cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

RE: Za tiste, ki še...

  
clock-img

18.07.2012, 08:50

clock-img

HHH

pencil-img

1221

Tole pa ja ne bo nikoli umrlo!!! Jaz vedno pogledam, napišem kakšno neumnost...
V glavnem pa: Gibanja v poletnih mesecih ne smete zanemariti! Saj smo vendar na pohujšljivi temi user posted image

user posted image

clock-img

18.07.2012, 09:00

clock-img

LuLu

pencil-img

8910

user posted image
Oooo, vidi ti njo... bom morala na vsako stran napisat, kak nas je malo, da se javite? user posted image
HHH, lepo, da si tu, pa da misliš vztrajat na temi.
Pri 200 straneh bo treba drugo temo odpreti, drugi del. Mensezdi, da gre samo 200 strani. Če je tak, bomo to dočakale.
Kako pa kaj pri tebi hujšanje? user posted image
Jaz sem nehala hujšati in samo telovadim.

clock-img

18.07.2012, 09:02

clock-img

HHH

pencil-img

1221

Jaz sem nehala hujšati in nisem začela telovaditi. Obetavno, ne? 

clock-img

18.07.2012, 09:08

clock-img

danyy

pencil-img

558

Jaz sem kavo že spila ob pol 6, kaj čem moje dete zgodaj vstaja:). Zdaj počasi si bom že drugo mogla skuhat,ker sem danes čisto povožena :)
A na morje greste kaj? Pri nas se je stvar tako obrnila, da so mojemu ponudili teden dni dopusta septembra,ker pa smo najprej bili pepričani da letos ne bo nič (novo delovno mesto) smo že kar precej denarja zmetali za vikend pakete (za drug teden tud že imam plačano) sedaj iščem res ugodno varinato za spetember - hrvaška (najraje dalmacija) - če ima katera mogoče kako pametno ponudbo??? Aja,pa da je primerno za 2 letnega razgrajača in da je kaj naravne sence na plaži .user posted image
Je že bila katera sredi sept. kdaj na morju?
Drugače pa meni vzdrževanje teže kar gre :). skoraj vsak dan si privoščim sladoled, pa ne pusti posledic, prav nasprotno, kile grejo še dol (toliko sem jih imela nazadnje v srednji šoli user posted image ), tako da Lulu, prav imaš, tudi brez odrekanja pri hrani gre user posted image .
Tole vreme sicer meni paše, ampak jaz bi rada na bazen, letos sem si prvič kupila letno karto za eno kopališče čez mejo, pa je ne morem nič kaj koristit, ma sem jeznauser posted image .user posted image user posted image .
Uživajte, moram pogledat kaj mali dela v kopalnici, je nekam sumljivo tiho.user posted image

clock-img

18.07.2012, 09:09

clock-img

LuLu

pencil-img

8910

IZVIRNO SPOROČILO: HHH

Jaz sem nehala hujšati in nisem začela telovaditi. Obetavno, ne? 

Pričakovan odgovor user posted image
Ampak vedno, ko vidim tvoj post, nekaj obeta. Četudi (le) smeh user posted image
Če si za spoznavnega, dobrodošla ... lahko pri meni user posted image
(zvenim še tak, kot so oni na straneh Zmenkarije user posted image )

clock-img

18.07.2012, 09:18

clock-img

Najaa

pencil-img

16801

danyy sept. je najlepše na morju. Tako kot junija. Če bo tako poletje kakor lani, ko se je zavleklo do poznega okt., ste zmagali. Za kake poceni variante pa malo spremljaj posezonske ponudbe. user posted image

clock-img

18.07.2012, 09:18

clock-img

HHH

pencil-img

1221

IZVIRNO SPOROČILO: LuLu

IZVIRNO SPOROČILO: HHH

Jaz sem nehala hujšati in nisem začela telovaditi. Obetavno, ne? 

Pričakovan odgovor user posted image
Ampak vedno, ko vidim tvoj post, nekaj obeta. Četudi (le) smeh user posted image
Če si za spoznavnega, dobrodošla ... lahko pri meni user posted image
(zvenim še tak, kot so oni na straneh Zmenkarije
user posted image )



Ampak res.user posted image

clock-img

18.07.2012, 09:34

clock-img

LuLu

pencil-img

8910

IZVIRNO SPOROČILO: Najaa

danyy sept. je najlepše na morju.


Se strinjam. Pa še ceneje je... Če je le možen dopust, kar izkoristi september.

clock-img

18.07.2012, 09:36

clock-img

LuLu

pencil-img

8910

IZVIRNO SPOROČILO: HHH

IZVIRNO SPOROČILO: LuLu
Če si za spoznavnega, dobrodošla ... lahko pri meni user posted image
(zvenim še tak, kot so oni na straneh Zmenkarije
user posted image )



Ampak res.user posted image


Zdaj, ko sem še enkrat prebrala... mi je kar nerodno user posted image
Moram malo pazit kaj delam. Da se ne izdam, pa pobrkam strani, na katerih sodelujem user posted image

clock-img

18.07.2012, 09:53

clock-img

HHH

pencil-img

1221

user posted image

Ziher bi bla že ob ene 3,5 kileuser posted image

clock-img

18.07.2012, 10:01

clock-img

Najaa

pencil-img

16801

IZVIRNO SPOROČILO: LuLu

IZVIRNO SPOROČILO: HHH

IZVIRNO SPOROČILO: LuLu
Če si za spoznavnega, dobrodošla ... lahko pri meni user posted image
(zvenim še tak, kot so oni na straneh Zmenkarije
user posted image )



Ampak res.user posted image


Zdaj, ko sem še enkrat prebrala... mi je kar nerodno user posted image
Moram malo pazit kaj delam. Da se ne izdam, pa pobrkam strani, na katerih sodelujem user posted image



user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  LuLu ti ti ti! user posted image user posted image user posted image

clock-img

18.07.2012, 10:59

clock-img

LuLu

pencil-img

8910

IZVIRNO SPOROČILO: Najaa
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  LuLu ti ti ti! user posted image user posted image user posted image


user posted image

clock-img

18.07.2012, 12:54

clock-img

Najaa

pencil-img

16801

LuLu glede tiste teme na hujšanju... dej pusti jih, brezveze je. Itak, da se strinjam s tabo, sam to mora folku naredit klik v glavi. Da se s temi kvazi dietami v tednu, dveh ipd ne da shujšat zdravo in obdržat kilaže. Faca si, da se ti sploh da... res haha, meni se ne da s tem ukvarjat. Ne moreš nobenmu vbit v glavo, hebat ga.

clock-img

18.07.2012, 19:37

clock-img

LuLu

pencil-img

8910

Najaa,
hvala da razumeš user posted image
Ampak nekaj me sili, da moram user posted image  Mi je jasno, da bodo ene zdravje dale za suhe noge in nič jošk, ampak ker vem, da marsikdo pogleda te forume in tudi Google jih vrže sem, pa niso registrirani,... če bo ena začela razmišljati, da pa mogoče ni ok tak način hujšanja, sem nekaj naredila.
Vem, ko sama kaj iščem ali sem pred leti... marsikdaj sem forume brala in ravno na forumih dobiš kar dobre informacije. Tiste net strani, kjer to reklamirajo, so sami plusi, nobenih slabih strani.
No, zaradi tiste ENE to delam user posted image

clock-img

19.07.2012, 12:34

clock-img

HHH

pencil-img

1221

Ku-ku?

clock-img

19.07.2012, 12:46

clock-img

LuLu

pencil-img

8910

Kaj bo dobrega?

clock-img

19.07.2012, 12:48

clock-img

danyy

pencil-img

558

Oj, oj! Kako kaj? Za morje sem že rezervirala, sem našla zelo poceni. Meni je itak pomembno samo to, da je morje in kje v bližini kaka gostilna za kaj dobrega (morskega) pojest in kak pir spit user posted image .Danes je fajn vreme, grema z malim popoldan na bazen, da pokuri energijo. Vikend pa obupno vreme, smo imeli namen v LJ v zoo - ali mi lahko katera priporoča kakšno dobro pizzerijo kje v bližini zoo-ja?
Uživajte !!

clock-img

19.07.2012, 12:56

clock-img

HHH

pencil-img

1221

IZVIRNO SPOROČILO: danyy

Oj, oj! Kako kaj? Za morje sem že rezervirala, sem našla zelo poceni. Meni je itak pomembno samo to, da je morje in kje v bližini kaka gostilna za kaj dobrega (morskega) pojest in kak pir spit user posted image .Danes je fajn vreme, grema z malim popoldan na bazen, da pokuri energijo. Vikend pa obupno vreme, smo imeli namen v LJ v zoo - ali mi lahko katera priporoča kakšno dobro pizzerijo kje v bližini zoo-ja?
Uživajte !!



Fejst punca, ni kajuser posted image

clock-img

19.07.2012, 13:17

clock-img

danyy

pencil-img

558


IZVIRNO SPOROČILO: HHH

IZVIRNO SPOROČILO: danyy

Oj, oj! Kako kaj? Za morje sem že rezervirala, sem našla zelo poceni. Meni je itak pomembno samo to, da je morje in kje v bližini kaka gostilna za kaj dobrega (morskega) pojest in kak pir spit user posted image .Danes je fajn vreme, grema z malim popoldan na bazen, da pokuri energijo. Vikend pa obupno vreme, smo imeli namen v LJ v zoo - ali mi lahko katera priporoča kakšno dobro pizzerijo kje v bližini zoo-ja?
Uživajte !!



Fejst punca, ni kajuser posted image




Gostilna že mora bit, brez "karlovačkega" ali "ožujskega" si jaz ne predstavljam dopustauser posted image user posted image

clock-img

19.07.2012, 13:33

clock-img

HHH

pencil-img

1221

IZVIRNO SPOROČILO: danyy


IZVIRNO SPOROČILO: HHH

IZVIRNO SPOROČILO: danyy

Oj, oj! Kako kaj? Za morje sem že rezervirala, sem našla zelo poceni. Meni je itak pomembno samo to, da je morje in kje v bližini kaka gostilna za kaj dobrega (morskega) pojest in kak pir spit user posted image .Danes je fajn vreme, grema z malim popoldan na bazen, da pokuri energijo. Vikend pa obupno vreme, smo imeli namen v LJ v zoo - ali mi lahko katera priporoča kakšno dobro pizzerijo kje v bližini zoo-ja?
Uživajte !!



Fejst punca, ni kajuser posted image




Gostilna že mora bit, brez "karlovačkega" ali "ožujskega" si jaz ne predstavljam dopustauser posted image user posted image



Ja pol pa kar v Zrče! Se mi zdi, da bo to to! Saj otroke je treba pa tud od malga navadit, če ne maš pol pa same probleme user posted image

clock-img

19.07.2012, 17:27

clock-img

Najaa

pencil-img

16801

IZVIRNO SPOROČILO: danyy

Oj, oj! Kako kaj? Za morje sem že rezervirala, sem našla zelo poceni. Meni je itak pomembno samo to, da je morje in kje v bližini kaka gostilna za kaj dobrega (morskega) pojest in kak pir spit user posted image .Danes je fajn vreme, grema z malim popoldan na bazen, da pokuri energijo. Vikend pa obupno vreme, smo imeli namen v LJ v zoo - ali mi lahko katera priporoča kakšno dobro pizzerijo kje v bližini zoo-ja?
Uživajte !!



Pizzerija Azur. Svetovno dobre pice! user posted image

clock-img

19.07.2012, 18:36

clock-img

danyy

pencil-img

558


IZVIRNO SPOROČILO: Najaa

IZVIRNO SPOROČILO: danyy

Oj, oj! Kako kaj? Za morje sem že rezervirala, sem našla zelo poceni. Meni je itak pomembno samo to, da je morje in kje v bližini kaka gostilna za kaj dobrega (morskega) pojest in kak pir spit user posted image .Danes je fajn vreme, grema z malim popoldan na bazen, da pokuri energijo. Vikend pa obupno vreme, smo imeli namen v LJ v zoo - ali mi lahko katera priporoča kakšno dobro pizzerijo kje v bližini zoo-ja?
Uživajte !!



Pizzerija Azur. Svetovno dobre pice! user posted image



Hvala, zdaj pa še sam na normalno vreme počakamo :)

Midva sma že nazaj z bazena, mali sploh ni hotel v vodo, niti se ni hotel igrat v otroškem, tako da sma bila malo na igralih, pojedla sladoled in šla domov. Do sedaj je pa skoz samo v vodo sili, zdaj pa mu kar ni več,pa je bila voda fajn topla.

clock-img

19.07.2012, 18:37

clock-img

danyy

pencil-img

558


IZVIRNO SPOROČILO: HHH

IZVIRNO SPOROČILO: danyy


IZVIRNO SPOROČILO: HHH

IZVIRNO SPOROČILO: danyy

Oj, oj! Kako kaj? Za morje sem že rezervirala, sem našla zelo poceni. Meni je itak pomembno samo to, da je morje in kje v bližini kaka gostilna za kaj dobrega (morskega) pojest in kak pir spit user posted image .Danes je fajn vreme, grema z malim popoldan na bazen, da pokuri energijo. Vikend pa obupno vreme, smo imeli namen v LJ v zoo - ali mi lahko katera priporoča kakšno dobro pizzerijo kje v bližini zoo-ja?
Uživajte !!



Fejst punca, ni kajuser posted image




Gostilna že mora bit, brez "karlovačkega" ali "ožujskega" si jaz ne predstavljam dopustauser posted image user posted image



Ja pol pa kar v Zrče! Se mi zdi, da bo to to! Saj otroke je treba pa tud od malga navadit, če ne maš pol pa same probleme user posted image



Tako hudo ni, ob večerji pa paše kak kozarec dobrega piva user posted image .
V Zrčah sem pa že bila, pa tega res ne bi nikoli več ponovila. Kaj vse pa tam vidiš.....user posted image user posted image user posted image

clock-img

20.07.2012, 07:37

clock-img

Najaa

pencil-img

16801

Dobro jutro.
PETEK JE???!!! Dan za tehtanje!!! user posted image user posted image user posted image  Zbudite se in se pofočkite mal tule. user posted image

clock-img

20.07.2012, 08:41

clock-img

LuLu

pencil-img

8910

Ojla ti najaa,
danes pa dobre volje. Pesmice se ti pojejo, če bi svojo mamo citirala... da tista ptica, ki rano zapoje, se hitro vserje user posted image
Nekak tak gre... user posted image
Tehtanje? Eh... sploh ni pomembno. Ti se počutiš v redu, jaz tudi, še kakšna, ki se bo javila tudi...
Lahko pa ti napišeš koliko tehtaš, jaz sem že pozabla. Pa kolko kil si šla dol...

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem