cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

RE: Za tiste, ki še...

  
clock-img

27.02.2012, 09:07

clock-img

cebela2

pencil-img

241


IZVIRNO SPOROČILO: LuLu

IZVIRNO SPOROČILO: cebela2

Naj me katera mal zbrca. user posted image

Kako naj se spravim v red . .pa tok sem se lepo držala ločevalne


Sem že napisala prej... na fb strani "Slim & fit po ločevalno" od Perutnine Ptuj bodo začeli 1.3. z ločevalno, pa so obljubili, da bodo vsak dan tam nasveti, spodbude,... pa tja malo čekiraj za motivacijo. Škodilo ziher ne bo...




bom šla prečikirat. . hvala

clock-img

27.02.2012, 09:11

clock-img

LuLu

pencil-img

8910

IZVIRNO SPOROČILO: cebela2

ojojj sorry LuLu.. . . nevem kako sem vidla da je Poka to pisala. . .
ahaa če je to nagrada in so ti napisali da so brezplačni pol je ok. Ubistvu sploh nisem vsega točno prebrala ker ste preveč naklofale user posted image

Imam pa eno idejo. . . lahko te smse deliš z nami user posted image a bi bila tok prijazna. . meni bi prav prišli glede na to,da se bom ponovno lotila ločevalne. Kaj praviš?


Res nisi brala prejšnjih sporočil user posted image
Poka me je opozorila na plačljivost sms-ov (lepo od nje user posted image )
Sem pa tudi napisala, da bom vsako jutro delila motivacijski sms z vami user posted image
(po všečkaj njihovo facebook stran, bo tam še več informacij... saj je zastonj user posted image )

clock-img

27.02.2012, 09:17

clock-img

cebela2

pencil-img

241


IZVIRNO SPOROČILO: LuLu

IZVIRNO SPOROČILO: cebela2

ojojj sorry LuLu.. . . nevem kako sem vidla da je Poka to pisala. . .
ahaa če je to nagrada in so ti napisali da so brezplačni pol je ok. Ubistvu sploh nisem vsega točno prebrala ker ste preveč naklofale user posted image

Imam pa eno idejo. . . lahko te smse deliš z nami user posted image a bi bila tok prijazna. . meni bi prav prišli glede na to,da se bom ponovno lotila ločevalne. Kaj praviš?


Res nisi brala prejšnjih sporočil user posted image
Poka me je opozorila na plačljivost sms-ov (lepo od nje user posted image )
Sem pa tudi napisala, da bom vsako jutro delila motivacijski sms z vami user posted image
(po všečkaj njihovo facebook stran, bo tam še več informacij... saj je zastonj user posted image )



user posted image sorry user posted image user posted image

clock-img

27.02.2012, 09:20

clock-img

LuLu

pencil-img

8910

Drgače pa... jutro! user posted image
Sem tak vesela, da je konec vikenda, ker ko sta otroka doma je vsepovsod po stanovanju neka hrana, polna kosila... (pač mora biti to). Zdaj pa sta v vrtcu in hrane nikjer na doseg roke.
Take volje in odločnosti, da shujšam, nisem pričakovala. Super je... pa tudi tista prva izgubljena kila da zagon...
Ajde, punce, tiste, ki še niste začele... AKCIJA!

clock-img

27.02.2012, 09:22

clock-img

LuLu

pencil-img

8910

IZVIRNO SPOROČILO: cebela2


user posted image sorry user posted image user posted image


user posted image  Ni panike... saj nisi nič zamudila... pač se vse še enkrat napiše na tej strani. Saj ne boš edina, ki ne bo brala za nazaj...

clock-img

27.02.2012, 09:29

clock-img

jesensko listje

pencil-img

95

Dober dan!

Kakšno čudovito sonce je zunaj!!! Primerno za rekreacijo! user posted image user posted image user posted image

Včeraj sem mislila, da bom imela dan za prenažiranje in kar ne morem verjet, da nisem toliko jedla!!! Sicer sem popoldne mojega hecala, da greva na pico, pa smo se nekaj obirali in potem je bilo pozno, smo šli samo k sorodnikom na obisk. In sem pojedla sicer kos kruha (z dodatki seveda) in en piškot, ampak to še vseeno ni goooorrrraaaaa piškotov.

Ste gledale kaj EMO? Pesem vam je všeč? Meni je kar, čeprav mi je bila tista druga od Eve Boto boljša. A si me sanjal, ali nekaj podobnega. Pesmi od dvojčic pa mi sploh niso sedle v uho. Vsak ima svoj okus, sedaj bomo spet ugotavljali kako uspešna bo pesem na Evrosongu.

Moram končati, ker mala "vriska".

lp

clock-img

27.02.2012, 11:15

clock-img

danyy

pencil-img

558

Jaz nisem gledala, sem pozabila da je ema. Vreme je res krasno, sma z malim že bila zunaj, na "resni" sprehod pa gremo popoldan. Čeprav bi bilo treba it v nabavo hrane,bomo videli.
Meni klepet tule res daje veliko motivacije, sem bila včeraj ponosna nase ker se nisem dotaknila prigrizkov po kosilu, čeprav so se mi tako lepo ponujali na mizi. Pa tudi peciva sem pojedla res mini košček, pa niti strašno redilno ni bilo.

clock-img

27.02.2012, 11:30

clock-img

diana 28

pencil-img

681

Kako imate pa plan telovadbe ta teden? Raport!!! user posted image

No, jaz grem k Zumbi danes in sreda, petek fitnes...Če bo še kaj snega pa morda grem smučat en dan. A vam se kaj pozna na kg? Ste se tehtale kaj? Jaz sem šla v soboto pa mi je pokazalo samo pol kg manj. user posted image  Sem pa sedaj polna vode, ker se mi pred M zadržuje in sem malo napihnjena. Komaj čakam, da gre mimo in potem bo malo bolj viden rezultat.

clock-img

27.02.2012, 11:35

clock-img

LuLu

pencil-img

8910

IZVIRNO SPOROČILO: diana 28

Kako imate pa plan telovadbe ta teden? Raport!!! user posted image  

A vam se kaj pozna na kg? Ste se tehtale kaj? Jaz sem šla v soboto pa mi je pokazalo samo pol kg manj. user posted image   


Moj plan zaenkrat ostaja isti, ker nisem fizično sposobna za kaj več ... sobno kolo in legm..., ki sem jih že obdelala.
Meni je ok, da je še vedno tista kila manj, da ni šlo nič gor. Torej se je utrdila user posted image
Ne vem zakaj se jočeš? A ni boljše -pol kile, kot isto ali celo + pol kile?
Daj no daj... malo po malo, to se bo potem obdržalo...user posted image

clock-img

27.02.2012, 11:38

clock-img

diana 28

pencil-img

681

IZVIRNO SPOROČILO: LuLu

[Ne vem zakaj se jočeš? A ni boljše -pol kile, kot isto ali celo + pol kile?
Daj no daj... malo po malo, to se bo potem obdržalo...user posted image



Ma ja, saj maš prav..... user posted image  Samo, da se nekaj pozna.... Če bi še pridobila glede na to, da ''tako pazim'' kaj jem, bi pa res bilo za se zjokat...

clock-img

27.02.2012, 11:44

clock-img

LuLu

pencil-img

8910

IZVIRNO SPOROČILO: diana 28

Če bi še pridobila glede na to, da ''tako pazim'' kaj jem, bi pa res bilo za se zjokat...


Žal se tudi to dogaja... to pa je pri meni bilo. Krivec... stres user posted image
Pa tudi zjokala sem se že... ne ravno zaradi številke na tehtnici, ampak kako to uide iz kontrole. Kako nimaš vpliva na to... Potem komaj, ko stvari urediš, lahko telo normalno funkcionira.
Zato... kar veselo naprej user posted image

clock-img

27.02.2012, 11:46

clock-img

RAKICA1

pencil-img

1925

Diana bodi vesela da si vsaj nekaj dol spravila user posted image user posted image user posted image user posted image , jaz sem pa danes začela in me že razganja da bi odprla čokolado upam samo da bom lahko zdržalauser posted image user posted image user posted image  da se ne pregrešim. Ja meni je tudi problem telovadba jaz kar doma potelovadim ob četrtkih pa hodim na odbojko takrat ko je možek doma in se počutim prov fajn.

clock-img

27.02.2012, 11:54

clock-img

diana 28

pencil-img

681

Ja, včasih je res težko, vendar zdaj je idealen čas za to, da pridno shujšamo.....  moramo zdržat. RAKICA, ti pa kar raje eno jabolko pojej...Saj je glih tako sladka, pa še nasitila te bo user posted image

clock-img

27.02.2012, 11:59

clock-img

LuLu

pencil-img

8910

IZVIRNO SPOROČILO: diana 28

RAKICA, ti pa kar raje eno jabolko pojej...Saj je glih tako sladka, pa še nasitila te bo user posted image


Jap ali pa kak košček jedilne/temne čokolade ali pa mogoče žlička medu ali marmelade. Saj vem ja... ni primerjaveuser posted image
... probaj

clock-img

27.02.2012, 12:04

clock-img

danyy

pencil-img

558

Moj plan telovadne ostaja tudi isti- dolgi sprehodi, pa malo bolj hitri. Pa kaka prava hitra hoja, če bo babi imela kaj časa ta teden da dam malega v varstvo.
Jaz se nisem tehtala, nimam tehtnice še. Sem se vedno pri mami tehtala, zdaj pa bo treba eno nabavit. Se pa počutim nekam lažja.user posted image

clock-img

27.02.2012, 12:09

clock-img

danyy

pencil-img

558

IZVIRNO SPOROČILO: LuLu

IZVIRNO SPOROČILO: diana 28

RAKICA, ti pa kar raje eno jabolko pojej...Saj je glih tako sladka, pa še nasitila te bo user posted image


Jap ali pa kak košček jedilne/temne čokolade ali pa mogoče žlička medu ali marmelade. Saj vem ja... ni primerjaveuser posted image
... probaj



Bi bilo fajn ,če bi temno čokolado prodajali v mini kosih. Ker če jo imam doma, gre cela. Še dobro, da moj mali ni fejst na čokolado mahnjen, tako da ima sedaj doma samo 2 kinder jajčki - teh pa mu ne bom pojedla.user posted image

Jabolka imam zelo rada, samo mene ne nasiti, jaz sem vedno lačna po njih.
Pa še nekaj sem opazila, da sem sedaj zelo žejna, ma skoz bi lahko vodo pila.

clock-img

27.02.2012, 12:16

clock-img

LuLu

pencil-img

8910

IZVIRNO SPOROČILO: danyy
Bi bilo fajn ,če bi temno čokolado prodajali v mini kosih. Ker če jo imam doma, gre cela. Še dobro, da moj mali ni fejst na čokolado mahnjen, tako da ima sedaj doma samo 2 kinder jajčki - teh pa mu ne bom pojedla.user posted image

Jabolka imam zelo rada, samo mene ne nasiti, jaz sem vedno lačna po njih.
Pa še nekaj sem opazila, da sem sedaj zelo žejna, ma skoz bi lahko vodo pila.


Kupi si jedilno čokolado, ki ima 70 ali več % kakava. Lindt jo ima. Je zelo zdrava in verjemi, da je ne boš mogla dosti pojesti, pa tudi apetit do navadne ti vzame. Vsaj meni jo...
Eno, je da jih nehaš kupovati. Kupi otroku tisto nekaj malo kaj poje. Ne delaj rezerv za otroka user posted image
Jaz sem tudi po jabolki lačna, ampak sem opazla, da če pa pojem 2, pa ni take sile. Me malo napihne.
Vode pa le pij. Koliko gre. 1,5 ali 2 l na dan. Me ni uspeva zaenkrat. To je tudi zdravo. Nisem prej nikoli tega delala. Zdaj pa moram. Nisem več mlada je*** ga! user posted image
Jaz do kake 15. ure nonstop hodim na wc zaradi vode, da je voda že čisto prozorna, kar je pravilno. Potem pa se malo umirijo obiski na wc...
Naslednji dan pa spet ista zgodba user posted image  Ni konca user posted image

clock-img

27.02.2012, 12:16

clock-img

RAKICA1

pencil-img

1925

Če sem iskrena mi jabolka nič ne pomaga, samo čokoladauser posted image user posted image user posted image  ja saj vem da nesmem saj zato pa si po stanovanju iščem kaj je za delat tko da vsaj malo pozabim user posted image user posted image user posted image na čokolado in potem še tukaj pokukam, da se malo zamotim. Ker sedaj v 14dneh sem kar pridno kg naberala tko da jih morem sedaj vse dol pometatiuser posted image user posted image user posted image
Danyy saj jaz tudi na dan do 5l vode spijem in vedno sem na wcuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image že dežurna
Punce skerga konca pa ste in koliko bi rade shujšale

clock-img

27.02.2012, 12:19

clock-img

LuLu

pencil-img

8910

IZVIRNO SPOROČILO: RAKICA1

Punce skerga konca pa ste in koliko bi rade shujšale


Celjsko, - 15 kg user posted image

clock-img

27.02.2012, 12:20

clock-img

RAKICA1

pencil-img

1925


Eno, je da jih nehaš kupovati. Kupi otroku tisto nekaj malo kaj poje. Ne delaj rezerv za otroka user posted image
Jaz sem tudi po jabolki lačna, ampak sem opazla, da če pa pojem 2, pa ni take sile. Me malo napihne.
Vode pa le pij. Koliko gre. 1,5 ali 2 l na dan. Me ni uspeva zaenkrat. To je tudi zdravo. Nisem prej nikoli tega delala. Zdaj pa moram. Nisem več mlada je*** ga!

Hahahaha ja pri meni bolš da ne vidiš omar od sladkarij ker so vedno polhne user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image , ker smo vsi mahneni na sladkarije user posted image user posted image user posted image  može zraven kavice obvezno piškoti in to vedno čokoladni in domači morajo biti otroci pa tudi imajo radi kakne dobro ti so jim po volji oreng user posted image user posted image user posted image  

clock-img

27.02.2012, 12:21

clock-img

RAKICA1

pencil-img

1925

IZVIRNO SPOROČILO: LuLu

IZVIRNO SPOROČILO: RAKICA1

Punce skerga konca pa ste in koliko bi rade shujšale


Celjsko, - 15 kg user posted image


Potem sva pa skoraj na istem jaz jih 2kg manj imam v planu in upam da mi uspe .......Lulu če ni skrivnost koliko jih imaš in koliko si visoka

clock-img

27.02.2012, 12:25

clock-img

LuLu

pencil-img

8910

IZVIRNO SPOROČILO: RAKICA1

.Lulu če ni skrivnost koliko jih imaš in koliko si visoka


Ni skrivnost, samo pazit moram, dajih pravilno napišem... na začetku teme sem fajn zaj... user posted image

Tako... danes zjutraj 86 kg... višine nisem merla, predvidevam, da je ista kot lani user posted image  1,74 cm

clock-img

27.02.2012, 12:28

clock-img

cebela2

pencil-img

241

pri nas tudi zaloge sladkarij,. . sicer mene to tok ne gane. . drugač pa zelo rada pečem, pa tud sprobam seveda kaj sem spekla user posted image

No da vas jaz mal potolažim z mojimi kg 170cm/92kg . . nuja shujšat 22kg!!!!! Kako . . še nevem
Pred drugo nosečnostjo je to treba uredit user posted image

clock-img

27.02.2012, 12:29

clock-img

danyy

pencil-img

558

Sem iz okolice Mb, dol bi rada spravila nekje 8-10 kg.
Bom morala se babicam in ostali obiskom naročit, da naj mu nosijo raje sadje in ne sladkarij. No, saj to sem jim že, pa kar preslišijo. Pa velikokrat prinesejo takšne sladkarije, ki jih mali sploh ne je, je star šele 17 mesecev  (pa še samo 3 zobke imauser posted image ).

Ja, saj jedilno čokolado imam tak doma, samo mi ni dobra.user posted image
Se zdaj sladkam z mandarinami. Sem pa se spomnila, da bi si lahko nabavila suho sadje- to je tak fajn sladko.

clock-img

27.02.2012, 12:31

clock-img

LuLu

pencil-img

8910

IZVIRNO SPOROČILO: RAKICA1
Lulu če ni skrivnost


To je na tej temi tako, kot če bi z bolečinami prišel k doktorju, te ta vpraša kaj je narobe... ti pa, da ti danes ni o tem za govoriti user posted image

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem