cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

RE: Za tiste, ki še...

  
clock-img

24.02.2012, 11:45

clock-img

diana 28

pencil-img

681

Aha...ker na googlu nisem dobila odgovora... No, pa sem se še nekaj naučila tu... user posted image

clock-img

24.02.2012, 11:46

clock-img

LuLu

pencil-img

8910

IZVIRNO SPOROČILO: aleksandra123


IZVIRNO SPOROČILO: diana 28

Kaj pa je to kvihtanje??!!




vaje z utežmiuser posted image


gvihtanje... a je to bolj štajerski izraz?

clock-img

24.02.2012, 11:46

clock-img

Poka

pencil-img

1696

OK recimo - doma imam orbitrek, skrajni čas, da ga začnem uporabljat... Začnem z 20 minutami trikrat na teden, ampak za vsak prekršek je to 20 minut zraven naslednji dan. I wish...

Sicer 20 minut sploh ni dolgo, sam ko pa moraš it, pa traja pa traja... Sicer pe vedno, če hočem, zdržim tudi uro in pol. Sam ta ura in pol se ful vleče. Študiram, da bi vsaj zvečer mojega pripravla, da greva skupaj, pa en tačas dela trebušnjake pa sklece, en pa goni. Nimam pa TV zgoraj, je pa en res ogromen orbitrek, to je nemogoče dol spravit.

OK js grem zdaj, za 20 minut, ko imam ravno čas, pa vam povem, če mi je uspelo user posted image

clock-img

24.02.2012, 11:50

clock-img

LuLu

pencil-img

8910

Jaz nisem dolgo na kolesu in leg međiku. Nisem sploh športni tip, sicer sem samo na aerobiko včasih hodla, po dve uri naenkrat, pa dve leti nazaj na zumbo in jogo... pa mi ni več. Sem si zlomila prst na nogi in pavza, pa me je minlo.
Bi še šla na te skupinske vadbe, samo bi imela rada klasično aerobiko ali step... pa jih ni v dopoldanskem času pri nas. Popoldan odpade, ker so deca doma.
Tako, da raje doma, pa še zastonj je... saj sem pred časom iskala na RR, če mi katera posodi kak aparat, no in imam zdaj kolo in legmeđik. Fajn...

clock-img

24.02.2012, 11:53

clock-img

aleksandra123

pencil-img

458

jaz pa za skupinske vadbe nisem, ne da se mi vezat na določene termine, pa tudi bolj štorasta sem za te stvari

clock-img

24.02.2012, 11:53

clock-img

danyy

pencil-img

558

IZVIRNO SPOROČILO: LuLu

IZVIRNO SPOROČILO: aleksandra123


IZVIRNO SPOROČILO: diana 28

Kaj pa je to kvihtanje??!!




vaje z utežmiuser posted image


gvihtanje... a je to bolj štajerski izraz?



Na štajerskem se uporablja.


Glede miganja - jaz bom zaenkrat na sprehodih,  ko bom lahko pa pride hitra hoja na vrsto (tako kot je danes v načrtuuser posted image ), pa občasno kolesarjenje. Vem,da bi morala še trebušnjake vključit, pa se mi zaenkrat še ne da.

clock-img

24.02.2012, 12:11

clock-img

pebs

pencil-img

279

IZVIRNO SPOROČILO: diana 28

Še nekaj sem želela predlagat user posted image  Kaj če bi si vsaka izbrala eno rekreacijo oz. telovadbo, ki bi jo res vsak drugi dan (recimo ) izvajala. Tako, da  začnemo tudi ''organizirano'' migat.

Upam, da mi ne zasujete z jajci zdaj user posted image


Jest se čist strinjam. Jest bi/bom vsak dan hodila na daljše sprehode, pa če se mi bo dal bom šla kako jutro al pa večer tud tečt. Zvečer bom pa vsak dan nardila trebušnjake,pa mal potelovadla. Upam,da mi rata. Ker še pred parimi mesci sem se vsakodnevno gibala, zdej se pa sam sama seb smilm,kera bajsa smuser posted image . No,jest sm pršla že s sprehoda,smo šli do trgovine peš, pa že pojedli smo doma narejeno pico (2 velka kosa,sam je bla res dobra), za zvečer pa ne vem kaj nej jem, ful nimam nobenih zdravih idej.

clock-img

24.02.2012, 12:14

clock-img

pebs

pencil-img

279

Je pa res tolk lep dan dons,ful topel. Sej je fajn,sam zdej si bom mogla spet vsakodnevno urejat frizuro, k pozim fliknem kapo gor,pa je blo uštimanuser posted image

clock-img

24.02.2012, 12:16

clock-img

aleksandra123

pencil-img

458


IZVIRNO SPOROČILO: pebs

vsakodnevno urejat frizuro, k pozim fliknem kapo gor,pa je blo uštimanuser posted image


Tole lepo navado bi morala tudi jaz osvojituser posted image

clock-img

24.02.2012, 12:16

clock-img

Poka

pencil-img

1696

Evo, jaz sem zares vzela (trenutno). Sem že - 20 minut, intervalni trening. Pulz sem imela največ 158, sicer pa porabljenih 138 kCal. Sem mislila, da mi bo lahko, pa ko mi je iz najmanjše stopnje prešaltalo na 10, ups... Nisem nič goljufala, lahk pogledate kdaj je bil napisan prejšnji post user posted image . Sem že bila v trenerki, sem pa kar v enih natikačih šla gor.

Nisem ziher, če so kalorije resnične, itak ni pomembno, sam da narediš. Polar mi ne dela, ker ni baterije, je pa ful fajn zadeva. Ti izračuna povprečje, sešteva koliko si porabil tedensko, pa piska, če kak dan ne greš na trening in ti napiše it's time to work out. user posted image Kar sicer nič kaj ne pomaga... Ker ne da bi pozabil, preprosto ignoriraš...

clock-img

24.02.2012, 12:18

clock-img

LuLu

pencil-img

8910

Pa res se jih je danes veliko spravilo ven... pred nosom imam to tekaško / sprehajalno potko, in jih je kar veli danes tam

clock-img

24.02.2012, 12:20

clock-img

LuLu

pencil-img

8910

IZVIRNO SPOROČILO: Poka

Evo, jaz sem zares vzela (trenutno). Sem že - 20 minut, intervalni trening. ...


Čestitam! Jaz pa na kolesu nimam sploh baterije tam noter, da mi kaže podatke. Me te številke resnično ne zanimajo. Samo telo poslušam, ko imam dovolj, grem dol.

clock-img

24.02.2012, 12:20

clock-img

aleksandra123

pencil-img

458

Kalorije bodo pomoje kar držale, se spomnim, da sem šla lani enkrat za 45 minut, pa sem bila ful razočarana, ker je šlo manj kot 300 kalorij.

Polarja ne poznam, jaz imam za laufat Garmin 210, sem zelo zadovoljna(itak mi je važna samo razdalja, hitrost in porabljene kalorije, pas za srčni utrip zelo redko uporabim)

clock-img

24.02.2012, 12:47

clock-img

Poka

pencil-img

1696

Lulu moj orbitrek je pa na elektriko, nisem vedela, da obstaja na baterije.

Ja te kalorije, težko jih je zbrat zadosti. Včasih sem imela Polarja zraven na fitnesu in aerobna vadba res pokuri veliko, pa se mi ni zdelo, da delam ne vem kaj. Okrog 900 kalorij se je nabralo, sicer v uri in pol. Ja no, saj... malo več kot s tekom, po mojem. S tem, da sem hodila do fitnesa kak km peš tja in nazaj, ker še nisem imela izpita za avto. Amapk zdaj nimam časa, pa karta ni poceni - če bi hodil še moj, pa 20 km imam tja in nazaj. Brezveze.

Grem sesat, da jutri ne bo mojemu treba, bom raje vse jaz - se porabi 170 kcal na uro, pri sedenju pa samo 26. user posted image Pogledala za foro po internetu, da ne boste mislile, da se mi že čist meša, sam drugače se mi sploh ne da neki pospravljat, tako bom pa vsaj šla.

clock-img

24.02.2012, 12:53

clock-img

LuLu

pencil-img

8910

IZVIRNO SPOROČILO: Poka

Lulu moj orbitrek je pa na elektriko, nisem vedela, da obstaja na baterije.


Jaz imam sobno kolo, ne orbitrek, pa ni novejše. Tam je mali zaslon in neke funkcije so... zadaj pa se dajo baterije. Tak so mi rekli... iskreno, sploh še nisem odpirala tistega, ker ga ne rabim user posted image

clock-img

24.02.2012, 13:00

clock-img

aleksandra123

pencil-img

458


IZVIRNO SPOROČILO: LuLu

IZVIRNO SPOROČILO: Poka

Lulu moj orbitrek je pa na elektriko, nisem vedela, da obstaja na baterije.


Jaz imam sobno kolo, ne orbitrek, pa ni novejše. Tam je mali zaslon in neke funkcije so... zadaj pa se dajo baterije.



Poka, sem šla prav gledat moj orbitrek, ni ne duha ne sluha o kakšni elektriki, tako kot pravi Lulu za kolo, zaslon, pa zadaj baterije. Aja, pa pridnaaaa, da si že oddelala zadanouser posted image

Jaz bom počasi pajkice navlekla nase(tapoletne!!!!), slišim, da se je moj pripeljal, greva skupaj laufat. pa z roštiljem ne bo nič, so frišne ribe pripeljali v naše konce, še boljšuser posted image

clock-img

24.02.2012, 14:02

clock-img

LuLu

pencil-img

8910

Tak, rozilu, zdaj pa vse priznaj!
Vidim te gori... user posted image

clock-img

24.02.2012, 14:21

clock-img

LuLu

pencil-img

8910

Pa je šla... user posted image

A si sama s sabo pišem?
Nekaj ne bo v redu... grem jest... hrana mi manjka. "Prijateljica", ki me razume...

clock-img

24.02.2012, 14:32

clock-img

rozilu

pencil-img

1321

Hehe, sem mogla 3x odpret, da sem prebrala čvekanje... sicer samo zadnjo stran... pa kaj vam je, ste čisto nore da 5 strani v dopoldnevu naklofate???? user posted image

Priznam... danes sem bila kar pridna... do sedaj ;) Zdaj se moram pri mojemu pozanimat kaj bomo jedli za kosilo... pridem pozno domov in če se njemu ne bo dalo kuhat, bo...PIZZZAAAAAA user posted image njammm. To pa je moja slana razvada... ker sicer se bolj cukrov držim.


Aja, sem šla pogledat kaj se je dogajalo včeraj zvečer... Lulu nisi me uspela odvrnit... user posted image Ne vem zakaj se ti je zdelo, da sem še prisotna... sicer stani ne ugasnem (imam miljavžnt zavihkov odprtih) in firefoxa seveda tudi ne... tako da me zgleda pusti gor, tudi ko me ni user posted image Ma večerna bilanca je bla: JOGURT (sem se spomnila na kao beljakovine) in kandiran ingver oblit s čokolado (mmmmmmmm) - to pa že ne more bit tolko kalorično (sploh ga pa ne moreš preveč pojest user posted image ). Itak pa sem rabla energijo, ker sem mela še delo (zadnji moment seveda).

Miganje pa... ja od avta do službe, pa iz službe do avta (tega skupaj je za kak KM), pol pa samo še vožnja z avtom do vrtca in doma. Zvečer bo rekreacija ležanje na kavču user posted image Mogoče me pa za vikend kaj piči ;)

clock-img

24.02.2012, 14:34

clock-img

aleksandra123

pencil-img

458

Tudi moja današnja športna naloga je opravljena.

Sem mislila, da bo tole bolj zahecna hujšarija, zdaj pa poročanje o futru, športuuser posted image , glavno da deluje.

Aja, kaj je še bolje kot se vagat zjutraj? Vagat se po teku, fajn dehidriranuser posted image . Saj vem, da ne velja, ampak rezultat pa tko fajn zgledauser posted image

clock-img

24.02.2012, 14:41

clock-img

LuLu

pencil-img

8910

IZVIRNO SPOROČILO: rozilu

pa kaj vam je, ste čisto nore da 5 strani v dopoldnevu naklofate???? user posted image

... Lulu nisi me uspela odvrnit... user posted image  

Ne vem zakaj se ti je zdelo, da sem še prisotna...


Zagrete smo, pa spoznavamo svoje navade in razvade. Saj na 100-ti strani pa bomo samo pisale: Sem, nisem, + ali -... user posted image

Žal mi je, da net ne deluje fizično, da bi te potegnila stran, saj veš, da nisi bila lačna in da ne rabiš (to sem ziher) hrane ob 10. uri zvečer, da lahko delaš... (izjema ob tej uri so sestavine, kalorične valjda, ki si jih partner namaže, naloži na sebe in "moraš" dol pojest/polizat user posted image )

Nad forumom si bila med prisotnimi... kak pa je res tisti trenutek stanje? Bog ve... verjetno tako, kot je na celem RR... malo gre, pa spet ne user posted image

clock-img

24.02.2012, 14:42

clock-img

LuLu

pencil-img

8910

IZVIRNO SPOROČILO: aleksandra123

Tudi moja današnja športna naloga je opravljena.


Tako se dela...čestitke!

clock-img

24.02.2012, 14:44

clock-img

LuLu

pencil-img

8910

Moram v trgovino nabavit hrano za vikend... vse imam zbrkano! Sploh več ne vem kaj naj kupim in jem. Trenutno sem sita, ker sem jabolki pojedla, pa mi nič ne diši...
Pa po deca v vrtec. Konec prepelepih dopoldnevov, ko sem sama in uživam user posted image

clock-img

24.02.2012, 14:45

clock-img

Poka

pencil-img

1696

Ja, jaz imam ful časa... Sem na dopustu... Kako bo naslednji teden, pa ne vem. Imam zamenjavo službe, kar mi je kr stresno, uh... Se spet nekaj dokazovat, imam poln kufer tega, ko plače niso take, da bi imel kako posebno motivacijo po tem, obnašajo se pa do tebe, kot da bi imel 10 000 eur.

clock-img

24.02.2012, 16:07

clock-img

diana 28

pencil-img

681

Poka verjamem, da je zelo stresno menjat službo, vendar probaj it v to čimbolj pozitivno in samozavestno. Umiri se in vzami bolj lahkotno. Saj v bistvu se ti ni treba ne vem koliko dokazovat. Pač delaš in vsak naslednji dan bo lažje. 

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem