cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

RE: Za tiste, ki še...

  
clock-img

05.08.2012, 19:36

clock-img

Najaa

pencil-img

16801

Sam na Rudniku se trgovine in kafiči odprejo šele ob 9h, razen če poznaš kak drug kafič...? Ali pa če se oglasite, ko se boste vračali z morja?

clock-img

05.08.2012, 19:51

clock-img

LuLu

pencil-img

8910

Aha... ne, jaz tam nič ne poznam. Če se ti kaj do petka spomniš, mi javi, drugače pa po morju enkrat.
Ni pa se mi skozi LJ za vozit, gre preveč časa, nas pa tam kosilo čaka, pa ga ne bi rada zamudla, zaradi otrok ne.
Smo na vezi user posted image
(lepe frizure user posted image , ti si se frizerko igrala?)

clock-img

05.08.2012, 20:06

clock-img

Najaa

pencil-img

16801

Aha, no pol pa ko boste šli nazaj, če se ti bo dalo.
Jaz sem se šla frizerko ja. Za tistih par las se mi ne splača h frizerju ju vozit. user posted image

clock-img

06.08.2012, 10:09

clock-img

RAKICA1

pencil-img

1925


IZVIRNO SPOROČILO: LuLu

IZVIRNO SPOROČILO: RAKICA1


Na FB od tvojega moram iti, da vidim slikice tvoje družine. Super lepi ste.


Hvala t,i ja jih je on gor dal no sedaj si vidla mojo družino in moje nagajivčke hahahauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

clock-img

07.08.2012, 21:59

clock-img

LuLu

pencil-img

8910

Ejte,
sem gledala Preverjeno in je bila ena tema o laufanju.. da dolgo zgodbo skrajšam... se mi katera pridruži k novemu cilju? Naslednje leto na en organiziran tek? Ali tek trojk ali DM tek ali Ljubljanski maraton (ali, če katera pozna kak drugi tek - meni vseeno kateri)?
Kdorkoli? Časa je dovolj za vse nas, da se pripravimo. Ampak tokrat zares.

clock-img

07.08.2012, 22:34

clock-img

Najaa

pencil-img

16801

IZVIRNO SPOROČILO: LuLu

Ejte,
sem gledala Preverjeno in je bila ena tema o laufanju.. da dolgo zgodbo skrajšam... se mi katera pridruži k novemu cilju? Naslednje leto na en organiziran tek? Ali tek trojk ali DM tek ali Ljubljanski maraton (ali, če katera pozna kak drugi tek - meni vseeno kateri)?
Kdorkoli? Časa je dovolj za vse nas, da se pripravimo. Ampak tokrat zares.



Veš da bi takoj šla... recimo na DM tek... sam tale moja nožna kost, sej sem ti pravila... Se bom spravila h zdravniku in da rešim to pol pa začnem tečt.
Aja, pa s 1.9. grem še malo na ločevalno. Še za ene 3-4 kilce sem se odločila. user posted image

clock-img

07.08.2012, 22:41

clock-img

LuLu

pencil-img

8910

Prav nasmešek sem dobila, ko sem vidla, da si se oglasila user posted image
Kost ja... Želim ti, da se da rešit in to čimprej.
In ko bo vse ok, za tebe ziher vem, da boš zraven.
Rabim naslednjo stopnjo v razvoju user posted image
In to je tek na takih "tekmovanjih", kjer tekmovat sicer ne mislim (za zdaj ne, bogve kaj bom naslednjo leto mislila, sama sebe presenečam user posted image ), ampak, da pretečem eno tako progo... neprecenljivo. Z Master cardom tega ne moreš kupit user posted image
Vsak dan imam to v glavi in moram nekak ven dati, magari na RR, pa da še koga zraven potegnem.

clock-img

08.08.2012, 09:07

clock-img

Najaa

pencil-img

16801

Moja zdravnica pride šele konec meseca z dopusta pol se pa reeees spravim h njej... In jo bom vprašala, koliko lahko tek škoduje. Ful bi tekla, sej veš da sem že spomladi bila čist pripravljena na to sam kaj, ko me noga že brez tega boli. user posted image  Če ne druga bom pa navijačica no! user posted image user posted image user posted image

p.s. Lepa slikica! Veliko bolj pozitivna in bolj ti paše. user posted image

clock-img

08.08.2012, 09:16

clock-img

LuLu

pencil-img

8910

IZVIRNO SPOROČILO: Najaa
p.s. Lepa slikica! Veliko bolj pozitivna in bolj ti paše. user posted image


user posted image  Menjam razpoloženje...

clock-img

08.08.2012, 09:22

clock-img

Najaa

pencil-img

16801

Ja sej prav. Tale slika je veliko bolj pozitivna, kakor si tudi ti a ne? user posted image

In kako je kaj? Jaz se odpravljam na kofe s kolegico, pol pa je pospravljanje na dnevnem redu. Kuhanja spet bolj malo, ker greva z mojim zvečer na pico. user posted image

clock-img

08.08.2012, 09:41

clock-img

LuLu

pencil-img

8910

Eh, jaz imam danes MB. Saj veš, tiste bedne obveznosti. Me je malo ona tema v dobro voljo spravla, ker sem kar za spati dalje. Eh, vedno je to muka.
Na kavi sem že bila pri kolegici. Sem mislila iti laufat, pa ni neke volje danes. Pa še časovno bi bila bolj na knap. Jutri grem, potem pa 10 dni morja. Eh, to morje, kak mi ni user posted image
Ne vem, hudimana, kak si najti cajt in varstvo, da bi ob 6. uri zjutraj šla laufat na morju. Težko bo izvedljivo.

clock-img

08.08.2012, 12:17

clock-img

Najaa

pencil-img

16801

Drži se v MB. Sej pol boš mela pa mir neki časa...

clock-img

08.08.2012, 19:29

clock-img

LuLu

pencil-img

8910

Evo me ... kaj mir Najaa?.. čez 2 tedna spet in spet in spet user posted image
Kar utrujena, pa še nesreča je bila v tunelu, pa ne dolgo nazaj, kar se je zgodila, pa rešilni, gasilci, policija... totalni bad, ko si na cesti, to gledat. Sem kar za 20 km/h zmanjšala hitrost.

clock-img

09.08.2012, 07:31

clock-img

Najaa

pencil-img

16801

Sej vem... mir za 14 dni sem misla. user posted image
Kako ste, bejbe?

clock-img

17.08.2012, 09:01

clock-img

danyy

pencil-img

558

Lep pozdrav vsem , kako ste kaj?

clock-img

17.08.2012, 12:59

clock-img

Najaa

pencil-img

16801

O helou. Jaz sem ok. Ravno sem skuhala kosilo in čakava s hčerko, da se mal ohladi in greva jest. user posted image  Ima angino, zato je doma. Jaz pa ta teden kot da me luna nosi in sam čistim neki po stanovanju. user posted image  user posted image

kako pa ti kej, danyy?

clock-img

17.08.2012, 15:10

clock-img

danyy

pencil-img

558

Uf, Najaa, boga tvoja mala, moj mož je ravno prebolel angino, nič kaj fajn stvar. Upam, da bo mala čimprej zdrava. Jaz sem tudi vredu, vesela, ker je vreme spet solidno za kopanje- ravno čakam na sestro, gremo malo na bazen.user posted image user posted image

clock-img

17.08.2012, 16:11

clock-img

Najaa

pencil-img

16801

Super za bazen! user posted image  
Ma ni nič boga tamala... je bila 1.dan in ker res takoj leteli h P po AB, je bila že drugi dan čist ok. To je njena 4.angina letos tak da sem že ekspert.

Dejmo čvekat punce, da ne bo LuLu rekla, ko pride z morja, da ni mela ker prebrat. user posted image

clock-img

18.08.2012, 06:22

clock-img

danyy

pencil-img

558

Dobro jutro!
Najaa, kar pozabljam, da otroci večinoma bolezni dobro prenašajo, jaz imam še vedno pred očmi možeka kak je jamraluser posted image user posted image .
Na bazenu je bilo luštno, ga pa spet voda ni nič zanimala,ampak igrala - sem se odločila, da bo treba tobogan kupit user posted image . Danes gremo spet, verjetno na eno jezero v v avstrijo malo pogledat.
Lulu pa sedaj uživa na polno user posted image ,uh, kje je še naš dopust.

clock-img

20.08.2012, 16:28

clock-img

LuLu

pencil-img

8910

IZVIRNO SPOROČILO: Najaa
Dejmo čvekat punce, da ne bo LuLu rekla, ko pride z morja, da ni mela ker prebrat. user posted image


user posted image
No, do sem sem prišla... zdaj pa dalje. Hvala, da skrbiš za mojo zabavo in kratek čas user posted image

Ej, tak sem bila hitra (kot Strela Mcqueen) mimo Ljubljane, da se žal nisem zaustavla. Tudi, če bi se želela, nisem vedla kako user posted image

clock-img

20.08.2012, 16:37

clock-img

LuLu

pencil-img

8910

Najaa, pridem do tvojega posta, te citiram in se udobno usedem, da grem brati kaj ste napisale, pa vidim, da je še samo en post naprej, od danyy user posted image
Niste glih dosti pisale. Moje branje se je hitro končalo user posted image

In še nekaj na temo Hujšanja... Nisem shujšala, ampak se zelo uspešno nisem na morju zredila. Prvič se je to zgodilo. Polni krožniki, dosti večji obroki, kot jih ponavadi imam, ampak je pa res, da sem se trudila čim več plavati, 4x tekala, parkrat nek po domače narejen badminton igrala in samo SVOJ obrok hrane jedla. Nisem jedla za otrokoma user posted image  Sem kar z radovednostjo stopila na tehtnico.
Kwa nouga pr vas, punce? user posted image

Aja, pa sem kar vesela, da sem doma. 10 dni je čisto dovolj. Nasploh, ker mi je doma lepo in to s tekom tukaj mi je še vedno tak privlačno, da sem kar pogrešala proste dopoldneve in mojo potko. Sicer tek ob plaži... Nepozabno!

clock-img

20.08.2012, 20:37

clock-img

HHH

pencil-img

1221

Sam tolk da veste: 1. septembra začnem hujšat!!!!
user posted image
user posted image

clock-img

20.08.2012, 20:52

clock-img

Najaa

pencil-img

16801

LuLu ti maš itak doma luksuz... user posted image  Konec avg bom spet doli... Če te nismo prvič preveč izmučile. user posted image

HHH jaz tudi! user posted image  A bova skupaj? user posted image

clock-img

20.08.2012, 21:28

clock-img

LuLu

pencil-img

8910

IZVIRNO SPOROČILO: HHH

Sam tolk da veste: 1. septembra začnem hujšat!!!!
user posted image
user posted image


user posted image      user posted image


Leta katerega?

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem