cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

RE: Za tiste, ki še...

  
clock-img

28.02.2012, 09:07

clock-img

LuLu

pencil-img

8910

IZVIRNO SPOROČILO: danyy

Sem že malo boljše volje, dobra kavica naredi svet malo lepši.user posted image
Ne, ne bom obupala!
Lulu- diete niso zame (niti ne smem imeti nekih strogih diet, ker še žal vedno dojim), jaz bom hujšala po svoje 


Jaz tudi zdaj kavo pijem, zato pa je tak fajn vse user posted image
Ne obupati. Sicer jaz gledam na to tako... pol leta se spravljam k hujšanju in ni pa ni mi šel začetek. Ko se mi je naenkrat odprlo (čez noč) sem bila čisto drugačne volje in čez dva dni odprla temo. Ta čas meni odgovarja. Tebi bo mogoče čez teden dni ali pa mesec dni... ko boš pripravljena. Saj to ni lahko, ni kar tak se odpovedati stvarem, ki jih imaš rad. Bo prišel dan, ko boš rekla, tak, zdaj pa tudi jaz začnem.
Brez panike, čas te ne omejuje, dojenje je pa itak na prvem mestu.

clock-img

28.02.2012, 09:09

clock-img

LuLu

pencil-img

8910

IZVIRNO SPOROČILO: diana 28

Bravo Lulu user posted image user posted image user posted image user posted image  Sem prav vesela zate....


Hvala... zdaj pa dan po dan naprej...

clock-img

28.02.2012, 09:09

clock-img

RAKICA1

pencil-img

1925

bravo LULU user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  no vidiš da se splača biti priden in da gredo kg doluser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image jaz sem tudi danes bila zelo vesela ko sem zagledala številčke na vagiuser posted image user posted image user posted image user posted image  tako da sem kar ponosna na sebe upam samo da bom res cel teden pridna user posted image user posted image user posted image user posted image

clock-img

28.02.2012, 09:10

clock-img

LuLu

pencil-img

8910

IZVIRNO SPOROČILO: RAKICA1

bravo LULU user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image   


Hvala... a to pomeni še pol kile do petka?... malenkost user posted image

clock-img

28.02.2012, 09:17

clock-img

RAKICA1

pencil-img

1925

IZVIRNO SPOROČILO: LuLu

IZVIRNO SPOROČILO: RAKICA1

bravo LULU user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image   


Hvala... a to pomeni še pol kile do petka?... malenkost user posted image



user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ja ja seveda do petka lahko še čelo kakšno kg dol daš ,ker do petka je še daleč user posted image user posted image user posted image user posted image

clock-img

28.02.2012, 09:22

clock-img

LuLu

pencil-img

8910

IZVIRNO SPOROČILO: RAKICA1

do petka lahko še čelo kakšno kg dol daš ,ker do petka je še daleč user posted image user posted image user posted image user posted image


Ja daleč... še 3 dni odrekanja...user posted image
Koliko sebe poznam, vem, da se bom en dan tak nažrla, samo bom počakala, da bo še par kil manj, da ne bo skok na 88 spet.

clock-img

28.02.2012, 09:22

clock-img

danyy

pencil-img

558





IZVIRNO SPOROČILO: LuLu

IZVIRNO SPOROČILO: danyy

Sem že malo boljše volje, dobra kavica naredi svet malo lepši.user posted image
Ne, ne bom obupala!
Lulu- diete niso zame (niti ne smem imeti nekih strogih diet, ker še žal vedno dojim), jaz bom hujšala po svoje 


Jaz tudi zdaj kavo pijem, zato pa je tak fajn vse user posted image
Ne obupati. Sicer jaz gledam na to tako... pol leta se spravljam k hujšanju in ni pa ni mi šel začetek. Ko se mi je naenkrat odprlo (čez noč) sem bila čisto drugačne volje in čez dva dni odprla temo. Ta čas meni odgovarja. Tebi bo mogoče čez teden dni ali pa mesec dni... ko boš pripravljena. Saj to ni lahko, ni kar tak se odpovedati stvarem, ki jih imaš rad. Bo prišel dan, ko boš rekla, tak, zdaj pa tudi jaz začnem.
Brez panike, čas te ne omejuje, dojenje je pa itak na prvem mestu.



Dojenje bi jaz rada ukinila, je mali star že 17 mesecev in mislim, da se je dovolj dolgo dojil - se zaradi tega pogosto prebuja ponoči.
Pa se moj dečko ne da kar tako.
Sem pa do sedaj imela dojenje za izgovor, da sem lahko žrla vse po vrsti.

Sicer, pa sem že od srede ko sem se vam pridružila bila zelo, zelo pridna, tako da bom "pridna" ostala še naprej!

clock-img

28.02.2012, 09:29

clock-img

RAKICA1

pencil-img

1925

IZVIRNO SPOROČILO: LuLu

IZVIRNO SPOROČILO: RAKICA1

do petka lahko še čelo kakšno kg dol daš ,ker do petka je še daleč user posted image user posted image user posted image user posted image


Ja daleč... še 3 dni odrekanja...user posted image
Koliko sebe poznam, vem, da se bom en dan tak nažrla, samo bom počakala, da bo še par kil manj, da ne bo skok na 88 spet.


Ja potem počakaj soboto in se pregreši tako da imaš potem ponovno cel teden pred seboj da spraviš pridobljeno dol in potem da spraviš še dodatko kakšno kg doluser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  ker jaz bom tudi tko ker vikend so pri meni kriza ko je cela družina domauser posted image user posted image user posted image

clock-img

28.02.2012, 09:39

clock-img

LuLu

pencil-img

8910

IZVIRNO SPOROČILO: danyy

Dojenje bi jaz rada ukinila, je mali star že 17 mesecev in mislim, da se je dovolj dolgo dojil - se zaradi tega pogosto prebuja ponoči.
Pa se moj dečko ne da kar tako.
Sem pa do sedaj imela dojenje za izgovor, da sem lahko žrla vse po vrsti.

Sicer, pa sem že od srede ko sem se vam pridružila bila zelo, zelo pridna, tako da bom "pridna" ostala še naprej!


A pubec, je pa resen s tem dojenjem user posted image
17 mesecev ni malo. Jaz sem prvega 9 mesecev, potem sem nehala, ker sem bila noseča, hčero pa le 5 mesecev, ker sem potem morala na operacijo in bi imela 5 dni fore, pa sem nehala prej, da ne bo šok za malo.
Jaz sem v nosečnosti imela pri sinu 100 kg okroglo!!! Pa je šlo vse dol do 73 kil. Samo je bilo tudi kar stresa.

clock-img

28.02.2012, 09:41

clock-img

LuLu

pencil-img

8910

IZVIRNO SPOROČILO: RAKICA1

Ja potem počakaj soboto in se pregreši  
ker jaz bom tudi tko ker vikend so pri meni kriza ko je cela družina domauser posted image user posted image user posted image


Bom raje počakala še kak teden dva, potem pa za nagrado pol francoza in big sendvič... njami!

Meni tudi vikendi niso ok, deca doma, kosila na polno, peciva, sladkarije,... telovadba težko, ker deca po meni skačeta, ko sem na kolesu in legm... user posted image

clock-img

28.02.2012, 09:46

clock-img

RAKICA1

pencil-img

1925

Sej ponavadi je tako pri meni že od 6h zjutraj otroci so pokonc in pridejo v najino sobo in potem po nama dokler niso risanke. Ja kosila pa porjo bit ob vikendih tako kot se zagreuser posted image user posted image user posted image user posted image ker mojmu ni nikoli dovolj. Ko so pa kavico pa obvezno peciva zraven pa potem še ko gremo k tašči še tista napade z pecivi tako, da je kar pestro, ko pa povem da hujšam je pa takoj komentar, kam da sem že tako suha ......user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

clock-img

28.02.2012, 09:46

clock-img

danyy

pencil-img

558

IZVIRNO SPOROČILO: LuLu

IZVIRNO SPOROČILO: danyy

Dojenje bi jaz rada ukinila, je mali star že 17 mesecev in mislim, da se je dovolj dolgo dojil - se zaradi tega pogosto prebuja ponoči.
Pa se moj dečko ne da kar tako.
Sem pa do sedaj imela dojenje za izgovor, da sem lahko žrla vse po vrsti.

Sicer, pa sem že od srede ko sem se vam pridružila bila zelo, zelo pridna, tako da bom "pridna" ostala še naprej!


A pubec, je pa resen s tem dojenjem user posted image
17 mesecev ni malo. Jaz sem prvega 9 mesecev, potem sem nehala, ker sem bila noseča, hčero pa le 5 mesecev, ker sem potem morala na operacijo in bi imela 5 dni fore, pa sem nehala prej, da ne bo šok za malo.
Jaz sem v nosečnosti imela pri sinu 100 kg okroglo!!! Pa je šlo vse dol do 73 kil. Samo je bilo tudi kar stresa.



Se ponoči prebuja kot kak novorojenček.user posted image
To pa ti je šlo kar veliko kg dol.
Jaz sem šla rodit z 74 kg, pa je potem šlo dol do 62 - sem prve mesece pazila pri hrani zaradi malega. Potem pa sem pjedla vse kar sem videla- so mi stare mame govorile, da je treba veliko jest, da bo mleko. Pa sem jih pridno ubogala, zdaj pa imam.user posted image

clock-img

28.02.2012, 09:49

clock-img

LuLu

pencil-img

8910

IZVIRNO SPOROČILO: danyy

To pa ti je šlo kar veliko kg dol.


Stres dela čudeže na telesu user posted image
Takrat so mi bili kilogrami zadnja stvar.

clock-img

28.02.2012, 09:50

clock-img

LuLu

pencil-img

8910

IZVIRNO SPOROČILO: danyy

- so mi stare mame govorile, da je treba veliko jest, da bo mleko. Pa sem jih pridno ubogala, zdaj pa imam.user posted image


1 pivo je dovolj user posted image

clock-img

28.02.2012, 09:52

clock-img

danyy

pencil-img

558

IZVIRNO SPOROČILO: LuLu

IZVIRNO SPOROČILO: danyy

To pa ti je šlo kar veliko kg dol.


Stres dela čudeže na telesu user posted image
Takrat so mi bili kilogrami zadnja stvar.



Na srečo še nisem bila v takšnem položaju.
Ampak si pa sedaj verjetno čisto ok - glede na prebrano do sedaj, si polna pozitivne energije!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

clock-img

28.02.2012, 09:54

clock-img

cebela2

pencil-img

241

rakica evo še mene za tabelo 170cm/92kg -25kg

jaz pa ravno od zdravnika. . sem mogla it dat kri za kontrolo ščitnice
rdečebela HVALA za ponudbo za knjigo. . sem zdej dobila eno drugo, te imam pa v mislih za naprej če jo bom potrebovala.

Aja, katere ste za ločevalno. . ste že začele ali bi rade začele. . dejte se javit pa začnemo skupi 1.3.

No še danes sem na dopustu in grem izkoristit. . grem na sprehod. . .

clock-img

28.02.2012, 09:56

clock-img

danyy

pencil-img

558

IZVIRNO SPOROČILO: LuLu

IZVIRNO SPOROČILO: danyy

- so mi stare mame govorile, da je treba veliko jest, da bo mleko. Pa sem jih pridno ubogala, zdaj pa imam.user posted image


1 pivo je dovolj user posted image



Piva pa nisem pilauser posted image .  Bi mogoče bi boljše tako.user posted image

clock-img

28.02.2012, 09:59

clock-img

danyy

pencil-img

558

IZVIRNO SPOROČILO: RAKICA1

Sej ponavadi je tako pri meni že od 6h zjutraj otroci so pokonc in pridejo v najino sobo in potem po nama dokler niso risanke. Ja kosila pa porjo bit ob vikendih tako kot se zagreuser posted image user posted image user posted image user posted image ker mojmu ni nikoli dovolj. Ko so pa kavico pa obvezno peciva zraven pa potem še ko gremo k tašči še tista napade z pecivi tako, da je kar pestro, ko pa povem da hujšam je pa takoj komentar, kam da sem že tako suha ......user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



Moja tašča tudi rada peče in na veliko nosi pecivo k nam. Pa tudi jaz rada pečem, samo sedaj nekaj časa ne bom.user posted image
Edino to soboto moram še torto naredit, mož praznuje roj.dan.

clock-img

28.02.2012, 10:02

clock-img

LuLu

pencil-img

8910

IZVIRNO SPOROČILO: danyy

Ampak si pa sedaj verjetno čisto ok - glede na prebrano do sedaj, si polna pozitivne energije!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


Čas celi rane... user posted image

clock-img

28.02.2012, 10:46

clock-img

Najaa

pencil-img

16801

Punce pouzdravljene... berem vas že od začetka in se seveda valjam od smeha zraven. user posted image Sicer sem sodelovala na eni drugi temi in takrat spravila dol cca 10 kil (od prejšnjega poletja do jeseni) in tako, da sem kombinirala ločevalno in lune vsakih 14 dni. Zdej se pa ne morem spravit nazaj. Če me sprejmete, se pridružim, ker res rabim motivacijo.

clock-img

28.02.2012, 10:49

clock-img

RAKICA1

pencil-img

1925

Najaaa dobro došla med nas user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  grešniceuser posted image user posted image user posted image user posted image in seveda med tiste pridne user posted image user posted image user posted image user posted image

clock-img

28.02.2012, 10:51

clock-img

Najaa

pencil-img

16801

Da nadaljujem, tamala me je neki rabla... V glavnem, jaz sem glavno že dala dol, pa moram rečt da se nisem neki pretegnila. Držala sem se tega, da sem ločevala in ne nujno po dnevih, važno da nisem jedla B in OH skupaj. Pa zvečer sem ponavadi jedla beljakovine, ker kot pravi Poka (BTW si prava enciklopedija zdrave prehrane user posted image ), je res, da ti ustavijo željo po sladkem. Če je bila kriza,sem se pa tud pregrešila. Hujšala sem tako,da nisem bila preveč oškodovana in pri dveh malih otrokih nisem stradala.
Rada bi zgubila še ene 5 kil, da grem končno pod magično mejo 70 kil. user posted image

clock-img

28.02.2012, 10:52

clock-img

RAKICA1

pencil-img

1925



IME         TRENUTNA TEŽA    - KG     ŽELJENA TEŽA
 
rakica         73,10kg                            60kg
 
lulu            88,00kg             -2user posted image       70kg


kliki           70,00kg                              65kg


diana28    50,00kg                               47kg
 
 
rdečebela  80,00kg                              67kg

barik@
 
cebela2     92,00kg                              68kg
 
danyy            68kg                              55kg
 
jesensko listje
 
poka
 
pebs
 
hhh
 
rozilu
 
lily 32
 
pričakujeva
 
pelin

 
najaa   70,00kg                               65kg

 
 

 
Prosim ostale punce za podatke za našo razpredilnicouser posted image user posted image user posted image user posted image  Vagamo se vsak petek

< Sporočilo je popravil RAKICA1 -- 28.2.2012 10:53:51 >

clock-img

28.02.2012, 10:54

clock-img

Najaa

pencil-img

16801

Aja, še mere - trenutna 73, željena pa rečmo 68.

rakica hvala, sam nimam še 70 kil. user posted image

< Sporočilo je popravil Najaa -- 28.2.2012 11:09:06 >

clock-img

28.02.2012, 11:17

clock-img

LuLu

pencil-img

8910

IZVIRNO SPOROČILO: Najaa

Če me sprejmete, se pridružim, ker res rabim motivacijo.


Oooo, glej, no še tebe smo dobili? user posted image
Super, kar z nami po Kristusovi poti  user posted image

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem