cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

RE: Za tiste, ki še...

  
clock-img

27.02.2012, 22:26

clock-img

diana 28

pencil-img

681

Jaz se javim za ločevalno djeto. Če ne sedaj jo bom sigurno kdaj potrebovala.... Rdečebela....Alora user posted image , si prav blizu mene ti.... Ti skoraj lahko pomaham iz sosednjega kraja.

Jaz grem počasi kar spat, čepra v mi še muzika zvoni v bobenčkih. Priporočam pa Zumbo res vsem, ki upate it, ker se res pokuri nekaj.

< Sporočilo je popravil diana 28 -- 27.2.2012 22:29:17 >

clock-img

27.02.2012, 22:28

clock-img

rdečebela

pencil-img

338

okej, superca, sej tudi jst sem se že parkrat pripravila na hujšanje, pa nekako ni šlo. no, zdej ko smo na svojem, pa sem se res dala na to, da se spravim mal v red, ker je tega odvečnega materiala od poroda tolk ostalo, da me je res že malo sram. se bom probala prebiti skozi vaše poste, vidim da ste kar zgovorne :)
lp

clock-img

27.02.2012, 22:31

clock-img

LuLu

pencil-img

8910

IZVIRNO SPOROČILO: diana 28

Jaz se javim za ločevalno djeto. Če ne sedaj jo bom sigurno kdaj potrebovala....


Lahko meni ali pa tudi rdečebeli (mislim, da ne bi imela proti user posted image ) pošlješ email...

clock-img

27.02.2012, 22:32

clock-img

LuLu

pencil-img

8910

IZVIRNO SPOROČILO: diana 28

Priporočam pa Zumbo res vsem, ki upate it, ker se res pokuri nekaj.


Sem hodla na zumbo, pa mi je poškodba prsta na nogi naredila pavzo... pa niti mi ni bilo fajn, ker so same mladenke 50-kilske tam skakale

clock-img

27.02.2012, 22:32

clock-img

diana 28

pencil-img

681

Ok, pošljem... potem pa laufam spat ...Hvala. user posted image

clock-img

27.02.2012, 22:35

clock-img

LuLu

pencil-img

8910

IZVIRNO SPOROČILO: diana 28

Ok, pošljem... potem pa laufam spat ...Hvala. user posted image


Poslano...

clock-img

27.02.2012, 22:38

clock-img

diana 28

pencil-img

681

A prst na nogi si si poškodovala?? Kako je možno... Oprosti, ma mal mi je res smešno user posted image No, pri nas pa niso samo 50 kg mladenke... Počasi se počutim že stara, ko govorite, da ste stare user posted image ....

clock-img

27.02.2012, 22:38

clock-img

rdečebela

pencil-img

338

diana 28, sem prebrala, da si z goriškega ja, no, jst pa s T'mina :) (Tolmin, oz. okolica) ja, lahk ti tud jst pošljem to knjigo po mailu, ni problema. kako se ti zdi zumba? jst sicer nisem vedla da jo imamo tudi tukaj v tolminu, pa sem se vpisala na pilates. hodila pa od oktobra do decembra, zdej pa...ne najdem časa za niiič!! :(

clock-img

27.02.2012, 22:40

clock-img

diana 28

pencil-img

681

Jaz sem ''priseljena'' v Kanal ... Tako, da smo kar blizu.user posted image

clock-img

27.02.2012, 22:46

clock-img

LuLu

pencil-img

8910

IZVIRNO SPOROČILO: diana 28

A prst na nogi si si poškodovala?? Kako je možno... Oprosti, ma mal mi je res smešno user posted image


Še ne spiš? user posted image
Ja, zlomljen sredinec... svašta, a ne? Začel me je boleti, pa po enem mesecu nehal, potem pa spet. Pa sem šla doktorju in na slikanje in glej ga zlomka user posted image  bil je zlomljen in se je sam zarastel. Dolgo nisem vedela kako je to prišlo, potem pa sem se spomnila, da sem z enimi čevlji, ki imajo zelo tanek podplat dostikrat hodila po enih kamenjih... bljižnjica do doma takrat... in me je bolel podplat od tistih kamno... torej sem si ga tam morala zlomit. Ma, puno preiskav ali imam eno in drugo boleze kosti,... ker res nisem znala povedati od kod to...
Zdaj je vse ok.
Samo, če pomislim, da če bi imela manjšo težo, tudi ne bi imela take slonje korake in pritiska noge na tla user posted image

clock-img

27.02.2012, 23:01

clock-img

rdečebela

pencil-img

338

cebela 2 - mislim da si spraševala za knjigo Tek za začetnike. Nabavila sem jo lani, prek bolhe, prebrala tudu, 3krat celo odlaufala začetni program :) in pol konec. no, če si uspem organizirat čas, bi mogoče sedaj na pomlad lahko spet začela. Skratka, če bi jo še vedno rada prebrala, ti jo lahko pošljem po pošti. piši na zs.

clock-img

28.02.2012, 08:06

clock-img

RAKICA1

pencil-img

1925


IME         TRENUTNA TEŽA    - KG     ŽELJENA TEŽA
 
rakica         73,10kg                            60kg
 
lulu            88,00kg             -2user posted image       70kg


kliki           70,00kg                              65kg


diana28    50,00kg                               47kg
 
 
rdečebela  80,00kg                              67kg

barik@
 
cebela2
 
danyy
 
jesensko listje
 
poka
 
pebs
 
hhh
 
rozilu
 
lily 32
 
pričakujeva
 
pelin
 
 

 
Prosim ostale punce za podatke za našo razpredilnicouser posted image user posted image user posted image user posted image  Vagamo se vsak petek

< Sporočilo je popravil RAKICA1 -- 28.2.2012 8:11:29 >

clock-img

28.02.2012, 08:17

clock-img

danyy

pencil-img

558

Dobro jutro, no za mene bolj slabouser posted image . Sem se tehtala in me je skoraj kap - 68 kg!!! Pa kako je to mogoče, pred kakimi 3 meseci sem jih imela 63. Priznam, da sem se prej  zjokalauser posted image user posted image . Ne vem če bom imela voljo vse to dol spravit. Jaz sem vedno imela med 52- 55 kg, ne morem verjet da sem dovolila, da se mi je to zgodilo. Tako je , če sam sebe zavajaš z udobnimi raztegljivimi oblačili.
No, sedaj mi vsaj jasno zakaj nisem mogla nase spraviti nogavic.
Ne vem, kako se naj lotim, da do maja vse to dol spravim.
Torej, moj cilj ni več 8-10 kg, ampak 13 kg!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

clock-img

28.02.2012, 08:24

clock-img

danyy

pencil-img

558

Za tabelo: 68 kg, željena teža 55 kg

clock-img

28.02.2012, 08:30

clock-img

diana 28

pencil-img

681

Danny ne smeš obupat!
Saj do maja je še 8 tednov in če greš po 1kg je že nekaj. Samo vztrajno. Nekaj se bo poznalo sigurno. Moreš verjet v to. Dajmo..... Manj jej in se gibaj in pij veliko vode...

Lulu...kako pa tvoji motivacijski sms- me prav zanima kaj bodo napisali user posted image

clock-img

28.02.2012, 08:31

clock-img

diana 28

pencil-img

681

Koliko si pa visoka danny?

clock-img

28.02.2012, 08:35

clock-img

RAKICA1

pencil-img

1925

danyy nesmeš samo obupat saj ti bo uspelo shujšati saj smo si vse v oporouser posted image user posted image user posted image user posted image samo veselo z nami naprej in bo šlo jaz sem se tudi zredila ampak vseeno imam voljo da pridem do željene teže zato ne obupaj bori se z nami in kg user posted image user posted image user posted image

clock-img

28.02.2012, 08:36

clock-img

RAKICA1

pencil-img

1925




IME         TRENUTNA TEŽA    - KG     ŽELJENA TEŽA
 
rakica         73,10kg                            60kg
 
lulu            88,00kg             -2user posted image       70kg


kliki           70,00kg                              65kg


diana28    50,00kg                               47kg
 
 
rdečebela  80,00kg                              67kg

barik@
 
cebela2
 
danyy            68kg                              55kg
 
jesensko listje
 
poka
 
pebs
 
hhh
 
rozilu
 
lily 32
 
pričakujeva
 
pelin
 
 

 
Prosim ostale punce za podatke za našo razpredilnicouser posted image user posted image user posted image user posted image  Vagamo se vsak petek
[/quote]

clock-img

28.02.2012, 08:38

clock-img

danyy

pencil-img

558

IZVIRNO SPOROČILO: diana 28

Koliko si pa visoka danny?



Samo 1,60 cmo. user posted image

clock-img

28.02.2012, 08:45

clock-img

LuLu

pencil-img

8910

IZVIRNO SPOROČILO: danyy


Ojla... prvo, da rešim tebe user posted image
Ne si postavljat takih mej kot je "do maja". Če ti na začetku ne gre, se bo maj bližal, ti boš bolj živčna in več jedla, težje hujšala. Pusti maj ali junij ali poletje in kopalke. Spravi kile dol za sebe in to nima veze z mesecem v letu. Saj bodo šle kile do. Vedno gredo, če hočemo.
Ti predlagam, tako sem jaz naredila, vzemi si par dni časa, razmislil kako bi za tebe najlboljše bilo hujšanje. Ne sede vsakemu 90-dnevna ali sploh kaka dieta. Jaz imam čisto svoj sistem.
Verjemi mi to, s slabo voljo se ne da hujšati!!!
Pa saj so samo kilogrami, hudiča, saj nisi fasala neke neozdravljivega stanja user posted image

clock-img

28.02.2012, 08:47

clock-img

diana 28

pencil-img

681

Ne preveč obupat. Zdaj/trenutno je stanje takšno. Z voljo in trudom lahko samo izboljšaš....

clock-img

28.02.2012, 08:50

clock-img

LuLu

pencil-img

8910

ojla vsem...
Nekaj imam pa za povedati user posted image
Jaz pa sem danes na vagi imela 85 kg... (ni treba pisati, se vagamo v petek)
ampak nisem mogla to samo za sebe obdržati. Torej 20.02. sem odprla temo. Takrat sem že 2 dni malo pazla kaj jem in danes je 28. Tu nekje 20
dni pa 3 kile opazne na vagi. Juuupiii!
Ok, to bo čez dan šlo 2 kg gor, to mi je jasno, ampak res ti da voljo tak premik. Super!
(pričakujem tudi čas, ko se bodo kile zaustavle, jaz stradala pa nič dol. Oja, to bo tudi, kar čutim, kak bom pič*** tukaj user posted image , pa hudiče lepla gor)

< Sporočilo je popravil LuLu -- 28.2.2012 8:52:54 >

clock-img

28.02.2012, 08:55

clock-img

diana 28

pencil-img

681

Bravo Lulu user posted image user posted image user posted image user posted image  Sem prav vesela zate....

clock-img

28.02.2012, 09:02

clock-img

LuLu

pencil-img

8910

IZVIRNO SPOROČILO: diana 28

Lulu...kako pa tvoji motivacijski sms- me prav zanima kaj bodo napisali user posted image


29.2. mi pošljejo prvega...
Takoj ga napišem... bo povdarjen, da se bo takoj razumelo za kaj gre user posted image

clock-img

28.02.2012, 09:02

clock-img

danyy

pencil-img

558

Sem že malo boljše volje, dobra kavica naredi svet malo lepši.user posted image Sem se z glavobolom zbudila, sem slabo spala, potem šok na tehtnici...pa sem bila čist povožena.
Ne, ne bom obupala!
Lulu- diete niso zame (niti ne smem imeti nekih strogih diet, ker še žal vedno dojim), jaz bom hujšala po svoje - brez sladkarij, omejila bom redilne stvari, 4-5 rednih zdravih obrokov. Pa veliko gibanja, sme ugotovila da samo sprehodi ne bodo dovolj. Moram ugotovit, kaj bi še bilo primerno zame.
Hvala vsem za vzpodbudne besedeuser posted image .
Kaj bote danes kuhale?že

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem