cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

RE: Za tiste, ki še...

  
clock-img

24.02.2012, 10:39

clock-img

LuLu

pencil-img

8910

IZVIRNO SPOROČILO: cebela2

Ne ne pekarna Vrhnika ima tudi PE (poslovne enote)


Ampak to spada pod Žito. Pa jih na telefon ne dobim... tiste, ta glavne... da mi kaj več povejo

clock-img

24.02.2012, 10:42

clock-img

aleksandra123

pencil-img

458


IZVIRNO SPOROČILO: LuLu


Ampak to spada pod Žito. Pa jih na telefon ne dobim... tiste, ta glavne... da mi kaj več povejo



Vztrajaj, jaz asem jih ravno prejšnji teden nekaj službeno rabila, je trajalo in trajalo, potem sem pa le dobila enega neprijaznega telefonista, ki me je celo prav zvezal.

clock-img

24.02.2012, 10:49

clock-img

Taddy78

pencil-img

1983

Evo moje poročilo...

- včerajšnja večerja: čokoladica vafelini+250g jagod+250g grozdja+še ena čokoladica (sadje kupljeno v trgovini že stehtano, da ne bo ki
katera mislila, da sem res čisto vsekana)
- zajtrk: manjši kos koruznega kruha namazanega z majonezo, gor pa ena šnita suhe salame. Ker je bilo premalo, sem si vrezala še en kos polno
zrnatega kruha in ga namazala z majonezo+2 šniti pršuta. Aja pa spila 2 šalčki kave z mlekom 3.5mm.

Mislim da kar napredujem...imam kar dober občutek, saj sem pojedla kar dosti zdravega, se vam ne zdi user posted image

clock-img

24.02.2012, 10:53

clock-img

LuLu

pencil-img

8910

IZVIRNO SPOROČILO: Taddy78

Mislim da kar napredujem...


No, takšnega jedilnika jaz več ne morem imeti. Žal. Moram še zmanjšati vnos kruha in klobas, še posebej majoneze, ki mi vsepovsod paše in si sploh ne znam predstavljati, da je nikoli več ne bi jedla

clock-img

24.02.2012, 11:00

clock-img

aleksandra123

pencil-img

458

Jaz sem lani črtala iz jedilnika salame, sir, hrenovke...običajno jih popolnoma nič ne pogrešam, v trgovini delikatese še opazim ne...me je pa zadnjič na enem rojstnem dnevu, kamor sem prišla PO KOSILU, tolk zagrabilo to žret, da sem ziher ene 8 čist brezveznih kanapejev vrgla vaseuser posted image

clock-img

24.02.2012, 11:07

clock-img

diana 28

pencil-img

681

user posted image Pa se še jaz malo javim.... Danes je res lep dan za it vsaj ven na sprehod.... tako, da tiste, ki niste v službi, kar skočite ven še zame, ki sem za štirimi stenami user posted image

No, včeraj se nisem nič javila, ker sem si vzela malo dopusta in šla smučat...tako, da za rekreacijo sem poskrbela in je bilo res krasno. Še danes me drži navdušenje. user posted image  
Glede hrane pa je bilo tako: Zajtrk: zmiksana banana, kos koruznega kruha z lino lado in kava, Malica:panin z pršutom in rukolo user posted image , pila sem cocto, da sem imela dovolj sladkorja za kurit(vem, da ni prav vendar se res nisem mogla upreti), sem pa pokurila s smučanjem, sem bila pridna user posted image . Za večerjo sem pojedla pa joto z zeljem in bila čisto sita.

Danes sem si za zajtrk spekla umešano domače jajce in popila kavo, za malico pa ananas tako, da sem kar sita. Saj ne, da se je težko upreti hrani (čeprav mi kar kruli), le ta pozornost je malo štufna, skoraj organizirat se moraš, da pametno ješ. Drugače pa, ko se enkrat navadiš, se mi zdi , da ti kar ne paše več zmetat glih vsega vase.
Sedaj pa je res pravi čas za rekreacijo v naravi in hujšanje.  Mene kar vleče ven in še tek me mika-kar je zame sicer res zelo čudno .Verjetno ste me ve malo motivirale user posted image
Lulu-ti pa si kar pridna, da si izgubila že kilogram. Kar tako naprej user posted image ...Lepo, da se že vidijo rezultati....

aleksandra-s kirega konca pa si, da si delaš zaloge Nutelle iz Italije. Tudi mi hodimo kupovat v Italijo(ker je boljša) vendar smo čisto bllizu in nam zato ni treba delat zalog... Sklepam pa, da ti le nisi preveč daleč od meje ....

clock-img

24.02.2012, 11:09

clock-img

Poka

pencil-img

1696


IZVIRNO SPOROČILO: aleksandra123

Poka, prosim, malo pomoči rabim...gledam krispije, no, lažem, jih že jemuser posted image , piše 51,7g OH, od tega sladkorji 7g. Je to veliko ali malo, se da shujšat s tem?


Se mi zdi, da ni to tako hudo. Piše kaj koliko je vlaknin? Če so polnozrnati je fajn. Po mojem je kr OK, ker jaz imam Corn Flakes, koruzni, sicer bolj kto ne to je moj, ker ti navadni koruzni kornsi naj ne bi bili OK, sam imajo čez 80 OH na 100 g , tako da ti tvoji so po mojem v redu. Najhujši so pa tisti sladkani praženi žitni, ki so še s čokolado in suhim sadjem, ki so sicer meni tako njami, da jih kr same jem :)))

Jaz sem se navadila na ovsene kosmiče za zajtrk, sicer včasih kr teka nimam, ko se spomnim... Sam ko jih naredim, so mi pa vedno dobri, sam komaj se prisilim skuhat. Zdaj jih jem samo kuhane v vodi in posoljene. Sem mislila, da mi bo ogabno, pa so mi dobri.

So mi pa njami praženi kosmiči - me spominjajo na tiste moje najljubše. Se jih spraži na ponvi kar brez maščobe, najboljše je da so čim manjši po mojem... Potem pa dodaš skuto pomešano s pomarančnim sokom, na ohlajene.

Zdaj sem jih ravno jedla - nisem pravi čas zajtrkovala in sem potem pojedla jogurt z ananasom in mi je padel cuker. In ko se mi to zgodi in ti je že malo slabo, bi najraje en sendvič, hamburger, pico in podobne stvari... Pa sem se nekako spravila naredit to in zdaj se počutim kot da imam ful energije, so se mi pa sicer malo zažgali in ravno ful neki okusno ni bilo, je pa zdaj OK.

clock-img

24.02.2012, 11:11

clock-img

diana 28

pencil-img

681

Še nekaj sem želela predlagat user posted image  Kaj če bi si vsaka izbrala eno rekreacijo oz. telovadbo, ki bi jo res vsak drugi dan (recimo ) izvajala. Tako, da  začnemo tudi ''organizirano'' migat.

Upam, da mi ne zasujete z jajci zdaj user posted image

clock-img

24.02.2012, 11:17

clock-img

LuLu

pencil-img

8910

IZVIRNO SPOROČILO: diana 28

Verjetno ste me ve malo motivirale user posted image
Lulu-ti pa si kar pridna, da si izgubila že kilogram. Kar tako naprej user posted image ...Lepo, da se že vidijo rezultati....


Jaz priznam, meni je motivacija ta forum, ker mi je kot nek dnevnik, pa pregled nad vsem v pisani obliki... me bolj na realna tla spravlja. Se mi zdi, da sem se prav odločila, da bom tu tapkala o svojih uspehih in neuspehih. Pa saj nimam kaj izgubiti... razen kil user posted image
Ja 1 kg je vedno začetek. 1. dan tudi. Vedno se začne pri ena user posted image
Tu se držim tistega kitajskega reka "Vsaka pot se začne s prvim korakom" (tak nekak...)

clock-img

24.02.2012, 11:17

clock-img

danyy

pencil-img

558

IZVIRNO SPOROČILO: LuLu

IZVIRNO SPOROČILO: danyy

1 kila v tednu dni je tak velik uspeh.user posted image


Meni je ... 15 kg - 15 tednov - cca 4 mesece... to bi bilo realno in zajbolj zdravo...

j sZakae pa smeješ? user posted image



Sem si predstavljala kak bi bilo fajn če bi lahko v 1 tednu 1 kilo gor vzela. kaj vse bi lahko pojedla.user posted image

clock-img

24.02.2012, 11:19

clock-img

LuLu

pencil-img

8910

IZVIRNO SPOROČILO: diana 28

Še nekaj sem želela predlagat user posted image  Kaj če bi si vsaka izbrala eno rekreacijo oz. telovadbo, ki bi jo res vsak drugi dan (recimo ) izvajala. Tako, da  začnemo tudi ''organizirano'' migat.

Upam, da mi ne zasujete z jajci zdaj user posted image


Na primer...
Jaz napišem (ukažem user posted image ) 100 počepov za jutri in jih vse moramo narediti?

clock-img

24.02.2012, 11:21

clock-img

danyy

pencil-img

558

IZVIRNO SPOROČILO: aleksandra123


IZVIRNO SPOROČILO: LuLu


Bom še kar ostala na legmeđiku in sobnem kolesu.



Jaz pa ravno noter ne morem migat, ja prav ne morem, tako mi je dolgočasno. Tiste tri in pol mrzle tedne sem preždela in preležala na kavču, kondicija pa je šla bye, bye



Meni tudi ni do gibanja v hiši, pa imam sobo kolo - za cunje odlagat user posted image .

clock-img

24.02.2012, 11:22

clock-img

aleksandra123

pencil-img

458

Diana, ne nisem blizu meje, ampak iz okolice Ljubljane, samo kar dosti hodim v tiste konce.


Poka, ful hvala!!! Na škatli piše Crispy žita z vlakninami, sestava 100g pa je:pšenični otrobi41%, zdrob celega pšeničnega zrna, rižev zdrob,sladkor,koruzni škrob,inulin 4%,koruzni zdrob, jedilna sol, energijska vrednost 332 kcal, beljakovine 11,9g,OH in sladkorje sem že napisala, maščobe 3,1g, od teh nasičene 0,7g, prehranska vlaknina 25g, natrij 0,45g

clock-img

24.02.2012, 11:23

clock-img

LuLu

pencil-img

8910

IZVIRNO SPOROČILO: diana 28

Upam, da mi ne zasujete z jajci zdaj user posted image


Jajce že v roki držim... čakam na odgovor user posted image

clock-img

24.02.2012, 11:26

clock-img

aleksandra123

pencil-img

458


IZVIRNO SPOROČILO: LuLu



Jajce že v roki držim... čakam na odgovor user posted image


daj še enega zame vzemi, jih nimam domauser posted image

clock-img

24.02.2012, 11:27

clock-img

diana 28

pencil-img

681

IZVIRNO SPOROČILO: LuLu

IZVIRNO SPOROČILO: diana 28

Še nekaj sem želela predlagat user posted image  Kaj če bi si vsaka izbrala eno rekreacijo oz. telovadbo, ki bi jo res vsak drugi dan (recimo ) izvajala. Tako, da  začnemo tudi ''organizirano'' migat.

Upam, da mi ne zasujete z jajci zdaj user posted image


Na primer...
Jaz napišem (ukažem user posted image ) 100 počepov za jutri in jih vse moramo narediti?



Ne, ne.... Sem mislila, da si vsaka npr. izbere, da bo npr. v torek, četrtek, sobota tekla  in to tudi res izvedla . Ali pa kaj drugega, sprehod-pohod, telovadba doma,zumba, kar pač kateri paše... A sem malo mimo vsekala? user posted image ...

clock-img

24.02.2012, 11:28

clock-img

aleksandra123

pencil-img

458

Diano jaz razumem tako, da izbere vsaka svojo rekreacijo in se jo gre ene 3-5 krat na teden .

Jaz bom tekla, zaenkrat. Ko zberem voljo, bom pa tudi kvihtala.

clock-img

24.02.2012, 11:30

clock-img

aleksandra123

pencil-img

458

no, pa si me prehitela z odgovorom Diana, važno, da vemo, zakaj greuser posted image jaz sem ful ZA!!!!

clock-img

24.02.2012, 11:30

clock-img

danyy

pencil-img

558

LuLu - mislim da je na Ptuju ena trgovina, samo to ti je verjetno tudi daleč.


Glede rojstnih dni mene ne skrbi samo torta, ampak še ostale dobrote (francoska solata mnjami, slani prigrizki mnjami,..).
Zunaj je pa res luštno, sma z malim že raziskovala po vrtu in dvorišču, za sprehod se ni strinjal.

clock-img

24.02.2012, 11:33

clock-img

diana 28

pencil-img

681

Ja, jaz sem malo bolj počasna user posted image ...

clock-img

24.02.2012, 11:34

clock-img

LuLu

pencil-img

8910

IZVIRNO SPOROČILO: diana 28

A sem malo mimo vsekala? user posted image ...


Meni je bilo tisto boljše, da jaz naročim kaj morate delati user posted image

Ok, jaz bom vsak dan bila na sobnem kolesu in legmeđiku. Tak cilj sem si dala že pred enim tednom. Zaenkrat bom to delala.
Brezveze pa razlagat, da laganje nima smisla...
kao ,  danes sem pa 10 km pretekla in 100 trebušnjakov delala... v ustih pa mastni sendvič držiš, da lahko pišeš te uspehe. Pa malo prej si se zbudla, tak, da samo nas fojtraš... user posted image

clock-img

24.02.2012, 11:41

clock-img

aleksandra123

pencil-img

458


IZVIRNO SPOROČILO: LuLu


Brezveze pa razlagat, da laganje nima smisla...
kao ,  danes sem pa 10 km pretekla in 100 trebušnjakov delala... v ustih pa mastni sendvič držiš, da lahko pišeš te uspehe. Pa malo prej si se zbudla, tak, da samo nas fojtraš... user posted image



A si morala omenit trebušnjake? Jaz sem jin načrtno zamolčala, bi jih bilo koristno delat, pa tolk so mi zoprniuser posted image
Unih prej omenjenih 10 km pa bom oddelala danes in to brez jamranja(sem se v mrzlih dneh, ko sem samo not čepela, zarekla, da ne bom nikoli več jamrala, ko bo treba it laufat)user posted image

clock-img

24.02.2012, 11:41

clock-img

diana 28

pencil-img

681

Kaj pa je to kvihtanje??!! Prvič slišim... No, jaz sem se odločla za Zumbo(pon) in fitnes(tor,čet)  in med vikendom pohod v naravo. Pa, če ste ZA poročajte tudi ali ste kaj pridne user posted image , da ne boste slučajno preveč zabušavale..

Do poletja nam sigurno uspe.... Si že predstavljam kako nas bo maščoba počasi, teden za tednom zapuščala  user posted image

clock-img

24.02.2012, 11:41

clock-img

LuLu

pencil-img

8910

IZVIRNO SPOROČILO: danyy

LuLu - mislim da je na Ptuju ena trgovina, samo to ti je verjetno tudi daleč.


Glede rojstnih dni mene ne skrbi samo torta, ampak še ostale dobrote (francoska solata mnjami, slani prigrizki mnjami,..).
Zunaj je pa res luštno, sma z malim že raziskovala po vrtu in dvorišču, za sprehod se ni strinjal.


Potem mislim, da mi je Lj bližja... avtocesta. Mi bomo imeli bolj na izi rojstni dan. Mi trije, jaz in deca, pa babi bo na obisku.... pa pač tisto, kar bo v vrtcu mali imel. Ni mi do nekega praznovanja

clock-img

24.02.2012, 11:43

clock-img

aleksandra123

pencil-img

458


IZVIRNO SPOROČILO: diana 28

Kaj pa je to kvihtanje??!!




vaje z utežmiuser posted image

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem