cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

RE: Za tiste, ki še...

  
clock-img

24.02.2012, 20:12

clock-img

diana 28

pencil-img

681



Možu bom "marsikaj" ponudla, samo da ga najdem user posted image
Sem samohranilka at the moment...
Samo, da shujšam, pa navalim user posted image



Ojej, nisem vedela.... oprosti..... user posted image No, me pa zanima tvoj naval. Ko se začne ti kar poročaj. Meni so te ''prigode'' zelo zanimive. user posted image Slej ko prej pa boš sigurno srečala nekoga, da ga boš razvajala ....

clock-img

24.02.2012, 20:14

clock-img

LuLu

pencil-img

8910

IZVIRNO SPOROČILO: aleksandra123

A maš kaj muskelfibra? Jaz sem po skoraj 4 tednih brez teka, ko sem spet šla, kar fajn noge čutila, zdaj je pa že skoraj ok.


Ne, ker kot prvo... ne pretiravam, kot drugo... še od aerobike sem si zapomnila strečing za noge, pa to naredim po vadbi.
Zadihana sem , ker kondicijo imam nula... pa kadilka sem, pa z nosom male težave, kar malo otežuje dihanje
Nič tak hudega.

clock-img

24.02.2012, 20:16

clock-img

LuLu

pencil-img

8910

IZVIRNO SPOROČILO: pebs

A si že dolg singel mam


28.4. bo 2 leti...

clock-img

24.02.2012, 20:19

clock-img

aleksandra123

pencil-img

458

Pametno, jaz sem dostikrat zanikrna glede strečinga, kar nekam se mudi noter, na telefon gledat, kdo me je klical...

Kadila sem tudi jaz, do lani, in sem bila v letošnji ledeni zimi prav zadovoljna, da sem nehalauser posted image

clock-img

24.02.2012, 20:21

clock-img

LuLu

pencil-img

8910

IZVIRNO SPOROČILO: diana 28


Ojej, nisem vedela.... oprosti..... user posted image No, me pa zanima tvoj naval. Ko se začne ti kar poročaj. Meni so te ''prigode'' zelo zanimive. user posted image Slej ko prej pa boš sigurno srečala nekoga, da ga boš razvajala ....


Bom javla, saj takrat bomo še tu...ker bomo skrbele, da ohranjamo težo user posted image
Bom našla, to sploh ni problem, ampak, ko se odločim. Obožujem samsko neodvisno življenje in se mi nikamor ne mudi. Malo mi edino ni ok, ker vem, da bi deca rada imela enega moškega v hiši. Prinese čisto drugačno vzdušje kot tečna mama user posted image

clock-img

24.02.2012, 20:25

clock-img

LuLu

pencil-img

8910

IZVIRNO SPOROČILO: diana 28


Ojej, nisem vedela.... oprosti..... user posted image


zdaj sem vidla to rumeno glavo, ki joka user posted image
Nič jokat... sama sem, ker sem se jaz tak odločla, tak da naj se glave smejejo user posted image

clock-img

24.02.2012, 20:28

clock-img

diana 28

pencil-img

681


user posted image
Malo mi edino ni ok, ker vem, da bi deca rada imela enega moškega v hiši. Prinese čisto drugačno vzdušje kot tečna mama user posted image

Verjamem ja user posted image Uf, zdaj pa res grem počasi.... lahko noč vsem hujšicam ....

clock-img

24.02.2012, 20:32

clock-img

Poka

pencil-img

1696

user posted image user posted image Ene izjave so res zanimive.

Joj, rolerji, komaj čakam, moj najljubši poletni šport. Na prejšnjih sem v enem poletju koleščke znucala user posted image Zdaj moram nove kupit. Delala sem celo tečaj za vaditelja, ampak ko sem svojega učila, ga je skoraj avto povozil in sem opustila to nevarno dejavnost. user posted image Kaj je bilo pa pred tem z mojim znanjem rolanja, pa boljše da nihče ne ve. Me je premetavalo z ene strani ceste na drugo... Potem me je pa brat vzel v roke. In sem se mogla že prvi dan po hribu spustit. Smučam ne, tako da si lahko mislite, da je bilo katastrofa. Ko me prvič ni vrglo po dveh urah poskušanj, sem mislila da znam in sem hotela pospravit rolerje. Pa me je brat prisilil še v ene pol ure vaje... Potem sem šla sama na ene par izletov, do stare mame, ko je mal hriba dol. Mal sem šla po štirih, mal me je vsake pet metrov vrglo, na rit al pa na glavo. To je bilo ene deset dni isto. Potem sem iz trme hodila kar z rolerji v službo, takrat še prek študenta. In so me eni malinovci zafrkavali, ko nisem znala tk hitro v hrib. Kr na mestu nekak je šlo, tak kot na tekaški stezi... Nekaj v tem smislu, da jih nej kr pospravim. Sam jaz sem se potem rolala po par ur na dan, cele dneve. Aja drugi dan, ko sem jih imela sem šla na en dveurni izlet s kolegom - pa sem skoraj dehidrirala, najhujša vročina. Se mi je že meglilo. Ko še ne znaš dobro, uporabljaš narobe mišice in porabiš preveč energije. Sej drugač pa tisto pot prevoziš v 15 minutah, sam jaz sem rabla 2 uri. Vrglo me je sam enkrat po enem hribu, sej druga je blo ravno. Pol ko sem že znala, itak po parih urah dnevno, sva se večkrat rolala z bratom od kolegice, ko je sicer pri specialcih. iz avijona zna skakat o rolanju ap pojma nima, manj kot jaz. Sem ga tud učila po hribu, na koncu sva skoraj padla po ravnem, ker se ni znal ustavit. Pa vem, da sva se tako dolgo rolala, da sem dobila krvav žulj in mi je dal en obliž, ko ga imajo drugače ti vojaki, ful je pomagalo, pa sva se potem šla še ene dve uri naprej. No do onga padanja, pa ko so me otroci zafrkaval, pa ena stara mama se mi je smejala, ko sem zletela čez celo cesto, sem pol naredila za vaditelja. Sam se zdaj s kr par kilami več raj ne bom precenjevala... se lahk še ubijem...

Glede grisa - se da naredit iz pirinega zdroba podobno. Pa če porabiš, se sploh ne sekirat. Jaz sem npr. danes jedla čips, sam sem si dala v skledico določeno količino, da nisem ravno celega. Ni bilo preveč, pretiravala nisem, slabe vesti ni bilo, je bilo pa boljše kto če bi potem cel dan mislila na sendviče in bi za večerjo zmazala tri - tud tega sem sposobna...

Morem pa rečt, da me ta tema vseen motivira. user posted image Zabavno, ni kaj.

clock-img

24.02.2012, 20:33

clock-img

pebs

pencil-img

279

no,zdej sm še mal potelovadla,nardila 40 trebušnjakov, tko da sm izpolnila kar sm si zadala,saj za dons. Hvala punce za motivacijo,sm končno zganila svojo leno rit.
aleksandra123 - po kolk km pa pretečeš? Al maš kdaj muzko? Men bi blo lažje tečt,ker mam ful rada musko,sam mi je pol čudn,ker ne slišm,če kdo pelje za mano. Pa sej grem tečt v gozd,kjer skor nikol ni avtov,sam vsen.

clock-img

24.02.2012, 20:37

clock-img

LuLu

pencil-img

8910

IZVIRNO SPOROČILO: Poka

Delala sem celo tečaj za vaditelja, ampak


Sem te že mislila vprašat, če me boš inštruirala, pa ko sem prebrala post do konca, nisem več ziher, da bi to resno vprašala user posted image

clock-img

24.02.2012, 20:37

clock-img

pebs

pencil-img

279

IZVIRNO SPOROČILO: diana 28


user posted image
Malo mi edino ni ok, ker vem, da bi deca rada imela enega moškega v hiši. Prinese čisto drugačno vzdušje kot tečna mama user posted image

Verjamem ja user posted image Uf, zdaj pa res grem počasi.... lahko noč vsem hujšicam ....



Lahko ti nudim inštrukcije citiranja, jest zdej obvladamuser posted image

clock-img

24.02.2012, 20:38

clock-img

LuLu

pencil-img

8910

IZVIRNO SPOROČILO: Poka

Morem pa rečt, da me ta tema vseen motivira. user posted image Zabavno, ni kaj.


Mene tudi... nisem si mislila, da mi bo tak fajn pisat, kaj sem jedla in kaj delala... kar tako dalje punce user posted image

clock-img

24.02.2012, 20:40

clock-img

LuLu

pencil-img

8910

IZVIRNO SPOROČILO: pebs
Lahko ti nudim inštrukcije citiranja, jest zdej obvladamuser posted image


Svakog dana u svakom pogledu sve više napredujemo user posted image

clock-img

24.02.2012, 20:46

clock-img

aleksandra123

pencil-img

458

Poka, od kje ti vse znanje o prehrani, res fajn, da si tako prijazna, in nam kaj povešuser posted image

pebs, običajno pretečem 10 km, muzke pa ne poslušam, mi je čisto fajn brez, pa tud filing, da ne vem kaj se za mano dogaja, mi ni ok. Po gozdu ne tečem več, sem imela eno mal čudno srečanje s tipom na kolesu, ki mi je sledil(saj verjetno ni bilo nič, ampak občutek ni bil najboljši), tako da bolj urbane terene izbiram.

clock-img

24.02.2012, 20:49

clock-img

LuLu

pencil-img

8910

Veste kaj pa mene zanima... koliko ste kaj stare user posted image
Saj ne rabite napisati... lahko narišete ...ali pa tudi ne, da ostane kaj skrito... user posted image

clock-img

24.02.2012, 20:50

clock-img

aleksandra123

pencil-img

458


IZVIRNO SPOROČILO: LuLu

Mene tudi... nisem si mislila, da mi bo tak fajn pisat, kaj sem jedla in kaj delala... kar tako dalje punce user posted image



Najprej mal treninga citiranjauser posted image user posted image user posted image

Za večerjo jedla nisem nič in tudi ne bom, naj štejejo tiste tri žlice Nutele od prejuser posted image

clock-img

24.02.2012, 20:54

clock-img

LuLu

pencil-img

8910

IZVIRNO SPOROČILO: aleksandra123

Poka, od kje ti vse znanje o prehrani, res fajn, da si tako prijazna, in nam kaj povešuser posted image


Meni je tudi fajn, da je med nami vsaj ena, ki malo več ve koliko jemo v številkah

clock-img

24.02.2012, 20:55

clock-img

pebs

pencil-img

279

jest sm 34, počutm se pa 24,sploh k vidm da mi je všeč ista muska kot moj nečakuser posted image

clock-img

24.02.2012, 20:56

clock-img

pebs

pencil-img

279

IZVIRNO SPOROČILO: pebs

jest sm 34, počutm se pa 24,sploh k vidm da mi je všeč ista muska kot moj nečakuser posted image


mojemu nečaku
p.s. mislm da sm nastarejša tle

clock-img

24.02.2012, 20:58

clock-img

LuLu

pencil-img

8910

IZVIRNO SPOROČILO: pebs

IZVIRNO SPOROČILO: pebs

jest sm 34, počutm se pa 24,sploh k vidm da mi je všeč ista muska kot moj nečakuser posted image


mojemu nečaku
p.s. mislm da sm nastarejša tle


Nisi, jaz se počutim za 26, če se ti za 24 user posted image

clock-img

25.02.2012, 08:39

clock-img

cebela2

pencil-img

241

dobro jutro. . a ste s enaspale al še spite.

Moje počutje je še vedno user posted image . . . hmmm . . mogoče sem pa noseča. . hahhahahahah. . no nism user posted image

Zajtrk opravljen, zdej kavica. .

Moja leta 31. . trenutno počutje 60+ user posted image

Kaj boste pa danes kaj kuhale za kosilo? aja jaz imam joto

clock-img

25.02.2012, 09:12

clock-img

danyy

pencil-img

558

Dobro jutro, ste pa veliko napisale user posted image , sem uživala sedaj ob branju in dobri kavici.
Včeraj sem se tudi pridno držala, tudi na hitri hoji sem bila (mater je pasalo user posted image ). Edino zvečer sem se verjetno pemalo najedla (jabolko+jogurt), ker sem bila ponoči full lačna pa še glava me je bolela. Bom se res mogla malo bolj organizirat in si pripravit kaj bolj konkretnega (ampak dietnega) za jest.

Zvečer pa vas raje sploh ne berem, ker same lušte delateuser posted image .Danes bo za kosilo matevž in solata.
Tehtala se še nisem, pa se nekaj časa verjetno še ne bom, se pa počutim "lažja"- verjetno zato, ker imam prazen želodec.

clock-img

25.02.2012, 09:20

clock-img

danyy

pencil-img

558

IZVIRNO SPOROČILO: diana 28

Aja...skoraj bi pozabila. .. Sem slišala, že velikokrat, da se ženske redijo, ker jejo hrano, ki ostaja otrokom. Tako, da Lulu...Ponudi raje možu drugič user posted image



To bo kar držalo, jaz sem pojedla skoraj vse za malim, dokler se nisem nekako navadila pripraviti samo toliko kolikor poje. Moj ima zelo rad mlečne jedi, jaz pa tudi.user posted image

Poka - ti se bolj spoznaš na te stvari - mleko je ok za večerjo? Npr. z ovsenimi kosmiči?

clock-img

25.02.2012, 09:25

clock-img

danyy

pencil-img

558

IZVIRNO SPOROČILO: LuLu

Veste kaj pa mene zanima... koliko ste kaj stare user posted image
Saj ne rabite napisati... lahko narišete ...ali pa tudi ne, da ostane kaj skrito... user posted image




Jaz sem 31. user posted image

clock-img

25.02.2012, 09:34

clock-img

Barik@

pencil-img

257


IZVIRNO SPOROČILO: cebela2

dobro jutro. . a ste s enaspale al še spite.

Moja leta 31. . trenutno počutje 60+ user posted image

Kaj boste pa danes kaj kuhale za kosilo? aja jaz imam joto



trenutno hiberniram user posted image , sem pa zadnje čase fuul utrujena, pa mi mami reče, naj naredim test nosečnosti user posted image
mi bomo danes špinačo in pire.


Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem