cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

RE: Za tiste, ki še...

  
clock-img

11.07.2012, 19:13

clock-img

LuLu

pencil-img

8910

ronja,
jaz sem jo iz 2007 leta našla. Fajn, naj kar ostanejo...
Na iskanje greš in tam vtipkaš kaj te zanima... jaz sem naslov teme, pa se je vse prikazalo.

clock-img

11.07.2012, 20:52

clock-img

RAKICA1

pencil-img

1925

Lulu velikokrat se takole zgubijo vsi stiki ali pa nekateri ne želijo imeti stike saj me pa bomo ostale vedno čveke in se dobijale po kavicahuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

clock-img

11.07.2012, 21:04

clock-img

Najaa

pencil-img

16801

Vidiš, jaz jih imam pa še vedno okoli sebe te moje bejbike decemberske leta 2006. Smo z enimi prave frendice ratale, like Shorty. user posted image  
No grem gledat en mafijski film naprej. Lepo bodite. user posted image

clock-img

11.07.2012, 21:04

clock-img

LuLu

pencil-img

8910

IZVIRNO SPOROČILO: RAKICA1

Lulu velikokrat se takole zgubijo vsi stiki ali pa nekateri ne želijo imeti stike saj me pa bomo ostale vedno čveke in se dobijale po kavicahuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


Če ti hočeš take stike imeti, bomo morali biti malo bolj mobilni user posted image

clock-img

11.07.2012, 21:14

clock-img

LuLu

pencil-img

8910

IZVIRNO SPOROČILO: Najaa

Vidiš, jaz jih imam pa še vedno okoli sebe te moje bejbike decemberske leta 2006. Smo z enimi prave frendice ratale, like Shorty. user posted image  
No grem gledat en mafijski film naprej. Lepo bodite. user posted image


Ti imaš še stike, vem ja... je kar fajn tako spoznati ljudim, pa še imeti stike.
Ej, a ti gledaš" Analiza pa taka"? Jaz sem prej crkavala od smeha... ma, vedno mi je ful smešen, pa sem ga že parkrat gledala
Redko vidim De Nirota, da se joče... pa še takrat se jaz smejem, ko nora user posted image
"A tebi nikoli ne rečejo ne?" "Seveda mi... Ne, prosim ne..." user posted image

clock-img

11.07.2012, 21:37

clock-img

Najaa

pencil-img

16801

 Tega gledam ja. Men je bla najboljša tista, da zakaj ima ljubico... "Si nor? Ona s svojimi usti poljublja moje otroke. user posted image user posted image user posted image  
Sem vidla reklamo, da nasl. sredo bo spet en tak film. Super.user posted image

clock-img

11.07.2012, 21:57

clock-img

LuLu

pencil-img

8910

IZVIRNO SPOROČILO: Najaa

Tega gledam ja. Men je bla najboljša tista, da zakaj ima ljubico... "Si nor? Ona s svojimi usti poljublja moje otroke. user posted image user posted image user posted image  
Sem vidla reklamo, da nasl. sredo bo spet en tak film. Super.user posted image


In to tak De Niro pove, kot da nimaš kaj drugega... Čisto jasno, da ima ljubico, nor tisti, ki ne razume user posted image
Nasl. teden bo dvojka?
Tudi gledala, ampak enka je najboljša.

clock-img

11.07.2012, 22:04

clock-img

RAKICA1

pencil-img

1925

Lulu ma bomo me še oreng mobilneuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  bile.

clock-img

11.07.2012, 22:15

clock-img

LuLu

pencil-img

8910

IZVIRNO SPOROČILO: RAKICA1

Lulu ma bomo me še oreng mobilneuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  bile.


Zapisano na RR! Beseda dela dolg... bo tu še nekaj časa, če imajo debate iz 2007, bom to tudi našla user posted image
Zdaj pa spat, punca ni imela šol dneva vročine, čeprav ji je dopoldan narasla na 38,3, pa je padlo brez zdravil... če bo noč ok, gre jutri v vrtec, jaz pa na težko pričakovano masažo.
Jupi!
Lahko noč RAKICA user posted image

clock-img

11.07.2012, 22:22

clock-img

RAKICA1

pencil-img

1925

Saj je prov, da je zapisanuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ker pač bomo.Ja super za tvojo hčerkico,da nima več vročine saj zato jo pa ima pri meni tamav že drug danuser posted image  nažalost Tudi tebi lahko nočuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  pa ne misli preveč na traparijeuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

clock-img

12.07.2012, 07:31

clock-img

LuLu

pencil-img

8910

IZVIRNO SPOROČILO: RAKICA1
pa ne misli preveč na traparijeuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


Žal... ni uspelo. Ne znam drugače živeti user posted image

clock-img

12.07.2012, 09:32

clock-img

Najaa

pencil-img

16801

Dan.
LuLu kako je tamala?
A ta film ima še 2.del? Nisem vedla, sem sam mimogrede ošinila tv, ko je bila reklama. user posted image  Super, bom gledala. Fajn film za sprostitev, čeprav mafija je resna zadeva...

Kaj bomo danes jedli? Ah moram no, če naj bi bila glavna debata tule hrana. user posted image  No jaz bom popekla puranje meso in možu zraven krompir, sebi pa vrgla meso v solato in basta.

clock-img

12.07.2012, 12:51

clock-img

LuLu

pencil-img

8910

IZVIRNO SPOROČILO: Najaa

Dan.
LuLu kako je tamala?


Mala v redu, hvala, je v vrtcu, jaz pa sem lahko doživela in preživela 80 minutno masažo. 90% uživanja in 10% bolečin... super, počutim se... zaspano in vse je tako tiho user posted image

clock-img

12.07.2012, 19:54

clock-img

RAKICA1

pencil-img

1925

Lulu ja super, da ti je uspelo oditi na masažo ter, da si tako vživalauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

clock-img

12.07.2012, 20:10

clock-img

LuLu

pencil-img

8910

Pa še kopanje sta otroka imela, kjub skritemu soncu. Meni sicer ni uspelo pira spiti, ker je bilo vse zaprto. Škoda, mi je kar všeč ta urca ob piru na bazenih z Novo v roki user posted image
Potem pa McDonald's... no to je tisti 2. obisk, ker gremo le 2x na leto. Lep dan je bil, jaz pa še vedno taka mehka od masaže.
Čez vikend pa bom sama user posted image

clock-img

12.07.2012, 21:16

clock-img

RAKICA1

pencil-img

1925

Ti kar bodi mehka saj je tako provuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  sam sedaj bi potem za vikend kakega potrebovala ,da te mal razvaja v mehkobi še bolj če si že sama user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

clock-img

14.07.2012, 15:24

clock-img

LuLu

pencil-img

8910

Kaj je zdaj to? Bila sem na potepanju in z velikim veseljem odprem ta forum, da vidim, kaj se vam dogaja in... ništa! user posted image
Ajde, malo se javite... nimam nekih planov za danes in za noč, pa da se malo tu kratkočasim...

clock-img

14.07.2012, 19:19

clock-img

Najaa

pencil-img

16801

LuLu, kako je? Si sama?
No jaz bom tudi danes doma (kakor vsak vikend user posted image ), v hladilnik sem si dala Panashe tak da pričakuj me kasneje na kakem čveku. Imam sam tamalo doma, ker T. je šla z babico in dedijem na morje.

clock-img

14.07.2012, 19:29

clock-img

LuLu

pencil-img

8910

Najaa,
sama. Včeraj, danes  na potepanju do Lj, pa Italije, pa Lj in Tržiča... sem rahlo utrujena. Ne da se mi nič.
Spet bom doma, nobenega nočnega žuranja. Ih, staram se user posted image

clock-img

14.07.2012, 20:06

clock-img

Najaa

pencil-img

16801

Hej, jaz sem v noči v čet na petek spala 5 ur, pa nisem žurala ampak sam film gledala in sem bila pol cel dan kot zombi. Sploh si ne upam it žurat?! user posted image    user posted image

clock-img

14.07.2012, 20:20

clock-img

LuLu

pencil-img

8910

Ej, včasih, ko sem šla ven, sem lahko naslednji dan spet šla user posted image
Dandanes pa moram 3 dni počivat, da pridem z energijo na nulo in še 3 nabirat energijo za novi podvig. Nije žvaka za starog seljaka user posted image

clock-img

14.07.2012, 20:40

clock-img

Najaa

pencil-img

16801

Ja itak... 3 dni vsaj, da prideš nazaj na "zeleno vejo" user posted image  Problem je pa, da ko sem enkrat vzunaj, mi je tak fajn, da nimam meje... ne pri pijači ne pri času, ko je treba domov. user posted image  Pa si mislim eh bom že... nasl. dan po treh urah spanja pa... sej veš. user posted image

clock-img

14.07.2012, 20:51

clock-img

LuLu

pencil-img

8910

IZVIRNO SPOROČILO: Najaa

Ja itak... 3 dni vsaj, da prideš nazaj na "zeleno vejo" user posted image  Problem je pa, da ko sem enkrat vzunaj, mi je tak fajn, da nimam meje... ne pri pijači ne pri času, ko je treba domov. user posted image  Pa si mislim eh bom že... nasl. dan po treh urah spanja pa... sej veš. user posted image


Točno tako je pri meni user posted image
Ko sem veni, pozabim na moja leta in se obnašam, kot najstnica user posted image
Naslednji dan pa me emšo kaznuje... Ampak naslednjič, ko sem veni, pa spet pozabim na leta user posted image
"Pijem, da zaboravim..." user posted image

clock-img

14.07.2012, 21:05

clock-img

LuLu

pencil-img

8910

Najaa,
ej, samo midve bi po tem kaj tu berem bile fajn za skup ven iti... kak petek, potem pa vikend paket v kakih termah vzet, "all inclusive" za rehabilitacijo user posted image
V ponedeljek pa sva spet novi, lepi, sveži mami (in ženi) user posted image

clock-img

14.07.2012, 21:10

clock-img

Najaa

pencil-img

16801

Jaaaa, sej to... Da lahk nasl. dan spiš in po možnosti greš na masažo ipd... hehe sweet dreams, mogoče tam čez ene 10 let. Oz.ko bo spet kaj exstra dinarčkov pri bajti za se mal razvajat.

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem