cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

RE: Za tiste, ki še...

  
clock-img

25.02.2012, 10:38

clock-img

LuLu

pencil-img

8910

Jutro... izgleda, da smo tu same 30+? V najlepših leti... user posted image

clock-img

25.02.2012, 11:00

clock-img

jesensko listje

pencil-img

95

Dober dan!

Tudi včerajšni dan je bil kar ok, kar se prehrane tiče, vidim da tudi ostalim dobro gre!! user posted image

Stara sem 25, počutim se pa včasih 90... Včasih pa 10, odvisno od počutjauser posted image

Grem sedaj ven na sanke, preden pobere ves sneg!

Lep vikend želim!!

clock-img

25.02.2012, 11:21

clock-img

Mimona29

pencil-img

187

30ke smo zakon! :)

clock-img

25.02.2012, 11:24

clock-img

Barik@

pencil-img

257


IZVIRNO SPOROČILO: LuLu

Jutro... izgleda, da smo tu same 30+? V najlepših leti... user posted image


ne ne, jaz še nekaj časa ne bom 30 user posted image

clock-img

25.02.2012, 11:35

clock-img

LuLu

pencil-img

8910

IZVIRNO SPOROČILO: Barik@


ne ne, jaz še nekaj časa ne bom 30 user posted image


Je*** ga! Žal mi je... Oprosti. Malo boš še potrpela user posted image

clock-img

25.02.2012, 11:37

clock-img

diana 28

pencil-img

681

Jaz sem pa okroglih 30 in ne morem včasih niti verjet. Se počutim bolje kot pri 25-26, pa še uživat znam bolj kot takrat. ...Upam, da bo šlo tako naprej. Malo me včasih stisne, ker tako hitro tečejo leta ampak očitno mora tako bit .... user posted image

clock-img

25.02.2012, 11:41

clock-img

Kliki

pencil-img

2756

Evo se vam pridružim upam da me sprejmete.

Sem dopolnila30leto in bi blo fajn da bi začela malo več migati. V sedmih letih od kar sem z mojim partnerjem sem se zredila 10 kg.
Sicer zaradi tega še vseno ne zgledam debela ampak bi si želela malo shujšat.
Rabim pa nekoga da me malo spodbudi k temu da začnem migat.

lep sončni pozdrav

clock-img

25.02.2012, 11:43

clock-img

LuLu

pencil-img

8910

IZVIRNO SPOROČILO: diana 28

Se počutim bolje kot pri 25-26, pa še uživat znam bolj kot takrat.


Meni tudi danes ni jasno zakaj pri 20+ nisem še bolj uživala in se zavedala kako mlada sem in kak je fajn. Danes bi si upala več bedarij delati in bolj uživati kot 15 let nazaj user posted image
Če bi sama sebe srečala, ko sem bila mlada, bi si rekla, da malo živnem in da sem bolj pogumna... user posted image

clock-img

25.02.2012, 11:48

clock-img

LuLu

pencil-img

8910

IZVIRNO SPOROČILO: Kliki

Evo se vam pridružim upam da me sprejmete.


Jaz te sprejmem user posted image
Zanimivo, kako se vidi kdo je vse čekiral na tej temi kar nekaj časa, potem pa se priključi user posted image
Super!
Kliki... kot veš, se na tej temi ooooogrooomnooo piše o dobri hrani in smo glasne, ampak jemo pa je ne!
Telovadimo vsak dan... od jutra do mraka... brcamo druga drugo v rit in se ne šalimo! Nasploh, ko začnemo pisati o številkah.
Izvoli, trpi z nami, če želiš! user posted image

user posted image

clock-img

25.02.2012, 11:56

clock-img

Kliki

pencil-img

2756

LuLu hvala trpim z vami migam cele dneve predvsem v službi o telovadbi in zdravi hrani ni ne duha in slukha.user posted image

clock-img

25.02.2012, 12:06

clock-img

LuLu

pencil-img

8910

Nekak čudno sem se počutila, kot da mi nekaj manjka... Pa ugotovim, kaj je vzrok. Nisem še bila na kolesu in legm... Sobota je, deca doma in čisto drugačen dan. Ob tej uri sem že odtelovadla čez teden.
Sama sebe presenečam, da to pogrešam. Fajn. Grem telovadit.
Pubec, pa se igra rojstni dan in mi je nabasal v krožnik en kup čokoladnih smokijev. Kako mu naj zdaj lepo razložim, da tega niti slučajno ne mislim jesti user posted image

clock-img

25.02.2012, 12:58

clock-img

danyy

pencil-img

558

Kliki dobrodošlauser posted image !

Danes je spet lušten dan, smo bili na sprehodu, kosilo se že kuha, jaz pa se bašem z anansom. Jutri dobim obiske- so navajeni da nekaj dobrega spečem za po kosilu, tako da bom jutri na "preuzkušnji". Zdaj pa tuhtam katera sladica je manj redilna in da ni nevarnosti da zvečer zbašem vase preostanek.user posted image

clock-img

25.02.2012, 13:49

clock-img

LuLu

pencil-img

8910

IZVIRNO SPOROČILO: Kliki

o telovadbi in zdravi hrani ni ne duha in slukha.user posted image


Saj zdaj boš pa začela, ali ne?
Mic po mic user posted image

clock-img

25.02.2012, 17:02

clock-img

LuLu

pencil-img

8910

Oj, a še kera diha ali ste pljuča pustile veni?

clock-img

25.02.2012, 19:04

clock-img

diana 28

pencil-img

681


Če bi sama sebe srečala, ko sem bila mlada, bi si rekla, da malo živnem in da sem bolj pogumna... user posted image



Jaz isto..Ko razmišljam o tem me kar malo užalosti a sedaj ni več kaj..tako kot sedaj gledam na življenje lahko rečem, da sem takrat čisto životarila in se obremenjevala z neumnostmi. Ampak, tako je in vsako obdobje živimo kot živimo....z leti pa ugotovimo, da čas kar beži in je treba začet življenje živeti.user posted image

No, danes sem bila na pohodu (1h kar intentivno) in sem mislila na vas...Se mi je prav smejalo. user posted image Sem vas pa tudi spodbujala, tako na daleč.... Drugače pa sem za zajtrk jedla jajčke, kosilo:gobovo juho in telečje zvitke z nekim čudnim krompirjem. Malo preveč je bilo, vendar bom sedaj za večerjo pojedla nekaj lažjega. Jogurt bo vernetno dovolj, ker sem jedla precej pozno.
Kje ste vse?....Se mi malo dozdeva, da malo zabušavate danes user posted image

clock-img

25.02.2012, 19:51

clock-img

Poka

pencil-img

1696

Jaz sem včeraj še na željo mojega šla na en sprehod. Kako urco počasi.

Danes zjutraj sem se vstala ob 6.30 in sva z mojim skupaj telovadila. Zmenjeno je bilo, da ko je en na orbitreku, drug dela sklece, trebušne itd... Pa je on bolj mal delal, jaz pa sem 20 minut gonila in porabila kakih 140 kalorij. Potem sva se zamenjala in sem jaz celoh 20 mintu delala trebušne, izpadni korak, počepe in 2.5 sklece... Moj se je hvalil, da jih naredi ne vem koliko na eni roki, pa ga je vrglo na goflo... user posted image

Pol sva šla na en krajši sprehod na eno od smučišč. Tam sem spila en naravni jabolčni sok, v bistvu polovico, pa kavo z mlekom. Zjutraj sem že sicer eno. Pa zjutraj sem že naravni pomarančni - kar mi je njami. In take stvari, ko so mi res dobre, probam jest, ker se mi pol res ne lušta sladkarij.

Potem sva šla na kosilo - gobova juha, ki bi bila že dovolj... Ampak se mi je zdel da rezanci s jurčki na rukoli ne more bit velik. In sem pojedla vse. Tako, da sem rekla, da bom pa pol še enkrat šla na orbitrek, ampak mi še res ni uspelo. Sem pa narezala zelenjavo za par dni, ker med tednom ni časa in potem jo vsaj jem.

Trenutno delam zeljno solato s hrenovim prelivom. Samo to bo za večerjo, z malo krompirja.

Sicer je v prelivu malo, ampak res malo majoneze, morem pa nujno povedat kaj je notri - ker sem si kr izmislila. Dve žlici lahke kisle smetane, ena žlica majoneze, mogoče še to ne. Kake pol deci lahkega jogurta, hren, mogoče ena žlica belega vina, pa ene pol žličke gorčice in za eno noževo konjico medu. Pa mogoče ene pol žličke jabolčnega kisa. Mal čudne sestavine, sam sem probala in je božansko... Jo delam trenutno, pa je za dva, sam ne vem če bom cel preliv porabila... Ni najbolj light, sam vsaj ni tolk OH. Aja, zraven bo malo krompirja in nariban surov korenček, mogoče ena žlica...

clock-img

25.02.2012, 20:01

clock-img

LuLu

pencil-img

8910

IZVIRNO SPOROČILO: Poka

...


In jaz sem postala lačna... user posted image
Hvala ti za tako izčrpno poročilo, ki mi je usta napolnilo s slino.

clock-img

25.02.2012, 20:13

clock-img

Barik@

pencil-img

257

Poka, to kar boš ti pojedla za večerjo, imam jaz za kosilo dovolj. user posted image
danes za večerjo, pol pice in čokolada ,,, je*bat ga, imam neke čudne dneve ... bo boljše.user posted image

Danes je rekla tašča, da če mi da še toliko malo na krožnik, bom vedno pustila za vsaj 2 žlici gor user posted image

clock-img

25.02.2012, 20:18

clock-img

LuLu

pencil-img

8910

IZVIRNO SPOROČILO: Barik@

Danes je rekla tašča, da če mi da še toliko malo na krožnik, bom vedno pustila za vsaj 2 žlici gor user posted image


Pri meni je že od nekdaj problem, da ne morem pustiti hrano na krožniku. Vedno, ama vedno, pojem vse kar je gor. Torej, če mi daš še toliko gor, ne bo ostalo niti za osminko žlice user posted image

clock-img

25.02.2012, 20:53

clock-img

RAKICA1

pencil-img

1925

Ojla punce no tukaj je še ena ki ji nikakor več ne uspe shujšati na idealno težo kot želiuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  vsakič začnem in potme vedno pride dober izgovor zakaj grešim user posted image user posted image . No lahko pa rečem da sem že dvakrat pridno skujšala po 23kg user posted image user posted image user posted image kar sem na to tudi ponosna ,samo sedaj kakor sem dala mireno notri in potem ven ker mi ni odgovarjala in sedaj tabletki sem se zredila kar 10kg user posted image user posted image user posted image in mi ne uspeva jih spraviti dol ampak samo pridno naberati goruser posted image user posted image  Zato se vam še jaz pridružim seveda če me zraven vzamete. V ponedeljek upam da začnem z pridnostjo ko bodo ostali člani ponovno v šolah in vrtcih in možek v službi z najmašim bom pa lahko pridno hujšala user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Stara sem pa 33let ,prihajam pa iz Škofje Loke

clock-img

25.02.2012, 20:55

clock-img

Poka

pencil-img

1696


IZVIRNO SPOROČILO: Barik@

Poka, to kar boš ti pojedla za večerjo, imam jaz za kosilo dovolj. user posted image
danes za večerjo, pol pice in čokolada ,,, je*bat ga, imam neke čudne dneve ... bo boljše.user posted image

Danes je rekla tašča, da če mi da še toliko malo na krožnik, bom vedno pustila za vsaj 2 žlici gor user posted image


A se ti zdi velik? Sicer od one omake sem dala samo dve žlici in sem še dala kis, pa ugotovila, da je preveč hrena, sam je blo že prepozno. Krompir pa samo zarad mojega. Ga nekako ne maram, ampak tako če ga je zelo malo, ga še nekako prebavljam.

Sicer pa tašče itak, v vsakem primeru, pa če bi ne vem koliko pojedel, mislijo da je premalo. Vsaj moja je taka. Skuha za pol bloka. jutri kuham jaz in imam že pripravljeno za solate, ostalo bo samo kremna zelenjavna juha in meso na žaru. Po mojem bo mislila, da hočem koga izstradat.

Lulu - ne se sekirat. Imam tudi jaz take navade. Zato pa mogoče kako kilo več :)) To je, če grem npr. kam na kosilo, kjer dobiš porcijo. Sama si pa bolj malo nadevam in sem res hitro sita, včasih se pa najem da mi je kr žal potem. Imam obdobja - ko ne morem več kot kos pice, do tega, da celo... Zato mi mal teža niha, ok mal... ene deset kil :)

clock-img

25.02.2012, 20:58

clock-img

LuLu

pencil-img

8910

IZVIRNO SPOROČILO: RAKICA1

No lahko pa rečem da sem že dvakrat pridno skujšala po 23kg user posted image user posted image user posted image


Dobrodošla user posted image
Čimprej napisati kako shujšati 23 kg, ker nekatere še to ne vemo najbolje user posted image

Sem danes že preveč pojedla, pa nisem dobre volje user posted image

clock-img

25.02.2012, 21:01

clock-img

LuLu

pencil-img

8910

IZVIRNO SPOROČILO: Poka

Skuha za pol bloka.


Kateri blok je to? user posted image

clock-img

25.02.2012, 21:05

clock-img

RAKICA1

pencil-img

1925


Čimprej napisati kako shujšati 23 kg, ker nekatere še to ne vemo najbolje user posted image

Ja če sem iskrena sem najprej si zadala, da sem resna pri hujšanju in imela sem voljo oreng za hujšanje ter tukaj na ringaraja smo bile punce, ki smo si vlivale voljo za hujšanje user posted image user posted image user posted image user posted image  seveda pa še ene stare hlače sem našla ki sem bila zelo mlado in seveda volja je bila da zlezem v njihuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image , kar mi je tudi uspelo, ja moja dieta je pa bila odpovedati se sladkarujam in seveda manj sem jedla in na dan sem spila veliko vode

clock-img

25.02.2012, 21:19

clock-img

LuLu

pencil-img

8910

IZVIRNO SPOROČILO: RAKICA1


ja moja dieta je pa bila odpovedati se sladkarujam in seveda manj sem jedla in na dan sem spila veliko vode


kako je to lahko napisatuser posted image
A telovadbe ni bilo nič?

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem