cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

RE: Za tiste, ki še...

  
clock-img

27.02.2012, 15:16

clock-img

LuLu

pencil-img

8910

IZVIRNO SPOROČILO: rozilu

Vsaj dokler PMS ne mine user posted image


Javi, ko bo mino... Za nič te ne bomo prikrajšali. Vse boš nadoknadla user posted image

clock-img

27.02.2012, 15:53

clock-img

Barik@

pencil-img

257


IZVIRNO SPOROČILO: LuLu

IZVIRNO SPOROČILO: RAKICA1

Punce skerga konca pa ste in koliko bi rade shujšale


Celjsko, - 15 kg user posted image



a bejž, bejž ... jaz tudi (tisti konec, ko je en teden v letu ogabna gužva user posted image
aja, pa -10 :))

clock-img

27.02.2012, 16:01

clock-img

diana 28

pencil-img

681

No, jaz pa sem iz Goriškega,  -3 kg

clock-img

27.02.2012, 16:06

clock-img

cebela2

pencil-img

241

rozilu dajprej je PMS (predmenstualni...) pol je pa PMS (pomenstrualni) user posted image

no sej bolš da sem jaz kar tiho . . kolk pa naj jaz do petka, če se grem z vami igrco . . upam da ne -2kg ker imam tud PMS user posted image

clock-img

27.02.2012, 16:42

clock-img

danyy

pencil-img

558

Evo, že imam tehtnico. Se zjutraj stehtam, pa bomo videli, če mi bo uspelo -1,6 kg do petka. Zdaj pa počasi v trgovino, imam cel seznam same zdrave hrane napisane in nič sladkarij- razen lizalk za malega, teh pa itak ne maram.user posted image

clock-img

27.02.2012, 16:46

clock-img

jesensko listje

pencil-img

95

Oj!

Jaz sem pa iz okolice Lj, živim na podeželju, velika 172 cm, kg 68, želim izgubiti okoli 6 do 8.

Če bo šlo takole po vaše, potem bo treba hujšati samo 14 dni!user posted image

Sedaj moram mojemu pripraviti malico.... Saj jaz pa nisem nič lačna veste, samo mislim da sem....

ajde, se tipkamo!

clock-img

27.02.2012, 18:48

clock-img

cebela2

pencil-img

241

bravo jaz . . bravo jaz. . bravo jaz. . . sem bila na sprehodu 1h user posted image user posted image user posted image . . mater sm ponosna nase user posted image
in to sem šla v knjižnico po knjigo. . TEK ZA ZAČETNIKE, ampak je niso imel sem pa vzela eno drugo . .Tek Do moči korak za korakom. .
Jesensko listje jaz sem tudi iz okolice LJ. . proti dolenski . . na kateri konc si pa ti

clock-img

27.02.2012, 18:51

clock-img

Kliki

pencil-img

2756

Evo tidi jast se počasi pripravljam da začnem hodit na sprehode.
Samo sedaj se bom pa še fajn najedla.

Podatki pa so: leta 30
                   Teža:70kg
                   velikost: 180cm
                   shujšala bi:5kg za začetekuser posted image

clock-img

27.02.2012, 19:16

clock-img

cebela2

pencil-img

241

kliki. .brez zamere, ampak . .zakaj bi pa ti rada shujšala???

clock-img

27.02.2012, 19:42

clock-img

Kliki

pencil-img

2756

Ne zamerim zato ker se enostavno ne počutim OK. Sej mogoče bi se bolje če bi  si vsaj malo preoblikovala postavo. je pa za to tudi treba malo migat.

clock-img

27.02.2012, 19:58

clock-img

LuLu

pencil-img

8910

Zdaj pa čisto resno. Katera od vas mora shujšati, ker to kaj ve pišete... ja res, ja z enimi se bom družila samo 14 dni, ene pa bomo do poletja (najmanj) skupaj...
Kliki, če boš še hujšala, te več ne bo user posted image
(pa še par takih je, da jim grozi izginotje, če se boste z nami igrale user posted image )

clock-img

27.02.2012, 20:02

clock-img

Kliki

pencil-img

2756

IZVIRNO SPOROČILO: LuLu

Zdaj pa čisto resno. Katera od vas mora shujšati, ker to kaj ve pišete... ja res, ja z enimi se bom družila samo 14 dni, ene pa bomo do poletja (najmanj) skupaj...
Kliki, če boš še hujšala, te več ne bo user posted image
(pa še par takih je, da jim grozi izginotje, če se boste z nami igrale user posted image )

Pa sej ni tko grozno. Sem imela 7let nazaj 60kg pa nisem bila videt nevem kaka trlica, ker mam pač rit veliko.user posted image

clock-img

27.02.2012, 20:03

clock-img

LuLu

pencil-img

8910

IZVIRNO SPOROČILO: Kliki

                  shujšala bi:5kg za začetekuser posted image


Za začetek user posted image
Kaj pa za na konec? 25?

clock-img

27.02.2012, 20:07

clock-img

LuLu

pencil-img

8910

IZVIRNO SPOROČILO: Kliki

Pa sej ni tko grozno. Sem imela 7let nazaj 60kg pa nisem bila videt nevem kaka trlica, ker mam pač rit veliko.user posted image


Jaz tudi, ko sem imela 33 kil manj na to višino, nisem bila suha... sem imela lahko kosti? user posted image
Zdaj jih pa imam zeeeeloooo težke. Kostni mozak mi je narasto user posted image

clock-img

27.02.2012, 20:15

clock-img

Kliki

pencil-img

2756

IZVIRNO SPOROČILO: LuLu

IZVIRNO SPOROČILO: Kliki

                 shujšala bi:5kg za začetekuser posted image


Za začetek user posted image
Kaj pa za na konec? 25?

Ne brez skrbi to sem si za spodbudo napisala.
Brez skrbi pojem veliko sladkorrja ob piškotov, čokolade, tortic,...
Bom za enkrat smo malo pazila da se ne bom nažirala s tem pa bo šla kaka kilca dol.user posted image

clock-img

27.02.2012, 20:26

clock-img

RAKICA1

pencil-img

1925

IZVIRNO SPOROČILO: LuLu

Zdaj pa čisto resno. Katera od vas mora shujšati, ker to kaj ve pišete... ja res, ja z enimi se bom družila samo 14 dni, ene pa bomo do poletja (najmanj) skupaj...
Kliki, če boš še hujšala, te več ne bo user posted image
(pa še par takih je, da jim grozi izginotje, če se boste z nami igrale user posted image )


Zmenoj boš kar lep časuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ker naju kar dolga drži da prideva do cilja ,ker jaz sem si zadala do poletja da pridem do svoje teže tako da imaš čas da me vjamešuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

clock-img

27.02.2012, 20:31

clock-img

LuLu

pencil-img

8910

IZVIRNO SPOROČILO: RAKICA1

tako da imaš čas da me vjamešuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


Ja sem danes malo nazaj vozla, ker sem bila pri kolegici in je za deca naredila pišč. nagece... pa potem še meni dala, kar je ostalo. Eh, ta vljudnost me je koštala kar nekaj kalorij.

clock-img

27.02.2012, 20:32

clock-img

Poka

pencil-img

1696


IZVIRNO SPOROČILO: LuLu

Zdaj pa čisto resno. Katera od vas mora shujšati, ker to kaj ve pišete... ja res, ja z enimi se bom družila samo 14 dni, ene pa bomo do poletja (najmanj) skupaj...
Kliki, če boš še hujšala, te več ne bo user posted image
(pa še par takih je, da jim grozi izginotje, če se boste z nami igrale user posted image )


Brez skrbi, sam one upajo napisat... Ostale imamo kako kilo še več (ali kar nekaj) user posted image . Da ne govorim o letih, ker vedno bolj ugotavljam, da nisem več med najmlajšimi. Pa itak, jaz sem sposobna tud 3 kg izgubljat pol leta, ker gre mal dol, mal gor, pa mal gor, pa mal gor, pa mal dol, na koncu sem na istem...

clock-img

27.02.2012, 20:33

clock-img

Kliki

pencil-img

2756

IZVIRNO SPOROČILO: LuLu

Zdaj pa čisto resno. Katera od vas mora shujšati, ker to kaj ve pišete... ja res, ja z enimi se bom družila samo 14 dni, ene pa bomo do poletja (najmanj) skupaj...

Jest se bom družila z vami tudi po tem ko dam svojih 5kg dol vas bom spodbujala. user posted image user posted image user posted image user posted image

clock-img

27.02.2012, 20:33

clock-img

RAKICA1

pencil-img

1925

IZVIRNO SPOROČILO: LuLu

IZVIRNO SPOROČILO: RAKICA1

tako da imaš čas da me vjamešuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


Ja sem danes malo nazaj vozla, ker sem bila pri kolegici in je za deca naredila pišč. nagece... pa potem še meni dala, kar je ostalo. Eh, ta vljudnost me je koštala kar nekaj kalorij.



Veš jaz sem tudi skočila v trgovino in potem prijateljici na kofi in sem se pregrešila z bajaderami user posted image user posted image  tko da sva skoraj pa na istem sedaj pa za kazen imam da spijem vsaj malo več vodeuser posted image user posted image user posted image  da se jutri nebo preveč poznalo

clock-img

27.02.2012, 20:37

clock-img

LuLu

pencil-img

8910

IZVIRNO SPOROČILO: RAKICA1

sedaj pa za kazen imam da spijem vsaj malo več vodeuser posted image user posted image user posted image  da se jutri nebo preveč poznalo


A to pomaga? Ker te se grem kar vtopit v bano za pol ure user posted image
Pa da na hitro končam to dieto...

clock-img

27.02.2012, 20:37

clock-img

RAKICA1

pencil-img

1925

Punce tiste ki smo resne, da kaj damo dol a ste zato, da naredimo kakšno tabelico, da vsaj bomo vedle na čem smo

clock-img

27.02.2012, 20:38

clock-img

RAKICA1

pencil-img

1925

IZVIRNO SPOROČILO: LuLu

IZVIRNO SPOROČILO: RAKICA1

sedaj pa za kazen imam da spijem vsaj malo več vodeuser posted image user posted image user posted image  da se jutri nebo preveč poznalo


A to pomaga? Ker te se grem kar vtopit v bano za pol ure user posted image
Pa da na hitro končam to dieto...


user posted image user posted image user posted image user posted image ja veš da boma oreng ,jaz bom za kazen spila 1,5l vode večuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

clock-img

27.02.2012, 20:40

clock-img

LuLu

pencil-img

8910

IZVIRNO SPOROČILO: RAKICA1

Punce tiste ki smo resne, da kaj damo dol a ste zato, da naredimo kakšno tabelico, da vsaj bomo vedle na čem smo


Če se kateri da... meni se ne da to vodit user posted image

clock-img

27.02.2012, 20:43

clock-img

RAKICA1

pencil-img

1925

Ja bom jaz poskusila narediti samo še enkrat bom potem prosila, da poveste katere ste za to in poveste svoje podatke za tabelo

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem