cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

RE: Za tiste, ki še...

  
clock-img

20.07.2012, 08:43

clock-img

Najaa

pencil-img

16801

user posted image  Dobra tale o ptici! Sej ponavad je tak ja... user posted image
Ne vem, nisem se tehtala. Ne da se mi. Super se počutim. In naj tako ostane. user posted image

clock-img

20.07.2012, 09:06

clock-img

danyy

pencil-img

558

Dobro jutro,jaz se tudi nisem tehtala,se samo še 2xmesečno, da kontroliram stanje :) Kaj dobrega boste danes kuhale?? Jaz sem čisto brez idej :)

clock-img

20.07.2012, 09:25

clock-img

LuLu

pencil-img

8910

Jaz pojma nimam kaj bi kuhala. Sploh se mi ne jejo topli obroki, mala2 imata sicer kosilo v vrtcu, ko prideta domov, pa tudi ne izrazita neke želje po taki hrani. Jima bolj kaki prigrizki, solate ali sendviči pašejo. Po moje bomo danes še tak nekak na hitro kaj pojedli... čez vikend pa bo kuhanje. Pa tudi pojma nimam kaj. Moja2 bi nonstop pire jedla user posted image
No, saj jaz ga tudi obožujem, ampak malo ga že imam dovolj. Mesa mi ne jesta kaj dosti... pojma nimam v glavnem, kaj naj kuham, ne danes, ne naslednje dni user posted image

clock-img

21.07.2012, 10:51

clock-img

LuLu

pencil-img

8910

Oj,
bi prosila, če ima katera kak link do vaj za razgibavanje pred tekom. Lahko je net stran ali na partisu ali mojblinku za dol pobrat. Iščem po netu in ne najdem user posted image
Po teku še poznam vaje za raztegovanje, če bo pa še to zraven, pa tudi ok. Da preverim, če delam vse prav.
Vaje pred tekom pa bi skoraj nujno rabila, ker že čutim, da se nekaj dogaja s koleni, gležnji so sicer ok zdaj... ne bi rada kake poškodbe dobila, ker se to lahko hitro zgodi imam informacije, potem pa počivat doma. To pa ni moj cilj (več) user posted image

clock-img

22.07.2012, 23:28

clock-img

LuLu

pencil-img

8910

Evo nas... nekaj jih manjka. Mi je zdaj bilo tak fajn, sem šla brati od prvega posta dalje. Vse itak ne gre prebrati, ampak meni do zdaj najboljša tema na RR v vseh teh letih. Tolko smeha res ni nikjer bilo. Super branje.
OK, pogrešam pa par VAS, da se vseeno malo javite, ker me zanima kaj dogaja. Mogoče celo še katera manjka, ker se je razpredelnica spreminjala.
Dajte se malo oglasit, že itak vas pogrešam, zdaj, ko sem pa stare poste brala, pa še bolj user posted image




IME       TRENUTNA TEŽA    ŽELJENA TEŽA
 
rakica       73,10kg           60kg
 
lulu            88,00kg          70kg


kliki           70,00kg          65kg


diana28    50,00kg          47kg
 
 
rdečebela  80,00kg         67kg

barik@      75,00kg          65kg
 
cebela2     92,00kg         68kg
 
danyy        68,00k           55kg
 
jesensko listje 68kg       60kg


hhh           62,00kg          57kg
 
rozilu       58,00 kg          51kg

 
najaa      73,00kg            65kg
 
raci          93,70kg           75kg
 
womanpolice 68,70kg    62kg
 
katjes      62,00kg           55kg

ballerina 
 80,00kg           60kg
 
aleksandra123
 
pogrešana
 
poka




< Sporočilo je popravil LuLu -- 22.7.2012 23:32:58 >

clock-img

23.07.2012, 07:40

clock-img

HHH

pencil-img

1221

IZVIRNO SPOROČILO: LuLu

Evo nas... nekaj jih manjka. Mi je zdaj bilo tak fajn, sem šla brati od prvega posta dalje. Vse itak ne gre prebrati, ampak meni do zdaj najboljša tema na RR v vseh teh letih. Tolko smeha res ni nikjer bilo. Super branje.
OK, pogrešam pa par VAS, da se vseeno malo javite, ker me zanima kaj dogaja. Mogoče celo še katera manjka, ker se je razpredelnica spreminjala.
Dajte se malo oglasit, že itak vas pogrešam, zdaj, ko sem pa stare poste brala, pa še bolj user posted image





user posted image user posted image user posted image  A da bi se vagale?user posted image user posted image user posted image

Lulu, bodi no resna!user posted image user posted image user posted image

Ne morem verjet, da sem res verjela! 57 kg! user posted image user posted image user posted image  Optimistkauser posted image user posted image

IME       TRENUTNA TEŽA    ŽELJENA TEŽA
 
rakica       73,10kg           60kg
 
lulu            88,00kg          70kg


kliki           70,00kg          65kg


diana28    50,00kg          47kg
 
 
rdečebela  80,00kg         67kg

barik@      75,00kg          65kg
 
cebela2     92,00kg         68kg
 
danyy        68,00k           55kg
 
jesensko listje 68kg       60kg


hhh           62,00kg          57kg
 
rozilu       58,00 kg          51kg

 
najaa      73,00kg            65kg
 
raci          93,70kg           75kg
 
womanpolice 68,70kg    62kg
 
katjes      62,00kg           55kg

ballerina 
 80,00kg           60kg
 
aleksandra123
 
pogrešana
 
poka



clock-img

23.07.2012, 07:41

clock-img

HHH

pencil-img

1221

Matr, jaz pa znam citirat!!!user posted image

clock-img

23.07.2012, 08:00

clock-img

danyy

pencil-img

558

Dobro jutro, je pa res že kar precej časa minilo odkar smo se "ubadale" s to tabelo user posted image user posted image . Pogrešam sonce, tečno vreme, grlo me boli za znoret- kaj pa mi je bilo treba sladoled jest v dežju. Kako ste kaj?

clock-img

23.07.2012, 08:17

clock-img

LuLu

pencil-img

8910

IZVIRNO SPOROČILO: HHH
user posted image user posted image user posted image  A da bi se vagale?user posted image user posted image user posted image

Lulu, bodi no resna!user posted image user posted image user posted image

Ne morem verjet, da sem res verjela! 57 kg! user posted image user posted image user posted image  Optimistkauser posted image user posted image


Oj... ne ne, ni se treba vagat user posted image
Samo sem hotla dati seznam vse, ki so tukaj bile, pa da se malo najdejo in oglasijo. Tiste številke so pač zraven, saj ne vem zakaj... jih je bilo še več.
In kaj zdaj? 57 kil je pa 5 kil manj, kot si imela. A je to tak hudo? Koliko jih imaš sedaj? Več kot 62? user posted image

clock-img

23.07.2012, 08:20

clock-img

LuLu

pencil-img

8910

Jaz drugače ok. To vreme me malo jezi. Mi je sicer fajn, da ni tiste nore vročine, ampak moja potka za telovadbo je razmočena. Zato je že zdaj veliko ljudi na pločniku in laufa. Jap, so mi pokazali, kje se to dela, če dežuje user posted image
Bom danes bolj na hitri hoji, ker si ne upam tečt na pločniku, mi ne manjka dosti, da me kolena zabolijo.
Zdaj sem že pravi profi v teh zadevah... meniskusi, pa to user posted image
Pred 1 mesecem, bi mi bilo isto meniskus in hibiskus... zdaj pa? Ah, kaj bi se hvalila user posted image

clock-img

23.07.2012, 08:24

clock-img

HHH

pencil-img

1221

IZVIRNO SPOROČILO: LuLu


Koliko jih imaš sedaj? Več kot 62? user posted image



user posted image

clock-img

23.07.2012, 09:00

clock-img

LuLu

pencil-img

8910

IZVIRNO SPOROČILO: HHH


A res, al kaj? Ti si se celo uspela zrediti? Ah...
Ej, pa danes ne več citirati... nekak ti ne gre user posted image

clock-img

23.07.2012, 09:29

clock-img

HHH

pencil-img

1221

IZVIRNO SPOROČILO: LuLu

IZVIRNO SPOROČILO: HHH


A res, al kaj? Ti si se celo uspela zrediti? Ah...
Ej, pa danes ne več citirati... nekak ti ne gre user posted image




Evo, probam še enkrat user posted image

clock-img

23.07.2012, 09:30

clock-img

HHH

pencil-img

1221

uspelo user posted image

clock-img

23.07.2012, 09:47

clock-img

jesensko listje

pencil-img

95

oj!

no evo me, če me že pogrešate!! user posted image user posted image user posted image

sej vas berem, al kaj čem napisat!? Da mam še zmeri šlavf okol trebuha?! Sej sm takrat mal shujšala, pa mislm, da sm tud že nazaj dobila... Se ne vagam rajš.

mam ful dela, tud fizičnga in pol pač jem kot tisti tam v hlevu (user posted image ) - s tem da oni jejo 2krat dnevno, jest pa kar naprej.

Uživajte!

lp

clock-img

23.07.2012, 09:48

clock-img

LuLu

pencil-img

8910

IZVIRNO SPOROČILO: HHH

uspelo user posted image


Jeeej!! user posted image

clock-img

23.07.2012, 09:55

clock-img

LuLu

pencil-img

8910

IZVIRNO SPOROČILO: jesensko listje

oj!

no evo me, če me že pogrešate!! user posted image user posted image user posted image


Ojla... no, ena je že prilezla iz brloga user posted image
Pa saj vidiš, da nikoli ni bila stroga tema, samo o hujšanju... od vsega začetka se pišejo tudi bedarije. Dober primer je HHH user posted image
Moram vas malo zbuditi, ker takrat ste našle čas za pisanje, pa ni vrag, da se ne morete kaj še oglasit. Včeraj sem se tolk nasmejala, ko sem brala stare poste...
Ja, res sem si zaželela še ostalih, da vidim kako vam kaj gre.

clock-img

23.07.2012, 10:54

clock-img

HHH

pencil-img

1221

IZVIRNO SPOROČILO: LuLu

IZVIRNO SPOROČILO: jesensko listje

oj!

no evo me, če me že pogrešate!! user posted image user posted image user posted image


Ojla... no, ena je že prilezla iz brloga user posted image
Pa saj vidiš, da nikoli ni bila stroga tema, samo o hujšanju... od vsega začetka se pišejo tudi bedarije. Dober primer je HHH user posted image
Moram vas malo zbuditi, ker takrat ste našle čas za pisanje, pa ni vrag, da se ne morete kaj še oglasit. Včeraj sem se tolk nasmejala, ko sem brala stare poste...
Ja, res sem si zaželela še ostalih, da vidim kako vam kaj gre.



Ja hvala, no. res ne bi bilo treba..user posted image user posted image

clock-img

24.07.2012, 19:25

clock-img

Najaa

pencil-img

16801

Helou!
Se samo javljam na dužnost. user posted image Mi uživamo 100 na uro čeprav je burja ampak ok, morje je morje.user posted image Sem vedno rekla, da na morju ni sam plaža in kopanje... no zdej pa mam, ko sem se uspela sam 1x kopat... eh sej bo,,,user posted image

clock-img

26.07.2012, 19:30

clock-img

LuLu

pencil-img

8910

Ah, te dolžnosti... user posted image  tu sem jaz tudi, pridno se rekreiram. Danes je celo spet bil obisk Mc'Donaldsa, tretjič letos. Mislim, da že rekord postavljam.
Še vedno mi hrana ni center sveta. Se pa vsakega nedeževnega dneva veselim, da lahko grem ven, teniske obujem, si dam slušalke v uho, nabijem do konca in poslušam par motivacijskih komadov. Kak si dam kak nov komad gor, komaj čakam, da grem ven... Muzika res dela čuda!
Tehtanje več ni nujno opravilo, verjetno je še vedno -3kg, ker ni razloga, da bi bilo več, dvomim pa, da bi bilo še manj. Tak na izi...
Se pa vsake toliko zamislim, kak se mi je to zgodilo... gibanje namreč. Čakala sem na ta klik, ampak niti slučajno nisem mislila, da bo tak hitro prišel.
Sicer mi je mogoče pomagal en stavek/spoznanje, ki pa ga tu javno ne bom napisala. user posted image
Pa lep pozdrav vsem, ki berete, ker teh vas je več, kot tistih, ki pišejo user posted image

RAKICA1, kak je pa tvoj izgovor, da se nisi nič javila? Dopust?

clock-img

28.07.2012, 20:42

clock-img

Najaa

pencil-img

16801

Ena na temo hrana - ko se vrnem z dopusta bom rabila spet malo hujšarske teme! user posted image Jah razni kebabi, radlerji, sladoled... naredijo svoje. user posted image

clock-img

28.07.2012, 20:54

clock-img

LuLu

pencil-img

8910

Pa sem že mislila napisti Velkom bek! user posted image
Ej, skrajšaj dopust zavoljo lepe postave.
Oz. Imate vi tam kaki hrib, na vrh katerega ne moreš z avtom, ampak samo peš? No, od tistega hriba rabim eno rastlino, ki samo tam raste. Nujno mi jo prinesi. user posted image

clock-img

30.07.2012, 19:37

clock-img

RAKICA1

pencil-img

1925

Ojla evo pa sem prišla z kratkega dopusta nazaj domov Tako sedaj pa ko je prvega dopusta konec upam, da bom lahko sedaj začela z hujšanjem vsaj malo.Kako ste pa ve kaj ste že bile kaj na dopustu aja Lulu tukaj semmmmmmmmmmmmmmmmuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

clock-img

30.07.2012, 19:42

clock-img

LuLu

pencil-img

8910

Vidim!!! user posted image
Sem ravnokar jaz tudi sem prišla in vidim post na naši temi. Juhuhu, kakšno veselje user posted image
A hujšala bi ti? Zakaj pa? user posted image  
user posted image

clock-img

30.07.2012, 19:45

clock-img

RAKICA1

pencil-img

1925

Ja kaj pa ti misliš normalno, da bi hujšala morem do septembra shujšat ker grem na poroka ,da bom lahko vsaj kaj obleklauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem