cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

RE: Za tiste, ki še...

  
clock-img

24.02.2012, 16:12

clock-img

Barik@

pencil-img

257

kok ste navalile na tole temo, že 15 strani user posted image user posted image

eh, mi bomo danes za kosio pico in lazanjo user posted image , je pretoplo za kuhat.
Sem bila pa na daljšem sprehodu, če to šteje kot rekreacija.

clock-img

24.02.2012, 16:26

clock-img

Barik@

pencil-img

257


IZVIRNO SPOROČILO: Poka

Ja, jaz imam ful časa... Sem na dopustu... Kako bo naslednji teden, pa ne vem. Imam zamenjavo službe, kar mi je kr stresno, uh... Se spet nekaj dokazovat, imam poln kufer tega, ko plače niso take, da bi imel kako posebno motivacijo po tem, obnašajo se pa do tebe, kot da bi imel 10 000 eur.



kaj ti naj rečem ... srečno in misli pozitivno.

jaz pa iščem službo, pa imam nekaj zdravstvenih omejitev (še v proizvodnji ne morem delat user posted image ), pa 2 otroka, kar delodajalce fuul odbija. Tazadnji mi je rekel, da sta še tako mala, da moram biti še vsaj 3 leta doma zraven njiju user posted image user posted image user posted image user posted image .
Zdej pa malo šivam, da pomagam polnit družinski proračun, pa tamala dva sta konstantno bolna user posted image , tako, da če bi že imela službo, bi bila po moje 14 dni doma in 14 dni v službi (tako kaže trenutna statistika). user posted image

clock-img

24.02.2012, 17:23

clock-img

LuLu

pencil-img

8910

A če pšenični izdelki kao niso ok, a potem tudi pšenični zdrob ni v redu? Gris, po domače... najedla sem se ga ful... in "kasno stiže Marko na Kosovo" user posted image  sem zdaj komaj začela o tem razmišljat.

clock-img

24.02.2012, 17:26

clock-img

LuLu

pencil-img

8910

IZVIRNO SPOROČILO: Barik@

kok ste navalile na tole temo, že 15 strani user posted image user posted image

Sem bila pa na daljšem sprehodu, če to šteje kot rekreacija.


user posted image  16. je že tu...

Za mene je sprehod rekreacija... ni glih šport za olimpiado, rekreacija pa je... user posted image

clock-img

24.02.2012, 17:44

clock-img

pebs

pencil-img

279

Jest sm mela za večerjo palačinke, sm se mal upirala,sam pol popustila zarad tamalih dveh. Sm jih pa namesto nutele namazala z limono in mal sladkorja (spomin na otroške dni). Mi jemo mlečen gres vsak dan skor, ne zdi se mi da bi bil kej nezdrav, ne posujem ga s kakavom,ampak z mletimi orehi, njamiuser posted image .

clock-img

24.02.2012, 17:49

clock-img

LuLu

pencil-img

8910

Jaz sem dala gor dosti kakava... to mi je jasno, da sem pretiravala in da ni ok. Malo me je zmotlo to, ko mi je pubec rekel, da v vrtcu nikoli ne jedo grisa. Če ga ni tam, a to pomeni, da ni zdrav?   Tak sem razmišljati začela.

clock-img

24.02.2012, 17:51

clock-img

pebs

pencil-img

279

Pri naši tastarejši ga majo, me je ona spomnla,da namest kakava lohk damo gor orehe.

clock-img

24.02.2012, 17:53

clock-img

LuLu

pencil-img

8910

Še nikoli jedla z orehi ali pa palačinke z limono in sladkorjem. Jaz sem vedno bolj bila na klasiki... marmelada sir, čokolada ali kakav...

clock-img

24.02.2012, 17:58

clock-img

pebs

pencil-img

279

Probej,mogoče ti bo všečuser posted image . Jest se mal odvajam od čokolade (milka,nutela,čokoladni biskviti...),sm jih jedla vsak dan ko obsedena,pa sm se ful slabo počutla zarad tega. Zdej že ene tri dni (res velik,vemuser posted image ) ne jem sladkarij,pa se res bolj počutm

clock-img

24.02.2012, 18:02

clock-img

LuLu

pencil-img

8910

Enkrat bom...
Jaz pa že par dni nisem jedla nič čokoladnega, pa sem si privoščla danes. Ne mislim si komplicirati življenja, da imam neke extremne diete, ki se je ne morem držati. Vedno sem sovražla diete. Vem, da bom vedno jedla to kaj imam rada. Samo malo bom zmanjšala, pa več vode in gibanja. Rezultat bo ziher. samo malo bolj počasi bo šlo...

clock-img

24.02.2012, 18:03

clock-img

LuLu

pencil-img

8910

IZVIRNO SPOROČILO: pebs

(res velik,vemuser posted image )


Ej, saj ne moreš od včeraj do danes imeti 10 dni...

clock-img

24.02.2012, 18:33

clock-img

pebs

pencil-img

279

Jest sm bla prej še na enmu sprehodu,men je to isto rekreacija, se kr dobr zmatram,ker hodm hitr. Če gremo vsi,dam tamalo v voziček,ta velka pa gre na skerco,al pa kolo,tko da se lih ne vlečemo po cesti. Ko gresta punce spat pa upam,da še kej potelovadm,pa še kakšen trebušnjak nardim. user posted image

clock-img

24.02.2012, 19:23

clock-img

aleksandra123

pencil-img

458

Jaz sem tri žlice Nutelle po kosilu, ne zdi se mi tako grozno, prej sem bolj po četrt kozarca konzumiralauser posted image . Tudi meni je brezveze it v neke ekstreme, sem že probala to, potem me je pa občasno zaneslo v res nenormalne količine.

Sem pozabila prej povedat, zgleda da sem malo obsedena s tem novim hujšanjem, ko sem tekla, sem opazila odvrženo embalažo Pringlsa, čisto resno me je mikalo pogledat, koliko ima kalorijuser posted image .

clock-img

24.02.2012, 19:29

clock-img

LuLu

pencil-img

8910

IZVIRNO SPOROČILO: aleksandra123

, čisto resno me je mikalo pogledat, koliko ima kalorijuser posted image .


user posted image

Mogoče je to poka delala, pa je zato danes polna podatkov, ker take smeti ležijo vsepovsod user posted image

clock-img

24.02.2012, 19:29

clock-img

cebela2

pencil-img

241

jaooo babe čvekave user posted image

jaz se bom odpovedala večerji . . sem se jih kar odnavadla jest
za jutri sem pa joto skuhala. . mmmm


Za danes se poslavljam od vas. . grem spat. . upam da bo jutri počutje kaj bol, ker sem cel dan sama z tamalo

nočko

clock-img

24.02.2012, 19:30

clock-img

LuLu

pencil-img

8910

Grem še malo na kolo in legmeđik... da skurim tisti gris in neko klobaso, ko sem za hčero pojedla user posted image

clock-img

24.02.2012, 19:48

clock-img

diana 28

pencil-img

681

Vidim, da ste vse pridne glede rekreacije.... user posted image Jaz se spravljam še k sebi od včeraj. Sem pa glihkar pojedla hrenovko in redič s česnikom... mmmmm res dobro... Edimo za hrenovko nimam pojma ali se bo nalagala al ne.... kot želi! user posted image

Ja, tudi jaz ne maram ekstremnih djet, ker se vse hitro nazaj nabere. Ponavadi pa kar zdravo jem še nekaj časa. Kar naenkrat pa tako zalaufa moj mešalc (želodec), da pojem še več kot kakšen dec, čeeprav sem pol manjša od njega. Sem res dober jedec...Še moj me je opozoril, ko sem pametovala, da saj se pa jaz tako zdravo prehranjujem. Potem pa mi pove, da porcije niso glih male user posted image In se res zavem, da pojem ko kakšen dec... user posted image

No, za kosilo sem mu dala 1/4 moje ribe user posted image in krommpir, da začnem po malem zmanjševati obroke, ker res ne rabim tolike glede na mojo majhnost. Zdaj se pa počasi spravljam spat. Ne vem kaj je, danes me bo prav kmalu zmanjkalo....

clock-img

24.02.2012, 19:50

clock-img

diana 28

pencil-img

681

Aja...skoraj bi pozabila. .. Sem slišala, že velikokrat, da se ženske redijo, ker jejo hrano, ki ostaja otrokom. Tako, da Lulu...Ponudi raje možu drugič user posted image

clock-img

24.02.2012, 19:59

clock-img

pebs

pencil-img

279

oooo,a zdej greste pa že spat,jest sm se pa lih dobr zbrihtala (sm bla kr mal omotična od sonca),k sva se z možem neki sprčkala.

clock-img

24.02.2012, 20:00

clock-img

LuLu

pencil-img

8910

IZVIRNO SPOROČILO: diana 28

Aja...skoraj bi pozabila. .. Sem slišala, že velikokrat, da se ženske redijo, ker jejo hrano, ki ostaja otrokom. Tako, da Lulu...Ponudi raje možu drugič user posted image


Ja napaka številka 1. pri materah user posted image
Sicer sem to dostikrat naredila, ampak prej si nisem obroka pripravila, ampak počakala kaj bo ostalo. Ni to glavni vzrok za moje kile.
Možu bom "marsikaj" ponudla, samo da ga najdem user posted image
Sem samohranilka at the moment...
Samo, da shujšam, pa navalim user posted image
Saj zato se mi pa tak mudi, pa tu največ pišem user posted image

clock-img

24.02.2012, 20:02

clock-img

LuLu

pencil-img

8910

IZVIRNO SPOROČILO: pebs

oooo,a zdej greste pa že spat,jest sm se pa lih dobr zbrihtala (sm bla kr mal omotična od sonca),k sva se z možem neki sprčkala.


Jaz ne grem spati. Sem vedno bila bolj nočni tip. Če res ne bo kaj pametnega na tv, bom za rač.
Kolo... ček, legm... ček user posted image
Že drugič danes... jupi!

clock-img

24.02.2012, 20:06

clock-img

aleksandra123

pencil-img

458


IZVIRNO SPOROČILO: LuLu


Kolo... ček, legm... ček user posted image
Že drugič danes... jupi!



Pridnaaaa!!! A maš kaj muskelfibra? Jaz sem po skoraj 4 tednih brez teka, ko sem spet šla, kar fajn noge čutila, zdaj je pa že skoraj ok.

clock-img

24.02.2012, 20:08

clock-img

aleksandra123

pencil-img

458


IZVIRNO SPOROČILO: diana 28

da pojem ko kakšen dec...




Jaz tudi, pomoje v gostilnah v kuhinji stavijo, ali bom pojedla vse ,kar sem naročilauser posted image

clock-img

24.02.2012, 20:10

clock-img

pebs

pencil-img

279

Ja,jest sm bla tud bolj nočni tip,ko sm bla mlaj, zdej pa ponavad že mal po deveti zvečer pred tv zaspim,pol se pa še ene trikrat umes zbudim,pa kako z možkom rečm k gleda tv  (ponavad u polspanju), pol greva pa ponavad ob pol polnoči spat. Na tv itak ni nč pametnega,vsaj zame ne. Še pred nekaj tedni sva kartala vsak večer,pa mogoče bova dons tud,ko se sevede pomirimuser posted image . A si že dolg singel mam

clock-img

24.02.2012, 20:10

clock-img

LuLu

pencil-img

8910

Joj, pa ja... deca sta mi iz špajze potegnila rolerje... pa sem glih iskala pred par dnevi, ki bi imeli začetni tečaj. Lani sem si jih kupila, pa samo 2x bila na njih. Včasih sem se kotalkala kot profi, pol pa desetletje nič. Zdaj pa so tak hitre, da me je malo strah poškodb. Ampak letos ziher na njih, pa hot pants in majčka do popka... pa roza šilt kapa user posted image
Mater imam vroče cilje, bom si samovžig povzročla user posted image

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem