cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

RE: Za tiste, ki še...

  
clock-img

14.07.2012, 21:21

clock-img

LuLu

pencil-img

8910

Čez 10 let? user posted image
Bova od avgusta dalje vsak mesec dale 1 eur na stran, pa bo to čez 10 let 120 eur... ne, ne,... premalo je to user posted image
Dajva vsak mesec na stran 5 eur, pa bo to čez 10 let... 600 eur... to bi pa bilo glih dovolj za vikend user posted image
Pa še maserja bi si po moje za ta denar lahko sami izbrali... user posted image

clock-img

14.07.2012, 21:38

clock-img

Najaa

pencil-img

16801

user posted image  Dobra ideja. Sam veš kje je to, čez 10 let... Bom rabla še +2 dneva več za h seb pridet. user posted image

clock-img

14.07.2012, 21:49

clock-img

LuLu

pencil-img

8910

Hebat ga ... pa še več eur za zdravljenje, pa še dalj časa šparat, pa spet leto dve starejše,... pol ni konca temu... user posted image
Bova tak dolgo šparali, da bova že pozabli za kaj user posted image
Pol bom pa nevede pomotoma dala 600 eur za protezo in zalogo Corega tablet (al' kak so že) user posted image
Bova morali kar iti, pa kaj bo... bo. Čimprej, tem bolje...

clock-img

14.07.2012, 22:04

clock-img

Najaa

pencil-img

16801

user posted image  Maš prav ja. Ajde važi, od danes naprej šparam, čez 10 let pa pijanka! user posted image user posted image user posted image user posted image

clock-img

14.07.2012, 22:11

clock-img

LuLu

pencil-img

8910

IZVIRNO SPOROČILO: Najaa

user posted image  Maš prav ja. Ajde važi, od danes naprej šparam, čez 10 let pa pijanka! user posted image user posted image user posted image user posted image


Mislim, da se nisva razumeli user posted image
Ko sem mislila "čim prej..." to pomeni zdaj enkrat, v teh mesecih... Ali pač?

clock-img

15.07.2012, 09:44

clock-img

Najaa

pencil-img

16801

LuLu oprosti, ker sem te včeraj "zapustila" sredi čveka, ampak enostavno mi ni hotlo odpret okenčka za Odgovor in sem vse skupaj ugasnila in šla gledat film. Jao spet sva z mojim ponočevala z enim psihičnim trilerjem al grozljivko... ni to za mene, mi je bilo kar slabo od strahu. user posted image user posted image   user posted image  

clock-img

15.07.2012, 11:22

clock-img

LuLu

pencil-img

8910

Najaa,
fajn, da se nisi več javla, ker sem še malo počakala in tudi vgasnila rač. in šla pred tv... malo skozi programe in zaspala... zbudla sem se ob 11. uri!! Hudo!
Se je vidlo, da mi je res manjkalo spanja.. že 2 tedna bolj slabo spim. No zdaj sem pa nikakva, ker sem preveč dolgo spala. Nikoli ni prav user posted image

clock-img

15.07.2012, 12:17

clock-img

LuLu

pencil-img

8910

Eno vprašanje...
 
starši so mi javli, da se je sinu 2x zlila kri iz nosa. To se mu je že 1x, cca 1 leto nazaj zgodilo. Načeloma je zdrav otrok, in tudi takrat, kot zdaj je bilo počutje sina ok, nobene slabosti, kakršnegakoli slabega znaka. Kaj je lahko vzrok?
Kolko se spomnim, je lani tudi takrat bilo neko čudno vreme, in ta vikend spet... a je lahko pristisk zunaj in tako vreme krivo? Ima katera kaj izkušenj s tem?
Pa kaj narediti? Kolko vem, se da glava nazaj in počivat... še kaj?

clock-img

15.07.2012, 15:54

clock-img

Najaa

pencil-img

16801

Ne bi vedla... a se je kam butnil pred tem al kej takega? Mogoče je res kriv pritisk... Mal poguglaj, sam ne preveč. Drgač pa ko boš pri zdravniku vpraši. Ko se to zgodi je fajn dat mrzel obkladek na vrat. Pa počivat, ja.

Z Niko sva sami doma. Tija na morju, mož dela... ah ja... Neki se sonček kaže pa greva malo na kolo. Za zdravo telo. user posted image

clock-img

15.07.2012, 18:44

clock-img

LuLu

pencil-img

8910

Najaa,
hvala za odgovor, ampak se ni nikamor butnil. Kar iz čistega mira... naenkrat... zdaj sta že doma in je vse ok. Ne vem no... meni se to nikoli ni dogajalo, pa ni glih prijetno gledati kri na otroku, upam le, da bi res vreme, ki ga biksa zadnje dni, to lahko povzročilo. Bom pa raje povprašala ped., kot pa na netu brskala, ker se potem ne znam zaustavit in... preveč slabih in tragičnih  informacij preberem.

clock-img

17.07.2012, 11:58

clock-img

LuLu

pencil-img

8910

Ojla...
stopim na tehtnico, ker so mi oprane hlače nekam čudno lahko šla gor ... in glej ti to... 3kg manj imam.
18. 6. sem prvič šla ven na hojo in tek, vmes parkarat zamudila, zaradi bolezni, pa vikendov... evo 1 mesec kasneje, brez nekih odrekanj pri hrani... 3 kile manj!!!
Super user posted image
Pa še počutim se fajn. Sicer sem včeraj imela malo vročine, pa boleče grlo... me je spomnilo na angino pred časom. Pa sem prej razmišljala ali naj grem dr. ali ven. No, pa sem šla ven. Jutri pa dr., če ne bo boljše.

clock-img

17.07.2012, 16:10

clock-img

LuLu

pencil-img

8910

Kaj zdaj to? Jaz ser hvalim s kilami, pa nobene tukaj? Ah... mimo je mojih 5 minut slave user posted image

clock-img

17.07.2012, 20:01

clock-img

Najaa

pencil-img

16801

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  Lulu!!  A vidiš, skoraj brez truda gre, če le hočeš! Supeeeeeer, ful sem vesela za tebe!!!!!!!!

Sem pa misla ravno danesa napisat, da kje ste vse... Jaz sem skoz tu okoli. user posted image
Pri nas nič novega samo to, da je en otrok na morju, mož dela popoldan in s tamalo se cele popoldneve ganjava okoli. Še malo pa gremo... uf že komaj čakam!

clock-img

17.07.2012, 21:09

clock-img

LuLu

pencil-img

8910

Najaa,
ni bilo glih brez truda user posted image  Če bi me vidla po laufanju, rdeča v obraz  user posted image  in kak je teklo iz mene user posted image
Ampak mi je izgleda lažje to delat, kot se odpovedati neki hrani.
Jaz sem pol dneva čepela na RR...
Ej, ti imaš za najmanjšo dovolj oblačil? Od ta starejše? Rabiš kaj? Oz. koliko ima sploh najmlajša številko?

clock-img

17.07.2012, 21:20

clock-img

Najaa

pencil-img

16801

Ja vem, da telovadba ni mačji kašelj ampak če ti to bolj paše, je skoraj brez truda. user posted image
Za tamalo... odvisno kaj. Za poleti ima vsega preveč, za jesen in zimo bo pa rabila kaj. Zakaj vprašaš?

clock-img

17.07.2012, 21:38

clock-img

LuLu

pencil-img

8910

Imaš prav za telovadbo. Z užitkom grem, pa muziko do fula v glavo. Je fajn ja... ne gre, muziko do fula, pa ne jesti user posted image  ni haska, muzika ne učinkuje.
Meni od male kaj ostane, pa dalje talam. Ena pupa je še bolj mala, pa dobi od marsikje, tak... če bi rabla, da ti dam.
Mi jeseni ne pozabit javit, pa dam kaj bo premalo. Seveda, če ji bo prav. Še vedno ne vem koliko ima zdaj številko tvoja.

clock-img

17.07.2012, 21:54

clock-img

Najaa

pencil-img

16801

Nika je na 104 udobno zdej. Tak da tam nekje bo tudi jeseni.

clock-img

17.07.2012, 22:00

clock-img

LuLu

pencil-img

8910

To bo glih prava številka.
Če boš rabla.. kar javi. Pa drugače? Kaj delaš?
Jaz sem kar adijo. Vročina malo nad 37. Glih tolko, da bi samo ležala. Mi je kar nerodno, kak sta moja2 v zadnjeh 2 tednih bila z vročino nad 38 in 39, pa se mi zdi, da sem jaz bolj nikakva od njiju.
Sem šla k dr., mi je bris iz grla vzela za strep. angino, pa je bilo negativno, HB. Ampak nekaj mi ni ok. Najverjetneje sem od njiju pobrala nek virus.
Pa zebe me. Danes sem morala klicati, če imata plavanje, ker mene je mrazlo, pa nisem bila ziher koliko je realna temperatura.
Čudno, v glavnem user posted image

clock-img

17.07.2012, 22:14

clock-img

Najaa

pencil-img

16801

Se bova ob pijači vse pomenili... kmalu kmalu. user posted image user posted image
Ej to pa čisto verjamem, da si bolj nikakva kakor mala dva... Mali boljše prenašajo. Ta nizka vročina pa odrasle zna bolj zdelat kakor visoka... A te ful boli grlo? ker pri angini... jao ne me spominjat... lanski julij. Angina za umret. Edini plus je bil, da sem zgubila nekaj kil. user posted image  Sam trpela sem pa ko pes ob bolečem grlu. Pocajti se čimprej! user posted image
Grem zdaj pred tv malo, pa spat... Jutri se oglasi kaj zjutri/dopoldan, bom tu kofetkala. user posted image

clock-img

17.07.2012, 22:23

clock-img

LuLu

pencil-img

8910

Boli me kot pri angini, sem jo imela kake 3 mesece nazaj... sploh prvič v življenju. Mah, nikoli nisem bila kaj bolana, tistih par nahodov in to je vse. Od malih poberem, ker takrat je tudi malega grlo bolelo. Jem danes bolj malo, ampak to ni krivo za moje -3kg. Če bom še kak dan tak, bo še -5, ker danes pa res nimam apetita. Nič hudega. Naj bo vsaj te kaka pozitivna stvar od tega počutja. Kil itak imam rezerve.. dobro sem založena za primer bolezni user posted image
Saj bo... jutri pop. sem v rodnem kraju, dopoldan pa bom probala priti kaj sem, ker bom šla laufat, če bom dovolj ok, pa v vrtec... so mi nekaj zašuštrali s položnico.
Pijača kmalu? To mi diši po naslednjem tednu ali ta vikend user posted image
Ti k meni?... ja, ja... super user posted image  

clock-img

17.07.2012, 22:24

clock-img

LuLu

pencil-img

8910

Dobila sem občutek, da smo samo še 3 aktivne na tej temi... kar veliko število se jih je izgubilo... zakaj le?

clock-img

18.07.2012, 07:41

clock-img

danyy

pencil-img

558


IZVIRNO SPOROČILO: LuLu

Dobila sem občutek, da smo samo še 3 aktivne na tej temi... kar veliko število se jih je izgubilo... zakaj le?



Jaz še vedno občasno kaj pogledam sem gor, navada pač, ampak nekako nimam kaj za napisat.....user posted image user posted image za -kg!user posted image user posted image user posted image

clock-img

18.07.2012, 08:17

clock-img

Najaa

pencil-img

16801

Dobro jutro.
danyy kako, da nimaš kaj za napisat, sej pa ne teče debata sam o hrani! user posted image  Piši karkoli...
LuLu ne ne, sej veš, v začetku avg. user posted image  Ti se sam pozdrav do takrat.

No jaz kofetkam. Še kdo? user posted image

clock-img

18.07.2012, 08:29

clock-img

LuLu

pencil-img

8910

IZVIRNO SPOROČILO: danyy
Jaz še vedno občasno kaj pogledam sem gor, navada pač, ampak nekako nimam kaj za napisat.....user posted image user posted image za -kg!user posted image user posted image user posted image


Je najaa napisala isto kot bi ja... če si sledila naše pisanje, si vidla, da je zadnje čase debate o vsem drugem, kot pa o hujšanju. Tak da... navali... pišeš karkoli. Meni je pa fajn še ena taka skupinica, da glih za kako vprašanje o zdravju, ali čemerkoli ne hodim na velike teme ali nove odpiram. Tu dobim odgovor, je lažje, nič drame user posted image
To našo temo, pa res ceo preberem. Vsak post do zdaj sem prebrala.
Danyy vic napiši, če druga ni... polepša dan in da zdravje user posted image

clock-img

18.07.2012, 08:31

clock-img

LuLu

pencil-img

8910

IZVIRNO SPOROČILO: Najaa

Dobro jutro.
danyy kako, da nimaš kaj za napisat, sej pa ne teče debata sam o hrani! user posted image  Piši karkoli...
LuLu ne ne, sej veš, v začetku avg. user posted image  Ti se sam pozdrav do takrat.

No jaz kofetkam. Še kdo? user posted image


Ok, avgust. Pa saj to bo tak čez cca 10 dni... mater gredo dnevi. Še malo pa jesen in spet ta zima.
Jaz grem zdaj kavo piti. Ampak to jaz delam stran od rač., ker kadim zraven, to pa je le na balkonu.

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem