cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

RE: Za tiste, ki še...

  
clock-img

11.07.2012, 10:49

clock-img

Najaa

pencil-img

16801

Pa sej tvoja dva nista tak veliko bolana ne? Ker moji dve recimo sta bili v dveh letih non stop bolani al ena al druga al pa obe. Če ne onidve pa sem jaz pobrala od njiju. Zdaj je HB boljše.

clock-img

11.07.2012, 10:53

clock-img

RAKICA1

pencil-img

1925

Ojla ja puncam je uspelo zunaj prespati user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  tako da sta bile oreng navdušene včeraj sta hotele tudi samo jih je neurje malo razočaral, da nista mogli sta pa povedali,da sta želele iti v hišo samo nista šle, da se jima nebi bratec smejaluser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image . No včeraj so pa v bazen najmanšega dal je pa bila tako voda mrzla, da sva vročino spet fasalauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  in to oreng upam sam da se čimprej pozdraviva
Lulu ja lahko jih men pripelješ ti jih pomerkam brezproblemauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  sem navajena, da imam vsak dan pestro z otroki, ker jih merkam še od sestre tko, da jih imam 6komaduuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  če bosta še dva nebo nič hudga

clock-img

11.07.2012, 10:55

clock-img

LuLu

pencil-img

8910

IZVIRNO SPOROČILO: Najaa

Pa sej tvoja dva nista tak veliko bolana ne?


Bi rekla, da ne. Tista vneta ušesa, oči, nalezljive otroške bolezni, ki so se zdaj malo umirla, pa kaki nahodi, pa zdaj te poletne viroze. Mislim, da je to v meji normale.
Nimata pa kakih kroničnih bolezni, ali alergij, poškodb.
Je pač vse duplo, ker imam dva, to pa tak razumeš user posted image
Eh, če mene ne bi križ in vrat bolel, bi to vse lažje prenesla, tak pa se pol dneva komaj premikam, da se malo razgibam in proti večeru neha boleti. To me živcira.
Kak pa je tvoja hrbtenica? Tebe je tudi nekaj bolela, a ne?

clock-img

11.07.2012, 10:58

clock-img

LuLu

pencil-img

8910

IZVIRNO SPOROČILO: RAKICA1


No fajn, imaš pogumne punce.
Ej, tebi tudi hvala za ponujeno varstvo, nekak se mi zdi, da jih imaš za danes dovolj user posted image
Če bo mala ok, jih bom v petek peljala k staršem, pa imam cel vikend fraj. Sanjsko...
Kar kao idejo, kaj naj delam čez vikend... da ne bo tak kot prejšnjič, ko sem zmrznila in nisem vedla kam se naj dam user posted image

clock-img

11.07.2012, 11:03

clock-img

LuLu

pencil-img

8910

To sem dobla na FB od Slim & Fit ... user posted image  Dobra!

user posted image

clock-img

11.07.2012, 11:04

clock-img

Najaa

pencil-img

16801

Moj križ in hrbtenica sta malo boljše, ni pa še dobro. Sej sem sama kriva, ko skoz delam nepravilne gibe. Ko se sklonim bi mogla počepnit ampak ne, se kar zviška in pol veš, da še bolj boli... Mojga pa ko nalašč te dni ni zvečer doma, da bi mal pregnetu. user posted image  user posted image

clock-img

11.07.2012, 11:05

clock-img

RAKICA1

pencil-img

1925

Ja res sta bile pogumne ker tudi hiška nima vrat še ampak smo jim deko čez naštimali, da jim ni kaj notri prišlo pa zraven seveda še eno dilo spodajuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image tako da sedaj ko bo možek bil vsaj malo frej bo moral še vrata jim narediti na hiškiuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image da bodo lahko večkrat potem vživale same zunaj user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Ja mal ven žurat pojdi, če si že varstvo dobila tko fajn, da se vsaj mal sprostiš in vživaš user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

clock-img

11.07.2012, 11:08

clock-img

LuLu

pencil-img

8910

IZVIRNO SPOROČILO: RAKICA1

Ja mal ven žurat pojdi, če si že varstvo dobila tko fajn, da se vsaj mal sprostiš in vživaš user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


Kot nalašč spet v našem kraju ni nič pametnega čez vikend. Je jutri, ampak ne vem, če bi jih že jutri dala staršem. Moram še razmislit.

clock-img

11.07.2012, 11:11

clock-img

LuLu

pencil-img

8910

IZVIRNO SPOROČILO: Najaa

Moj križ in hrbtenica sta malo boljše, ni pa še dobro. Sej sem sama kriva, ko skoz delam nepravilne gibe.


Misliš, da samo zaradi teh nepravilnih gibov, da te boli? Te to dostikrat? Kaj pa ponoči, med spanjem?
Jaz še ugotavljam zakaj... ker ležišča nisem spreminjala, sem pa prej spala kot bebica, tak je vse bilo ok. Jaz še ne vem, zakaj je mene vsekalo in noče spustiti. Zdaj že mislim, da 5 jutro, da se zbudim z bolečinami.

clock-img

11.07.2012, 11:13

clock-img

RAKICA1

pencil-img

1925

IZVIRNO SPOROČILO: LuLu

IZVIRNO SPOROČILO: RAKICA1

Ja mal ven žurat pojdi, če si že varstvo dobila tko fajn, da se vsaj mal sprostiš in vživaš user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


Kot nalašč spet v našem kraju ni nič pametnega čez vikend. Je jutri, ampak ne vem, če bi jih že jutri dala staršem. Moram še razmislit.


Ti se kar spravi že jutri potem ven pa za vikend se spravi tud kam ven saj boš že kaj našla kjer bo žur do jutranjih uruser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image saj drugač si ga pa boš nardila sama pa je user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  še bolšega user posted image user posted image user posted image

clock-img

11.07.2012, 11:19

clock-img

Najaa

pencil-img

16801

IZVIRNO SPOROČILO: LuLu

IZVIRNO SPOROČILO: Najaa

Moj križ in hrbtenica sta malo boljše, ni pa še dobro. Sej sem sama kriva, ko skoz delam nepravilne gibe.


Misliš, da samo zaradi teh nepravilnih gibov, da te boli? Te to dostikrat? Kaj pa ponoči, med spanjem?
Jaz še ugotavljam zakaj... ker ležišča nisem spreminjala, sem pa prej spala kot bebica, tak je vse bilo ok. Jaz še ne vem, zakaj je mene vsekalo in noče spustiti. Zdaj že mislim, da 5 jutro, da se zbudim z bolečinami.



Tak fejst me je redko bolelo... ko sem bila noseča pa mogoče še kdaj pol, ko je bilo preveč naporov. Imam pa probleme s kostjo pri nožnem palcu in mogoče je tudi on kaj kriv, ker pogosto me tud noge bolijo. Ma ne vem, ko kaka stara mama zvenim user posted image  sej bo bolš...

clock-img

11.07.2012, 11:21

clock-img

LuLu

pencil-img

8910

IZVIRNO SPOROČILO: RAKICA1

saj drugač si ga pa boš nardila sama pa je user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  še bolšega user posted image user posted image user posted image


Sama sebi? Eh, to lahko kadarkoli...
Kaj pa če naredim doma žur, pa vas povabim? Priti bi skoraj morale... brez otrok seveda...user posted image

clock-img

11.07.2012, 11:22

clock-img

RAKICA1

pencil-img

1925

IZVIRNO SPOROČILO: LuLu

To sem dobla na FB od Slim & Fit ... user posted image  Dobra!

user posted image



Ja res za nas bi bila dobra sam za otroke pa neuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image naša vse kar je mal bolj zapečeno noče jesti user posted image

clock-img

11.07.2012, 11:24

clock-img

RAKICA1

pencil-img

1925

IZVIRNO SPOROČILO: LuLu

IZVIRNO SPOROČILO: RAKICA1

saj drugač si ga pa boš nardila sama pa je user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  še bolšega user posted image user posted image user posted image


Sama sebi? Eh, to lahko kadarkoli...
Kaj pa če naredim doma žur, pa vas povabim? Priti bi skoraj morale... brez otrok seveda...user posted image


Ne sama sebi sej ko greš ven nardiš ti dober žur taka regla pa, da nebi nardila dober žuruser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Ja če bi bla kaj bliži ni problema ,da bi šli ven bi kar pasal po dolgem času se odklopiti od vsegauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

clock-img

11.07.2012, 11:25

clock-img

LuLu

pencil-img

8910

IZVIRNO SPOROČILO: Najaa
Tak fejst me je redko bolelo... ko sem bila noseča pa mogoče še kdaj pol, ko je bilo preveč naporov. Imam pa probleme s kostjo pri nožnem palcu in mogoče je tudi on kaj kriv, ker pogosto me tud noge bolijo. Ma ne vem, ko kaka stara mama zvenim user posted image  sej bo bolš...


Upam, da bo boljše... da ne bomo še samo navdol šle user posted image
Pa upognjene, kot stare bake... sj to je tudi razlog, da sem začela z gibanjem. Skrajni čas je že bil.
Kaj pa imaš s kostjo pri palcu? Bil zlomljen? Jaz sem si sredinec na nogi zlomla enkrat user posted image  Totalno glupo... po kamenjih sem hodla in evo ga... 2 meseca nisem mogla normalno hodit. Noro!

clock-img

11.07.2012, 11:30

clock-img

Najaa

pencil-img

16801

IZVIRNO SPOROČILO: LuLu

IZVIRNO SPOROČILO: RAKICA1

saj drugač si ga pa boš nardila sama pa je user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  še bolšega user posted image user posted image user posted image


Sama sebi? Eh, to lahko kadarkoli...
Kaj pa če naredim doma žur, pa vas povabim? Priti bi skoraj morale... brez otrok seveda...user posted image



Ja!!!!!! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

clock-img

11.07.2012, 11:32

clock-img

Najaa

pencil-img

16801

IZVIRNO SPOROČILO: LuLu

IZVIRNO SPOROČILO: Najaa
Tak fejst me je redko bolelo... ko sem bila noseča pa mogoče še kdaj pol, ko je bilo preveč naporov. Imam pa probleme s kostjo pri nožnem palcu in mogoče je tudi on kaj kriv, ker pogosto me tud noge bolijo. Ma ne vem, ko kaka stara mama zvenim user posted image  sej bo bolš...


Upam, da bo boljše... da ne bomo še samo navdol šle user posted image
Pa upognjene, kot stare bake... sj to je tudi razlog, da sem začela z gibanjem. Skrajni čas je že bil.
Kaj pa imaš s kostjo pri palcu? Bil zlomljen? Jaz sem si sredinec na nogi zlomla enkrat user posted image  Totalno glupo... po kamenjih sem hodla in evo ga... 2 meseca nisem mogla normalno hodit. Noro!



Ne, tista kost pri palcu, zunanja, moja je ful odebeljena in veča se, palec pa se hoče noter zasukat, proti ostalim prstom. A veš, ko majo kake stare mame... user posted image  Ja res no, ponavad majo starejši to, no jaz mam pa čast met že zdej. Sej ne da sem tak mlada pa vseen... user posted image  V glavnem, od tega te lahko boli vse do kolka, ker pa sem mela izpah kolka, lahk posledično vpliva na križ... mah... moram se spravit zdravniku.

clock-img

11.07.2012, 11:40

clock-img

LuLu

pencil-img

8910

IZVIRNO SPOROČILO: Najaa

Ja!!!!!! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


Ja? Kaj pa če ti kar prideš ta vikend, če bom sama, pa si ga skup naredima? Računaj na to, da boš spala tukaj. Ti samo javi, če si za... Jaz sem že ZA.
Sem prehitro prej napisala... zabav glih ne znam organizirat... no, vsaj nikoli jih nisem. Sem vedno bila le gost, nikoli gostitelj. Ok, roj. dnevi, ko sem bila mlada, ampak takrat smo tudi šli ven...
RAKICA... ti imaš koga, da ti vsa deca čuva čez noč npr.,  ali si ti vedno tista, ki čuva? user posted image
Aja... grem pa v soboto zjutraj v Tržič. Grem mimo obeh... ampak ne s svojim avtom.

clock-img

11.07.2012, 11:43

clock-img

LuLu

pencil-img

8910

IZVIRNO SPOROČILO: Najaa
palec pa se hoče noter zasukat, proti ostalim prstom.
mah... moram se spravit zdravniku.


To se ne da zravnat in usmerit pravilno s kakim gipsom, longeto,...operacijo?

clock-img

11.07.2012, 11:47

clock-img

Najaa

pencil-img

16801

LuLu ne morem ta vikend... žal... user posted image
Glede kosti pa... ja, se da z operacijo in če bo treba, bom šla. Mi mamo to v familiji sam nobenga ne boli, sam mene. Če ne bi bolel, briga me. Tak pa, bolečine so vedno hujše. Sej zato tud nisem takrat začela laufat, ker pri laufanju ti noga udarja v tla, to je pa smrt za moj palec.

clock-img

11.07.2012, 11:52

clock-img

LuLu

pencil-img

8910

IZVIRNO SPOROČILO: Najaa

LuLu ne morem ta vikend... žal... user posted image
Glede kosti pa... ja, se da z operacijo in če bo treba, bom šla. Mi mamo to v familiji sam nobenga ne boli, sam mene. Če ne bi bolel, briga me. Tak pa, bolečine so vedno hujše. Sej zato tud nisem takrat začela laufat, ker pri laufanju ti noga udarja v tla, to je pa smrt za moj palec.


Ma ja, saj nisem naivno pričakovala, da boš pri meni prespala ta vikend user posted image
Veš pa za naprej... je možno...
To je hudič... en prstek. Vem kaj je meni tisti sredinec takrat delal. Sem hodla na zumbo in jogo in sem vse pustila, ker nisem mogla na nogo stopit normalno, brez bolečin.

clock-img

11.07.2012, 11:52

clock-img

RAKICA1

pencil-img

1925

Lulu ja imam za pomerkat kakšnega,sam problem je, ko se mali zbudi pa ni mame je oreng hudouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image pa veselo veš oreng ,da celo bajto vrže pokoncuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  Saj bi morala iti k zdrovniku ker se mi je kila pokazala in negre to brez operacije sam bom morala to vlečt nekaj časa ,da bo mali še mal zrastu, da bodo lahko drugi ga pomerkal v meru.Ja če boš imela čas zaenkrat nimam nič v planu se lahko na kavici oglasišuser posted image user posted image user posted image user posted image

clock-img

11.07.2012, 12:02

clock-img

LuLu

pencil-img

8910

IZVIRNO SPOROČILO: RAKICA1

Ja če boš imela čas zaenkrat nimam nič v planu se lahko na kavici oglasišuser posted image user posted image user posted image user posted image


Ja, jaz imam čas, ampak sem odvisna od voznika in njegovega avta. Tak da, hvala, tokrat žal spet ne bo srečanja. Hudimana, še malo pa bo jesen in sneg... pa nama ne bo supelo se videti user posted image

clock-img

11.07.2012, 18:51

clock-img

LuLu

pencil-img

8910

Oj,
tu me boste razumele... user posted image
Sem brala poste izpred 5 let, ko se je sine rodil in smo čvekale na Starševskem čveku. Kaki čudni občutki... toliko tega se je zgodilo vmes, toliko spremenilo,... je zanimivo, da je še vse na RR in lahko preberem.
Včasih bi se kar zjokala, kak me ene stvari ganejo. Sem pa čisto vse bejbice od takrat izgubila. Nobene več ne zasledim na RR.
Tolko samo, da mi je lažje ...
Oziroma... Zdaj sem lažja... da se še malo naše teme dotaknem user posted image

clock-img

11.07.2012, 18:59

clock-img

ronja

pencil-img

15289

A nisto stare teme arhivirane? So še tu gor?

_____________________________

http://vecna-optimistka.blogspot.com/

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem