-img

LuLu

pencil-img

8910

IZVIRNO SPOROČILO: RAKICA1

Moje današne kosilo, solata notri sem dala krompir in kuhana jajčka user posted image user posted image


Imam tudi pripravljeno solato s tuno za kasneje... preden deca pridejo, ker onadva bosta jedla sirove štruklje in puranje čevape/kuglice... nekaj takega si bom izmislila.
Meni bo to preveč. Moram prej jesti. Ne smem jima lačna kuhat in dati kosilo. Ker potem ne bo za njiju nič ostalo user posted image

clock-img

28.02.2012, 12:39

clock-img

RAKICA1

pencil-img

1925

Ja res je da nebomo umrle če manj pojemo, drugač je pa za telo in še posebaj za želodec vredu če lahko zdržiš samo na jušni vodi cel teden, da se ti želodec malo skrči seveda zraven pa tudi zgubiš user posted image user posted image user posted image user posted image ,Evo jaz sem pa svoj kosilo pojedla in še ostalo mi je za kasneje, ker se nisem želela prenajesti

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem