cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

RE: Za tiste, ki še...

  
clock-img

25.02.2012, 21:30

clock-img

RAKICA1

pencil-img

1925

IZVIRNO SPOROČILO: LuLu

kako je to lahko napisatuser posted image
A telovadbe ni bilo nič?



Ja res je lahko napisati, samo zelo težko se je odpovedatiuser posted image user posted image  se tega oreng zavedam ker sem preveč sladkosneda user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  samo takrat ko sem odločna se poskušam res stran oreng držati ter poskušam pozabiti omare kjer so dobrote user posted image user posted image user posted image user posted image  tako da v ponedeljek začnem z resnostjo in pridnostjo ker bo mož ponovno šel v službo, otroka v šola , druga pa v vrtec ta četrti bo pa z menoj doma in bom poskusila z hujšanjem da se vrnem nazaj v formo da sklesam še 10kg ali kakšno več upam da mi uspe user posted image user posted image user posted image user posted image  mislim nam vsem da uspe sklesati kg user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

clock-img

26.02.2012, 07:29

clock-img

danyy

pencil-img

558

Dobro jutro!
Včeraj je spet šlo vse po načrtu, nisem nič grešila, pa tudi razgibala sem se (dopoldan sprehod, popoldan pa sem pri babici drva pospravljala - s tem se res zmatraš). Jedilnik je bil: zjutraj rezina rženega kruha s sirom in papriko, malica ananas + jabolko, za kosilo je bil matevž+ motovilec, zgodnja večerja en mini sendvič, pozna večerja jogurt.user posted image

RAKICA 1-kar 4 otročki bravo!!!!user posted image Pa tudi za tistih izgubljenih 23 kg!

 POKA , eno vprašanje zate - ti se bolj spoznaš na prehrano: kaj za večerjo se lahko je mleko - npr. z ovsenimi kosmiči ali kakim polnozrnatim corn fleksom? Sem nekaj brala na netu, pa sem sedaj še bolj zmedena.

Sedaj grem pa pecivo delat, dobimo prijatelje na obiske.user posted image

clock-img

26.02.2012, 08:43

clock-img

Barik@

pencil-img

257

Jutro
Poka, jaz načeloma pojem ful male količine hrane. To kar si ti naredla, bi jaz npr. eno skodelico za kosmiče,pa bi bilo kul, pa mogoče kos kruha zraven (ga pečem sama).

Jaz sem spila en sirotkin šake, kavo si še nardim, pa sem do 12.30 sita. Potem bo pa presežek maščob, ker gremo k tašči na južno. user posted image user posted image

clock-img

26.02.2012, 09:48

clock-img

LuLu

pencil-img

8910

Ojla,
jaz pa danes bolj strogo... včeraj sem preveč jedla. Nonstop nekaj malega, pa nič dietnega. Še danes čutim sitost. Bom tisto kilo takoj gor dobla...

clock-img

26.02.2012, 11:43

clock-img

LuLu

pencil-img

8910

Oj... za informacijo, če bo kateri kaj koristilo. So pa na fb "Slim & fit po ločevalno" (stran od Perutnine Ptuj) začeli z akcijo. Od 1.3. bodo pomagali z idejami, nasveti,... vsem, ki hujšajo oz. niso bili izbrani v njihovo skupino. Jaz sem tam, pa malo spremljam...

clock-img

26.02.2012, 16:13

clock-img

LuLu

pencil-img

8910

Oooo hudiča... čez vikend bo pa tu bolj tiho. Saj, če imate polna usta še vedno lahko tu tipkate user posted image

clock-img

26.02.2012, 17:06

clock-img

Barik@

pencil-img

257

Evo, sem lajkala tisto stran, prijavit se pa ne mislim user posted image

clock-img

26.02.2012, 17:22

clock-img

LuLu

pencil-img

8910

IZVIRNO SPOROČILO: Barik@

Evo, sem lajkala tisto stran, prijavit se pa ne mislim user posted image


Saj je že konec prijav. Danes so objavili kateri so tistijh 8, ki bo z njimi hujšalo. Nisem med njimi... Ostajam tu z vami... only you... user posted image

clock-img

26.02.2012, 18:24

clock-img

diana 28

pencil-img

681

Danes je pa za mano tako lenoben dan, da ne znam niti opisat. Za zajtrk sem pojedla mali košček kruha z marmelado, zmiksano banano in kavo, Za kosilo sem naredila brokolijevo kremno juho brez nekih dodatkov in je bila celo dobra (nisem glih nek kuharski mojster), zrezek in solato in potem smo odšli okrog treh na nek roj. dan in seveda sem morala jesti, da ne izpadem fina user posted image Ma sem pojedla 1 kos kruha in pol -panin in košček štrudlja in vince user posted image Za danes bo kar dovolj. Ker je nedelja sem si pač malo privoščla. Telovadila pa nisem nič. Jutri začnem z Zumbo user posted image Komaj čakam.

Kako ste pa vi kaj danes?

clock-img

26.02.2012, 18:29

clock-img

danyy

pencil-img

558

Kako ste kaj?
Danes je bilo spet ok glede hrane, sem pa si privoščila tudi košček pecivauser posted image , no pa tud za kosilo sem se fajn najedla. Bom pa jutri bolj pazila. Z gibanjem ni bilo nič danes, razen tekanja za 3 malčkiuser posted image . Zdaj si še večerjo privoščim, pa je to vse za danes. Bo pa solata in puranji zrezek na žaru.

clock-img

26.02.2012, 18:30

clock-img

danyy

pencil-img

558

IZVIRNO SPOROČILO: LuLu

Oj... za informacijo, če bo kateri kaj koristilo. So pa na fb "Slim & fit po ločevalno" (stran od Perutnine Ptuj) začeli z akcijo. Od 1.3. bodo pomagali z idejami, nasveti,... vsem, ki hujšajo oz. niso bili izbrani v njihovo skupino. Jaz sem tam, pa malo spremljam...



Hvala, bom malo pogledala. nasveti vedno prav pridejo.user posted image

clock-img

26.02.2012, 18:35

clock-img

LuLu

pencil-img

8910

PP me pa je izbrala, da mi bo vsak dan zjutraj poslal sms, za motivacijo... No, vsaj nekaj user posted image

Ja, ja, saj vem user posted image
Brez skrbi, takoj, ko ga dobim vam ga napišem... vete, da bom to delila z vami user posted image

clock-img

26.02.2012, 18:51

clock-img

danyy

pencil-img

558

IZVIRNO SPOROČILO: diana 28

Danes je pa za mano tako lenoben dan, da ne znam niti opisat. Za zajtrk sem pojedla mali košček kruha z marmelado, zmiksano banano in kavo, Za kosilo sem naredila brokolijevo kremno juho brez nekih dodatkov in je bila celo dobra (nisem glih nek kuharski mojster), zrezek in solato in potem smo odšli okrog treh na nek roj. dan in seveda sem morala jesti, da ne izpadem fina user posted image Ma sem pojedla 1 kos kruha in pol -panin in košček štrudlja in vince user posted image Za danes bo kar dovolj. Ker je nedelja sem si pač malo privoščla. Telovadila pa nisem nič. Jutri začnem z Zumbo user posted image Komaj čakam.

Super za zumbo, to je "dobra stvar" za hujšanje.  Jaz trenutno še ne morem, si pa zelo želim.

Kako ste pa vi kaj danes?

clock-img

26.02.2012, 18:56

clock-img

diana 28

pencil-img

681

Ja, je fajn ja...še posebej, ker hujšaš z veseljem.Ni nekega mučenja. Upam, da boš kmalu lahko tudi ti začela..... user posted image

clock-img

26.02.2012, 20:53

clock-img

Poka

pencil-img

1696

Jaz sem danes spet od 6.30 pokonci. Sicer precej kasneje nikoli nisem, sem pa zdaj že koma... Dan se ni začel na sobnem kolesu, ker sem se zbudila z mislijo, kaj vse moram naredit, prirpavit stvari... zamenjava službe pač. Zjutraj sem bila že v trgovini, ker sem se spomnila, da sem obljubila kosilo za celo familijo s taščo v red. Niti sekunde časa, od šeste naprej sem bila na nogah do pol dveh, brez sekunde pavze. Ni pa bilo tipično nedeljsko kosilo - brokolijeva kremna juha, solata iz testenin, sicer belih, ampak sem naredila varianto brez majoneze in eno z. In brez je bila z več zelenjave, zelo malo testenin. Smo pa itak večino pustili. Pa sem mislila, da bo premalo, ker so bile količine bolj za tiste na dieti... Pa ocvrto meso v sezamu, kar sicer ne delam - nikoli ne cvrem stvari... Zdaj se mi je zdelo, da ko po dolgem času delam kosilo, da bi bilo nevljudno druge silit v nek moj način prehrane...

Danes nisem zdržala, stres, se vidi... Sem kupila en plastični lonček nekih Manner vafljev, pa običajno res nimam napada na sladkarije, ampak tokrat sem ga imela. Zjutraj mi je pa še uspevalo - jagode in kosmiči. Za večerjo sem pa itak pojedla za tri... Joj, ta stres... Nimam navade bit groba do ljudi, danes je pa moj pokasiral ene par takih, revež...

Vseeno se bom pa jutri malo kontrolirala, ker sem pa res danes naredila za tri dni stvari v naprej, ko mi ne bi bilo treba.

Danyy - bom rekla, takole, za najboljše rezultate ni v redu jest mleka z enkimi OH notri, ampak če si pa prej jedla sendviče, pice za večerjo, bo pa zaenkrat v redu. Po resnici povem, da jaz itak tu nisem najboljši zgled user posted image Pri večerjah pogorim, sicer pa kosila pa zajtrke jem bolj kot ne zdravo.

clock-img

26.02.2012, 21:12

clock-img

Poka

pencil-img

1696


IZVIRNO SPOROČILO: Barik@

Jutro
Poka, jaz načeloma pojem ful male količine hrane. To kar si ti naredla, bi jaz npr. eno skodelico za kosmiče,pa bi bilo kul, pa mogoče kos kruha zraven (ga pečem sama).

Jaz sem spila en sirotkin šake, kavo si še nardim, pa sem do 12.30 sita. Potem bo pa presežek maščob, ker gremo k tašči na južno. user posted image user posted image


Verjetno si mislila moej sobotno kosilo, ki je bilo juha in rezanci. user posted image To je bilo res veliko, sam je to bolj izjema. Sem pa mislila, da bo tega bolj malo. Med tednom, ko kuham sama, naredim samo kako kremno juho pa zraven še kako malenkost. Ampak jem pa 5 x dnevno. Drugač bi pa res imela 100 kg... Sem jih pa dobila gor pri tašči - ja... ker sva lani nekaj časa živela pri njej in je kuhala. To je pa bilo men nočna mora... Ker jaz enostavno ne morem jest teh tipičnih slovenskih kosil iz predjedi, juhe, sladice, priloge, solate in to... In ko npr. ne jem cel dan, bi lahko potem celo pico pojedla, če pa jem po malo, pa pjem manj, pa potem ne morem niti koščka. To je menda zarad lizina, ki povzroča volčjo lakoto, če stradaš - naravni mehanizem telesa pač... Zato pa pravim, da je treba jest večkrat na dan.

No tist preliv od včerajšnje solate so pa danes moji zmazali za kosilo. Na solato sem dala samo dve žlički tega sicer ne preveč dietnega prelivauser posted image , sam je pa bilo kar pekoče. Solate pa lahko pojem celo skledo.

Sicer pa jaz sem včasih dosti pila kakih beljakovinskih šejkov, še zdaj jih za malico kot nadomestek obroka. Ampak ker ne treniram več skoraj nič, mi je itak to mal preveč beljakovin - no ja, tud odvisn, kaj si zmešaš še not. Se ti pa mogoče potem malo želodec skrči, ker takrat tudi jaz nisem mogla ne vem koliko jest.

clock-img

26.02.2012, 21:23

clock-img

Poka

pencil-img

1696


IZVIRNO SPOROČILO: LuLu

PP me pa je izbrala, da mi bo vsak dan zjutraj poslal sms, za motivacijo... No, vsaj nekaj user posted image

Ja, ja, saj vem user posted image
Brez skrbi, takoj, ko ga dobim vam ga napišem... vete, da bom to delila z vami user posted image


Joj, ne kaj si naredila... Kaj nisi vprašala prej. A veš kaj bodo naredili? Vse smse ti bodo zaračunali in boš plačala precej za telefon, probi se čim prej odjavit, če ne veš kako, pokliči informacije pri tvojem operaterju. Morajo imet pa nekej napisano v drobnem tisku, kako se to naredi.

Drugače pa to je marketinška poteza podjetja, Perutnina Ptuj si rekla? Po mojem, da so imeli tako ljudi, ki bodo z njimi hujšali, se pravi teh 8 , izbranih - in če jim bo uspelo, jim bo celo na skrivaj pomagal kak osebni trener. Ali pa čisto javno. Vedeli so, da se bo prijavilo veliko število ljudi, ki jih bodo lahko vrgli na to foro. Fajn so se spomnili, ni kaj - namreč celotna reklamna akcija jih bo zelo malo stala, z njo bodo še zaslužili, poleg tega, da bodo verjetno prodali še več izdelkov. Moram rečt, da so se sicer dobro spomnili... OK sicer je to stara fora, na mogoče malo drugačen način. Izkoristili so aktualnost hujšanja in zdravega načina življenja. Me prav fascinira v kake smeri gre danes marketing, v bistvu me zelo zanimajo te stvari. Na žalost, pa to mi sploh ni všeč, se pa dostikrat zelo ljudi okrog prenaša. So tudi mene pred kratkim eni, pa se trenutno ne spomnim kaj je že bilo - ampak je bila prav fora...

clock-img

26.02.2012, 21:50

clock-img

LuLu

pencil-img

8910

IZVIRNO SPOROČILO: Poka


Joj, ne kaj si naredila... Kaj nisi vprašala prej. A veš kaj bodo naredili? Vse smse ti bodo zaračunali in boš plačala precej za telefon, probi se čim prej odjavit, če ne veš kako, pokliči informacije pri tvojem operaterju. Morajo imet pa nekej napisano v drobnem tisku, kako se to naredi.

Drugače pa to je marketinška poteza podjetja, Perutnina Ptuj si rekla?


Na fb so objavili akcijo kdo bi hujšal z njimi po 90-ločevalni dieti. 9 jih je iz fb, 9 iz PP (zaposleni) Prijavilo se je več kot 800 kandidatov in so jih danes objavili, kdo je v skupini. Potem pa so še objavili tri "tolažilne" nagrade... to je 90 dni bo dobival sms zjutraj za motivacijo. Poslala sem jim mejl, da sem ZA in tudi pripisala, da ne pričakujem plačniških sms-ov.
Če jih bodo slučajno zaračunali... verjemi, user posted image  jim celo stran!

clock-img

26.02.2012, 21:58

clock-img

LuLu

pencil-img

8910

Je pa PP partnerica z Rino, ki je izdala knjigo 90-dnevna ...

clock-img

27.02.2012, 06:57

clock-img

danyy

pencil-img

558

Dobro jutro!
Jaz sem že ob kavici, sicer pa si bom mogla tudi zajtrk pripravit, se full lačna zbujam odkar sem na dieti. user posted image
Bom danes jedla jogurt s kosmiči.  Za kosilo bo pa štefani pečenka (od včeraj full ostalo), pa riž z zelenjavo in neka solata.
Sem pa včeraj ugotovila, da bo počasi regrat. Tega pa jaz obožujem, pa mi ne bo potrebno več razmišljat kaj za večerjo.
Sicer se je tudi mož odločil, da bo malo pazil na hrano ( se je tud zredil user posted image ), no on se bo odpovedal le sladkarijam in poznim večerjam. Bo tudi meni lažje, ko ne bo ob desetih zvečer mlatil sendvičev in piškotov.

Poka hvala, bodo mlečne jedi le občasno za večerjo.

clock-img

27.02.2012, 08:24

clock-img

RAKICA1

pencil-img

1925

Dobro jutro evo danes pa začnem tudi jaz z pridnostjo in hujšanjem upam da bom zdržala user posted image user posted image user posted image  Kavica že lepo diši zraven pa si še zajtrk pripravim potem pa veselo rokave zavihat in se spraviti malo pospravljati user posted image user posted image user posted image user posted image da nebom lenarila samo

clock-img

27.02.2012, 08:58

clock-img

cebela2

pencil-img

241

dobro jutro. . .jaz vikenda nebom sploh komentirala. . mater sem jezana nase user posted image
počutim se kot user posted image
zvečer je bilo NUJNO user posted image pico speč in ker je še ostala je bilo spet NUJNO jo za zajtrk pojest.

Naj me katera mal zbrca. user posted image

Kako naj se spravim v red . .pa tok sem se lepo držala ločevalne

mahhh. . danes imam še za kosilo zelenjavno rižoto . . juti pa jovo na novo IN TO RESNO

POKA smsi so plačljivi. . ko dobiš prvi sms odgovori na tisto št. . STOP in pošlji nazaj

clock-img

27.02.2012, 09:00

clock-img

LuLu

pencil-img

8910

IZVIRNO SPOROČILO: cebela2

POKA smsi so plačljivi. . ko dobiš prvi sms odgovori na tisto št. . STOP in pošlji nazaj


Javili so mi, da sms-i ne bodo plačljivi, ker je to NAGRADA, ki smo jo dobile (tri smo samo). Jaz jim zaenkrat verjamem.

clock-img

27.02.2012, 09:05

clock-img

LuLu

pencil-img

8910

IZVIRNO SPOROČILO: cebela2

Naj me katera mal zbrca. user posted image

Kako naj se spravim v red . .pa tok sem se lepo držala ločevalne


Sem že napisala prej... na fb strani "Slim & fit po ločevalno" od Perutnine Ptuj bodo začeli 1.3. z ločevalno, pa so obljubili, da bodo vsak dan tam nasveti, spodbude,... pa tja malo čekiraj za motivacijo. Škodilo ziher ne bo...

clock-img

27.02.2012, 09:05

clock-img

cebela2

pencil-img

241


IZVIRNO SPOROČILO: LuLu

IZVIRNO SPOROČILO: cebela2

POKA smsi so plačljivi. . ko dobiš prvi sms odgovori na tisto št. . STOP in pošlji nazaj


Javili so mi, da sms-i ne bodo plačljivi, ker je to NAGRADA, ki smo jo dobile (tri smo samo). Jaz jim zaenkrat verjamem.




ojojj sorry LuLu.. . . nevem kako sem vidla da je Poka to pisala. . .
ahaa če je to nagrada in so ti napisali da so brezplačni pol je ok. Ubistvu sploh nisem vsega točno prebrala ker ste preveč naklofale user posted image

Imam pa eno idejo. . . lahko te smse deliš z nami user posted image a bi bila tok prijazna. . meni bi prav prišli glede na to,da se bom ponovno lotila ločevalne. Kaj praviš?

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem